Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema

QUOTE(Srove @ 2008 07 12, 01:14)
Karsta, norisi kazko lengvesnio.Viriau sian.sriuba su lasisa,

niam thumbup.gif
Atsakyti
sveikos senokai pas jus lankiausi,atostogavau biggrin.gif blush2.gif tai sendeniniai musu pietus : tortilijos,darzoves:pamidorai,kopustas,agurkai ir padazas helmans astrus biggrin.gif ir kepintas farsas su visokiausiais prieskoniais blush2.gif viska susukam ir i griliu 7minutems thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinelė2: 12 liepos 2008 - 14:06
QUOTE(daividija @ 2008 07 12, 01:35)
Srove,labai skani tavo sriuba essen.gif
As irgi tingiu gamint,tai pasidariau prausbliudi baltos misraines ir valgau..

shiandien padarysiu irgi..Niam, kaip skanu drinks_cheers.gif
O ka reishkia prausbliudis biggrin.gif ? Nusiprausi bliude, o paskui mishraines isidedi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2008 07 10, 09:56)
Gerai, kad jau pusryčiavau, nes kitaip  doh.gif
O čia mūsų pusryčiai šiandieniniai  smile.gif batono riekelės pavoliotos plaktame kiaušinyje su prieskoniais ir pakeptos keptuvėje  smile.gif

user posted image

Skanaus 4u.gif

aha, mes šituos skurdžiaisiais riteriais vadinam.. biggrin.gif ir valgom saldžiai, prieš kepant į kiaušinio plakinį cukraus ir cinamono dedam.. skanumėlis.. thumbup.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 07 10, 19:27)
nelabai... tada nedek vyno, uzteks sultinio wink.gif skonis nenukentes jei turi parmezano  mirksiukas.gif
gali daryti klasikini risotto  mirksiukas.gif

tinka ir raudonas vynas risotto, tik tada ne su vištiena daryt reikia, o su pievagrybiais pavyzdžiui, arba yra dar galybė variantų..

---------------------------
o čia mūsų vakarienė - orkaitėj keptas upėtakis su daug įvairių daržovių ir šviežiom bulvėm.. tik sorry, kad nepatiekiau gražiai, skubėjau forkint.. ax.gif biggrin.gif

user posted image

o prieš pietus dar ir plikytą duonytę kepiau, receptas tai iš SM kažkurio skyrelio, jau ne pirmą kartą kepu, tai neprisimenu kur radau.. doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 07 12, 15:14)
shiandien padarysiu irgi..Niam, kaip skanu drinks_cheers.gif
O ka reishkia prausbliudis biggrin.gif ? Nusiprausi bliude, o paskui mishraines isidedi? lotuliukas.gif

Cia toks didelis bliudas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 15:35)
---------------------------
o čia mūsų vakarienė - orkaitėj keptas upėtakis su daug įvairių  daržovių ir šviežiom bulvėm.. tik sorry, kad nepatiekiau gražiai, skubėjau forkint.. ax.gif  biggrin.gif

o prieš pietus dar ir plikytą duonytę kepiau, receptas tai iš SM kažkurio skyrelio, jau ne pirmą kartą kepu, tai neprisimenu kur radau.. doh.gif


kaip skaniai atrodo blink.gif blink.gif Kaip noriu!!
Atsakyti
As va "pasirodysiu"... ne kaip cia matosi, bet bandysiu nupasakot kas cia yra. Taigi. uzmarinavau sprandines kila supjauscius i 3 gabalus(Mrinavau: prieskoniai, cesnakas, druska, pipirai sv. malti, keptcupas heinz, para laiko parinavau). Tada i folija. Kartu i atskira folija bulviu svieziu (keciupe, aliejuj ir prieskoniuos). Ir kepiau ilgai ir nuobodziai. O salotos paprastut paprastuteles darzoves supjaustytos ir citrinpipiriais udrabstytos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nelabai nuotrqauka matosi, bet mesa minkstutele 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 12 liepos 2008 - 19:54
QUOTE(6663 @ 2008 07 12, 18:14)
shiandien padarysiu irgi..Niam, kaip skanu drinks_cheers.gif
O ka reishkia prausbliudis biggrin.gif ? Nusiprausi bliude, o paskui mishraines isidedi? lotuliukas.gif

Na tu tai visada prajuokini lotuliukas.gif Vajei vajei, kaip dabar norėčiau aš tos baltos mišrainės essen.gif ax.gif Mano mėgstamiausia mišrainė cool.gif


QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 18:35)
o prieš pietus dar ir plikytą duonytę kepiau, receptas tai iš SM kažkurio skyrelio, jau ne pirmą kartą kepu, tai neprisimenu kur radau.. doh.gif

Gal gali receptą ir čia copy-paste? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 07 12, 22:31)
Gal gali receptą ir čia copy-paste?  ax.gif

žinok, neprisimenu kur aš jį buvau radus, bet turiu sau ant popierėlio užsirašius, tai ryt nurašysiu, šiandien jau tingulys... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 07 12, 22:56)
žinok, neprisimenu kur aš jį buvau radus, bet turiu sau ant popierėlio užsirašius, tai ryt nurašysiu, šiandien jau tingulys... ax.gif

Ačiū 4u.gif Lauksiu bigsmile.gif Baisiai norisi pabandyt iškept duonytę bigsmile.gif nes tik baltą moku ax.gif o tamsios nesu kepus smile.gif
Atsakyti
Aciu merginos, kam patiko sriuba, man irgi skanu buvo ax.gif , bet MB tai nelabai, nelabai, nes jam, kas nekepta, tas ne maistas, valgo, ale be didelio apetito blush2.gif
Atsakyti
Šaltmėtė-upetakis labai super simpatulka.. smile.gif

Mergos, baikit kikent ish manes ir bliudo, ash gi ant bajerio taip parashiau..
hihihi.gif
Atsakyti
6663 o as jau pasigyriau kokie skanus paraugti agurkeliai gavos ?? yahoo.gif yahoo.gif
Aciu uz gera marinavimo recepta aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 13 liepos 2008 - 10:32