Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

QUOTE(zuikulis @ 2010 08 04, 08:29)
sakyciau labai praktiskas sprendimas. mes irgi planuojam tokia pertvara isitaisyt. o is ko ja jus pasidaret? medis? stiklas? zaliuzes?

Pas mus stumdoma pertvara su matiniu stiklu
Atsakyti
Pas mane niekada nebūna betvarkės niekur-nei virtuvėj, taip, kad man bendra erdvė-pliusas.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 09 29, 11:27)
Dėl bendravimo... 100 proc pritariu, kad jei žmonės "susvetimėję" tai ir viename kambarėlyje gyvendami nesuartės... Ir tikrai nepasakojau, kad tik bendroje patalpoje gali žmonės bendrauti. Aš kalbu tik apie save ir apie savo gyvenimo būdą ir išreiškiu tik savo nuomonę.

Labai grazus prendimas.
Atsakyti
QUOTE(žemyna* @ 2010 08 03, 08:56)
Mes atskyrėm virtuvę nuo svetainės stumdoma pertvara. Kai norisi bendros erdvės, pertvara atstumiama, kai norisi atskirų erdvių, pertvara užstumiama.




drinks_cheers.gif mes irgi taip padarem mirksiukas.gif labai geras sprendimas ir patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žemyna* @ 2010 08 03, 09:56)
Mes atskyrėm virtuvę nuo svetainės stumdoma pertvara. Kai norisi bendros erdvės, pertvara atstumiama, kai norisi atskirų erdvių, pertvara užstumiama.
Labai esam pateninti šiuo sprendimu. Ir gražu, ir praktiška, ir jauku. Aš gamindama atsistumiu petvarą ir tuo pačiu į tv akį užmesti galiu, su vyru pabendrauti, su svečiais bendrauti ir nešiot maistą į stalą (nereikia šūkauti iš kito kambario). Jeigu netvarka virtuvėje, o kažka užsuka trumpam, užstumiu petvarą ir jokios netvarkos nematyti.
Visiškai atskiros virtuvės nesinorėtų. Kaip daugelis minėjo, man svarbus šeimos buvimas kartu, o jeigu virtuvė visiškai atskirta, tai tas buvimas labai jau apribotas gaunasi.


sveiki, manau tobulas sprendimas 4u.gif gal galit iliustruoti ji cionais? blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus irgi bus kartu virtuve ir sveitaine.
Baisu biski man. Reiks gero gratraukio, nenorejau bet pasirasiau sitam modernui.

Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti, kurios turit bendrą virtuvę su svetaine (nesujungtos niekuo), kokios pas jus grindys svetainėje ir virtuvėje?
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 08 18, 12:34)
Sveikos, norėjau paklausti, kurios turit bendrą virtuvę su svetaine (nesujungtos niekuo), kokios pas jus grindys svetainėje ir virtuvėje?


Virtuvės zona - plytelės (vienareikšmiškai)
Svetainės zona - parketas, lentos, parketlentės, laminatas. Pas mane parketlentės.
Sujungimas dažnai paslepiamas tokia specialia juostele/grindjuoste... nežinau kaip tiksliai vadinasi... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(žemyna* @ 2010 08 04, 10:19)
Pas mus stumdoma pertvara su matiniu stiklu

Zemyna, gal gali pasirodyti savo pertvara?
Atsakyti
Sveiki,
aš dabar gyvenu mane su atskira virtuve - didelė ji pas mane, apie 24kv su valgomuoju stalu ir dar pašokt vietos yra biggrin.gif, ale statomės naują namą ir jau daugiau tos atskiros virtuvės nuo svetainės nė girdėt nenoriu... jungiam į vieną.
Pas mus dažnai būna draugų, gyvenam aktyviai ir aš daug gaminu, būna prisijungia ir svečiai tai tik ir svajoju apie bendrą erdvę. Man nemaišo nei garsai, nei kvapai, nes viskam ir nuo visko yra priemonių, o su metais klausa juk silpnėja lotuliukas.gif
Kitas dalykas aš turiu mažų vaikų, tai ir bėgioju iš virtuvės žiūrėt, nes laikyt juos tik virtuvėj juk neįmanoma.
Svečiams turėsim atskirą kambarį, o jei kas liks nakvot pas mus svetainėj ant sofutės, tai jau turės išgyvent - čia ne sanatorija lotuliukas.gif
Kas dėl kelių nešvarių indų - mūsų draugai normalūs sveiki žmonės, kurie nekrenta nuo neplauto puoduko, lėkštės vaizdo, jei kada užsuktų prezidentė, ar šiaip kas iš diplomatinio rango - tada jau turbūt neplautų puodukų ar puodų nepaliksiu g.gif
Aš 100 proc už bendrą erdvę
Atsakyti
Mes su vyru pradejom darytis remontus name,ir mums pasiule jungti virtuve su svetaine,vyrui si mintis labai patinka,o as labai pries.Visi kalba kad labai madinga,patogu ir t.t bet niekaip negaliu saves itikinti,tiesiog man svetaine yra svetaine,o virtuve yra virtuve.As siaip siuo metu pati gyvenu uzsienyje,ir daznai tenka keisti gyvenama plota,bet tai tik tiek galiu pasakyti jei tai namas;tai virtuve buna sujungta su valgomuoju,bet su svetaine dar neteko matyti.Jei butukas,tai virtuve sujungta su svetaine,bet tik del to kad ploto nedaug.Liko kelios dienos iki apsisprendimo dienos,bet jau baigiu palenkti vyra i savo puse,tikiuosi pavyks.
Atsakyti
Mes pasistatem nama. Virtuve kartu su svetaine. As taip norejau - daug laiko praleidziam virtuvej, vaikai ganysis svetainej. Del netvarkos - darom bariuka, jis kazkiek pasleps. Nesvarus indai - indaploveje. Name visi tures savo intymias erdves, vaikai po kambari, suauge savo atskira miegamaji su vonia. Jei svetaine - vienintelis kambarys, kur ir valgoma, ir smileysex.gif , bendros erdves nenoreciau nei uz ka schmoll.gif O del mados - nu man giliai px ta "mada", ir rubuose, ir batuose, ir interjeruose tongue.gif Ne p. Mada mano name gyvens, o as nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 25 rugsėjo 2010 - 14:13