Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

kurioj maximoj matet? as lankausi mindaugo, tai ten ner schmoll.gif
dar siandien perskaiciau savo trasu aprasa, ten parasyta, kad tresti tik 2 kartus" kova/balandi ir birzeli/liepa.
ten "grunen jan" trasos, bet nera lietuvisko apraso, kazi gerai issiverciau is vokieciu kalbos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 05 18, 13:19)
kurioj maximoj matet? as lankausi mindaugo, tai ten ner  schmoll.gif



Maxima Bazėj, lauko prekyboj. Aš pirkau savaitės vidury, buvo labai gražių - tik pumpurai. Tai dabar jau skleidžiasi didžiausios kekės. Koks grožis wub.gif
O penktadienį užvažiavau važiuodama į sodybą, galvojau dar užsipirkt, - nebebuvo iš ko rinktis doh.gif Viskas išpirkta prieš savaitgalį. Tiesa, peržydėjusių pilna buvo.
Ten atskirai stovi po 70 lt ir šone po 25 lt.
Mačiau ir Ermitaže, bet ten žymiai mažiau jų ir brangesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 21 gegužės 2007 - 10:04
Sveikos rododenrdrų augintojos 4u.gif

Gal galėtumėt patarti mano rododendrus užpuolė tokie kaip voratinkliai, pūkai schmoll.gif Kažin jeigu aš juos nupurkščiau deciu, gerai būtų g.gif Aš juos tik šiemet pasodinau, tai dar visai "žalia" taip sakant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2007 05 21, 11:48)
Sveikos rododenrdrų augintojos  4u.gif

Gal galėtumėt patarti mano rododendrus užpuolė tokie kaip voratinkliai, pūkai  schmoll.gif  Kažin jeigu aš juos nupurkščiau deciu, gerai būtų  g.gif  Aš juos tik šiemet pasodinau, tai dar visai "žalia" taip sakant  ax.gif


jei tai kenkėjai - decis, mano nuomone, gerai smile.gif
Atsakyti
Nuo voro ( vorinis amaras) as purskiu naminiais nuodais ,labai stiprus cesnako uzpilas (daug cesnako sulciu skiestu vandeniu) arba lietuviskas dustas skiestas su vandeniu,gerai padeda man nuo voro.O seip mama vore gyvena zemeje patarciau pakeisti zeme,kol neuzsiveise daug.
Atsakyti
Ačiū už info 4u.gif , bet man neišmanėlei neaišku, kas tas lietuviškas dustas ? doh.gif
Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif
ar niekas nebandėt auginti rododendro vazone? taip jau nutiko, kad turim rododendrą, bet nebeturim vietos jam sodinti, tai sumąsčiau, kad galėčiau pasodinti į didelį vazoną, į rūgščią durpę. gal visai augtų? g.gif o gal kuri darėt ką nors panašaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2007 05 22, 12:07)
sveikos, mergaitės  4u.gif
ar niekas nebandėt auginti rododendro vazone? taip jau nutiko, kad turim rododendrą, bet nebeturim vietos jam sodinti, tai sumąsčiau, kad galėčiau pasodinti į didelį vazoną, į rūgščią durpę. gal visai augtų?  g.gif  o gal kuri darėt ką nors panašaus?  g.gif

Mano draugė augina, bet žiemai jį įneša į nešildomą garažą. Auga puikiausiai, jau kokie 5 metai, labai didelis, žydi kasmet labai gausiai.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 22, 11:38)
Mano draugė augina, bet žiemai jį įneša į nešildomą garažą. Auga puikiausiai, jau kokie 5 metai, labai didelis, žydi kasmet labai gausiai.


thumbup.gif thumbup.gif ačiū 4u.gif bandysiu ir aš rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lasisa @ 2007 05 21, 20:39)
Nuo voro ( vorinis amaras)  as purskiu  naminiais  nuodais ,labai stiprus  cesnako uzpilas (daug cesnako sulciu skiestu vandeniu)  arba  lietuviskas dustas skiestas su vandeniu,gerai padeda man nuo voro.O seip  mama vore gyvena  zemeje  patarciau  pakeisti zeme,kol neuzsiveise daug.


o tai ačiū už informaciją smile.gif O tai mano bonsą vis nuėda voriukai, vis nupurškiu deciu - atsigauna, o po kiek laiko vėl tas pats. Pasirodo, reik ir žemę pakeist doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 17, 23:25)
Nebutinai geguze  mirksiukas.gif Maniskis senasis zydi birzeli  tongue.gif
O gal ten pas tave ne pumpurai  g.gif

o kas dar gali būt jei ne pumpurai? Lapų pumpuriukai šonuose auga kaip suprantu. unsure.gif Pradėjo jie pas mane skleisitis, bet jie tušti.Išsiskleidė ta pumpurų dėžutė ir viskas jokių žiedlapių unsure.gif
Atsakyti
Mano rododendras (jam mazdaug 5 metukai ) nezydi siemet blink.gif unsure.gif Isleido daug nauju lapu, o ziedo nevieno schmoll.gif O pernai taip graziai zydejo ax.gif
Buvau nulauzus kai nuzydejo dezutes su seklomis, gal nereikejo dry.gif
Atsakyti