Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

QUOTE(LolitCafe @ 2013 05 30, 14:42)
musu buto planas galetu buti toks
user posted image
dabar kur vaiko kambarys yra virtuve, kaip jau minejau, mums vietos uztenka, isgriovus siena i svetaine nieko nelaimetume, o jei perkelti virtuve i svetaine, butu bendra erdve ir du miegamieji  smile.gif

puikiai sugalvojot thumbup.gif
kas dėl virtuvinio, šaldytuvą gal kelčiau į kitą kampą - kad priėjimui netrukdytų valgomasis stalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 gegužės 2013 - 14:43
QUOTE(Juodai @ 2013 05 30, 13:41)
puikiai sugalvojot  thumbup.gif
kas dėl virtuvinio, šaldytuvą gal kelčiau į kitą kampą - kad priėjimui netrukdytų valgomasis stalas  mirksiukas.gif

tikrai, kad super ideja thumbup.gif
as ir turiu minti padaryt 2 miegamuju buta ax.gif bet dar neapsisprendem ax.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos,prisiruosiau ir as pagaliau prisijungti,nes turiu ka pasakyti sia tema blush2.gif Labai dziaugiuosi kad sugebejau vyra itikinti buto rekonstrukcijai is pagrindu,jis sunkiai perkalbamas remonto darbams schmoll.gif mes gyvenam standartiniame dvieju kambariu bute,kadangi per ilga koridoriu reikia eiti i virtuve,tai ji gaunasi gale buto,padarem is jos miegamaji,veliau idesiu foto blush2.gif ,o 17kv svetaine padalijom i dvi zonas,per kambario gal bus virtuve,kurios laukiu jau ateinancia savaite,o kita zona pagal langa bus mini svetaine,manau mums jos turetu uztekti g.gif
Papildyta:
dar gal galit papasakot kaip isideti nuotrauka,nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaska28 @ 2013 05 31, 20:17)
Sveikos supermamos,prisiruosiau ir as pagaliau prisijungti,nes turiu ka pasakyti sia tema blush2.gif  Labai dziaugiuosi kad sugebejau vyra itikinti buto rekonstrukcijai is pagrindu,jis sunkiai perkalbamas remonto darbams schmoll.gif mes gyvenam standartiniame dvieju kambariu bute,kadangi per ilga koridoriu reikia eiti i virtuve,tai ji gaunasi gale buto,padarem is jos miegamaji,veliau idesiu foto blush2.gif ,o 17kv svetaine padalijom i dvi zonas,per kambario gal bus virtuve,kurios laukiu jau ateinancia savaite,o kita zona pagal langa bus mini svetaine,manau mums jos turetu uztekti  g.gif
Papildyta:
dar gal galit papasakot kaip isideti nuotrauka,nemoku blush2.gif

Sveika 4u.gif Nuotraukas kelkit per part.lt, fotki.com, picturetrail.com....
Labai laukiam pasirodant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2013 05 31, 22:22)
Sveika 4u.gif  Nuotraukas kelkit per part.lt, fotki.com, picturetrail.com....
Labai laukiam pasirodant blush2.gif

velniai g.gif cia adresa reikia rasyt,galvojau tiesiai cia imesiu smile.gif nu naujoke,nieko dar nemoku
Atsakyti
http://www.radikal.cc/

per čia ga;ima lengvai įkelti.
Spaudi browse, pasirenki kur yra foto, apačioj zagruzit ir tada kai pasikrauna nukopijuoti eilutę ir čia atsakant žinutėje įkopijuoti (paste) nereikia nieko kitko spaust.
Atsakyti
http://s001.radikal....1e133bf7684.jpg
http://s58.radikal.r...f9d4e817086.jpg
bandau ikelti svetaines su virtuve nuotraukas,baldai turetu sia savaite atvaziuot,tikiuosi g.gif
gal ne cia reikejo,tema ne ta ,bet cia buvusi virtuve,dabar miegamasis ax.gif
http://s45.radikal.r...ed6e4d40450.jpg
dar truksta lovatieses,pagalveliu,paderintu prie kambario spalvu,bet tam dabar nei laiko,nei pinigu,dabar uzsieme virtuve 4u.gif

Papildyta:
nu va,pasirodo pavyko,dar idesiu virtuves baldu maketeli,galit komentuoti,kritikuoti smile.gif
http://s019.radikal....4133502cc9e.jpg
mazdaug per viduri kambario pagal desine siena bus salele
Atsakyti
QUOTE(ramaska28 @ 2013 06 04, 09:02)
gal ne cia reikejo,tema ne ta ,bet cia buvusi virtuve,dabar miegamasis ax.gif
http://s45.radikal.r...ed6e4d40450.jpg

siena,kur tapetas,yra lygi ar "pastumta"gipskartoniu?
***
user posted image
Prašau patarimų 4u.gif
Virtuvė prie sienos 4,20 perkeliama į valgomojo erdvę ties siena 3,70
32,40 yra bendra dabar erdvė,kuri atskirta baro siena.Ten bus užstatyta iki lubų ir įrengtas nedidelis miegamasis.

Kaip išdėstytumėte svetainėje+virtuvėje baldus-valgomojo nedidelį stalą su 4 kėdėmis ,sofą,1 fotelį,ant arba prie kurios sienos TV ir spintutę technikai?
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 05 30, 14:42)
gabby, as jusu vietoje daryciau ta pati  smile.gif
gyvenau du metus bute su tokiu paciu isplanavimu, virtuvyte ziauriai maza, gerai, kad isgriovete siena  thumbup.gif

musu buto planas galetu buti toks
user posted image

dabar kur vaiko kambarys yra virtuve, kaip jau minejau, mums vietos uztenka, isgriovus siena i svetaine nieko nelaimetume, o jei perkelti virtuve i svetaine, butu bendra erdve ir du miegamieji  smile.gif

kokia ten keista erdve vaiku kambary prie lango? Neisnaudota erdve ..jungciau wc ir vonia, galima butu tinkamai isnaudoti prieskambario erdve, nes dabar durys durys durys..
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 06 26, 04:59)
kokia ten keista erdve vaiku kambary prie lango? Neisnaudota erdve ..jungciau wc ir vonia, galima butu tinkamai isnaudoti prieskambario erdve, nes dabar durys durys durys..

Man irgi keistai atrodo erdvė vaikų kambaryje. Turint daug vietos, tai pliusas, bet kai vietos mažai, stumčiau vaiko kambarį iki lango, o tą erdvę panaudočiau sieninėms spintoms tėvų ir vaikų kambariams.
Atsakyti
Na aš tai spėju, kad ten ėjo ilgas balkonas, o jį planuoja palikti tik prie svetainės, o likusią dalį prijungti vaikų kambariui, o kodėl ten neišnaudota erdvė? Šviesi kambario dalis, ten gali stovėt pvz.rašomasis stalas. O spinta ne kaži kokia ir gautųsi, juk per visą dieną langas...
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 06 26, 18:47)
Man irgi keistai atrodo erdvė vaikų kambaryje. Turint daug vietos, tai pliusas, bet kai vietos mažai, stumčiau vaiko kambarį iki lango, o tą erdvę panaudočiau sieninėms spintoms tėvų ir vaikų kambariams.


palei manee viskas vaikų kambariui gerai. Nu ten juk prijungtas balkonas, ten juk auksčiau gaunasi ant 10 cm........ ir plius nemanau, kad laikančios sienos tuos išsikišimus kažkas leistų išgriauti. Tai gaunasi tiesiog kampelis kompui, rašomam stalui. palei mane iš šio buto išspausta tai kas galima iš mūsų daugiabučio. Aišku galima diskutuoti apie bendra vonios ir wc erdve, bet jaučiu ,kad šiems šeimininkams tiesiog patogiau, kai jos atskirai .
Aš savo namie turiu bendra erdve, ir esu labai nepatenkinta. Nes kai žmonių daugiau, tai rytais ir vakarais kamšalynė, vaikų pykčiai ir tt....... aš dėl šeimos ramybės palikčiau kaip plane, patalpos atskirai, nors koridoriuj 2 durys.. man jos nemaišytu.

tai va pas mus mamos bute yra toks ilgas balkonas ..aš irgi patyliukais rengiu plana, kaip panaudojant puse jo padidinti mažojo kambario erdvę.Užtat žinau,kad daugiausiai ka man leis, tai tik pragriauti niša po langu. kitu sienos dalių neleis judinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulėėė: 26 birželio 2013 - 17:23