Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

kokie kvapai? biggrin.gif daugiabučių laiptinėse irgi kvapų įvairovė, nereikia nei sujungtų kambarių biggrin.gif pas mus virtuvė kartu su sveitaine ir man tai labai patinka, nenori triukšmo eik į savo kambarį ir ramiai žiūrėk tą TV, o šiaip kavytę ruošiant ar pyragą kepant svečiam nereikia jų palikt vienų svetainėj, o pačiai lakstyt į virtuvę, arba iš vis susodint juos virtuvėj nes tiesiog kitaip nepabendrausi smile.gif jokio puodų tarškėjimo nepastebėjau, juk nestovi prie tų puodų ištisai biggrin.gif o jei nori atskiros virtuvės tam, kad joje laikyt neplautus indus krūvomis.... na čia jau kita kalba lotuliukas.gif aš už sujungtą, pas mus per abu sujungtus kambarius gaunasi 55m2 tai užpakaliais nesitrinam biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!
Nors bendra erdvė palyginti didelė, bet funkcionaliai viską išplanuoti gana sunku.
Gal ką patarsit? Į tuos 46 kv ( su holu ir koridorium) reikia sutalpinti virtuvę, stalą, knygų lentynas, indaują, spintas, į kurias tilptų dauguma daiktų ( miegamieji maži, todėl ten tilps tik rūbai), sofą, muzikos aparatūrą, didelį tv ( nors pirminis planas buvo projektorius, kurio dėl vietos stygiaus reik turbūt atsisakyt) ir dar turi likt laisvų sienų paveikslams smile.gif Ai, tiesa, dar du dviračius reikia kažkur įkurdint.

P.S. sienų tarp holo/virtuvės/svetainės nėra.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Joana Agota @ 2011 07 12, 22:33)
Sveikos!
Nors bendra erdvė palyginti didelė, bet funkcionaliai viską išplanuoti gana sunku.
Gal ką patarsit? Į tuos 46 kv ( su holu ir koridorium) reikia sutalpinti virtuvę, stalą, knygų lentynas, indaują, spintas, į kurias tilptų dauguma daiktų ( miegamieji maži, todėl ten tilps tik rūbai), sofą, muzikos aparatūrą, didelį tv ( nors pirminis planas buvo projektorius, kurio dėl vietos stygiaus reik turbūt atsisakyt) ir dar turi likt laisvų sienų paveikslams smile.gif Ai, tiesa, dar du dviračius reikia kažkur įkurdint.

P.S. sienų tarp holo/virtuvės/svetainės nėra.


Laba diena, kadangi prašėt patarimo, tai įkišiu ir aš savo trigrašį ax.gif
Vietomis pratęsčiau sieneles, kaip planelyje pavaizdavau.
Dviračius visgi laikyčiau lodžijoje.Paveikslus galbūt bandyčiau kabint ten kur raudonai pažymėtos zonos.

user posted image

Šiek tiek atskirčiau svetainės ir virtuvės zonas:
user posted image

O palei pratęstą kairiąją sieną statyčiau modulinius baldus, čia pavaizduotas tik principas. Galima statyt tiek indaują, tiek knygų lentyną.

user posted image

Atsakyti
Niu sakiau kažkada kad parašysiu nuomonę, kai jau pagyvensiu vienoj erdvėj, nes persikėlėm prieš mėn laiko, tai žo po mėnesio naudojimosi esu labai labai patenkinta good.gif ta viena erdvė ištikrųjų man pakeitė daug ką. turėjom jau n emažai svečių, tai visiškai kitoks jausmas, kai galiu kažką dar ruoštis ir kalbėt vienu metu. perduot visus indus ir pan. ir patogiau, žodžiu, nesigailiu nei kiek, kad neturiu atskiros virtuvės.
gaminu irgi kasdien, tiek orkaitėj tiek ant viršaus, tai dėl kvapo.. kvapas jaučias virtuvėj, kvapas jaučias prie stalo, bet tv ir sofa kiek toliau, tai kad būtų koks įkirus kvapas tikrai nepasakyčiau. kepa pyragas, tai maloniai viduj tiesiog kvepia. miegamasis išein a iš svetainės,durys būna pradarytos, bet būnant ten nepasakytum niekad kas buvo gaminta pietum.

pas mane va taip va atskirta
user posted image

iš ties padeda dar ta "siena" tarp virtuvės ir valgomo stalo, jei būtų viskas atvira, būtų nelabai gal, o taip labai patinka, darau viską daugiausiai ant to stalo, ir tv galiu matyt ir su kitais bendraut, kai būna. o ir jei būna kas nesuplauta, sudedu į kriauklę, į indaplovę, ir bėdos nėra, nesimato sėdint, o jei ir matos irnesakyk.gif nesuku dėl to galvos.

tai va. tokia mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 07 16, 20:54)
Niu sakiau kažkada kad parašysiu nuomonę, kai jau pagyvensiu vienoj erdvėj, nes persikėlėm prieš mėn laiko, tai žo po mėnesio naudojimosi esu labai labai patenkinta good.gif ta viena erdvė ištikrųjų man pakeitė daug ką. turėjom jau n emažai svečių, tai visiškai kitoks jausmas, kai galiu kažką dar ruoštis ir kalbėt vienu metu. perduot visus indus ir pan. ir patogiau, žodžiu, nesigailiu nei kiek, kad neturiu atskiros virtuvės.
gaminu irgi kasdien, tiek orkaitėj tiek ant viršaus, tai dėl kvapo.. kvapas jaučias virtuvėj, kvapas jaučias prie stalo, bet tv ir sofa kiek toliau, tai kad būtų koks įkirus kvapas tikrai nepasakyčiau. kepa pyragas, tai maloniai viduj tiesiog kvepia. miegamasis išein a iš svetainės,durys būna pradarytos, bet būnant ten nepasakytum niekad kas buvo gaminta pietum.

pas mane va taip va atskirta
http://imageshack.us...sbrief073vi.jpg


iš ties padeda dar ta "siena" tarp virtuvės ir valgomo stalo, jei būtų viskas atvira, būtų nelabai gal, o taip labai patinka, darau viską daugiausiai ant to stalo, ir tv galiu matyt ir su kitais bendraut, kai būna. o ir jei būna kas nesuplauta, sudedu į kriauklę, į indaplovę, ir bėdos nėra, nesimato sėdint, o jei ir matos irnesakyk.gif nesuku dėl to galvos.

tai va. tokia mano patirtis.


super!labai panasi ideja kaip ir pas mus,tik langas kitoj pusej:-) greit sakom is kur stalas(masyvas turbut kiek matau?ar faneruote?kaip devejimas?),kedes?
as jau minejau,3 buta jau turiu,ir visuose gyvenant "slavem"sienas tarp virtuviu ir salionu,negrizciau i tuos kelis kvadratus nei per kur.As tai nesuprantu tu,kur sako kvapai kazkokie erzina.o tai virtuvej atskiroj darant,kvapai i kambarius nesiskverbia?nu nesamone.O be to,nu kas ten gali smirdet?juk kvepia pyragas,kvepia kepsniai,kava.O indai kraunami i indaplove,o jei tokios nera-plaut,negi atskiroj virtuvej sandeliuojat?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 16, 22:48)
super!labai panasi ideja kaip ir pas mus,tik langas kitoj pusej:-) greit sakom is kur stalas(masyvas turbut kiek matau?ar faneruote?kaip devejimas?),kedes?

smile.gif

šitą stalą ir 8 dirbtinos odos kėdes perpirkom iš vienos šeimos, nes mūsų senas stalas per mažas šioj erdvėj buvo.
stalas tai baisiaiiiii sunkus doh.gif du vyrai plušo kol atnešė doh.gif po stalo apačia mačiau lipduką iš IKEA`jos, bet čia jau greičiausiai senesnės kolekcijos, nes dabar tokių nemačiau, kur yra panašaus dydžio, daug lengvesni ir ne tokie masyvūs..
nežinau kiek tie kiti žmonės turėjo, bet šiaip manau, kad dar ilgai laikys, nes nesiraižo, karsčio nebijo..
kėdės tai kaip kėdės, dirbtina oda, tai minkšta, tarnaus trumpiau, bet kai už tokią kainą gavom, tai.,..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 16 liepos 2011 - 23:12
Pas mane niekas neperskiria virtuvės ir saliono. Dėjome stiprų gartraukį, kad sugertų visus kvapus. Pakolkas nesigailiu...
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 07 26, 08:48)
Pas mane niekas neperskiria virtuvės ir saliono. Dėjome stiprų gartraukį, kad sugertų visus kvapus. Pakolkas nesigailiu...


drinks_cheers.gif

Mes dabar kaip tik keitėme butą bet ir vėl jungėme virtuvę su svetaine tik šį kart dėjome galingą garų ištraukėją ir meistrai dar papildomai įmontavo kažkokius ištraukėjus lubose. Senajame bute buvau pagailėjus pinigėlių gartraukiui tai truputėlį buvo kvapų jūra, bet manau kad ir virtuvė būna atskirai tai vistiek tie kvapai keliauja po butą
Atsakyti
QUOTE(.Juodukė. @ 2011 09 14, 14:13)
drinks_cheers.gif

Mes dabar kaip tik keitėme butą bet ir vėl jungėme virtuvę su svetaine tik šį kart dėjome galingą garų ištraukėją ir meistrai dar papildomai įmontavo kažkokius ištraukėjus lubose. Senajame bute buvau pagailėjus pinigėlių gartraukiui tai truputėlį buvo kvapų jūra, bet manau kad ir virtuvė būna atskirai tai vistiek tie kvapai keliauja po butą

Ar galit parašyti,kokį gartraukį pirkot ir konkrečiau ,kokie ištraukėjai lubose.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 09 14, 20:52)
Ar galit parašyti,kokį gartraukį pirkot ir konkrečiau ,kokie ištraukėjai lubose.

Va va ir mane tas gartaukis sudomino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 07 16, 21:48)
super!labai panasi ideja kaip ir pas mus,tik langas kitoj pusej:-) greit sakom is kur stalas(masyvas turbut kiek matau?ar faneruote?kaip devejimas?),kedes?
...

maza pastabele del tu kedziu... mes Airijoj, tai pries pora metu visi buvo pakvaise del tokiu kedziu, o dabar visu nuo ju bega... nes vos ne kiekvienam name jos biggrin.gif o stalas tai skonio dalykas, man tokie masyvus baldai atrodo butu labiau tinkami didelems erdvems... bet dabar cia jie labai madoj. mes neseniai pirkomes stala valgomajam, tai teko gerai paieskoti, kol plonesnem kojom, na grakstesni toki, radome.

Atsakyti
kaip gali nebuti kvapu bute, jei laiptinej einant gali uzuosti ka kuris kaimynas gamina smile.gif
Atsakyti