Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

Tai kad siemet tiek tos ziemos... Mano mama apgaubusi audeklu, kad pavasariniai saules spinduliai nenudegintu.
Atsakyti
mergaites, norejau jusu paklausti - ar rododendras augtu patalpoje? Pernai nusipirkau medeli vazonelyje, laikiau namie, bet jis pirma ziedus numete, po to ir lapus. Aisku gal as jo priziuret nemokejau, bet labai noreciau dar nusipirkt toki pati ir bute augint... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 02 27, 16:29)
Vanduo labai gerai  thumbup.gif O ka dar gali padaryti?  g.gif
Mano tai kates isirenge WC po rododendrais - irgi ne pyragai vargseliams....  verysad.gif


Viena karta mugej pirkau antraji rododendra, nes pirmasis pradejo labai skurti, lapeliai susisuke, pakeite spalva, zodziu ne kas, taigi klausiu tos rododendru augintojos, kodel taip atsitiko, o ji is karto paklause ar yra kieme kaciu, sakau, kad yra, o ji sako persodink i tokia vieta, kur maziau kates pasiektu, tai as uz to rododendro ir i soda. Augaliuko isvaizda per daug neatsigavo, bet jau du metai is eiles ziedais apsipila ir akis dziugina. Isvada: bigsmile.gif kaciu siusiukai labai kenkia visokiems augaliukams.
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 03 06, 16:15)
mergaites, norejau jusu paklausti - ar rododendras augtu patalpoje? Pernai nusipirkau medeli vazonelyje, laikiau namie, bet jis pirma ziedus numete, po to ir lapus. Aisku gal as jo priziuret nemokejau, bet labai noreciau dar nusipirkt toki pati ir bute augint...  g.gif

Rododendru ivairiu yra. Vieni meta lapus ziema, kiti-visazaliai. Bute gal ir augtu, bet musu butuose labai sausas oras, ypac ziema. Del to matyt ir nelaiko ju butuose.
Atsakyti
Kodel rododendro apatiniai lapai trūkineja o viršutiniai įgavo salotinę spalvą ,persišviečia tamsiai žalios gijos.Atrodo sodinau pagal rekomendacijas,pastoviai žeme dregna(bet ne šlapia) kažko jam trūksta? g.gif prieš kelias savaites trešiau skystomis trąšomis ,bet tai nepadejo, per daug tręšti bijau,gal patręšti organinemis trąšomis?
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau ir aš savo "senelį" persodinti, nes po žiemos gyvo liko tik pusė su gražiai sukrautais žiedais, o kita pusė susisuko, nudžiūvo, bet nežinau ar galiu tokį pumpuruotą persodinėt, o jeigu jis man nežydės g.gif , kaip galvojat, o tuos negyvus ūgliukus, nukarpysiu. Dabartinėj vietoj per daug saulės, norėčiau persodinti po eglaiteuser posted image
Atsakyti
Kadangi ruosiuosi siais metais isigyti kelis, tai perskaiciau visa tema, labai aciu uz patarimus 4u.gif

QUOTE(Wolke @ 2007 03 11, 23:39)
...musiskiai tai tokie user posted image

beproto grazus wub.gif pries toki augala tik pasistatei patogu kresla ir sedek ir grozekis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 03 18, 10:08)
Viena karta mugej pirkau antraji rododendra, nes pirmasis pradejo labai skurti, lapeliai susisuke, pakeite spalva, zodziu ne kas, taigi klausiu tos rododendru augintojos, kodel taip atsitiko, o ji is karto paklause ar yra kieme kaciu, sakau, kad yra, o ji sako persodink i tokia vieta, kur maziau kates pasiektu, tai as uz to rododendro ir i soda. Augaliuko isvaizda per daug neatsigavo, bet jau du metai is eiles ziedais apsipila ir akis dziugina. Isvada: bigsmile.gif  kaciu siusiukai labai kenkia visokiems augaliukams.

Tva, ar nebus cia viena is pagrindiniu priezasciu maniskiu "skurdo"... doh.gif Siemet apsodinau sunine cibzieda visus rododendrus-turetu atbaidyt visus gyvius savo kvapu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 22, 09:48)
Sveikutės, norėčiau ir aš savo "senelį" persodinti, nes po žiemos gyvo liko tik pusė su gražiai sukrautais žiedais, o kita pusė susisuko, nudžiūvo, bet nežinau ar galiu tokį pumpuruotą persodinėt, o jeigu jis man nežydės g.gif , kaip galvojat, o tuos negyvus ūgliukus, nukarpysiu. Dabartinėj vietoj per daug saulės, norėčiau persodinti po eglaiteuser posted image


Ikisiu savo trigrasi, nenoreciau nuvilti bet jei jau sunyksta puse krumo tai vargu ar isgyvens, nemaciau ne vieno kuris po persodinimo atsigautu krumeliai nyksta tolaiu verysad.gif . Saule tikrai nekenkia maniskis saules atokaitoj visa diena, aisku lapai nera labai veslus bet zydi fainai. Pabandykite apkarpyti, laistyti ypac pro lapus - megsta "dusa", gal specialiu trasu nupirkt pabandykite, spygliu mulca po krumu padarykite, gal vis del to atsigaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 04 23, 08:18)
Ikisiu savo trigrasi, nenoreciau nuvilti bet jei jau sunyksta puse krumo tai vargu ar isgyvens, nemaciau ne vieno kuris po persodinimo atsigautu krumeliai nyksta tolaiu verysad.gif . Saule tikrai nekenkia maniskis saules atokaitoj visa diena, aisku lapai nera labai veslus bet zydi fainai. Pabandykite apkarpyti, laistyti ypac pro lapus - megsta "dusa", gal specialiu trasu nupirkt pabandykite, spygliu mulca po krumu padarykite, gal vis del to atsigaus  mirksiukas.gif


aciu uz patarimus, bandysiu resnimuoti, jeigu pavyks butinai pasigirsiu ziedais rolleyes.gif
Atsakyti
Lauksim , ir sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagira 2: 23 balandžio 2008 - 07:47
Sveikutes, as esu visiskai zalia sodininke, tai labai prasau patarimu.

Noriu sodint kelis krumelius rododendru.

Kokiu atstumu reikia sodinti vienas nuo kito?

Ar galima israut zoles, patiesti plevele, o joje pradurt slyles rododendrams? Ar dideles ju saknys? (Noriu salia rododendru sodinti ir spygliocius- irgi i pleveles skyles, o plievele pabarstyt akmenukais - na kad ravejimo isvengciau).


Idomu, kokie dar spygliociai be pusu tiktu salia rododendru?
Atsakyti