Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 12 tema

QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 10:24)
o sakykit, kur gaut tą kepimo rankovę  g.gif na kur jų būna pirkt? niekad nereikėjo, bet galvoju, gal vis tik aš jos norėčiau, tai nežinau, į kurią pusę pasiduot  doh.gif

Yra didžiosiose parduotuvėse tikrai mirksiukas.gif pati maximose perku. prie tų visų folijų būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 10:24)


o sakykit, kur gaut tą kepimo rankovę  g.gif na kur jų būna pirkt? niekad nereikėjo, bet galvoju, gal vis tik aš jos norėčiau, tai nežinau, į kurią pusę pasiduot  doh.gif

Bent jau pas mus maxese prie foliju as pirkau ,buna dezutese ideta tada ten buna ir uzrisejai ,arba be dezuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 06 29, 10:33)
Yra didžiosiose parduotuvėse tikrai  mirksiukas.gif  pati maximose perku. prie tų visų folijų būna  4u.gif

ačiū 4u.gif kitą savaitę mausiu ieškot, nes ta karka iki šiol stovia kyse, o norėtųsi, kad būtų pilve bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 09:24)
o sakykit, kur gaut tą kepimo rankovę  g.gif na kur jų būna pirkt? niekad nereikėjo, bet galvoju, gal vis tik aš jos norėčiau, tai nežinau, į kurią pusę pasiduot  doh.gif

kaip jau ir dauguma atsake, kad reikia ieskoti prie foliju, pleveliu, kepimo popieriaus mirksiukas.gif rankoveje greiciau iskepa ir sultingesne mesa buna thumbup.gif

mano bulviniai blynai (cia jau manija pas visas lotuliukas.gif ) su grudeta varske, svoguniuku ir svog. laiskais, aisku druska, pipirai
user posted image

varskes apkepas
user posted image
0,5kg. varskes
1 v. saukstas miltu
3 kiausianiai
2 v.s. grietines
0,5 stikl. manu pamerktu piene
0,5 stikl. cukraus
siek tiek druskos
razinos
viska ismaisyti kartu, tik baltymus isplakti iki standumo ir imaisyti i mase pacioje pabaigoje, skarda istepiau sviestu ir pabarsciau dziuveseliais. nelabai apskrudo, nes dingo namuose elektra biggrin.gif valgeme su grietine ir braskemis su cukrumi sumaisytomis
gavosi labai purus apkepas, toks plonas nes mazesnes formos neturiu blush2.gif

zemaiciu blynai
user posted image
turejau keptos sparndines, nesuvalgem tai sumaliau, pakepinau su svoguniukais ir jau turim farsa, o tesla is virtu bulviu, miltu ir krakmolo, suformuotus zemaicius apvoliojam miltu ir krakmolo misinyje ir kepam gerai ikaitintoje keptuveje, valgeme su besameliu ir kepintais pievagrybiais + pipirai ir zoline druska
Atsakyti
Kiek skanumynų čia biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
daividija aciuks.gif už padažą šašlykams, būtent šito ir norėjau cool.gif

gaila, kad sekmadienis šian, nes bėgčiau į turgų bulvių pirkt ir blynų kept essen.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 08:24)
jooooo.... pamačiau karką  wub.gif eikit sau, trūksta žodžių, kaip skanu  bigsmile.gif

o sakykit, kur gaut tą kepimo rankovę  g.gif na kur jų būna pirkt? niekad nereikėjo, bet galvoju, gal vis tik aš jos norėčiau, tai nežinau, į kurią pusę pasiduot  doh.gif


kepimo rankoviu buna pirkti visur, maximose, iki, rimi, prie kepimo foliju buna sudetos.
Atsakyti
jau radau, mergaitės, tik apsidairyt reikėjo labiau doh.gif ax.gif
Atsakyti
nu baikit su tais bulviniais blynais, seile tysta paziurejus, siandien zadejua kepti bet taip ir neiskepsiu, nes nieka sbulviu nenupirko, tai pietums dariau vistienos ir darzoviu troskini. Supjausciau vista gabaliukais, idejua prieskoniniu darzoviu ir troskinau, veliaus sudejau bulves ir sudejau dar stiklainiuka troskintu darzoviu misraines (kalafijorai, morkos, pomidorai, paprikos, cukinija), ir viska dar troskinau. Gavosi visai skaniai toks samarlekas. Stai rezultatas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 06 29, 12:02)
tai pietums dariau vistienos ir darzoviu troskini. Supjausciau vista gabaliukais, idejua prieskoniniu darzoviu ir troskinau, veliaus sudejau bulves ir sudejau dar stiklainiuka troskintu darzoviu misraines (kalafijorai, morkos, pomidorai, paprikos, cukinija), ir viska dar troskinau. Gavosi visai skaniai toks samarlekas. Stai rezultatas:

kur mano didysis šaukštas bigsmile.gif essen.gif net kvapą užuodžiu, kaip gerai atrodo thumbup.gif aš labai mėgstu tokius šakar makar bigsmile.gif
Atsakyti
varskes apkeas skaniai atrodo smile.gif o sian pameginsiu padaryti suru apkepa su surio padazu
Atsakyti
Nu ir aš prisižiūrėjau lotuliukas.gif , prisiuosčiau lotuliukas.gif
Visų pirma kepsiu bulvinius blynus, thumbup.gif o paskui jau karkos ieškosiu doh.gif tų rankovių turiu.........aš tai kepimo maišais vadinu. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(JoanaS @ 2008 06 29, 12:13)
kur mano didysis šaukštas  bigsmile.gif  essen.gif net kvapą užuodžiu, kaip gerai atrodo  thumbup.gif aš labai mėgstu tokius šakar makar  bigsmile.gif

Ir aš prisidedu su šaukštu. lotuliukas.gif essen.gif
Atsakyti