Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

Sveikutės 4u.gif jūs man pasakykit ,ką aš ne taip darau su tais grožiais savo ax.gif Pernai pasodinau į spec žemę rododendrus , nežydėjo nors ir pumpurai buvo unsure.gif Šiemet irgi pumpuruoti , bet abejoju ar žydės g.gif Ir dar vienas gražus , o kas kitam nutiko , ko jis toks paleipęs (Ū šiemet 1 kart tręšiau, su rodod. trąša) 4u.gif user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 01, 00:16)
Uždangstė MB mano gražuolius, va vieno maišyto foto turiu, nors dabar dar labiau žiedai prasiskleidę wub.gif
user posted image

wub.gif wub.gif jeckus kaip gražu wub.gif
Papildyta:
Dabar net suabejojau , ką aš čia auginu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš Maximoj nusipirkau dvi orchidėjas Phalenopsius po 4 lt doh.gif , nors visai man jų nereikėjo. Pažiūrėjau, kad lapai geri doh.gif , dabar jau ant palangės netelpa doh.gif Visada kartoju sau, kad pirksiu tik tai ko ištikro reikia. O pamatau nuolaidas ir doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]
Tai gal kabinkis už parankės ir žygiuokim kartu į anoniminių gėliomanių skyrelį. drinks_cheers.gif Aš irgi parduotuvėje visada užmetu akį į gėlių skyrelį. Ir dažnai nesusivaldau. O dėl savo "maximinio" rododendro -- kai tik galėsiu, tai nufotkinsiu ir parodysiu nuotrauką. Tai vis dėlto, kodėl Maximoje jie "kopūstiniai". g.gif
Atsakyti
prazydo mano oranzine azalija
user posted image user posted image

user posted image

ir dar viena mazyte azalija
user posted image

o baltas rododendras jau baigia zydet sad.gif trumpai tezydi....
user posted image

bet jau pradeda zydet mano rododendru patvorys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 05 01, 09:57)
ir as suabejojau, ar cia rododendras, bet jei nuosirdi sako, kad pasisodino rododendra... galvoju - ji geriau zino  biggrin.gif .

QUOTE(omoroka 38 @ 2009 05 01, 10:08)
Ant etiketės tikriausiai buvo parašyta Rhododendron japonicum  mirksiukas.gif . Bet kokiu atveju Nuoširdi teisi.  4u.gif

Mergaitės, nesijuokit labai iš manęs, aš tikrai nesu gėlininkė, pardavėjas man tvirtino, kad tai rododendras maišytas su azalija, ir ant etiketės lotyniškai buvo parašyta, mokėjau už jį 130lt g.gif Kitą didžiažiedį rododendrą šiandien gal nufotkinsiu 4u.gif
O tai tai kiek supratau žiemą bus su juo problemų g.gif

Wolke - kaip gražu wub.gif
Atsakyti
[quote=merepopins,2009 05 01, 11:40]
Aš Maximoj nusipirkau dvi orchidėjas Phalenopsius po 4 lt doh.gif , nors visai man jų nereikėjo. Pažiūrėjau, kad lapai geri doh.gif , dabar jau ant palangės netelpa doh.gif Visada kartoju sau, kad pirksiu tik tai ko ištikro reikia. O pamatau nuolaidas ir doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]
Tai gal kabinkis už parankės ir žygiuokim kartu į anoniminių gėliomanių skyrelį. drinks_cheers.gif Aš irgi parduotuvėje visada užmetu akį į gėlių skyrelį. Ir dažnai nesusivaldau. O dėl savo "maximinio" rododendro -- kai tik galėsiu, tai nufotkinsiu ir parodysiu nuotrauką. Tai vis dėlto, kodėl Maximoje jie "kopūstiniai". g.gif
[/quote]


Atsiprašau už tokį išsireiškimą. Jie tik gavę mūsų klimatui per daug trąšų. Dabar turėtų būti sumedėję koteliai, o maxima atsivežė tokiais ką tik išleistais šviesiai žaliais ūgliais. Mano galva , tai dabar jų geriauvisai netręšti. Iki rudens turėtų viskas susitvarkyti. 4u.gif

O dėl pirkimų doh.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omoroka 38: 01 gegužės 2009 - 14:06
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 04 30, 20:30)


Aš Maximoj nusipirkau dvi orchidėjas Phalenopsius po 4 lt doh.gif , nors visai man jų nereikėjo. Pažiūrėjau, kad lapai geri  doh.gif , dabar jau ant palangės netelpa  doh.gif  Visada kartoju sau, kad pirksiu tik tai ko ištikro reikia. O pamatau nuolaidas ir  doh.gif 


aš irgi prisipirkau, buvo laisvos palangės, dabar nukrautos, be to 150 petunijų prisisodinau, tai pas mane šilnamis namuose lotuliukas.gif doh.gif unsure.gif Greičiau sušiltų oras , pusę kieman iškomandiruočiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2009 05 01, 11:46)
prazydo mano oranzine azalija

labai jau didele atrodo wub.gif - tu cia ja paveldejai, ar pati sodinai?
va va apie tavo patvori jau galvojau tongue.gif ...
o as savo maziukus rododendrus ir azalijas matyt baigsiu paskutinius supudyt vazone blush2.gif , turbut niekaip neatitaikau zemes ir jie man uzmirksta.

QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 01, 12:14)
Mergaitės, nesijuokit labai iš manęs, aš tikrai nesu gėlininkė...

eik tu, mes nei biskio nesijuokiam bigsmile.gif ...
idomus pardavejas... apie ziemojima gal omoroka pasakys.

Hmm... o man iskilo klausimas - i kieno kota skiepija rododendrus g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 05 01, 20:06)
labai jau didele atrodo  wub.gif  - tu cia ja paveldejai, ar pati sodinai?
va va apie tavo patvori jau galvojau  tongue.gif ...
o as savo maziukus rododendrus ir azalijas matyt baigsiu paskutinius supudyt vazone  blush2.gif , turbut niekaip neatitaikau zemes ir jie man uzmirksta.
eik tu, mes nei biskio nesijuokiam  bigsmile.gif ...
idomus pardavejas... apie ziemojima gal omoroka pasakys.

Hmm... o man iskilo klausimas - i kieno kota skiepija rododendrus  g.gif ?


Vida, jei turi galimybę perkelk rododendrus ir azalijas į gruntą. Tik dabar pagalvojau ar juos ten ir laikai kur gyveni ir ar gali kasdien palaistyti ? Jei ne , tai labai lengva uždžiovinti ir paskui perlaistyti. Tada užsikemša vandens indai ir įsimeta baisioji phytoptera. Vokietijoj geriausias Klasmano durpių substratas rododendrams, tik nežinau ar tam regione kur tu gyveni jo būna. O dirvoj daug lengviau palaikyti pastovų mikroklimatą, net jei ir substratas nėra tas pats geriausias.

Tas štambinės azalijos žiemojimas sunkus klausimas. Jei neišžiemotų kartais nuneščiau pardavėjui atgal.( Jau anksčiau surašiau į až dėl to žiemojimo )

Didžialapiai rododendrai skiepijami į tą Vidos baltąjį rododendrą, kuris nuo mažiuko auginamas kaip kotas ir nukarpomi šoniniai ūgliukai.Nežinau į ką skiepijamos japoninės azalijos.Kada jos būna paprasti krūmukai, tai būna padaugintos sumedėjusiais auginiais. ( Rododendrai skirstomi į dvi sekcijas, kurios skiriasi genetiškai ir kryžminant viena kitą atmeta. Tai manau ir kotukas turėtų būti kitas. O praktiškai nesusidūriau su japoninėm azalijom ant koto )

P.S. O apie pušis nėra temos. Merginos ar turit kokių gražių pušų?



Papildyta:
QUOTE(ecka @ 2009 05 01, 18:30)
aš irgi prisipirkau, buvo laisvos palangės, dabar nukrautos, be to 150 petunijų prisisodinau, tai pas mane šilnamis namuose  lotuliukas.gif doh.gif  unsure.gif  Greičiau sušiltų oras , pusę kieman iškomandiruočiau rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Draugė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 05 01, 11:56)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
Taigi labai gražiai suformuotas jūsiškis krūmelis. Be to Kalinkos krūmas ir be karpymo labai gražiai auga. Nebent kur nors kokia šaka negražiai išlystų.

UK auga net tropiniai rododendrai, kurie net Vokietijoj nežiemoja. O Kalinkos net LT nereikia dengti. mirksiukas.gif



Na tai mums kaip aklai vistai grudas lotuliukas.gif aciu 4u.gif o siryt taip jau prazides visas,taip aki traukia ax.gif
Atsakyti
Gal žinote, kas prekiauja rododendrais ar azalijomis ant stiebo? Dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 05 02, 12:16)
Na tai mums kaip aklai vistai grudas lotuliukas.gif aciu 4u.gif o siryt taip jau prazides visas,taip aki traukia ax.gif


smile.gif Tai pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
na va ir mano rododendru patvorys pradeda zydet bigsmile.gif
user posted image user posted image
Atsakyti