Įkraunama...
Įkraunama...

Arabiški patiekalai

MB kai adas (tą oranžinių lęšių sriubikę) daro, tai verda puode lęšius, sultinio įtrupina. Keptuvėj pakepina česnaką, svogūną ir kažkokias žoles stambokai supjaustęs (prekybos centre šalie jų angliškai parašyta "silk" biggrin.gif ), manau, kad ir špinatai tiktų rolleyes.gif Ir suverčia į lęšius. Aj dar ta žolė truputį sriubą sutirština (kaip muluhija, jei žinot). Deda druską, pipirus ir cumin (ne kmynai, bet kur atrodo, kaip kmynai, tik kvapas toks aštrus). O jau valgant tai būtina citrinos įsispausti bigsmile.gif

Anyta, kai adas daro, tai pirma puode verda mėsą, o po to jau visą kitą deda prie tos beveik išvirusios mėsos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insomnia: 19 vasario 2009 - 21:41
QUOTE(Insomnia @ 2009 02 19, 20:35)
Anyta, kai adas daro, tai pirma puode verda mėsą, o po to jau visą kitą deda prie tos beveik išvirusios mėsos ax.gif



labai daug yra Lesiu gamybos budu,tiek kiek ir arabu saliu biggrin.gif pvz Irake jie sumeta tai ka turi...deda net tu plonu makaroniuku i sriuba.Kiti va su aviena daro,treti vistiena verda,bet pagrinde kai domejausi,kmynai padaro atseit tipiska arabiska shiurba...ismeginau ir patiko.Nezinau ar cia tikrai jau taip tipiskai. rolleyes.gif

Zinau ta Cumin,man jis smirdz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2009 02 19, 21:49)
Zinau ta Cumin,man jis smirdz doh.gif


Man irgi. Vis klykiu, kad nedėtų doh.gif "Apšėrė" kažkada MB mane tuo cuminu, kai skrandis streikavo. Tipo labai padeda. Pagalba tik tokia, kad nuo britkybės greitai viską atiduodi lotuliukas.gif

Egipte tai net traškučiai su cumin. Veu...
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2009 02 19, 21:02)
Man irgi. Vis klykiu, kad nedėtų doh.gif "Apšėrė" kažkada MB mane tuo cuminu, kai skrandis streikavo. Tipo labai padeda. Pagalba tik tokia, kad nuo britkybės greitai viską atiduodi lotuliukas.gif

Egipte tai net traškučiai su cumin. Veu...


Tai va,kai pauostau to cumin,primena smirdanti bata lotuliukas.gif o vyras gi parveze is Irako prieskoniu ir toks su pasididziavimu padave maiseli su cuminu doh.gif na nieko nesakiau,bet nesirusiu as jo naudot schmoll.gif

Gal darot kuri nors limonada istu dziovintu limeciu?as darau,man labai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2009 02 19, 22:08)
Gal darot kuri nors limonada istu dziovintu limeciu?as darau,man labai skanu. thumbup.gif


Tai jau rašyk rašyk, kaip darai bigsmile.gif
Atsakyti
sulauzau dziovintas limetes ir isimu tuos kauliukus,nes jie duoda kartumo,uzmerkiu nakciai su trupuciu vandens.Uztenka pilnai 5-6 limeciu.Paskui ryte uzpilu verdanciu vandeniu ir verdu ta uzpiliuka kol uzvirs idedu truputi cukraus,pagal tai kiek tau patinka.Atsaldom ir geriam su ledukais.Tinka vasara kai labai karsta,nuima troskuli is karto. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2009 02 19, 22:41)
sulauzau dziovintas limetes ir isimu tuos kauliukus,nes jie duoda kartumo,uzmerkiu nakciai su trupuciu vandens.Uztenka pilnai 5-6 limeciu.Paskui ryte uzpilu verdanciu vandeniu ir verdu ta uzpiliuka kol uzvirs idedu truputi cukraus,pagal tai kiek tau patinka.Atsaldom ir geriam su ledukais.Tinka vasara kai labai karsta,nuima troskuli is karto. thumbup.gif


O kas tos limetes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2009 02 20, 11:22)
O kas tos limetes?  g.gif

Tos mažytės citrinos. Angliškai lime mirksiukas.gif
Atsakyti
zaliosios citrinos,va sitam puslapi gali paziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2009 02 20, 12:44)
Tos mažytės citrinos. Angliškai lime mirksiukas.gif


Viskas aisku hihihi.gif
Atsakyti
Pasiulysiu siandien labai greita deserta oriento saliu.

Reikes jufka lapu(turetumet zinot g.gif )

250 datuliu dziovintu
200 g migdolu ir graikiniu riesutu
100 g pistaciju nesudytu
7 saukstus medaus
vienos citrinos sulciu
4 saukstai roziu vandens
kardamono,cinamono...
100 g sviesto


Datules ir visus riesutus susmulkinti ipilti medaus,roziu vandens ir prieskonius.Istepti lydytu sviestu lapus,prideti mases ir susukti kaip cigarus.Juos susukus dar patepti sviestu.kisti i ikaitinta orkaite ir kepti 20 minuciu kol paruduos ant 175 laipsniu,atvesinti ir apipudruoti. rolleyes.gif
Papildyta:
Ta pacia Jufka tesla galima naudotiisukant ozkos suri su petrazole ir krapukais,bet reikes kepti ant keptuves kol paruduos.Labai labai skanus patiekalas uzkandukams. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarafea: 21 vasario 2009 - 11:48
...na o kas tos jufka lapai,gal tie plonyciai is kuriu daro baklava? Na o as noreciau ideti baklazanu apkepo recepta,as ji labai megstu,tik laiko daugoka uzima gamyba...Taigi supjaustau isilgai bulves ir jas apkepinu(siaip arabai naudoja be bulviu, bet man skaniau su),apkepinu ir baklazanus isilgai supjaustytus(pries tai palaikau sudytam vandeny,kad kartumas iseitu),apkepinu farsa su svogunaisir dadedu pomidoru pastos. Kepimo inda iskloju baklazanais,po to dedu farsa, o ant jo bulves tada uzpilu besamel padazu ir apibarstau suriu,pasaunu 15 min i orkaite.(besamel padazas: 1s miltu pakepinam ant 1s sviesto,dapilam apie stikl pieno ir galim dadet tarkuota suri)
Atsakyti