Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema

QUOTE(kristulka @ 2008 07 02, 15:46)
sveikutes  4u.gif
daznai uzsuku pas jus, tai nusprendziau ir as savo pietus šiandien parodyt biggrin.gif kiaulienos kotletai.

koks skonis kiaulienos kotletuku su varske?

QUOTE(mammka @ 2008 07 02, 15:55)
Aš šiandien terliojausi su švilpikais  doh.gif .Pasirodo primiršau kaip daryt  blink.gif .

labai noriu svilpiku bigsmile.gif
as visad kvadratinius darau, tai man kaip varskeciai taviskiai pasirode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulka @ 2008 07 02, 16:46)
sveikutes  4u.gif
daznai uzsuku pas jus, tai nusprendziau ir as savo pietus šiandien parodyt biggrin.gif kiaulienos kotletai.
Kiaulienos faršas, pokelis varškes, kiaušinis, prieskoniai, džiuveseliai, olandiškas sūris. Iš faršo formuoju kotletus, i vidu ispaudziu fermentinio surio gabaleli ir volioju i dziuveselius, kepu orkaitej  smile.gif
beje, cia pas jus atrodo ir radau sita recepteli  g.gif
skanaus  4u.gif

mane irgi sudomino koks skonis varskes su mesa g.gif

QUOTE(mammka @ 2008 07 02, 16:55)
Aš šiandien terliojausi su švilpikais  doh.gif .Pasirodo primiršau kaip daryt  blink.gif .

o kaip sviezias bulves isvirti su lupenom g.gif Senu nebeturiu,o galvoju,kad reiktu kada pasidaryti ax.gif niam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 02, 17:06)
as visad kvadratinius darau, tai man kaip varskeciai taviskiai pasirode biggrin.gif

Tai va,šiandien nesigavo normaliai g.gif .Turbūt miltų pagailėjau g.gif .Pabijojau,kad kieti nebūtų.Net nežinau kame čia reikalas...

QUOTE(*Spyglė* @ 2008 07 02, 17:14)
mane irgi sudomino koks skonis varskes su mesa  g.gif
o kaip sviezias bulves isvirti su lupenom  g.gif  Senu nebeturiu,o galvoju,kad reiktu kada pasidaryti  ax.gif  niam  4u.gif

Viriau su lupenom,normaliai gavosi.Nusilupo labai gerai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 07 02, 17:55)
Aš šiandien terliojausi su švilpikais  doh.gif .Pasirodo primiršau kaip daryt  blink.gif .




mmm
kaip skaniai atrodo, reiks pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
nu zinokit as irgi ilgai masciau kas cia gausis is tos varskes ir farso biggrin.gif
bet man skanu, nu jie kozkokie kitokie... kvapas kitoks smile.gif
o bulves ten orkaitej su kotletais kartu iskeptos ax.gif
Atsakyti
Sveikos, šimta metų šioj temoj nesirodžiau blush2.gif

O pasirodžius galima ir nualpt nuo tokio pasirinkimo bigsmile.gif Šaunuolės visos 4u.gif

Reikia prisipažinti, kad dažnai girdimų švilpikų nesu ne tik gaminus, bet ir valgius blush2.gif


O aš čia kažkada įdarytas paprikas dariau, bet atrodo nerodžiau, tai įkelsiu dabar blush2.gif





Įdarytos paprikos


user posted image

8 didelės saldžiosios paprikos
~700-800 g maltos kiaulienos (tiksliai nežinau kiek buvo, nes namie maltą mėsą naudojau)
3 pakeliai išvirtų ryžių (300 g ryžių kruopų)
1 didelis sutarkuotas svogūnas
2 didelės sutarkuotos morkos
Prieskoniai (druska, pipirai, bazilikas, česnakine druska)
pora šaukštų grietinės

Paprikas nuplauti, išskobti vidų.
Pasiruošti įdarą: sumaištyti maltą mėsą su vandenyje išvirtais ryžiais, svogūnu, morka ir prieskoniais pagal skonį.
Prikimšti paprikas šiuo įdaru smile.gif
Virti sustatytas puode, galima kartu išvirti bulvyčių garnyrui. Vandens pilti beveik iki paprikų viršaus. Vandenį galima šiek tiek pasūdyti (bet čia nuo skonio priklauso wink.gif) Virti apie 40 min. Patikrinti ar bulvės išvirusios. Jeigu ne, pavirti dar 10-20 min mirksiukas.gif
Baigiant virti galima įdėti į puodą pora šaukštų grietinės wink.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 02 liepos 2008 - 17:05
QUOTE(Owly @ 2008 07 02, 18:03)
Sveikos, šimta metų šioj temoj nesirodžiau  blush2.gif

bigsmile.gif skaniai atrodo thumbup.gif .

Švilpikai skanu,paragauk kada biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 07 02, 16:14)

o kaip sviezias bulves isvirti su lupenom  g.gif 

normaliai, kaip ir senas mirksiukas.gif

owly, skaniai atrodo paprikos bigsmile.gif thumbup.gif seniai ir bedariau blush2.gif
Atsakyti
Šian dariau kotletus.
user posted image
Įprieskonavau kokį kilą faršo, įpjausčiau svogūną, dėjau išmirkytą batono riekelę, kiaušinį, sėlenų, krapų. Į kotletukų vidų dėjau po gabalėlį sūrio, tada keptuvėj juos apkepiau džiūvėsėliuose pavoliotus.
Į puodą sutarkavau morką ir kotletus troškinau kokių 20 min. Pabaigoje dar įpjausčiau svogūnų laiškų ir krapų blush2.gif

O kadangi reikėjo sunaudoti mėsytę (ten kažkoks vyniotinis, regis, buvo), tai iškepiau sumuštinių kepyklėj sumuštinukų: pomidorų padažas, tarkuota mėsytė, sūris, krapai ir picų priekoniai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
O as pagaliau prisiruosiau kepti bulvinius blynus.Kepiau su varske.man taip labai skanu.Blynams tesla darau kaip ir visos,o varskei imu pokeli varskes,druskos ir 1 kiausini.Viska ismaisau,Dedu sauksta bulviu tarkiu,tada su sakute varskes,palyginu ir vel uzkloju bulviu tarkiais.
Atsakyti
mmm..kiek skaniu dalykeliu.. rolleyes.gif

varshke farshui priduoda purumo ir aplamai tinka.. 4u.gif

shiandien, matau, kotletukine diena su priedais tongue.gif

noreciau ir ju,ir blynu su varshke.., ale nelenda, labai karshta pas mus.. doh.gif
todel kertu tunos salotas su marinuotom darzovem.. biggrin.gif ..

Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 07 02, 18:13)
bigsmile.gif skaniai atrodo  thumbup.gif .

Švilpikai skanu,paragauk kada  biggrin.gif .

Ačiū 4u.gif

Reiks būtinai pasidaryt bigsmile.gif Arba į svečius pas ką nors įsiprašyt, kas daro blush2.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Nerytė @ 2008 07 02, 18:38)
owly, skaniai atrodo paprikos  bigsmile.gif  thumbup.gif seniai ir bedariau  blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Pasidaryk wink.gif Man tai čia tinginio darbas blush2.gif Vėl galvoju reikės paprikų užsipirkti blush2.gif lotuliukas.gif Tinginys užvaldęs blush2.gif


QUOTE(jurgav.. @ 2008 07 02, 18:45)
Šian dariau kotletus.

iškepiau sumuštinių kepyklėj sumuštinukų:

mmmmm imu ir kotletukų ir sumuštinukus mėgstu cool.gif Apsirysiu aš čia prieš miegą lotuliukas.gif

Atsakyti