Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

QUOTE(Alexandra.R. @ 2009 03 01, 23:38)
gal turit virtuve-svetaines foto? Lengviau butu ka patarti  bigsmile.gif

Kol kas manau ir foto nepadėtų, nes gyvename ,,dėžėse'', kaip aš sakau, virtuvės baldų neturime, tad viskas dar planų ir projektavimo lygyje ax.gif
Na, o šiaip šią tėmelę pasiūliau ne vien tikėdamasi rasti sprendimą sau lotuliukas.gif tiesiog papasakojau savo situaciją kaip savotišką atspirties tašką diskusijai užvesti rolleyes.gif o jei pasisemsiu idėjų savo būstui, tai bus thumbup.gif
Žodžiu, diskutuokime mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki wink.gif
Mes neperseniausiai baigem remontus yahoo.gif Tai galiu pasidalinti savo patirtim wink.gif Turejom labai maza virtuvele, 5 kvadratai kazkur, o be to i ja patekti buvo galima tik is vaiku kambario doh.gif Vargom taip kol dasilo mintis pragriauti sienas doh.gif Taigi tas duris kur buvo is vaiku kambario i virtuve uzmurijom ir isgriovem siena i svetaine, tai gavosi svetai + virtuve, tik tiek kad virtuve tokioj nisoj. Mes tai labai patenkinti, zymiai patogiau nei buvo, o ir patogumas kad svetaine kartu su virtuve mums akivaizdus. Kad vaizdas butu aiskesnis idedu kelias foto. Bendra erdve yra apie 23 kvadratus, ne pyragai, bet mes labai dziaugiames;)
user posted image
user posted image
user posted image
Dziaugciausi, jei kazkam pades rasti ideju wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kla: 01 kovo 2009 - 23:13
kla, Viskas thumbup.gif
Aš manau, jog tai, kad viruvė višoje yra netgi privalumas, nelieka poreikio jos slėpti:) Dar labai liuks yra tai, kad pas Jus ir virtuvės zonoje yra langas.
Dar pasitikslinsiu, ar 23kv.m. yra kambarys su virtuve ar tik kambarys? o beje, bariuku naudojatės ar jis tik šiaip erdvių atskyrimo funkciją atlieka?
Atsakyti
23 kvadratai jau su virtuve sad.gif bet arodo kad issitenkam, o bariukas labai musms gerai tarnauja, tik fotografuota kai dar kedziu nebuvo, o dabar juo daugiauisia naudojasi vyresnele, kai nori piesti ramiai, kad sese dazu nepasiektu. Nes sese dar maziuke ir viska ciumpa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2009 03 02, 00:11)
Sveiki wink.gif
Mes neperseniausiai baigem remontus  yahoo.gif Tai galiu pasidalinti savo patirtim wink.gif Turejom labai maza virtuvele, 5 kvadratai kazkur, o be to i ja patekti buvo galima tik is vaiku kambario  doh.gif Vargom taip kol dasilo mintis pragriauti sienas doh.gif Taigi tas duris kur buvo is vaiku kambario i virtuve uzmurijom ir isgriovem siena i svetaine, tai gavosi svetai + virtuve, tik tiek kad virtuve tokioj nisoj. Mes tai labai patenkinti, zymiai patogiau nei buvo, o ir patogumas kad svetaine kartu su virtuve mums akivaizdus. Kad vaizdas butu aiskesnis idedu kelias foto. Bendra erdve yra apie 23 kvadratus, ne pyragai, bet mes labai dziaugiames;)
user posted image
user posted image
user posted image
Dziaugciausi, jei kazkam pades rasti ideju wink.gif

Labai šauniai dabar viskas atrodo drinks_cheers.gif thumbup.gif spalvos labai mielos.
Pas mus dar tik tolimi planai, dideli planai... lotuliukas.gif iš virtuvės pasidaryti miegamąjį, virtuvę iškelti į balkona ir sujungt su svetaine... taigi, labai mielai pažiūrėsiu jūsų idėjas, tikiuosi kažkada ir pati pasirodyt galėsiu 4u.gif
Atsakyti
Kla, apšviesk mane, kaip įkėlei savo nuotraukytes? blush2.gif Juk šioje temoje nėra Browse mygtuko... Jau ir prie dažniausiai užduodamų klausimų bandžiau apsišviesti, bet... nesėkmingai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 02, 15:45)
Kla, apšviesk mane, kaip įkėlei savo nuotraukytes? blush2.gif Juk šioje temoje nėra Browse mygtuko... Jau ir prie dažniausiai užduodamų klausimų bandžiau apsišviesti, bet... nesėkmingai verysad.gif

As tai pirmiausia sukeliu nuotraukas i www.photobucket.com, o tada tame puslapiukyje nukopijuoju eilute kur po foto yra IMG kodas ir ikeliu i savo posta wink.gif tikiuosi aiskiau wink.gif
Atsakyti
Bandau darau įkelti savo virtuves-svetaines planą. Jei nepavyks, atleiskite. Visada juk būna pirmas kartas rolleyes.gif
user posted image

Pasikartosiu, mane vis kankina klausimas, ar verta kaip nors atskirti virtuves ir svetaines zonas? Kaip jau minejau, vienas iš sumanymų yra daryti ale bariuką-paaukštinimą (arba 60cm ilgio - pagal spintelių plotį arba 1,20 m - pagal plytelių plotį) sulyg spintelių pabaiga. Kitas sumanymas yra už spintelės pastatyti kokį aukštesnį augaliuką. Na, aišku, yra ir trečias palikti viską taip kaip vizualizacijoje.
Galturite kokių idėjų?
Atsakyti
Atsiprašau, kad taip sudarkiau puslapį blush2.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif Parašiau žinutę moderatorei - tikiuosi, ji ištrins šį lepsusą... Pirmas blynas gerokai prisvilęs...
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 03, 22:55)
Bandau darau įkelti savo virtuves-svetaines planą. Jei nepavyks, atleiskite. Visada juk būna pirmas kartas rolleyes.gif
user posted image

Pasikartosiu, mane vis kankina klausimas, ar verta kaip nors atskirti virtuves ir svetaines zonas? Kaip jau minejau, vienas iš sumanymų yra daryti ale bariuką-paaukštinimą (arba 60cm ilgio - pagal spintelių plotį arba 1,20 m - pagal plytelių plotį) sulyg spintelių pabaiga. Kitas sumanymas yra už spintelės pastatyti kokį aukštesnį augaliuką. Na, aišku, yra ir trečias palikti viską taip kaip vizualizacijoje.
Galturite kokių idėjų?

Na planelis tikrai labai mažas verysad.gif
Dažniausiai tos zonos atskiriamos baru ar kažkuo panašiu į tai, bet tai nereiškia kad visi taip turi daryti. Dėl augalo, kažin ar pro jį nebus vaikštoma, ar neklius tas augaliukas ir ar jis nuo to nenuvys? sunku pasakyti, kai nesimato vaizdo, pabandyk dar įkelti smile.gif
O šiaip man visai nesinori, kad namai atrodytų kaip muziejus. Man patinka turėti po ranka daiktus , kuriuos naudoju- knygą, mezginį, fotoaparatą, jei vaikas ką nors linksmo iškrėstų... taip pat ir virtuvėje, man netrukdo virdulys ar sausainių vaza matomoj vietoj, net mylimiausius puodelius mėgstu laikyti ant spintelės. Čia jau kaip kam patinka, netgi mano vyrui turbut labiau patiktų viskas suslėpta, bet... ax.gif
Atsakyti
acte, Tavo prašymu dar kartą bandau.. Jei neišeis, nusišausiu doh.gif Moderatorei jau prisipažinau, ką pridirbau, tikiuosi ji ištaisys tą pirmą prisvilusį blyną ax.gif Ir... mamytės, labai prašau, necituokite to mano liapsuso, kad tolimesni puslapiai neišsikreiptų ax.gif

user posted image

Ir dar kartelį pakartosiu savo pamąstymus...na, jei moderatorė ištrintų tą prisvilusį blyną ax.gif

Mane vis kankina klausimas, ar verta kaip nors atskirti virtuves ir svetaines zonas? Kaip jau minejau, vienas iš sumanymų yra daryti ale bariuką-paaukštinimą (arba 60cm ilgio - pagal spintelių plotį arba 1,20 m - pagal plytelių plotį) sulyg spintelių pabaiga. Kitas sumanymas yra už spintelės pastatyti kokį aukštesnį augaliuką. Na, aišku, yra ir trečias palikti viską taip kaip vizualizacijoje.
Galturite kokių idėjų?

Papildyta:
Sumažinau tą vizualizaciją kiek tik leido internetinis puslapis ir vis tiek nieko neišeina cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Viską sugadinau cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Na, manau, jog turi pati jausti, ar reikia to atskyrimo, ar ne...As is pradžių kažkaip irgi norėjau atskirti, bet kadangi neleido išplanavimas - bariukas ar kažkas panašaus būtų užstojęs šviesą virtuvės zonoje, teko apsieiti be to. Na, ir visai šaunu, taip kaip dabar yra, nei virdulys, nei duoninė tikrai nemaišo bigsmile.gif , o kaip tik yra akstinas po valgio gaminimo viską iš karto susitvarkyti, jog nebūtų bardako.. biggrin.gif
Atsakyti