Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

Aš irgu už bendrą erdvę. Tik yra vienas laaaaaaabai didelis minusas - gartraukis doh.gif Kai ūžia jis, tai net televizorius nesigirdi, o kie žiūrėjau pagal decibelus, tai visi plius minus tokiu pat garsu dirba g.gif
Atsakyti
na jau ne - jeigu yra galimybe - atskirai, na bet jeigu aplinkybes lemia - kartu, niekur nesidesi
Atsakyti
Galėčiau apibendrint Jūsų diskusijas. lotuliukas.gif Aš savo laiku kažkada ( kai vaikai buvo maži) irgi nebenorėjau tupėti viena virtuvėje, tad padarėm bendrą erdvę... buvo patogu, darai valgyt vaikia šalia.. ir su svečiais bendrauji............ bet praėjo 15 metų ir vsio.. noriu uždarpos virtuvės.
Taip vaikai užaugo...ale namie 2 penkiolikmetės. Teliką žiūri jos būtinai tada, kai aš valgyt darau.. Tikslaiu tik tada visi namo susirenkam. O virtuvės iranga garsi visgi....... kad ir indaplovei dirbant jau telika pagarsinti reik. O apie plakimą ar ką kita tai nesvajok. Gerai,kad kompai bent miegamuosiuose.
Aišku išeitis telikas pas vaikus...... bet tada jų visai į bendrą erdvę neištrauksi, taip ir kirmys savo kampuose i telikus sulindę.

Ir dar įsitaisiau butuką su ta nenormalia mini virtuve, kai jos neina nei atskirt nei atitvert.,Tiesiog išdėsčiau spintukes prie vienos sienos ... vizualiai atskirt naudojamas mini pietu staliukas........ Na jo šitas kambarys- virtuvė man nepatinka... bet kadangi norėjom naujo būsto vaikams, o didelio neipirkom, kad atskirt virtuvę... pasitenkinom siūlomu nauju butų standartu. Taip sakant gyvenimo pradžiai gerai bus, o paskui įsitaisys jaunimas kaip panorės.. palei savo kišene.........
Atsakyti
Turiu indaplove, kurios net nesigirdi biggrin.gif o ka kalbeti apie orkaite....
Atsakyti
Sveiki, na pas mus tai indaplovė irgi tik vos vos girdima, bet va gartraukis, tai joooo, bet kol kas problemų nekyla, man žiauuuuuriai gerai bendra erdvė, labai labai patinka thumbup.gif
Tik va gal nenorėčiau, kur VISIŠKAI bendrai šios dvi patalpos, na viena erdvė ir prie kurios nors sienos virtuvė, bet kai tik niša iš svetainės, tai man super. Be to, jei jau kada gims tokia bėda, kaip čia buvo minėta apie paaugusius vaikus, tai manau nesunku bus ir kokią stumdomą pertvarą prikonstruot, kai nišoj virtuvė smile.gif Bet net negaliu pagalvot, kaip mažai erdvės būtų buvę, jei būtumėm palikę šitą 6kv.m. virtuvukę atskirai blink.gif Jei atskira bet didelė, tada gal, bet šituose senuose butuose, aš tik už sujungimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 16 gegužės 2013 - 11:27
Gyvenu 6 metus bute kur virtuve kartu su svetaine, dabar kraustomes i didesnius namucius ir pagrindinis reikalavimas renkantis buta buvo atskira arba bet dalinai atskirta vituve. Daugiau niekada niekada jokiu virtuviu svetaineje schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau kad nevisai į temą bet labai labai reikia blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Gal kas nors darote remontą virtuvėje biggrin.gif

Ieškau seno virtuvinio dovanų, už simbolinė kainą ar šokoladą. smile.gif

Labiausiai domina ta spintelių dalis kur kriauklė (su kriaukle). Gali būti tik ta dalis su kriaukle smile.gif

Spalva ir modelis nesvarbu

Vilnius

user posted image
Atsakyti
As tik uz bendra virtuve su svetaine...labai patogu kad gali ir gaminti ir bendrauti...aisku bute gal kiek kitaip jei neturi kur gulti, o name tai patogu tikrai man ir gartraukio uzimas netrukdo, o ir kvapai nemaiso
Atsakyti
o kaip apsaugot spinteles/stalcius nuo mazuju (nuo to laiko kai pradeda ropot ir stotis iki kol nebesidomi puodais? vyresniuju savarankisku uzkandziavimu likus pusvalandziui iki pietu/vakarienes? o saugumas,kad mazas vaikas su delnais nepriklijuotu prie karstos orkaites? (nevisi turi atskirai nuo virykles imontuojamas)
man tai paprasta durys uzdaromos ir ramu biggrin.gif
siaip perskaicius tema susidaro toks ispudis kad tos kurios turi atskirtas virtuves tai parom kotletus kepa,pietus minimum 6patiekalu o desertui koks morenginis pyragas kuri reik dziovint 4 val (cia ir minimum) ir jokiu budu,labai griestai negalima nei paciai kur is virtuves iseit,nei kam kitam uzeit,o apie bendravima isvis jokios kalbos bigsmile.gif o kurios turi sujungtas erdves tai tik su draugem sushi vynioja,vyneli geria su visais bendrauja,o jei ner sveciu tai ir ne puodas nesubarska,vaikams kosiu blenderiuot nereik,mikserio ir nenaudoja,su vaikais pamokas paruosia su vyru pabendrauja,kol vakariene verda ir dar TV pasiziuri bigsmile.gif
jei kada ismoksiu po virtuve sukiotis nesukeliant jokio triuksmo tada griausiu sienas lotuliukas.gif
Atsakyti
O man virtuve su svetaine laabai patinka wub.gif Ir jokie triuksmai man netrukdo ax.gif Gal kazkas ateity ir pasikeis, vaikai mazi dar, bet dabar tikrai nenoreciau atskiros virtuves blush2.gif Tai tiesiog bendravimo erdve. Kazkada turejau atskira virtuve, bet bendroje erdveje visa seima dazniau susirenka ir bendraujame daugiau, neissivaikstome kas sau po atskirus kambarius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo izaura16: 25 gegužės 2013 - 08:46
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 05 25, 05:14)
1.o kaip apsaugot spinteles/stalcius nuo mazuju (nuo to laiko kai pradeda ropot ir stotis iki kol nebesidomi puodais?
2. vyresniuju savarankisku uzkandziavimu likus pusvalandziui iki pietu/vakarienes?
3. o saugumas,kad mazas vaikas su delnais nepriklijuotu prie karstos orkaites? (nevisi turi atskirai nuo virykles imontuojamas)
4.man tai paprasta durys uzdaromos ir ramu  biggrin.gif
5.siaip perskaicius tema susidaro toks ispudis kad tos kurios turi atskirtas virtuves tai parom kotletus kepa,pietus minimum 6patiekalu ....
6.jei kada ismoksiu po virtuve sukiotis nesukeliant jokio triuksmo tada griausiu sienas  lotuliukas.gif


1.Na su mažaisiais gana paprasta. Sūnus užaugo kai viriau ebnderio kambary... neišeidama ir vaikas greta.Tiesiog mokinom, kas yra karšta, kur galima eit kur ne....Nuo dvynių turėjau per viduri padaryta tvorelę.Nes susižiūrėt kad 1 iš jau tada 3 vaikų nepalystu po puodų sunkoka.... O puodais žaist tai duodavau.. už tvorelės ir jei gamindavai vaikai vistiek lysdavo pas amma. o amn saugiau kai aš juos matau, nei tupiu užsidariusi virtuvėj o mano auksiėn trijulė namus verčia.
2. nu šitu neapsaugosi, enbent namie nebus saldumynu ar rakinsit spinteles ir šaldytuvą. kita vertus tėvų auklėjimas ir tada nesvarbu kur stovi šaldytvas.
3, Saugumas tuo ir pasireiškai arba išaiškini kur negalima o ropojanti stebi, arba tvorelė. nu bet orkaitės stiklai ir paprastos neikaista....... nebūtina aukštai tturėti. puodu statyt tik ant galiniu skylių, kad netyčia nepasiektų... laidų jokių virdulių kad nebūtu ir šeip toliau pastumt tai aks nesaugu............ manau ta pati darot uždaromoj virtuvėj, ta pati ir atviroj.,
4,5 .Nebebt jūs gaminat užsidariusi ir veina vaika palikusi kitoj patalpoj, o tai dar labiau nesaugu.
maniškiai tai salione i videka lego prigrūsdavo.Atrodo vaikų neišleidi iš akių ir vakare dedi kaseta o ten kaladėlių pilna........ nu bet mano tai auksinė trijulė augo turėjo vada ir 2 razbainikės buvo.
5, nu parom neparaom, bet mano 3 vaikai užaugo be sintetiniu tyuriu, ant ekologišku naminiu košoiu ir daržovienių, sulčiu.Taip garso gaminant daug, bet natūralu. tiesiog triukšningaja dali pasilieki kai vaikai nemiega. o kitas lengvas barškenimas mano vaikus bent ramindavo, nes jei žinojo,kad mama šalia.
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 05 25, 04:14)
o kaip apsaugot spinteles/stalcius nuo mazuju (nuo to laiko kai pradeda ropot ir stotis iki kol nebesidomi puodais?

Spinteles labai paprasta apsaugoti - tam yra ivairios apsaugos biggrin.gif
Atsakyti