Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

Aš jau seniai sakiau, kad apie laaaaabai skirtingo ploto ir galimybių būstus čia diskutuojama..........
Na, bet tema atvira visiems, gal kažkas tikrai įžvelgs argumentų ir sau ne tik už, bet ir prieš bendrą erdvę (nors aš, kaip ir dauguma, nieeeekaip nepagaunu 40kv VIRTUVĖS su žaidimų zona esmės, darymo valgyt su vaiku, kai yra namie kiti šeimos nariai, kai tuo tarpu sujungtoj erdvėj visiems kartu galima būt.....)
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 05 26, 19:49)
mustynes del valgymo.prie ijungto tv ar dingimo nuo stalo nebaigus valgyt ir po pusvalandzio saldytuvo varstymu  smile.gif

čia jau ne virtuvės, svetainės ar valgomojo problema, o nesugebėjimo vaikui išaiškinti ar savo pavyzdžiu parodyti, kad reikia pavalgyti normaliai ir nelandžioti į šaldytuvą po pusvalandžio. tik nesakyk kad keturmečiui to neišaiškinsi-auginu tris vaikus, visų amžiaus skirtumas kas keturi metai, tai žinau, kad keturmečiui tai išašikinti įmanoma ir privalu tą daryti anksčiau. nors kaip žinau, tai mano ir tavo požiūris tiek į vaikų auklėjimą, tiek bus ir į būsto įrengimą visiškai skirtingas. ir kaip man nesuprantamas taviškis, taip tau nesuprantamas maniškis.

ir apskritai tai tiek virtuvės, tiek kitu klausimu -kiek žmonių tiek nuomonių. aš pavyzdžiui laukiu kol bus išgriauta siena tarp virtuvės ir svetainės, nes man gaminant patinka bendrauti su vyru, nes ir jam po darbo norisi su žmona pasikalbėti, o tv mes žirim kartu kai jau būna vakarienė pagaminta. bklenderiu ar mikseriu valandų valandom neburzginu, tai dėl poros minučių nei vienas nenumirs. nors gaminu daug kartais vakarienei reikia gaminti tris ar keturis patiekalus-nes turiu išrankius maistui vaikus,tad gaminu tai ko pageidauja, bet užsidarytivirtuvėj nesiruošiu.

dėl to kad vaikai krausto spinteles-tai juk irgi ne amžinas periodas-o mano vaikai gal nenormalūs, bet spintelių nekrausto, nes supranta žodį-NEGALIMA.

turėjom didelę virtuvę, uždarą su didžiuliu virtuviniu stalu, bet pas mus kitoki įpročiai ir svečius vesdavomės į svetainę, ar vasarą lauke po obeluke kur pasėdėdavom.

gana jau nebesiplėsiu, pasakiau gal net daugiau negu reikėjo.

Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 06:40)
Kaip baisu blink.gif Pasistatytų jie man palapines ant maniškės vejos... gun_rifle.gif
Išvis tokiems svečiams čiužinius pripūsčiau ir į baseiną paleisčiau miegot, aišku sumigus dar ir vandenį išleisčiau thumbup.gif
Ir tikrai savo penkių laisvų miegamųjų (aišku su šešiolika prie jų esančių vonios kambarių) tikrai neužleisčiau schmoll.gif

thumbup.gif Ir pirmadienis mielas pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnelyte @ 2013 05 27, 10:51)

dėl to kad vaikai krausto spinteles-tai juk irgi ne amžinas periodas-o mano vaikai gal nenormalūs, bet spintelių nekrausto, nes supranta žodį-NEGALIMA.



Na tikrai nenormalūs lotuliukas.gif Juokauju. Manasis gan geras, bet apie 9-24mėn vis tiek lįsdavo į virtuvės spintukes, bet su laiku suprato, kad gali lįst tik į vieną, kur buvau sudėjus visokius plastmasinius indukus ir pati leisdavau į ją lįst. Aišku, būdavo visko biggrin.gif Bet kaip sakėt - neamžinai. Dabar bus trys metai, tai jei ir lenda, tai tik su reikalu - tai yra pasiimt lėkštutę ar įrankį. Čia jau nelaikau lindimu, čia jau savarankiškumas tiesiog smile.gif Savitarna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 27, 08:04)
Aš jau seniai sakiau, kad apie laaaaabai skirtingo ploto ir galimybių būstus čia diskutuojama..........
Na, bet tema atvira visiems, gal kažkas tikrai įžvelgs argumentų ir sau ne tik už, bet ir prieš bendrą erdvę (nors aš, kaip ir dauguma, nieeeekaip nepagaunu 40kv VIRTUVĖS su žaidimų zona esmės, darymo valgyt su vaiku, kai yra namie kiti šeimos nariai, kai tuo tarpu sujungtoj erdvėj visiems kartu galima  būt.....)

drinks_cheers.gif
mano kai maziukas buvo, virtuvej kuisdavaus, kol miegadavo arba kai jau vyras is darbo grizes budavo, todel jokiu problemu nekildavo thumbup.gif gyvenom mazam dvieju kambariu butuke, i virtuve is svetaines buvo arka, taip kad nevisai bendra, bet atvira ax.gif i virtuve kelias laisvas buvo ir nemaciau jokiu nepatogumu ar sunkumu schmoll.gif dabar noriu visiskai bendros erdves, teko gyvent ir taip tai ir valgyt daryt kaifas, kai gali su visais bendraut thumbup.gif o siuo metu kankinuosi biggrin.gif bet jau neilgam thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip išgimdžiau beskaitydama, kad va tokioms plepsėms ir reikalinga bendra erdvė, kad neduok pavalgyt, alia duok pašnekėt biggrin.gif
Ir nėr ko stebėtis, kad yra žmonių, kaip aš vadinu "zanūdos", nei su vyru, nei su vaikais nebendrauja, tai va joms gal ir smagu užsirakinus (taip taip, būtinai ir spyna turėtų būti duryse ir grotos ant langų! (kaliūzės efektas) vienoms šeimininkaut rolleyes.gif
Nežinau... augo ir mano vaikai, bet tiesiog padieniui visi aštrūs, dūžtantys ir kt. pavojingi įrankiai keliaudavo vis į aukštesnes spinteles. O vaikai taip greit auga, kad nespėsit ir mirktelt, kai jau patys minkys tešlą ir kepsis picas biggrin.gif
Įžeist nieko nenoriu, remiuosi savo asmenine, pažystamų (tėvų, uošvių) patirtim ir tikrais faktais biggrin.gif

Taip, kad aš tik UŽ bendrą erdvę thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindija: 27 gegužės 2013 - 12:16
[quote=sapnelyte,2013 05 27, 09:51]

[ /quote]
nu va nei teisingus draugus turiu,nei teisingai vaikus aukleju biggrin.gif
siaip neteko sutikt (neteisingi zmones mano kely sutinkami) kur 4metis dziaugsmingai eitu isjungt tv kai rodo filmuka,nes dabar pietu/vakarienes metas,be jokio.priestaravimo tiesiog pasakei ir sventa,mano vis priestarauja,bet nors ir zirzdamas isjungia tongue.gif
mazasis ir nu galiu as jam iki nugriuvimo pasakot kad negalima,nu bet vistiek lenda rupuziokas,ziuri I
kis sypteli ir vistiek eina kaip tankas biggrin.gif
na bet tai man isaiskinkit nesusipratelei,kaip atsipust jei namie 1 tv ir dar bendroj zonoj? nu noriu as paziuret koki filma/vyras pazaist koki skate zaidima o vaikai dar nemiega,kaip tai padaryt? ir isvis koks seimos bendravimas jei vyras tv ziuri,mama valgyt daro 2 vaikai aplink zylioja? ir kam skirta svetaine? pas mus tai atsipalaidavimui tv paziurejimui kai jau pavalgyta indai suplauti,kai jau niekas nieko nebedaro is buities darbu,tada visa seima tikrai kartu,o ne kas virtuvei,kas prie stalo ax.gif
o sveciams manau giliai dzin kur tu juos pasodinsi ar ant sofos ar ant kedes unsure.gif o gal ir vel mano sveciai tiek keisti kad jiems giliai dzin,nes jie atvaziuoja bendraut,padukt su vaikais,o ne ant sofos pasedet tongue.gif
viskas keisiu draugus,jei atvaziuos su nakvyne nebeleisiu miegot palapinese schmoll.gif nebeleisiu,susodinsiu ant sofos ir dar ,tik reik sugalvot ka su zidiniu daryt uzmurit ar nugriaut su baseinu tai viskas aisku-uzkasiu bigsmile.gif
ir dar 3 tv miegamuosiuose pakabinsiu kad kilus norui paziuret tv/pazaist visa seima graziai
galetume pabut kartu,issiskirste po savo kambarius wub.gif tada tada tikrai nereik jokiu sienu tarp virtuves ir svetaines,valgomojo,nes juk visi kartu savo kambariuos po viena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
o sveciams manau giliai dzin kur tu juos pasodinsi ar ant sofos ar ant kedes  unsure.gif o gal ir vel mano sveciai tiek keisti kad jiems giliai dzin,nes jie atvaziuoja bendraut,padukt su vaikais,o ne ant sofos pasedet  tongue.gif
viskas keisiu draugus,jei atvaziuos su nakvyne nebeleisiu miegot palapinese  schmoll.gif  nebeleisiu,susodinsiu ant sofos ir dar ,tik reik sugalvot ka su zidiniu daryt uzmurit ar nugriaut  su baseinu tai viskas aisku-uzkasiu  bigsmile.gif
ir dar 3 tv miegamuosiuose pakabinsiu kad kilus norui paziuret tv/pazaist visa seima graziai
galetume pabut kartu,issiskirste po savo kambarius  wub.gif tada tada tikrai nereik jokiu sienu tarp virtuves ir svetaines,valgomojo,nes juk visi kartu savo kambariuos po viena  thumbup.gif

gal ir nieko zidinys siltuose krastuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flirt: 27 gegužės 2013 - 13:14
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 05 27, 14:03)
ir isvis koks seimos bendravimas jei vyras tv ziuri,mama valgyt daro 2 vaikai aplink zylioja? ir kam skirta svetaine? pas mus tai atsipalaidavimui tv paziurejimui kai jau pavalgyta indai suplauti,kai jau niekas nieko nebedaro is buities darbu,tada visa seima tikrai kartu,o ne kas virtuvei,kas prie stalo  ax.gif 

tai, kaip supratau, bendravimas pas Jus pagal grafiką g.gif ? ir tik svetainėje g.gif ? tipo apsidirbat visi, susėdat svetainėje ir bendraujat? unsure.gif
na, pas mane turbūt niekad taip nebus, nes gyvenime neapsidirbsiu aš, o jei ir apsidirbsiu, kas nors iš likusių 4 vis tiek nebus apsidirbęs doh.gif teip ir liksim nepabendravę visa šeima... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 27, 14:13)
gal ir nieko zidinys siltuose krastuose lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Neeee, židinys tai reikalingas biggrin.gif Kur žmogai kojnes kabins ir Santos lauks? biggrin.gif
Mes tai va varškeliai verysad.gif Kalėdas prie -20 švenčiam verysad.gif Senio nei su kočėlu neprieversi per kaminą lipt verysad.gif Pasturgalį nusisvilins... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindija: 27 gegužės 2013 - 13:29
QUOTE(Juodai @ 2013 05 27, 12:22)
tai, kaip supratau, bendravimas pas Jus pagal grafiką g.gif ? ir tik svetainėje g.gif ? tipo apsidirbat visi, susėdat svetainėje ir bendraujat?  unsure.gif
na, pas mane turbūt niekad taip nebus, nes gyvenime neapsidirbsiu aš, o jei ir apsidirbsiu, kas nors iš likusių 4 vis tiek nebus apsidirbęs doh.gif teip ir liksim nepabendravę visa šeima... blink.gif

as ir tokios laimes neturiu biggrin.gif

QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 12:27)
Neeee, židinys tai reikalingas biggrin.gif Kur žmogai kojnes kabins ir Santos lauks? biggrin.gif
Mes tai va varškeliai verysad.gif  Kalėdas prie -20 švenčiam verysad.gif  Senio nei su kočėlu neprieversi per kaminą lipt  verysad.gif Pasturgalį nusisvilins... unsure.gif

oi ne man, vergei Izaurai, turtuoliu gyvenima suprast verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 12:15)
Kažkaip išgimdžiau beskaitydama, kad va tokioms plepsėms ir reikalinga bendra erdvė, kad neduok pavalgyt, alia duok pašnekėt biggrin.gif
Ir nėr ko stebėtis, kad yra žmonių, kaip aš vadinu "zanūdos", nei su vyru, nei su vaikais nebendrauja, tai va joms gal ir smagu užsirakinus (taip taip, būtinai ir spyna turėtų būti duryse ir grotos ant langų! (kaliūzės efektas) vienoms šeimininkaut rolleyes.gif
Nežinau... augo ir mano vaikai, bet tiesiog padieniui visi aštrūs, dūžtantys ir kt. pavojingi įrankiai keliaudavo vis į aukštesnes spinteles. O vaikai taip greit  auga, kad nespėsit ir mirktelt, kai jau patys minkys tešlą ir kepsis picas biggrin.gif
Įžeist nieko nenoriu, remiuosi savo asmenine, pažystamų (tėvų, uošvių) patirtim ir tikrais faktais biggrin.gif

Taip, kad aš tik UŽ bendrą erdvę thumbup.gif

nu as (ir kitos rasiusios uz atsiras erdves/kambarius) rase kad gamina uzdirakinusios?tai jus mano mielosios tas duris uzrakinat ir rakta ismetat bigsmile.gif
o ir apie kokio mazumo erdve mes kalbam,kad galima neatsitraukus nuo pokalbio nueit uzkaist kavos,papjaustyt surio it t.t?
ir kam reikalingos sienos namie?juk ir trugdo bendravimui,va prispyre reikalas wc aplankyt ir tuo metu sveciai pradeda kalbet nauja tema bigsmile.gif nu va ir praleidot kazka svarbaus verysad.gif
ir taip jau susipanciojusios su vyru/vaikais kad neturit savo pomegiu,kuriuos noretumet daryt kai aplink vaikai/vyras nezyzia?taip galima tai daryt nakti,bet jei as va megstu piest ir man kilo idea dabar ir ezkizui reik stalo(ant lovos labai nepatogu) tai man kur ji nudipiest? vyras tuo metu vaikus paganytu,ar to daryt negalima nes trugdo bendravimui?
Atsakyti