Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvė kartu su svetaine
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
wilike
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 15, 23:16)
Pasmalsausiu, kas nulėmė tokį jūsų apsisprendimą.. ax.gif
*

todel kas svetaine ir virtuve butu buvus isvis bendra erdve staciakampio formos.t.y. be jokiu uzkampiu virtuvei. Ir taip gaila tokia didziulei svetaine aukoti virtuvei, nes iseitu pagal isplanavima beveik per puse. Tai virtuve padarysim vietoj darbo kambario.Nes taip butu buvus kitam namo gale ta virtuve.O jei nakti uzsimanau atsigerti biggrin.gif negi slampinsim per visa nama cool.gif Ir taip as nesu tokia seimininke pas kuria visad ciki piki viskas blizga.Nes gaminu daug, kasdien.Pursryciai, pietus, vakariene.Net dirbdami valgom namie. Taigi toks gyvenimo budas. O svetaine palikom tikra svetaine, tada galesiu ir savo svajone pianina paisitayti nereiks galvot apie vietos taupyma. Galesim pasisitatyt dideli stala. Ko nebutu jei butu virtuve kartu.Dar plius uzsimanai pasokti ir negi sakysi, na stojam patraukiam stala kad butu vietos pasokti. Tai vat tokie musu pamastymai.
Carmenere
QUOTE(jolkute @ 2009 03 16, 20:47)
Na, mes kol kas dar negyvenam savo name, tai nezinau, ar patogu, ar ne bus bendra erdve ax.gif  Pas mus atskiria tik grindys - virtuvej plyteles, o salone - laminatas ir 2 stulpai (jie reikalingi buvo sutvirtinti lubas). Niekaip nenusprendziam ka mums daryti tarp ju...gal lentyneles, gal koki stala???
Kai bus aiskiau - butinai parodysiu smile.gif
*

Labai lauksim ax.gif
Osera
labas

o pas mane kaip tik siandien prasidejo darbai ,sienos griovimas ,jungiam svetaine su virtuve smile.gif
zadame maza bariuka daryti...tarp virtuves ir svetaitaines toks atkirimas kad gautus....

bute turejom sujungta virtuve su svetaine ir tikrai nesigailejau...
tad ir name daraus tai pat smile.gif
wilike
O mes baro nenorejom schmoll.gif Jau nei paslinksi, nei patrauksi. O ir naudos ne kas is jo. Bet cia musu toks poziuris ir toks gyvenimo budas. As tai jau tikrai nesedeciau prie to baro. O dar kad vaikai liptu. O kas as apsikviesiu mama ir liepsiu jai sesti ant tos kedes lotuliukas.gif Mano akim tai pinigu svaistymas be jokios akivaizdzios naudos biggrin.gif
Alta
Nelabai įsivaizduoju jūsų virtuvę, bet man patiko šitas sprendimas
user posted image

Čia kitoks sprendimas
user posted image

user posted image

Dar galimi variantai
user posted image

user posted image

Signa...
Sveikos,
mes katik baigeme remontus (liko tik baldai, bet darbai jau padaryti) sujungeme virtuve su svetaine (holu) .....Kaip bus virtuvinis bus isvis thumbup.gif manau, kad nesigailesiu tokio sprendimo.....
O gal yra cia merginu is Klp kurios sujungusios vist. su svetaine?
Carmenere
QUOTE(laimikė @ 2009 03 16, 21:57)
labas

o pas mane kaip tik siandien  prasidejo darbai ,sienos griovimas ,jungiam svetaine su virtuve smile.gif
zadame maza bariuka  daryti...tarp  virtuves ir svetaitaines  toks atkirimas kad gautus....

bute turejom  sujungta virtuve su svetaine ir tikrai nesigailejau...
tad ir name daraus tai pat  smile.gif
*

Sėkmės darbukuose. Būtų smagu, jei darbo vaisiais ir šiame forume pasidalintumėte ax.gif
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2009 03 16, 22:07)
O mes baro nenorejom  schmoll.gif  Jau nei paslinksi, nei patrauksi. O ir naudos ne kas is jo. Bet cia musu toks poziuris ir toks gyvenimo budas. As tai jau tikrai nesedeciau prie to baro. O dar kad vaikai liptu. O kas as apsikviesiu mama ir liepsiu jai sesti ant tos kedes   lotuliukas.gif  Mano akim tai pinigu svaistymas be jokios akivaizdzios naudos   biggrin.gif
*

Wilike, sutinku, kad prie baro sėdėti ne taip patogu kaip prie stalo drinks_cheers.gif Dėl šios priežasties, įrenginėdami butuką, valgomąjį stalą būtinai turėsim, kur būtų galima ramiai sėdint vienas priešais kitą papusryčiauti, vakarieniauti... Be to, baras labai nepatogu turint mažų vaikučių schmoll.gif Vienintelė priežastis, kodėl svarstau apie bariuką (tiksliau, savotišką pakylėlę panašią į bariuką ant kurios kokį augalėlį būtų galima pasistatyti) vien tam, kad šiek tiek atskirti virtuvės erdvę g.gif
Alta, ačiū už nuotraukytes 4u.gif Man labai patiko antrasis variantas thumbup.gif Deja, mūsų butuke jis netinka, kadangi sveitaines-virtuves erdves langai yra tik iš kambario puses, tai jei dar tokia sienele atsitvertume, išvis be šviesos virtuvėje liktume... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Signa... @ 2009 03 17, 09:47)
Sveikos,
mes katik baigeme remontus (liko tik baldai, bet darbai jau padaryti) sujungeme virtuve su svetaine (holu) .....Kaip bus virtuvinis bus isvis  thumbup.gif  manau, kad nesigailesiu tokio sprendimo.....
O gal yra cia merginu is Klp kurios sujungusios vist. su svetaine?
*

Lauksim pasirodant ax.gif
Osera
QUOTE(wilike @ 2009 03 16, 21:07)
O mes baro nenorejom  schmoll.gif  Jau nei paslinksi, nei patrauksi. O ir naudos ne kas is jo. Bet cia musu toks poziuris ir toks gyvenimo budas. As tai jau tikrai nesedeciau prie to baro. O dar kad vaikai liptu. O kas as apsikviesiu mama ir liepsiu jai sesti ant tos kedes  lotuliukas.gif  Mano akim tai pinigu svaistymas be jokios akivaizdzios naudos  biggrin.gif
*

na man baras ,nes pasedejimui ,o atskirimui erdvems...ir kaip interjero kazkokia detale... smile.gif pas mus bendras plotas a[pie 40 kv tai norisi kazkiek atkirti erdves ,bet kad ir isliktu bendra visuma...
na zodziu daug noru o kas gausis matysime...o daromes kiekvienas pagal savo norus ir savo fantazija smile.gif

va kad ir cia ,nemanau kad jis apkraus erdve toks bariukas

user posted image

wilike
taigi kiekvienam savo, as issakiau savo nuomone kodel mes nedarom cool.gif beto ir cia virtuve yra siokiam tokiam uzkampi, o ne visai bendra.
Carmenere
QUOTE(laimikė @ 2009 03 17, 13:48)
na man baras  ,nes pasedejimui ,o atskirimui erdvems...ir kaip interjero  kazkokia detale... smile.gif

va kad ir cia ,nemanau kad jis apkraus erdve  toks  bariukas

user posted image
*

Ir mano mintis tokia drinks_cheers.gif Tik kur kas paprasciau tai igyvendinti didelese erdvese.. (Puikus pvz vizualizacijoje thumbup.gif ) Na, o musu virtuves ir kambario erdve perpus mazesne nei jusu, laimike, o valgomojo stalo neketiname atsisakyti schmoll.gif tai vat ir sprendziu dilema g.gif ir, aisku, laukiu kol supermamos savo patirtimi pasidalins ax.gif
Osera
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 17, 13:30)
Ir mano mintis tokia drinks_cheers.gif Tik kur kas paprasciau tai igyvendinti didelese erdvese.. (Puikus pvz vizualizacijoje thumbup.gif ) Na, o musu virtuves ir kambario erdve perpus mazesne nei jusu, laimike, o valgomojo stalo neketiname atsisakyti schmoll.gif tai vat ir sprendziu dilema g.gif ir, aisku, laukiu kol supermamos savo patirtimi pasidalins ax.gif
*

na valgomojo stalas stoves nedidukas virtuveje....kad galetu mano berniukai pavalgyti...nepritrupine svetaines... mirksiukas.gif
o erdve atrodo didele tik nematant ,nes siaip kaip pradedi planuotis ziuri neikas ten netelpa ...
wilike
QUOTE(laimikė @ 2009 03 17, 14:36)
na valgomojo stalas stoves nedidukas virtuveje....kad  galetu mano berniukai pavalgyti...nepritrupine svetaines... mirksiukas.gif
o erdve atrodo didele tik nematant ,nes siaip kaip pradedi planuotis ziuri neikas ten netelpa ...
*

tai vat kad atrodo didele, o kai reikia susidelioti ir ziuri kad is svetaines lieka tik didele virtuve doh.gif Plius man virtuves keliu spinteliu negana, kad tikraoi viskas tilptu ko reikia tai ir iseina kad virtuvej nesipleciant kokie 16-18 kv, tai tiek lieka ir svetainei, nesakyciau kad marios tos vietos.
O del atskirimo tai kam isvis tada jungti erdves jei paskui galvoji kai viena nuo kits atskirti g.gif (cia retorinis klausimas)

O virtuvej mazas stalas tik vaikams tai kur jus planuojat valgyti? O ka padesi ant tokio stalo, pietus zmoniskai nebus imanoma pavalgyti visai seimynai.

Atskirti aisku galima ne tik baru. Galima gi kazkokias stumdoma pertvara daryti.Indauja kokia ikomponuoti.Galima kokia sienele bet sus tiklu daryti.Tada ir atskirta ir bendra galima sakyti nes vistiek viska matai.
rackiene
QUOTE(laimikė @ 2009 03 17, 13:48)
na man baras  ,nes pasedejimui ,o atskirimui erdvems...ir kaip interjero  kazkokia detale... smile.gif pas mus bendras plotas a[pie 40 kv tai norisi kazkiek atkirti  erdves ,bet kad ir isliktu bendra visuma...
na zodziu daug noru o kas gausis matysime...o daromes kiekvienas pagal savo norus ir savo fantazija  smile.gif

va kad ir cia ,nemanau kad jis apkraus erdve  toks  bariukas

user posted image
*

Pas mus tas pats, bendras plotas 39 kv. Noriu ir svatainės, ir stalo normalaus, tai mastau, stalą statyti tarp virtuvės ir svetainės zonos, ir kad būtų ištraukiamas, reikalui esant g.gif
wilike
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 17, 11:59)
Wilike, sutinku, kad prie baro sėdėti ne taip patogu kaip prie stalo drinks_cheers.gif Dėl šios priežasties, įrenginėdami butuką, valgomąjį stalą būtinai turėsim, kur būtų galima ramiai sėdint vienas priešais kitą papusryčiauti, vakarieniauti... Be to, baras labai nepatogu turint mažų vaikučių schmoll.gif Vienintelė priežastis, kodėl svarstau apie bariuką (tiksliau, savotišką pakylėlę panašią į bariuką ant kurios kokį augalėlį būtų galima pasistatyti) vien tam, kad šiek tiek atskirti virtuvės erdvę g.gif
*

Tai augaleliam gi ir taip vieta galim arasti.Mano patirtis bent jau byloja tai, kad jei jau tik padarai kokia lentynele su vienu tikslu, gaunasi taip, kad paskui ten prisikrauna visokio s... doh.gif O beto gi ir ta pakylele vietos uzima.Gal tada geriau isvis nereikia, jei tos vietos nera perdaugiausia.Tai ir erdves pojutis bus.Jeigu ta virtuve yra kokioj nisoj galima nuo sienos daryti stumdoma pertvara tada svetaines siena pasipuos pvz kokius tiklu rastuotu, o kada reiks tiesiog uzstumsit virtuve
Carmenere
QUOTE(wilike @ 2009 03 17, 14:57)
Galima kokia sienele bet sus tiklu daryti.Tada ir atskirta ir bendra galima sakyti nes vistiek viska matai.
*

Gal toki varianta matete kur nors? Idomu, kaip atrodytu g.gif Nelabai isivaizduoju...
Tikrai sutinku su jumis, wilike, kad galima visaip tas zonas savotiskai atskirti, taigi plepam ir rodomes toliau ax.gif
wilike
QUOTE(Aušriukė @ 2009 03 17, 15:17)
Gal toki varianta matete kur nors? Idomu, kaip atrodytu g.gif Nelabai isivaizduoju...
Tikrai sutinku su jumis, wilike, kad galima visaip tas zonas savotiskai atskirti, taigi plepam ir rodomes toliau ax.gif
*

tuoj paieškosiu kažkur turėjau bigsmile.gif
Carmenere
QUOTE(wilike @ 2009 03 17, 15:14)
Tai augaleliam gi ir taip vieta galim arasti.Mano patirtis bent jau byloja tai, kad jei jau tik padarai kokia lentynele su vienu tikslu, gaunasi taip, kad paskui ten prisikrauna visokio s...   doh.gif  O beto gi ir ta pakylele vietos uzima.Gal tada geriau isvis nereikia, jei tos vietos nera perdaugiausia.Tai ir erdves pojutis bus.Jeigu ta virtuve yra kokioj nisoj galima nuo sienos daryti stumdoma pertvara tada svetaines siena pasipuos pvz kokius tiklu rastuotu, o kada reiks tiesiog uzstumsit virtuve
*

Del to irgi visiskai sutinku drinks_cheers.gif O virtuve, deja, ne nisoje... nors kazkur internete maciau pavyzdi, kaip matinio stiklo slankiojancios sistemos, ale pertveriancios sienos ir ne nisoje padaromos, bet man kazkaip lotuliukas.gif
Jolete
QUOTE(laimikė @ 2009 03 16, 20:57)
labas

zadame maza bariuka  daryti...tarp  virtuves ir svetaitaines  toks atkirimas kad gautus....

*

Po metų laiko šitą gėrį išgriovėm. Pas mus buvo pusbaris, nelaimė kažkokia namuose doh.gif . Nei patrauksi, nei atsisėsi patogiai, jeigu žmonių namuose daugiau negali kėdžių pristatyti, aukštis skiriasi. Vienžo tai buvo didžiausia klaida, daugiau taip nedaryčiau schmoll.gif Bet kievienas darosi kaip sugalvoja , sėkmės 4u.gif
wilike
Na ta sus tiklu tik zurnale turiu, tai nelabai ir iseis parodyti.Galiu paaskinti jei ka nors suprasit. Toj vietoj palei siena kur noretumet daryt bara (daleiskim) butu ar is gupso ar pamuryta tokia sienele siektiek aukstsne koki 20 cm negu apatiniu spinteliu aukstis.O ilgis kaip baro kad praejimui butu kaip tik.Ir is virsasu kazkiek gal is gipso profiliu padaryta, lygiai tokio pat ilgio, tik nuo virsasu plotis gal koki 20-30 cm ne daugiau.O per viduri paprastas stiklas permatomas. Tik jauciu jis gerokai storesnis turi buti.
Taip galiu imesti pavyzdziu kiek turiu prisisaugojus, gal kam kokia ideja kils ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Osera
QUOTE(wilike @ 2009 03 17, 13:57)
tai vat kad atrodo didele, o kai reikia susidelioti ir ziuri kad is svetaines lieka tik didele virtuve  doh.gif  Plius man virtuves keliu spinteliu negana, kad tikraoi viskas tilptu ko reikia tai ir iseina kad virtuvej nesipleciant kokie 16-18 kv, tai tiek lieka ir svetainei, nesakyciau kad marios tos vietos.
O del atskirimo tai kam isvis tada jungti erdves jei paskui galvoji kai viena nuo kits atskirti  g.gif (cia retorinis klausimas)

O virtuvej mazas stalas tik vaikams tai kur jus planuojat valgyti? O ka padesi ant tokio stalo, pietus zmoniskai nebus imanoma pavalgyti visai seimynai.

Atskirti aisku galima ne tik baru. Galima gi kazkokias stumdoma pertvara daryti.Indauja kokia ikomponuoti.Galima kokia sienele bet sus tiklu daryti.Tada ir atskirta ir bendra galima sakyti nes vistiek viska matai.
*

na pas msu virtuve apie 16 kv ir likusi dalis salionui ,o jungiam nes jau isbandziua bute ta dalyka kartu sveitaie ir virtuve ,ir mums patiko smile.gif
valgeme saliobne prie staliuko kuris nebuvo nei aukstas nei zemas...
ir mums taip tiko....nes namie visi valgome tik savaitgaliais ..

o staliuka kazka tokio statysiu i virtuve http://i61.photobucket.com/albums/h41/kios...ka/P1020462.jpg

del atskirimo ,tai pas mus griaunasi siena ,ir vienam kampe darom zidini nes ten kaminas ,o kitoj puseje ta tipo bariuka ...gal as blogaiivardinu ta atskirima ,gal ne bariukas vadinas...nes neketinam mes ten sedeti...bet kitai nerandu kaip pavadinti....
na reiktu eiti padelioti su kokia programike kaip planuojam mes isdestyti viska... smile.gif

na va cia atskirta panasiai kaip as noriu ,tik cia visas sonas ao as ketinu koki 0.80-100 cm ilgio

user posted image
wilike
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O cia tas apie kuri kalbejot biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
laimike pagal mumis toks staliukas miniatiurinis blush2.gif Cia max dviese sedet.O kuria tilptu 4 asmenu seima g.gif
Bet cia tikrai reikai apsisprsti pagal gyvenimo iprocius.Nes mes valgom ir pusrycius visi ir pietus, jau nekalbant kad vakariene. Prie tokio staliuko neisivaizuoju kaip tilpu vaikiska kedute. O ir taip jei atvaziuoja pvz mama su teciu, tai negi jau i sveitaine eisi, kad greit uzkasti g.gif Nes ir prie geriausiu noru prie sito staliuko nesusesi.As tokius vadinu viengungiu staliukais lotuliukas.gif Na kitas dalykas jei virtuvyte maza, tai tada jau nieko nepadarysi ir neprigalvosi, gerai kad dar toks telpa unsure.gif
Osera
QUOTE(wilike @ 2009 03 17, 14:49)
laimike pagal mumis toks staliukas miniatiurinis  blush2.gif  Cia max dviese sedet.O kuria tilptu 4 asmenu seima  g.gif 
Bet cia tikrai reikai apsisprsti pagal gyvenimo iprocius.Nes mes valgom ir pusrycius visi ir pietus, jau nekalbant kad vakariene. Prie tokio staliuko neisivaizuoju kaip tilpu vaikiska kedute. O ir taip jei atvaziuoja pvz mama su teciu, tai negi jau i sveitaine eisi, kad greit uzkasti  g.gif  Nes ir prie geriausiu noru prie sito staliuko nesusesi.As tokius vadinu viengungiu staliukais  lotuliukas.gif  Na kitas dalykas jei virtuvyte maza, tai tada jau nieko nepadarysi ir neprigalvosi, gerai kad dar toks telpa  unsure.gif
*

na labai graziu foto ikelie thumbup.gif
na va kaip skirias kiekvienoje seimoje... smile.gif
virtuveje as tik valgyti taisau ,o uzkandziaujam ir valgom sveitaineje...ir sveciai sedi ten....o bendroje erdveje kaip viskas buna gali ir beruosdama jiems uzkandi bendrauti.... smile.gif
neringule
Sveikutes
Noreciau jusu patarimu blush2.gif vasara planuojame keltis i nama,o ten pas mus virtuve galima sakyti kartu su ,,valgomuoju,,tik bariukas skiria erdves
kambarys didziulis,su zidiniu.MB nori ten statyti stala dideli su kedem,o
as noriu kazko ,,minksto sedimo,,ir negalime niekaip suderinti
cia musu virtuve
user posted image
gal kas turite kokiu ideju.Butu didelis aciuks uz patarimus
Signa...
QUOTE(neringule @ 2009 03 17, 17:19)
Sveikutes
Noreciau jusu patarimu blush2.gif vasara planuojame keltis i nama,o ten pas mus virtuve galima sakyti kartu su ,,valgomuoju,,tik bariukas skiria erdves
kambarys didziulis,su zidiniu.MB nori ten statyti stala dideli su kedem,o
as noriu kazko ,,minksto sedimo,,ir negalime niekaip suderinti
cia musu virtuve
user posted image
gal kas turite kokiu ideju.Butu didelis aciuks uz patarimus
*

cia kaip suprantu virtuves zona ikelta blush2.gif
o jeigu kambarys didziulis, neina sutalpinti abieju noru?
mes kadangi bute, tai suksimes su baru ir minksais baldais.....
bet kaip noreciau stalo su kedemis, kad vis seima kartu susestu pire stalo valgyti pietus ir tt. blush2.gif
Nerytė
QUOTE(wilike @ 2009 03 17, 14:49)

*

kokiu grazu interneju prikelei wub.gif
Carmenere
Jolete, manau, dauguma iš čia diskutavusių sutinka, kad baras - toli gražu ne pati patogiausia vieta sėdėti lotuliukas.gif ir ypač netinkamas šeimos susibūrimams lotuliukas.gif , bet erdvei atskirti - gal ir nieko.. mirksiukas.gif

wilike, ačiūkas ačiūkas thumbup.gif Pasidarbavai iš peties first.gif

laimike, aš panašiai galvoju, tik 1,20m ilgio, lygiuojant su plytelėmis g.gif

neringule, aš siūlyčiau atsisakyti ale salos (per vidurį) - jos vietoje įtaisyti gražų didelį stalą (juk namas visgi, ne butas ax.gif ) ir į bendrą erdvę įkomponuoti minkštąją dalį (o jų būna visokių).

Signa, o aš jei rinkčiausi tarp tikro baro ir valgomojo stalo, pasirinkčiau pastarąjį, nesvarbu, kaip dažnai visa šeima susirenka lotuliukas.gif Dabar mąstau, kur jei ne prie stalo apskritai visi šeimos nariai susirenka (na, neskaitant šiaip laisvalaikio leidžiamo kartu) g.gif Sėdėjimas už stalo man kažkaip atrodo yra patogesnis, sveikesnis (stuburui, o ypač augančių vaikučių, kurie ir taip prisisėdi susiraitę), šiltesnis (akių kontaktas, savotiškas intymumas).. Be to, aš stalo nei už ką neatsisakyčiau dar ir todėl, kad jis man pasitarnaus ir darbo reikalais (kadangi tenka daug pasėdėti prie kompo darbo reikalais, o atskiro darbo kampelio bent jau kol kas neplanuojame). Žodžiu, atsinešiu kompą ir darbuosiuos ax.gif smile.gif
wilike
Signa vietoj tos salos( nezinau nei kaip pavadinti ax.gif ) ta kur 2 metru, puikiia tilptu didelis stalas. Gal net apvalus koks g.gif Kuris veliaus issikleidzia.Tai ir vyro nors issipildys turet dideli stala, ir tavo. Nes sociai liktu vietos ir mikstajai daliai.
*Ciau ciau*
Sveikutes,
Gal patarsite mums? Musu svetaine sujungta su virtuve, virtuveje bus baldai tamsiai ruda+kaulo spalva. Svetaineje sienos kaulo spalvos, baldai tamsiai ruda. Problema ta, kad nenorime visu sienu kaulo spalvos, galvojame viena siena, i kuria remsis minksta dalis, dazyti kitokia spalva. Tik va nezinome kokia. Beje ji bus tapetuojama kitokiu tapetu nei kitos sienos - tapetu su rastu. Kaip jus galvojate, ar butu grazu ta viena siena nudazyti tamsiai ruda spalva? Kazin kaip ziuretusi? g.gif Gal kas turite ir galite imesti pvz su tokios spalvos sienom? Dramblio kaulo+tamsiai ruda? Aciu 4u.gif
triashne
Laba,

Turejom uzdara, o dabar turim atvira...
Mano nuomone, toki pliusai atviros virtuves: gamindamas gali bendraut su seima, bendra didesne erdve, ne taip toli eit pasiimt kokiu sausainiuku prie arbatos rolleyes.gif
pliusai atskiros virtuves: maziau kvapu/dumu bedrose patalpose, nes gali sau uzsidarius duris kepti zhuvis visokias smile.gif, maziau valgai, nes sudetingiau iki saldytuvo nueiti hihihi.gif ir pats didziausias, mano nuomone, kas pasirode is praktikos: netiketi sveciai ar siaip bardakas virtuvej - uzdarei duris ir ramu, o atviroj viskas "ant akiu", nebent esi tikrai tvarkinga ir moki gaminti neapsikuisdama smile.gif Nu as tai kaip kokia nezinau doh.gif Kai yra sveciu, tai nurenki tuscius indus nuo stalo, sunesi y virtuve, ir jau burdelis ant akiu.

Realiai, mano nuomone, geriausias sprendimas butu bendra erdve su galimybe atitverti virtuve smile.gif Mes dabar planuojam padaryti tokias ale stumdomas duris matinio stiklo (na tokios is kokiu 3-4 daliu..kazin ar aiskiai nupasakojau g.gif ), tai siaip kaip ir viskas bendrai, o kai reik, tai tik smurkst tas durytrs ir nieks nieka nemato cool.gif
Sekmes planuojantis 4u.gif
jurda
Turėjom l. mažą ir atskirą, dabar didelę ir bendrai ir tuo l.džiaugiuos. Man patinka kuo daugiau erdvės ir minimaliai baldų
Reika
atskirai, visgi virtuveje gamini, kvapai visokie, beto virtuve man visad buvo ramybes oaze,kur galima ramiai pasedeti uzkasti, rytai ten patys nuostabiausi smile.gif
Furby's
Del kvapu ir tvarkos daremes atskira virtuve smile.gif
Aruna
Bendra virtuvė buvo tiesiog mados reikalas. Mano galva, jeigu žvelgti iš praktinės pusės, tai tik atskirai. Nors visai neblogas variantas kokia nors graži važiuojanti sienelė, kuri esant reikalui uždaro bardakėlį- čia tuo atveju jeigu labai norisi bendros erdvės. Arba dar vienas variantas, paslėpta už kokios pusės sienos ar pan.
jurgacka
Jie yra vietos - tik atskira. Jei ne - tai geriau jau turet atskira miegamaji, nei kad atskira virtuve.
palade
pas mus bendra su svetaine, kito varijanto net nesirinkciau... dragu bury, seimos rate, tu nesi izoliuotas virtuveje vienas... zinoma turi ir savu minusu bet tik bendra virtuve...

darant remonta buvo laikas kai keikiau ta reikala, nes dokumentu tvarkymas ir t.t. daug nervu ateme, bet antra karta daryciau ta pati
bucinukas
turiu bendrą su svetaine ir svajoju apie atskirą, aišku jau tik kitam būste, nes čia nėra vietos pertvarai, tada labai sumažėtų erdvė, bet dėl kvapų ir tvarkos esu už atskirą virtuvę
mamuke68
Aš tik už bendrą-du metai taip gyvenam-nė karto nepasigailėjau thumbup.gif Dėl tvarkos- čia jau pagal tvarkingumą, o dėl kvapų-dėjom l.galingą, žinoma ir nepigutį gartraukį- ir viskas ok. thumbup.gif
reksnyte
aš už virtuvę svetainėje thumbup.gif daugiau erdvės ir kaip kažkas rašė,nesi izoliuotas nuo visų doh.gif o dėl kvapų,tai reikalingas geras gartraukis ir problemos nebėr mirksiukas.gif
pasikeitusi
Turejau atskira, tai viskas buvo gerai, gal tik kai sveciai ateidavo, ar siaip koks seimyninis pasisedejimas, tai toli per visa ilga koridoriu su indais varineti. Kita vertus, kazkaip visai smagu uzsidarius kuistis virtuveje, ar kokia staigmena ruosti seimai, ar su drauge pliurpti.
Dabar kitame bute turiu bendra virtuve, atseit erdve, bendravimas, bet tiesiog negaliu jau pakest to bendrumo. Beda ta, kad deja, ten toks isplanavimas, kad tos virtuves neatskirsi niekaip, nes bus belange.
Ir galiu pasakyti, kad man labai labai nepatinka schmoll.gif As daug gaminu, bet man nesigauna, kad taip nematomai., megeja makaluot visokius kepinius ir t.t, vienu metu kazkas ir verda ir kepa ir pjastosi ir malasi, ypac savaitgaliais. Kazka gaminant daznai virtuve atrodo kaip po karo, bliudai bliudeliai, miltuota viskas
Na zodziu supratau, kad nemegstu to atvirumo, taip noreciau uzdaryt O net jeigu ir nieko negaminu, tiesiog na nesiderina man reprezentacine namu zona(svetaine) ir maisto gaminimo zona.
oliushka
aš už atskirą virtuvę, jei tai butas.
jei gyvenčiau name, manau, kad rinkčiausi bendrą, kartu su svetainę.
xxkamane
Gyvenu name, buvo kartu su svetaine, bet projektas toks, kad galima buvo padaryti dvi diles erdves, ta prasme jog nei svetaine nei virtuve nenukencia ploto ir sviesos atzvilgiu-po metu jau turejau atskira "tvirtove" be pasaliniu akiu ir apsnerkstos svetaines. Uzknyso edimas prie teliko ant sofu, ypac kai as ne namie lotuliukas.gif , be to kadangi svetaines ir holo erdves atskirtos tik minimaliom pertvarelem, be duru kvapas sklisdavo po visa nama, kas labai erzindavo. todel as tik uz atskira,nors kai nera galimybes mazuose butuose- tiktu ir bendra, o ka padarysi verysad.gif
einareja
QUOTE(xxkamane @ 2010 03 09, 11:27)
Gyvenu name, buvo kartu su svetaine, bet projektas toks, kad galima buvo padaryti dvi diles erdves, ta prasme jog nei svetaine nei virtuve nenukencia ploto ir sviesos atzvilgiu-po metu jau turejau atskira "tvirtove" be pasaliniu akiu ir apsnerkstos svetaines. Uzknyso edimas prie teliko ant sofu, ypac kai as ne namie lotuliukas.gif , be to kadangi svetaines ir holo erdves atskirtos tik minimaliom pertvarelem, be duru kvapas sklisdavo po visa nama, kas labai erzindavo. todel as tik uz atskira,nors kai nera galimybes mazuose butuose- tiktu ir bendra, o ka padarysi verysad.gif
*

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif tas tai taaip.Aš gyvenu bute,kampas virtuvės kiek atitvertas.Pliusas tas , kad vakare visa šeima kai kas nors sukamės virtuvės zonoje visgi esame kartu ir galime bendrauti.Anksčiau būdavo , kad trepsiu virtuvėje ir rėkaujamės su vyru ,kuris ką nors veikia kambaryje ir tingi ateiti , kad kažką pasakytų doh.gif Šiaip aš už bendrą virtuvę-kambarį tik virtuvės erdvės norėčiau didesnės,nes dabar per maža .Minusa gal dar tas , kad gartraukis ošia,puodas šnypščia,lėkštės skamba,o MB teliką vis garsina garsina...Na kada gi žmogui gerai biggrin.gif
burbulas
manau graziai turetu atrodyti, ar sokolado spalva
egleja
gal kas gali imesti nuotraukyciu virtuvessu svetaine,mano virtuve ir planuojama kartu su svetaine,bet dar tik planuose,pamatai namuko jau yra ax.gif
saulė_virė
pas mus bus bendra, tačiau jei būtų galimybės daryčiau atskirą erdvią virtuvę, nes taip patogiau kai ateina svečių ir virtuvė būna netvarkinga 4u.gif
Rimvyde1
[quote=Invincible,2010 02 23, 15:23]
Sveikutes,
Gal patarsite mums? Musu svetaine sujungta su virtuve, virtuveje bus baldai tamsiai ruda+kaulo spalva. Svetaineje sienos kaulo spalvos, baldai tamsiai ruda. Problema ta, kad nenorime visu sienu kaulo spalvos, galvojame viena siena, i kuria remsis minksta dalis, dazyti kitokia spalva. Tik va nezinome kokia. Beje ji bus tapetuojama kitokiu tapetu nei kitos sienos - tapetu su rastu. Kaip jus galvojate, ar butu grazu ta viena siena nudazyti tamsiai ruda spalva? Kazin kaip ziuretusi? g.gif Gal kas turite ir galite imesti pvz su tokios spalvos sienom? Dramblio kaulo+tamsiai ruda? Aciu 4u.gif
*

[/]
Kadangi jus jau turite pakankamai sodru kontrasta t.y. dramblio kaulo ir sokolado spalvu derinuka, drasiai galite ivesti silta, sodria bordo spalva, ji ne tik deretu, bet ir priduotu gyvumo, solidumo. Nepamirskite ir grindu dangos spalvos, ji taip pat svarbu.
jurgaska
Kadangi pas mane virtuve visada tvarkinga biggrin.gif ir bendra erdve,tai labai dziaugiuosi,kad darem bendrai,o ne atskirai mirksiukas.gif
olyte
as tik uz atskira virtuve, nors pati dabar gyvensiu bendroje erdveje. Bet jei kada gyvenime pasistatytsiu nama, tai tik virtuve atskira darysiu. biggrin.gif
Noriukas5
Na virtuve pusiau uzdara galima daryti, kad kriaukles ar virykles nesimatytu sveciams is svetaines.
buziuliuke
Pas mus viena bendra erdve ir nenoreciau ,kad butu atskira thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.