Įkraunama...
Įkraunama...

Arabiški patiekalai

SVEIKUTES MAMOS.SUKURIAU CIA SIA TEMA NES PARAGAUKIME TEMOJE MANE NELEIDZIA SUKURTI NAUJOS TEMOS g.gif .NORECIAU ,KAD PARASYTUMETE KURIOS ZINOTE KOKIU GERU ARABISKO MAISTO RECEPTU 4u.gif
Atsakyti
Wau, kaip faina, pagaminciau ir as ka nors smile.gif
mano drauge gyvena Jordanojoj, tai kai atvaziuoja cia gamina kazkoki tipo plova sluoksnis ryziu, sluoksnis rukytos vistos ir taip krauna dar darzoviu imaiso... niu bet man tai cia magija - konkreciai nieko nezinau, bet sake skanu
Atsakyti
As verdu sriuba HARIRA ja dazniausiai daro Alzyre ar Maroke.
Verdu vistiena, ivairias darzovs (pomidorus, svogunai, cukinija, morkos). Kai vistiena gerai suverda istrauki is puodo, nukauluoji ir susmulkini. Darzoves visas sublenderiuoju kad gautusi vientisa mase. Atgal sudedu susmulkinta vistiena ir dedu chick peas (LT lyg vadinasi mazieji zirneliai ar kazkas panasaus) taip pat gali ideti vermiseliu truputi arba mieziniu kruopu, bet nepadaugink nes gausis kose. Zinoma nepamirsk prieskoniu.
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
oj kokia temute faina 4u.gif
ir as noreciau savo MB kokiais arabiskais patiekalais nustebinti, jis tiesiog wub.gif arabu virtuve thumbup.gif
Atsakyti
NEJAU NIEKAS daugiau nezinote arabisku patiekalu smile.gif ?o taip noretusi skaniai uzvalgyt.
Atsakyti
QUOTE(gerdute50 @ 2008 07 08, 00:36)
NEJAU NIEKAS daugiau nezinote arabisku patiekalu smile.gif ?o taip noretusi skaniai uzvalgyt.

ne jau nezinote ,kad jie kekviena diena ryzius valgo .tai vadinama plova ir vaiksto masala prasmirde.
Atsakyti
Na mano vyras arabas ir arabiskus patiekalus gaminu jau nemazai laiko. taciau ryziai pas mane ant stalo gal karta per menesi, o masala net nemoku daryt.. Siandien viriau taip vadinama Liubia abra Fasulija kitaip. Patiekalas is pupeliu. Jei kas norit recepto - mielai idesiu.
Atsakyti
QUOTE(cadra @ 2008 07 16, 18:45)
ne jau nezinote ,kad jie kekviena diena ryzius valgo .tai vadinama plova ir vaiksto masala prasmirde.

oho kokia visazine bigsmile.gif doh.gif tiesiog genijus doh.gif vien plovu nieks senai nevalgo tongue.gif nebent tik jus tongue.gif o kam jus juos uostot? g.gif beje, kiek zinau arabai masalos nevalgo.....
Atsakyti
QUOTE(rahima @ 2008 07 16, 19:25)
Na mano vyras arabas ir arabiskus patiekalus gaminu jau nemazai laiko. taciau ryziai pas mane ant stalo gal karta per menesi, o masala net nemoku daryt.. Siandien viriau taip vadinama Liubia abra Fasulija kitaip. Patiekalas is pupeliu. Jei kas norit recepto - mielai idesiu.



Butu labai smagu pabandyti ir pasigaminti koki egzotiska paiekala smile.gif Idek receptuka, jei gali , aciu 4u.gif
Atsakyti
<rahima> prasom nesikuklinti ir receptuku pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Nepykit, buvau dingus

Na liubija gaminu taip:
Pirmiausia pupeliu pasiruosimas, kaip zinote jas reikia pamirkyti ir gan ilgai virti, na as neturiu kantrybes zaisti tai verdu greitpuody.
Taigi:
2 stiklines apvirtu pupeliu,
avienos gabaliuku ( apie 200-300g )
2 morkos
didelis svogunas
druska, malti pipirai, saukstelis cinamono, puse saukstelio ciles mases, saukstelis cumin powder, pora saukstu pomodoru tyres
indelis chop tomatoes
aliejaus

Svoguna ir morka pakepinu aliejuje, dedu mesa, prieskonius. Patroskinu, uzpilu vandeniu, dedu pupeles ir chop tomatoes. Verda gan ilgai, taciau kaip minejau neturiu kantrybes tad viska verdu greitpuodyje

Jei kas neaisku klauskyte!
Skanaus!
Atsakyti
maniskis yra Libanietis ,man patinka ju labai maistas , thumbup.gif bet labiausiai man patinka kafta, nu bent maniskis kaip daro, taip pat esu gerbeja homos, bet daugiausia norint padaryti tikrai skanu maista reikia tureti ju prieskoniu, pvz norint kad kafta butu skani ir turetu ta toki savotiska skoni, reikia tureti granatu kaip sirupo(melasa ) bet nezinau ar pas mus yra ,nes parsivezam is libano si sirupa(sirupas nesaldus) ,norint padaryti homos reikia tureti toki kaip skysti atrodo daro ji is sezamu seklu jei as neklystu, irgi pas mus nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyte255: 22 liepos 2008 - 13:31