Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana nėštukei :)

Laba diena!
As tik prisijungiau. As gyvenu Anglijoj, ne moku kalbeti lietuviskai gerai ax.gif . As turiu drauge, ji lietuve. Ji dabar nescia, 8 menesiai nestuke.gif . Gali man kasnors padeti, pasakyti, kas butu gerai jai padovanoti kai pagimdys. Ar lietuviai dovanuoja atvirutes mamytei, galbut vaikuj. Cia Anglijoj mes pirkam atvirutes, jeigu berniukas tada "It's a boy!", jeigu mergaite, "It's a girl!" ir dovanojam mamoms. Ar jus turite Lietuvoj tokias atvirutes? As noreciau padaryti tokia atvyrute pati su mano kompiuteriu. Ka parasyti ne zinau. Koki sveikinima? Ka palinketi. As bandziau surasti linkejimus internete, bet nieko ne radau tokia proga. Gal but kas nors zyno koki grazu eilerasti, noriu parasyti jaj labai grazu sveikinima. A, uzmirsau pasakyti, ji tures berniuka.
Aciu uz jusu demesi 4u.gif .
Atsakyti
Manau, geriausia surink jai kokį siuntinuką. Ten sudėk įvairiausių žaisliukų. Lietuvoje kokybiški žaisliukai labai brangūs, o ir pasisirinkimas nėra labai didelis. Jei mane taip kas pasveikintų, tai labai apsidžiaugčiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Šiaip tai gražu tas atvirukas. Ką rašyt? Sveikinu, rašyk, valio, nu. Gi neesmė tie žodžiai. Atsiversk mūsų sveikinimų skyrelį, kur mamos sveikina pagimdžiusias smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 gegužės 2005 - 12:18
Manau, kad mamytei tuo metu, kai gimsta vaikutis nėra svarbiausia, ką žmonės atneša ir už kokią sumą. Svarbiausia, kad aplink juos būtų šilta, kupina meilės atmosfera. Manau, kad atvirukas tikrai patiks mamytei, o ir po keleto metų bus smagu pasiskaityti linkėjimus. O dėl didesnių dovanų, tai mažam vaikeliui kaip ir visko reikia: tiek žaisliukų, tiek gražių drabužėlių. Tik svarbu, kad nebūtų laikina (labai mažam kūdikėliui), nes drabužėlius greitai išauga. Man labai patiko, kad draugės sūnaus gimimo progra vieni lankytojai atnešė didelę pasakų knygą, prisiminimas ilgam, netrumpalaikė dovana, o ir pats vaikučiui nelabai susiruoši nupirkti. beje ir prieš miegą paaugusiam bus ką paskaityti.
Atsakyti
Labai aciu visiems uz atsakimus.
Fėja-burėja, as uzmirsau pasakyti, kad mano drauge irgi Anglijoj gyvena. As tik norejau padaryti kaip zmones Lietuvoj daro, kad jai butu malonu. Noa, as taip ir padarysiu, surasiu ta skyreli. Dina_free, man atrodo kad mano draugei patiks eigu as jos suneliui padovanuosiu pasaku knyga. Tik ne zinau kur nupirkti lietuviu kalba kad butu, ji tada taip apsidziaugtu. Pabandysiu surasti ka nors internete g.gif .
Atsakyti
Merginos patarkit, ką dar galima padovanoti nestuke.gif. Pas nėštukes klausiau, bet tik kelis atsakymus gavau. Žurnalo prenumerata, vardynas. Nenorėjau labai joms įkyrėti, joms ir taip dabar įtemptas laikotarpis. O ką dar patartumėt. Bet kad būtų dovana pačiai nėštukei, nes dovanos vaikeliui bus kai gims. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurena @ 2006 02 04, 01:05)
Merginos patarkit, ką dar galima padovanoti  nestuke.gif.

aš kažkada dovanojau AVENT rinkinį spec. nestuke.gif :kremas, aliejukas, dušo žele..
Atsakyti
Galima koki rinkinuka naujagimiui padovanoti- tai tokie mazi balti rubeliai, tiktu bet kokia proga, ar berniukas, ar mergaite gimtu...
Galima parduotuves ceki padovanoti- dabar visos vaikiskos parduotuves siulo juos.
Galima kokias kojinaites siltas ir grazias - ypac jei pati numegztum kokias vilnones, mazulytes...
Na, ir aisku, zurnalo prenumerata. Pvz. "Tavo vaiko" lotuliukas.gif Na, pries tai atsargiai pasiteiravus, ar moteris pati jo neuzsiprenumarvo...
Atsakyti
Čekį knygyne, išsirinks kokią knygą apie vaikučio auginimą.
Atsakyti
QUOTE(bunny @ 2005 06 07, 03:10)
Labai aciu visiems uz atsakimus.
Fėja-burėja, as uzmirsau pasakyti, kad mano drauge irgi Anglijoj gyvena. As tik norejau padaryti kaip zmones Lietuvoj daro, kad jai butu malonu. Noa, as taip ir padarysiu, surasiu ta skyreli. Dina_free, man atrodo kad mano draugei patiks eigu as jos suneliui padovanuosiu pasaku knyga. Tik ne zinau kur nupirkti lietuviu kalba kad butu, ji tada taip apsidziaugtu. Pabandysiu surasti ka nors internete  g.gif .



Ivairiu knygu lietuviu kalba gali rasti ir parsisiusti adresu www.knyguklubas.lt, ten rasi ir pasaku ir apie prieziura bei auginima. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal galėtumėte patarti, ką padovanoti draugei, kuri ką tik sužinojo, kad laukiasi vaikelio?
Ji pirma nėštukė tarp mano draugių, tad nelabai žinau blush2.gif, ar apskritai kas nors dovanojama "iš anksto" ar palaukiama kol gims vaikelis unsure.gif?
Aš galvojau, kad dabar gal nupirkti ką nors jai pačiai, o vaikeliui ką nors nupirkti vėliau, po gimdymo. Ką jūs manote?

Iš anksto ačiū už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
matyt, tema užvesta labai seniai ir nieks jos nebeskaito unsure.gif, tad pasiklausinėjau patarimo savo draugių rolleyes.gif

Taigi, vienos draugės mamytė sakė, kad nereikėtų nėštukėm nieko dovoti iki kokio 3-4 mėnesio - tai dar turiu šiek tiek laiko paieškoms. Pagalvojau, kad gal jai nupirksiu kokį rūbelį, kai pilvelis paaugs, vitaminų ar šiaip kokį kūno priežiūros rinkinėlį. cool.gif
Atsakyti