Įkraunama...
Įkraunama...

Arabiški patiekalai

taip as musulmone esu jau keturimetai priemiau islama dar pries savo suzadetini nei as jo pazinojau nei jis manes....... tai va as savo valia ne vyro verciama ir niekaip negaliu laikytis ramadano blush2.gif geda tikrai reikes laikytis susiimti
Atsakyti
Sveikutes smile.gif As ir galesiu pasidalinti kokiais nors patiekalais, nes MB libanietis ir tiesa pasakius, pirmaiu ismokau libanietiskus, o tik paskui lietuviskus patiekalus gaminti biggrin.gif
Man is ju patiekalu yra skaniausi sriubytes ( lubee, spinatu ( nzn kaip vadinasi), dar tokia, kur dedasi tokie pjaustyti dideli zali lapai), o is paciu patiekalu, tai kibbe, kafta, kusa, batanzene, o is salotu tai nepamainomos tabulee ir fatoush. smile.gif Aisku ju saldumynam as irgi neatsispiriu, bet viena suvalgau ir sirdele apsala... smile.gif
Beje turejau as toki plana chuligana - surasti kuo daugiau lietuvaiciu su libanieciais ir pasiklausineti kaip sekasi joms mokytis libanieciu kalba.... Nes man tai sunkoka... Niu kol buvom atostogose 3 savaites, tai galima sakyti didziausia pazanga padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2008 09 07, 21:57)
Sveikutes smile.gif As ir galesiu pasidalinti kokiais nors patiekalais, nes MB libanietis ir tiesa pasakius, pirmaiu ismokau libanietiskus, o tik paskui lietuviskus patiekalus gaminti biggrin.gif
Man is ju patiekalu yra skaniausi sriubytes ( lubee, spinatu ( nzn kaip vadinasi), dar tokia, kur dedasi tokie pjaustyti dideli zali lapai), o is paciu patiekalu, tai kibbe, kafta, kusa, batanzene, o is salotu tai nepamainomos tabulee ir fatoush. smile.gif Aisku ju saldumynam as irgi neatsispiriu, bet viena suvalgau ir sirdele apsala... smile.gif
Beje turejau as toki plana chuligana - surasti kuo daugiau lietuvaiciu su libanieciais ir pasiklausineti kaip sekasi joms mokytis libanieciu kalba.... Nes man tai sunkoka... Niu kol buvom atostogose 3 savaites, tai galima sakyti didziausia pazanga padariau smile.gif



Aš su saviškiu jau devyneri metai, bet libaniečių kalbos neperkandau doh.gif
Matyt, tingiu labai, moku tik pagrindinius žodžius...
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2008 09 07, 19:57)
Sveikutes smile.gif As ir galesiu pasidalinti kokiais nors patiekalais, nes MB libanietis ir tiesa pasakius, pirmaiu ismokau libanietiskus, o tik paskui lietuviskus patiekalus gaminti biggrin.gif
Man is ju patiekalu yra skaniausi sriubytes ( lubee, spinatu ( nzn kaip vadinasi), dar tokia, kur dedasi tokie pjaustyti dideli zali lapai), o is paciu patiekalu, tai kibbe, kafta, kusa, batanzene, o is salotu tai nepamainomos tabulee ir fatoush. smile.gif Aisku ju saldumynam as irgi neatsispiriu, bet viena suvalgau ir sirdele apsala... smile.gif
Beje turejau as toki plana chuligana - surasti kuo daugiau lietuvaiciu su libanieciais ir pasiklausineti kaip sekasi joms mokytis libanieciu kalba.... Nes man tai sunkoka... Niu kol buvom atostogose 3 savaites, tai galima sakyti didziausia pazanga padariau smile.gif

Sveika 4u.gif ,
cia gal pries kokius kelis menesius viena mergina gyvenanti libane bande susirasti merginu, gyvenanciu ten, bet kazkaip ta tema pasimete, nes daug tokiu neatsirado, ji ieskojo butent libane gyvenanciu smile.gif
MB irgi is libano, kas del kalbos, tik biski arabiskai moku, kartais tenka su uosviais pasikalbeti blush2.gif bet tai tik pagrindai, siaip gal ir gerai ismokciau, jei noras butu, esu biski tingine blush2.gif sakiau, kai sunus paaugs, is jo ismoksiu smile.gif o MB savo rouztu lietuviskai pagaliau prasilaus biggrin.gif
o beje taviskis is kokio miesto?beje sveikinu su nestuke.gif 4u.gif
siaip yra daug mergaiciu gyvenanciu su musulmonais, yra netgi tokia tema, tai jei nori gali prisijungti, bus smagu pabendrauti mirksiukas.gif http://www.supermama...;#entry19654499

Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2008 09 07, 20:56)
Aš su saviškiu jau devyneri metai, bet libaniečių kalbos neperkandau  doh.gif
Matyt, tingiu labai, moku tik pagrindinius žodžius...



QUOTE(katkuta @ 2008 09 07, 21:07)
Sveika 4u.gif ,
cia gal pries kokius kelis menesius viena mergina gyvenanti libane bande susirasti merginu, gyvenanciu ten, bet kazkaip ta tema pasimete, nes daug tokiu neatsirado, ji ieskojo butent libane gyvenanciu smile.gif
MB irgi is libano, kas del kalbos, tik biski arabiskai moku, kartais tenka su uosviais pasikalbeti blush2.gif bet tai tik pagrindai, siaip gal ir gerai ismokciau, jei noras butu, esu biski tingine blush2.gif sakiau, kai sunus paaugs, is jo ismoksiu smile.gif o MB savo rouztu lietuviskai pagaliau prasilaus biggrin.gif
o beje taviskis is kokio miesto?beje sveikinu su nestuke.gif  4u.gif
siaip yra daug mergaiciu gyvenanciu su musulmonais, yra netgi tokia tema, tai jei nori gali prisijungti, bus smagu pabendrauti mirksiukas.gif http://www.supermama...;#entry19654499

sveikutes smile.gif na as per tuos trejus metelius tai tik tokiu paciu paciu pagrindu tepramokau.... ax.gif Beje, maniskis krikscionis ( kas daug kam kelia nuostaba blink.gif ) bet kaip as pati pasmirinejau, tai krikscioniu Libane vos ne 50%... MB yra is pacios sostines is Beiruto kiles. smile.gif
Papildyta:
tiesa susipazinome ir gyvename UK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2008 09 07, 21:25)
sveikutes smile.gif na as per tuos trejus metelius tai tik tokiu paciu paciu pagrindu tepramokau....  ax.gif Beje, maniskis krikscionis ( kas daug kam kelia nuostaba  blink.gif ) bet kaip as pati pasmirinejau, tai krikscioniu Libane vos ne 50%... MB yra is pacios sostines is Beiruto kiles. smile.gif
Papildyta:
tiesa susipazinome ir gyvename UK smile.gif

tai o nebandei i arabu kalbos kursus uzsirasyti?
as tai domejausi anksciau, gyvenam mazam uk miestely, tai cia tokie nemokami buvo organizuojami, o londone tai isvis manau problemu nebutu susirasti ir kalbos pasimokyt, aisku jeigu laisvo laiko yra smile.gif
nu, jeigu krikscionis, tai tada sorry su nuoroda blush2.gif
beje, cia ne i tema, bet del tu 50% tai abejociau, nes vakar berods ziurejom zinias, tai rode beiruta dienos metu, visi barai ir kavines uzdaryti dienos metu, nes ramadanas ax.gif o vakare visas gyvenimas verda smile.gif cia tik siaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 09 07, 21:57)
tai o nebandei i arabu kalbos kursus uzsirasyti?
as tai domejausi anksciau, gyvenam mazam uk miestely, tai cia tokie nemokami buvo organizuojami, o londone tai isvis manau problemu nebutu susirasti ir kalbos pasimokyt, aisku jeigu laisvo laiko yra smile.gif
nu, jeigu krikscionis, tai tada sorry su nuoroda blush2.gif
beje, cia ne i tema, bet del tu 50% tai abejociau, nes vakar berods ziurejom zinias, tai rode beiruta dienos metu, visi barai ir kavines uzdaryti dienos metu, nes ramadanas ax.gif o vakare visas gyvenimas verda smile.gif cia tik siaip 4u.gif

MB kaip sako ziurint kuri kanala ziuresi, nes ten gi yra visi beveik o gal ir tikrai VISI komerciniai - priklauso kazkam. Tai jei rodys is musulmonu puses, tai gal daugiau ir pafilmavo ju rajonus, nes Libane jie rajonais susiskirste gyvena. Pamenu dabar kai buvome Libane ir kilo neramumai, tai ziuredavome ir krikscioniu ir musulmonu TV kad susigaudyti kas is tikruju vyksta, nes isijungus kokia CNN tai is vis varydavo tik is vienos puses.....Matai, kas liecia arabu kursus, tai man tiktu del rasybos ir skaitymo, o ju snekamoji tai laaaaabai skiriasi.... Turi jie ten savo ale dialekta, kurio nera rasytinio.. Tai man tenka tik gaudyti ausis pastacius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet tavo tiesa, Katkuta, po visokiu neramumu tena labai daug issibegiojo ir labai daug priemigravo is Sirijos, Palestinos ir panasiai, tai gaunasi dabar siom dienom, kad musulmonu daugiau nei krikscioniu. Bet as tik parasiau, nes pasakius LIBANIETIS-visiem is karto asocijuojasi su MUSULMONU ( ir butinai paciu paciu blogiausiu..... )...
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2008 09 07, 22:29)
MB kaip sako ziurint kuri kanala ziuresi, nes ten gi yra visi beveik o gal ir tikrai VISI komerciniai - priklauso kazkam. Tai jei rodys is musulmonu puses, tai gal daugiau ir pafilmavo ju rajonus, nes Libane jie rajonais susiskirste gyvena. Pamenu dabar kai buvome Libane ir kilo neramumai, tai ziuredavome ir krikscioniu ir musulmonu TV kad susigaudyti kas is tikruju vyksta, nes isijungus kokia CNN tai is vis varydavo tik is vienos puses.....Matai, kas liecia arabu kursus, tai man tiktu del rasybos ir skaitymo, o ju snekamoji tai laaaaabai skiriasi.... Turi jie ten savo ale dialekta, kurio nera rasytinio.. Tai man tenka tik gaudyti ausis pastacius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet tavo tiesa, Katkuta, po visokiu neramumu tena labai daug issibegiojo ir labai daug priemigravo is Sirijos, Palestinos ir panasiai, tai gaunasi dabar siom dienom, kad musulmonu daugiau nei krikscioniu. Bet as tik parasiau, nes pasakius LIBANIETIS-visiem is karto asocijuojasi su MUSULMONU ( ir butinai paciu paciu blogiausiu..... )...

geriausias budas ismokt kalbos, tai nuvaziuoti i libana ir ten kokius metus pagyventi su MB seima smile.gif tada tikrai arabiskai be problemu galesim bendraut biggrin.gif
jo, zinau, kad beirutas rajonais suskirstytas, vienoj pusej musulmonai, kitoj krikscionys gyvena, siaip jie saunuoliai, kad taip draugiskai sugyvena ir vieni kitiems netrukdo ax.gif netgi pagalvojau, kad tau turetu but lengviau su krikscioniu, ne tiek daug kulturiniu skirtumu kaip kad gyvenant su musulmonu 4u.gif
jo, apie musulmonus tai visu tokia reakcija, tik gaila, kad zmones net nepazinodami klijuoja tokias etiketes verysad.gif
Atsakyti
Mergaites, nukrypot nuo temos mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bena @ 2008 09 08, 11:52)
Mergaites, nukrypot nuo temos  mirksiukas.gif  tongue.gif

atsiprasom mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
kaip faina kad radau sita tema, issirasiau patiekalu receptu smile.gif gyvenu svedijoje arabu rajone. visi aplink arabai, grupiokai taip pat. kelis kartus atnese jie savo pagamintu irakietisku patiekalu, man labai patiko, galvojau- kaip cia ismokt ka nors pasigamint smile.gif salia namu yra arabu maisto prekiu parduotuve, reikes pasisukiot, prieskoniu prisipirkt smile.gif
as tik pasigaminu arabisku sumustinuku- i arabiska duona prisuku visko kas tik i galva sauna- desra, darzoviu, padaziuka koki, supjaustau ritinukais ir valgau- labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(rozyte255 @ 2008 09 05, 11:14)
as taip biski ne i tema, bet kas is jusu merginos laikosi ramadano?
As niekaip nesugebu, jau daug metu vis noriu , bet man vis valios neuztenka rytinei kavai,  galiu buti nevvalgiusi , bet kavai oi man labai sunku  , o ypac dabar kai gali tik gerti ir valgyti po 8:15  maniskis tai mane bara biski, nu ne tiek bara bet sako  nors kelias dienas pasilaikyk, ale niekaip man neiseina  blush2.gif  viena diena dievas mane nubaus tikrai  unsure.gif

ROZYTE as bandau laikytis.bet deja ir man nelabai kaip sekasi .aisku pasilaikiau keleta dienu,bet toliau nezinau kaip bus .bet paskutines 10 dienu stengsiuos tikrai laikytis.sekmes tau.
Papildyta:
maciau kazkuri rase ,kad gamina kibe ir kefta .gal duosi receptukus?
Atsakyti