Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

Kitas pvz.. Vyras su draugais prie TV žiūri futbolo/krepšinio ir pan. varžybas, o tu nori ramiai su drauge (draugų žmonomis) paplepėti prie kavutės su brendžiuku savais reikalais. Ir negalit. Arba tiesiog pabūti ramiai virtuvėje ir ką nors veikti, kažką gaminti, kad niekas netrukdytų. T.y. dviejų zonų sujungimo dėka nebetenkama atskiros, savarankiškos zonos.

Juk džiaugiamės, kai yra keli vonios kambariai, keli WC, vaikams po kambarį, dar kitomis atskiromis zonomis. Žmonėms ne tik reikia bendrų erdvių, bet ir atskirų, saviems poreikiams tenkinti.
Atsakyti
Kokia gera tema, kaip tik dabar yra labai aktualus tas klausimas, tad ir as pasisakysiu. Jai kalba eina apie buta, tai as esu vienareiksmiskai uz atskira virtuve doh.gif Vis tik kokie tie gartraukiai galingi modernus nebutu, gaminant vis tiek nuseda ir riebalai ant spinteliu ir kvapeliai sklinda, o jai dar ka nors pasvilinti sugebi, tai tada isviso kosmaras butu. Dabar pati gyvenu senam kazkus 1990m statybos bute su atskira virtuve, tai nesiskundziu, nes virtuves plotas yra 9kv.m. stovi stalas, tai mes ir ten kartais su seima susirenkam ir pabendraujam ir visa kita. Telika geriausia ziureti kitur, nes man asmeniskai gaminat maista norisi ramybes, po biski sau krapstytis ir visa demesi skirti maisto gaminimui, o ne teliko ziurejimui. Is kitos puses gaminti galima ir keliese, tada gaunasi savotiska pramoga thumbup.gif Mes su MB daznai sukiojames virtuvei dviese, nes jisai pas mus sef-povar, o as tik padejeja blush2.gif Bet visad labai dziuagiames, kai ta laika leidziam kartu ir butent sitaip. O jai virtuve butu kartu su svetaine, jai nebutu tokio privatumo nei cia nei ten. Ir be to, kai pvz. yra sveciu, tai man asmeniskai nevisada norisi viesai demonstruotis, kad pas mus virtuveje schmoll.gif Prisipazinsiu nesu super-duper pedante, kuri laksto su sluoste ir kas valana viska valo doh.gif blush2.gif Cia buvo kalba apie buta.
O dabar mes po biski pradedam statytis namuka, tai kol kas suprojektuota bendra erdve, is eiles eina virtuve, valgomasis ir tada svetaine. Man atvirai pasakius toks variantas kol kas nelabai patinka unsure.gif Ten yra galimybe padaryti siokia tokia pervarele, bet vis dar mastau ir abejoju kaip ka daryti, tai ir noreciau kokiu pamastymu is tu kurie jau gyvena name su bendra ir atskira virtuvem smile.gif
Dar pridusiu, kad planuojama kvadratura butu virtuves ~10kv.m., o valgomojo su svetaine 26kv.m. Tad labai noreciau patarimu 4u.gif
Papildyta:
P.S. stai toks yra planelis user posted image

Tik neziurekit i sanmazga, nes tas klausimas yra jau issprestas kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 28 liepos 2008 - 12:20
Siuo metu gyvenam bute, kuriame virtuve kartu su svetaine. Po menesiuko keliames i nama, o ten virtuve kartu su valgomuoju, taciau nuo svetaines atskirta sienele. Jau projektuojant nama mano pagrindinis prasymas architektui buvo atskira virtuve. Visi argumentai tokiam aprendimui jau buvo isvardinti sioje temoje - kvapai, garsai, noras turet atskira erdve kai kazkas virtuveje gaminama, o svetaineje ziurimas TV ir pan.

Daznai buna taip, kad pries sveciams ateinant (sveciu turim daznai, todel tokia situacija iprasta biggrin.gif ) maisto ruosimas vyksta kosminiu greiciu, kazka istrauki is orkaites, viska meti ant stalo ar i kriaukle. Pavalgius pagrindinius patiekalus visos lekstes ir irankiai vel sukeliauja virtuven ir ta netvarka, matoma is svetaines bent jau mane veikia minimum erzinanciai doh.gif Juk nepulsi prie sveciu pries pereinant prie desero ciustytis ir svarintis ax.gif

Aisku visi mato, kad ta netvarka labai laikina ir ka tik "sukurta", bet vis tiek mane toks vaizdelis nedziugina. Arba sedi su sveciais, kazkas orkaitej cirska ar koks puodas kunkuliuoja ir uzia gartraukis kaip kokia muzika doh.gif

Nesam maisto gaminimo maniakai, gaminam siuolaikskai ir sakingai biggrin.gif , bet vis tiek noriu, kad virtuve liktu privati seimininku erdve. Vat valgomasis jau visiems "ant akiu' ziurint is sveitaines, o virtuve koketiskai pasislepus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 28, 13:19)
Kokia gera tema, kaip tik dabar yra labai aktualus tas klausimas, tad ir as pasisakysiu. Jai kalba eina apie buta, tai as esu vienareiksmiskai uz atskira virtuve  doh.gif  O


jei bute esi vienareikšmiškai už atskirą virtuvę -
tai name išvis nėr ką galvoti doh.gif - tik atskira
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 07 28, 14:31)
jei bute esi vienareikšmiškai už atskirą virtuvę -
tai name išvis nėr ką galvoti  doh.gif  - tik atskira

Nu siaip buvo minciu dar kazka pakomponuoti, pvz. baru atskirti, ar siaip tokia pusiau sienele su nuleistais sviestuvais (padizainerinti hihihi.gif ), arba pertvarele statyti, bet kazkaip biski abejoju del vaizdelio doh.gif Turiu vizija, kaip padaryti, kad butu nei atskira, nei benda erdve, bet bijau, kad nebutu sunku isgyvendinti, ir dar nesu tikra, kad sekimingas sprendimas butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 28, 13:19)
..., tai ir noreciau kokiu pamastymu is tu kurie jau gyvena name su bendra ir atskira virtuvem  smile.gif

Jūsų labai dėkingas išplanavimas. Drąsiai dėkite stumdomą pertvarą - norit peršviečiamą, stiklinę, dekoruotą, norit - neperšviečiamą, galima suderinti su baldais, sienomis, tapetais ar pan. Neskubėkit atskirti virtuvės, tuo labiau, kad ji nedidukė - gausis butinis variantas, kai mažoj virtuvėj visi užpakaliais stumdosi... doh.gif Galėsit bendrauti vieni su kitais, kol ruošit maistą ir pan., o taip pat ir atėjus svečiams, kol kavą užkaisi, nereikės palikti jų vienų nuobodžiauti. O kai po kepsnių valgymo (arba dar juos kepant) atsiras šiokia tokia netvarka, neplautos lėkštės - tiesiog užstusit pertvarą ir viskas, toliau sau bendraujat be baisių vaizdų. Taip pat ir kepant žuvį, blynus ir kitus smarkiai kvepiančius patiekalus.
Pažiūrėk, aš papaišiau, kur maždaug galite daryti pertvarą, net ir baras netrukdys mirksiukas.gif
user posted image
Storesne linija pažymėjau stacionarią pertvaros dalį, tačiau galima daryti ir visas stumdomas, kaip panorėsit.
Pas mus panašus variantas (jau padaryta, bet dar negyvenam), tik virtuvė kitaip sudėliota ir teko pertvaras daryti dvi, susibėgančias kampu viena į kitą - džiaugiuosi iš anksto ax.gif Visi pliusai, jokių minusų wub.gif
Tiesa, jei bijai dėl išpildymo - tai nieko baisaus, principas toks pat, kaip stumdomų spintų durų, tik, aišku, reikia iš anksto žiūrėti dėl aukščio, bet tai jau paaiškins bet kurioj firmoj, jiems tai ne pirmiena. Dar galima daryti vien iš storo stiklo - vaizdelis thumbup.gif , tik kainos doh.gif Dar tą stiklą padekoravus (dažymas, trafaretai, ėsdinimas ir t.t.)... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 28 liepos 2008 - 15:02
Vat vat, kazka panasaus gal ir galvojau, tik is kitos pises biggrin.gif Is stiklo man baisiai grazu, ipac su piesinukais wub.gif kaip restorane "ponas Tadas" mmm... kokios ten durys grazios, tai noreciau as tokios pertvareles, ale ir kaina baisu pagalvoti, ir kitas dalykas valymas doh.gif Gal gali ikelti foto, kaip pas jus atrodo blush2.gif
Del stumdomos, tai ir variantas, bet negaliu isivaizduoti kol kas kaip cia butu g.gif
O siaip dyyydelis aciukas uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
pasisakysiu, aisku, ne i tema, bet duris i wc darykit is holo. Pabandykit isivaizduot, kaip smagu bus svetainej sedintiem kaskart apziuret kluzika , einant kazkam " su reikalais". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 28 liepos 2008 - 15:31
QUOTE(voveriena @ 2008 07 28, 16:30)
pasisakysiu, aisku, ne i tema, bet duris i wc darykit is holo. Pabandykit isivaizduot, kaip smagu bus svetainej sedintiem kaskart apziuret kluzika , einant kazkam " su reikalais". biggrin.gif

Nu jo, siaip jau rasiau, kad nekreiptumet demesio i tulika, nes jau issprendem ta klausima ir ten bus biski kitok isplanavimas, butent is holo iejimas ir bus cool.gif
Atsakyti
Na as tai kol kas dar matau tik +++ ,pritariu tai minciai, kad reikia kuo daugiau laiko praleisti su seima, o ne vienas visa sestadieni kotletus kepa virtuveje, o kitas futbola ziuri uz sienos. Man tik klausimas kyla, ar nenukencia svetaineje baldai nuo kotletu gaminimo?(Na turiu omenyje garus,riebalus, kvapus ..ir t.t)
Atsakyti
QUOTE(mukuki @ 2008 08 06, 16:30)
Na as tai kol kas dar matau tik +++ ,pritariu tai minciai, kad reikia kuo daugiau laiko praleisti su seima, o ne vienas visa sestadieni kotletus kepa virtuveje, o kitas futbola ziuri uz sienos. Man tik klausimas kyla, ar nenukencia svetaineje baldai nuo kotletu gaminimo?(Na turiu omenyje garus,riebalus, kvapus ..ir t.t)



baldai gal ir nenukenčia ,
bet futbolo žiūrėjimas tikrai kenčia smile.gif
Atsakyti
čia ne virtuvę su svetaine jungti reikia, o santykius jungti ir derinti. Arba virtuvėje pasikabinti ant sienos LCD ir kartu mėgautis futbolu, kol vyras bulves skuta, kaip tik prie kotletų tinka.
Atsakyti