Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tualetai sode ar sodyboje
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4
Arvile'
Sveikos 4u.gif

planuojame su vyru isigyti biotualeta i sodyba. Bet cia paskaicius susidaro ispudis, kad visos naudojate tik tuos mazus, pirktus is Senuku g.gif Kazka girdejau apie sausus biotualetus, kuriu uztenka visam sezonui, tada prisipildo ir reikia istustinti. Viduj susidaro kompostas... Gal kam nors teko isbandyti? 4u.gif
Arvile'
Niekas nediskutuoja apie tualetus biggrin.gif Kaip jus sprendziat sia problema savo sodo namelyje, sodyboje kur nera vandens?
Kokere
Pas mus sode paprastas lauko wc.
Aisku ne toks baisus kaip kainuose.
Apacioj kibiras didelis i kurį atliekami visi reikalai.
Nelaukiam kol prisikaupia išvalom greičiau- todė kvapo nosį riečiančio nėr blush2.gif
.greitai.
QUOTE(axa @ 2008 07 31, 13:48)
domėjomės ir mes visais tais biotualetais ,
išvada - nuomotis visiškai neapsimoka, nebent pirkti dėvėtą (~1400 lt),
taigi sukalėme tualetą iš OSB plokštės ir įkasėme 200 ltr plastikinę bačką.
Visos medžiagos kainavo ~500 lt ir 2 dienos vyrukų darbo smile.gif
*

Ir mes panasiai pasidarem, susikalem medini wc, stoga padarem ish siferio ax.gif Dureles padarem normalias varstomas, zodziu tikrai gerai ka yra kur statybu metu atlikti visus reikalus ax.gif
Arvile'
QUOTE(Kokere @ 2009 04 23, 13:06)
Pas mus sode paprastas lauko wc.
Aisku ne toks baisus kaip kainuose.
Apacioj kibiras didelis i kurį atliekami visi reikalai.
Nelaukiam kol prisikaupia išvalom greičiau- todė kvapo nosį riečiančio nėr blush2.gif
*

o kur istustinate? Ar kvieciat specialu transporta? Kiek kainuoja, jei ne paslaptis? 4u.gif
Danger
Intrnsyvių statybų metu nuomojomės ToiToi biggrin.gif Kainavo mėnesiui apie 100Lt. Kartą per mėnesį (o gal dažniau??) atvažiuodavo, išvalydavo. Smarvės ten niekada nebuvo. Žiemą kai statybos apstojo, tai jo atsisakėm. O dabar laukiu nesulaukiu, kol paleis jau mūsų tualetą name smile.gif Taigi bėgam pas kaimynus blush2.gif
Arvile'
Radom su vyru alternatyva smirdinciai duobei - "tualetui" sode thumbup.gif Nusipirkom sausaji biotualeta Ekomatic. Va is cia http://www.atliekutvarkymas.lt/1345/invent...pardavimas.html. Pakolkas labai patenkinti. O kaip seksis naudotis, galesiu parasyti po kokio menesiuko rolleyes.gif ziuresim ar tikrai nera jokio kvapo ir pan. 4u.gif
Reko
QUOTE(Kadra @ 2009 05 06, 13:20)
Radom su vyru alternatyva smirdinciai duobei - "tualetui" sode  thumbup.gif Nusipirkom sausaji biotualeta Ekomatic. Va is cia http://www.atliekutvarkymas.lt/1345/invent...pardavimas.html. Pakolkas labai patenkinti. O kaip seksis naudotis, galesiu parasyti po kokio menesiuko  rolleyes.gif ziuresim ar tikrai nera jokio kvapo ir pan.  4u.gif
*

Sveiki!

Mane taip pat sudomino ši alternatyva.
Jau bus mėnuo nuo to laiko, kai Jūs įsigijote šį patogumą smile.gif . Gal galite parašyti atsiliepimus? Ir kur statėte, ar pačiame sodo namuke, ar pastatėte atskirą "namuką"?
ačiū
corolla
mane irgi domina atsiliepimai apie biotualeta ECOMATIC, kaip del kvapo per menesi - ar yra kas?
Arvile'
QUOTE(Reko @ 2009 06 03, 12:20)
Sveiki!

Mane taip pat sudomino ši alternatyva.
Jau bus mėnuo nuo to laiko, kai Jūs įsigijote šį patogumą smile.gif . Gal galite parašyti atsiliepimus? Ir kur statėte, ar pačiame sodo namuke, ar pastatėte atskirą "namuką"?
ačiū
*

QUOTE(corolla @ 2009 06 03, 13:59)
mane irgi domina atsiliepimai apie biotualeta ECOMATIC, kaip del kvapo per menesi - ar yra kas?
*

Sveiki mirksiukas.gif
mes tualeta stateme pastate, kur kazkada buvo vistide ir darzine, nes musu sodas, buvusi sodyba rolleyes.gif ten toks atskiras kambariukas yra, tai isdazem sienas, net langiukas yra hihihi.gif grazu ir jauku. Kvapo tikrai jokio nera thumbup.gif sakyciau kvepia dregna zeme g.gif Naudojames, kaip paprastu normaliu tualetu. Tik mes negalejome kaminelio isvesti tiesiai per stoga, nes stogas cerpinis. Tad darem kampa (o pardavejai rekomendavo kamineli isvesti be kampo), galbut be kampo vetiliacija ir skysciu isgarinimas butu dar efektyvesnis ax.gif
Reko
QUOTE(Kadra @ 2009 06 03, 21:44)
Sveiki  mirksiukas.gif
mes tualeta stateme pastate, kur kazkada buvo vistide  ir darzine, nes musu sodas, buvusi sodyba rolleyes.gif ten toks atskiras kambariukas yra, tai isdazem sienas, net langiukas yra  hihihi.gif grazu ir jauku. Kvapo tikrai jokio nera  thumbup.gif sakyciau kvepia dregna zeme  g.gif Naudojames, kaip paprastu normaliu tualetu. Tik mes negalejome kaminelio isvesti tiesiai per stoga, nes stogas cerpinis. Tad darem kampa (o pardavejai rekomendavo kamineli isvesti be kampo), galbut be kampo vetiliacija ir skysciu isgarinimas butu dar efektyvesnis  ax.gif
*

Aciu! Planuodami turesime omenyje toki wc smile.gif
Mistica
Ir mes įsigijom Ecomatic, žiūrėsim kaip seksis juo naudotis. biggrin.gif Kolkas smarvės nėr, tik reikėjo perkelt į kitą vietą, tai pajudinom tą vamzdį, tai siaubas kokia smarvė buvo.. doh.gif Šiaip kas naudojatės, kuriam laikui užtenka to maišo mišinio?
Arvile'
QUOTE(Mistica @ 2009 07 14, 13:57)
Ir mes įsigijom Ecomatic, žiūrėsim kaip seksis juo naudotis.  biggrin.gif Kolkas smarvės nėr, tik reikėjo perkelt į kitą vietą, tai pajudinom tą vamzdį, tai siaubas kokia smarvė buvo..  doh.gif Šiaip kas naudojatės, kuriam laikui užtenka to maišo mišinio?
*

mes naudojames jau antras menuo, tai dar vis ta pati maisa, kur buvo komplekte ax.gif pas jus musiu neatsirado? Keista, kad kvapo nera,o atidarius kelios muses isskrenda g.gif galvoju gal jos per ventiliacijos vamzdi patenka unsure.gif
Mistica
QUOTE(Kadra @ 2009 08 24, 19:57)
mes naudojames jau antras menuo, tai dar vis ta pati maisa, kur buvo komplekte  ax.gif  pas jus musiu neatsirado? Keista, kad kvapo nera,o atidarius kelios muses isskrenda  g.gif galvoju gal jos per ventiliacijos vamzdi patenka  unsure.gif
*

Mes naudojam antrą maišą jau, nors nepraėjo 2 mėnesiai. Šiaip 2 savaites naudojom kasdien, nes buvom sodyboj. Man kvapas kažkoks yra, na bet gal todėl, kad labai jau jautri kvapam esu biggrin.gif Ir pas mus išskrenda būna kelios musės ir nelabai suprantu iš kur. g.gif Dar mastau, kad galbūt papuola kokia musė ir prideda kiaušinėlių viduj. g.gif
Arvile'
QUOTE(Mistica @ 2009 08 24, 21:02)
Mes naudojam antrą maišą jau, nors nepraėjo 2 mėnesiai. Šiaip 2 savaites naudojom kasdien, nes buvom sodyboj. Man kvapas kažkoks yra, na bet gal todėl, kad labai jau jautri kvapam esu  biggrin.gif Ir pas mus išskrenda būna kelios musės ir nelabai suprantu iš kur.  g.gif Dar mastau, kad galbūt papuola kokia musė ir prideda kiaušinėlių viduj.  g.gif
*

aha, gali buti, kad kokia viena papuola ir paskui pasidaugina biggrin.gif pas mus kvapo tai nera... kiekviena karta nuvaziavus i soda, kai einu i tualeta, vis dar islikes tas nemalonus jausmas nuo senojo lauko tualeto doh.gif bet Ekomatika palyginus su tuo baisiuoju, tai komfortas biggrin.gif
o kur jus galvojat kompostuoti atliekas? Ar siaip kur nors isversit? 4u.gif
Mistica
QUOTE(Kadra @ 2009 08 24, 21:20)
aha, gali buti, kad kokia viena papuola ir paskui pasidaugina  biggrin.gif pas mus kvapo tai nera... kiekviena karta nuvaziavus i soda, kai einu i tualeta, vis dar islikes tas nemalonus jausmas nuo senojo lauko tualeto  doh.gif bet Ekomatika palyginus su tuo baisiuoju, tai komfortas  biggrin.gif
o kur jus galvojat kompostuoti atliekas? Ar siaip kur nors isversit?  4u.gif
*

Na palyginus su tais kitais WC, tai kvapo nėr. biggrin.gif Mes tiesiog išvertėm pievoj savo sklypo gale ir viskas, nes naudot kaip trąšą galima tik po metų sakė. unsure.gif
DeeDee
QUOTE(Mistica @ 2009 07 14, 13:57)
Šiaip kas naudojatės, kuriam laikui užtenka to maišo mišinio?
*

manrods nuo praeitų metų gruodžio mėnesio turim tokio tipo tualetą, antro maišo dar neįveikėm.
Arvile'
QUOTE(DeeDee @ 2009 08 25, 16:13)
manrods nuo praeitų metų gruodžio mėnesio turim tokio tipo tualetą, antro maišo dar neįveikėm.
*

o naudojat savaitgaliais, tik sezonu ar visus metus? 4u.gif
DeeDee
QUOTE(Kadra @ 2009 08 25, 16:25)
o naudojat savaitgaliais, tik sezonu ar visus metus?  4u.gif
*

savaitgaliais/švenčių dienomis visus metus ten būnam, o sezono metu pagyvenam po keletą dienų.
Tiesa, mes tuo dozatorium-rankenėle nesinaudojam, atskirą semtuvėlį turim wink.gif
Mistica
QUOTE(DeeDee @ 2009 08 25, 16:13)
*

Šiaip manau priklauso dar kiek žmonių naudojasi, nes pas mus tai 4-6žmonės. Ir aišku kaip dažnai naudojasi. ax.gif
Arvile'
Sveiki mirksiukas.gif
kaip sekasi naudotis biotualetais? pas mus dar net puse neprisipilde... bet aisku, ne kiekviena diena naudojam... Mociute viena buna ir tai ne visa laika, o mes tik savaitgaliais, tai atrodo, kad Ekomatiko talpos mums ilgam uzteks thumbup.gif
Gal kazkas jau pripilde? Kur istustinote? Ar komposuojate toliau? 4u.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(Arvile' @ 2009 10 05, 11:27)
Sveiki  mirksiukas.gif
kaip sekasi naudotis biotualetais? pas mus dar net puse neprisipilde... bet aisku, ne kiekviena diena naudojam... Mociute viena buna ir tai ne visa laika, o mes tik savaitgaliais, tai atrodo, kad Ekomatiko talpos mums ilgam uzteks  thumbup.gif
Gal kazkas jau pripilde? Kur istustinote? Ar komposuojate toliau?  4u.gif
*

Sveikos, noreciau atnaujinti sia tema apie biotualetus smile.gif
Perskaiciau viska atidziai ir galvoju kas butu tinkamiausia i mano su draugu sodyba smile.gif Neseniai nusipirkome toki grazu sklypeli, salia Nemuno, bet va beda su kanalizacija ir vandeniu. Vandeniui tai esame nusiteike daryti grezini, nors jau labai brangiai kainuoja verysad.gif Gal zinote kokiu nors geresniu budu?smile.gif Juk dabar pilna visokiu naujoviu, gal galima ir be grezinio issiversti? g.gif

Del tualeto. Kadangi nezinome kaip bus su vandeniu, o tualeto vistiek reikia, tai mastome apie biotualeta. Buvome nuvyke i ta vieta kur juos parduota, Aukstieji Sanciai. smile.gif Pardavejai labai maloniai viska isaiskino ir aprode, tikrai geras daiktas thumbup.gif Kaip sekasi toms, kurios jau ji isigjo?smile.gif
P.S. esu skaiciusi apie biotualeto kompostuojamas atliekas, ten rasoma, kad jos daug geresnes ir efektingesnes uz pvz galviju trasas..
Pabandysiu paieskot informacijos kur skaiciau apie tai mirksiukas.gif

Gal dar kokiu naujoviu atsirado? smile.gif

Prasau, pasidalinkite su manimi savo mintimis ir patirtimi:)
ginga
QUOTE(Lina.Garcinskaite @ 2010 05 13, 10:42)
Sveikos, noreciau atnaujinti sia tema apie biotualetus smile.gif 
Perskaiciau viska atidziai ir galvoju kas butu tinkamiausia i mano su draugu sodyba smile.gif  Neseniai nusipirkome toki grazu sklypeli, salia Nemuno, bet va beda su kanalizacija ir vandeniu. Vandeniui tai esame nusiteike daryti grezini, nors jau labai brangiai kainuoja verysad.gif  Gal zinote kokiu nors geresniu budu?smile.gif Juk dabar pilna visokiu naujoviu, gal galima ir be grezinio issiversti? g.gif

Del tualeto. Kadangi nezinome kaip bus su vandeniu, o tualeto vistiek reikia, tai mastome apie biotualeta. Buvome nuvyke i ta vieta kur juos parduota, Aukstieji Sanciai. smile.gif  Pardavejai labai maloniai viska isaiskino ir aprode, tikrai geras daiktas thumbup.gif  Kaip sekasi toms, kurios jau ji isigjo?smile.gif
P.S. esu skaiciusi apie biotualeto kompostuojamas atliekas, ten rasoma, kad jos daug geresnes ir efektingesnes uz pvz galviju trasas..
Pabandysiu paieskot informacijos kur skaiciau apie tai mirksiukas.gif

Gal dar kokiu naujoviu atsirado?  smile.gif

Prasau, pasidalinkite su manimi savo mintimis ir patirtimi:)
*

Aš irgi domiuosi biotualetais, tik dar nenuvažiavau pasižiūrėti smile.gif O kiek tas malonumas kainuoja? Ir ko dar reikia prie jo (kaminuko, ko dar?)
Mistica
QUOTE(ginga @ 2010 05 13, 11:33)
Aš irgi domiuosi biotualetais, tik dar nenuvažiavau pasižiūrėti smile.gif O kiek tas malonumas kainuoja? Ir ko dar reikia prie jo (kaminuko, ko dar?)
*

viskas yra (kaminukas tas irgi), bet nežinau, manęs tas WC nežavi... Per žiemą nevažiavom į sodybą. Kadangi buvo šalta, viskas užšąlo (viduj kas buvo), dabar smirda.. O ir šiaip jei vasarą daug žmonių, tai vėlgi, nespėja kompostuotis ir smirda... Kiek tiksliai kainuoja nepamenu bet kažkur apie 1100lt. Kadangi vistiek darysimės vietinę kanalizacija, tai kitos išeities nematėm. unsure.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(Mistica @ 2010 05 13, 13:43)
viskas yra (kaminukas tas irgi), bet nežinau, manęs tas WC nežavi... Per žiemą nevažiavom į sodybą. Kadangi buvo šalta, viskas užšąlo (viduj kas buvo), dabar smirda.. O ir šiaip jei vasarą daug žmonių, tai vėlgi, nespėja kompostuotis ir smirda... Kiek tiksliai kainuoja nepamenu bet kažkur apie 1100lt. Kadangi vistiek darysimės vietinę kanalizacija, tai kitos išeities nematėm.  unsure.gif
*

Mes su draugu viską išsiklausinėjom nuvykę. Sakė, kad nenaudoji tai reikia ištuštinti jį, man atrodo normalu, kad užšalo kai tokia žiema buvo blink.gif smile.gif Aš kiek supratau jis daugiau sezoninis, o jei nori visus metus naudoti, tai reikia statyti į namelį kur būna šilta žiema. Čia juk ir yra visas malonumas, kad žiemą nereikia eiti į lauką mirksiukas.gif thumbup.gif

O kaip suprasti nespėja kompostuotis? Sakė, kad reikia po to pakompostuoti kažkur atskirai, kompostinėj ar po medžiu smile.gif

O kaip jums su durpėm tom? Ilgam to maišo užtenka? Nes kiek girdžiu iš aplinkinių tai visiem skirtingai biggrin.gif

Kaina jo tiksli 1179 Lt. su viskuom, yra ir durpių maišas komplekte
Mistica
QUOTE(Lina.Garcinskaite @ 2010 05 13, 16:13)
Mes su draugu viską išsiklausinėjom nuvykę. Sakė, kad nenaudoji tai reikia ištuštinti jį, man atrodo normalu, kad užšalo kai tokia žiema buvo blink.gif  smile.gif  Aš kiek supratau jis daugiau sezoninis, o jei nori visus metus naudoti, tai reikia statyti į namelį kur būna šilta žiema. Čia juk ir yra visas malonumas, kad žiemą nereikia eiti į lauką mirksiukas.gif  thumbup.gif 

O kaip suprasti nespėja kompostuotis? Sakė, kad reikia po to pakompostuoti kažkur atskirai, kompostinėj ar po medžiu smile.gif 

O kaip jums su durpėm tom? Ilgam to maišo užtenka? Nes kiek girdžiu iš aplinkinių tai visiem skirtingai biggrin.gif

Kaina jo tiksli 1179 Lt. su viskuom, yra ir durpių maišas komplekte
*

mes vis važiuodavom kas antrą, trečią savaitę, tai kaskart jį valyti nebuvo kada. doh.gif

Nespėja kompostuotis ta prasme, kad jei daug žmonių tai kvapas jaučiasi... Idealiausias variantas turbūt 2-3 žmonėm, bet ne daugiau.. Šiaip kai naudojomės tik savaitgaliais, viskas ok buvo. Bet vasarą pabuvus 2savaites 3 žmonėm, tai.... doh.gif O ir šiaip iš kažkur ten atsiranda musių, nors visada WC uždaras. unsure.gif

Mes per vasarą sunaudojom gal 1,5 maišo, nes buvo vaikas, kuriam buvo atrakcija.. Bet svečiam nelabai paaiškinsi. biggrin.gif Šiaip kiek ilgai užtenka, tai priklauso nuo to kaip dažnai naudositės. biggrin.gif Naudojant su tuo bakeliu, užtektų ilgiau, bet aš sauja užpildavau taip, nes nelabai ten kas pasibarstydavo.. Iš tikro galvojau superinis daiktas tas WC, bet jei dabar reiktų, nežinau ar pirktume.. O ir šiaip, galima pigiau patiems tokiu pat principu veikiantį pasidaryt ir bus pigiau. mirksiukas.gif
kažkada radau šitą ax.gif
vyyšnia
Skaitau apie šiuos tualetus, nes ruošiamės įsigyti tokį namuose(mums tai priimtiniau ir pigiau, nei įsirengti kanalizaciją)
Kaip matau atsiliepimai įvairiapusiai...
Susisiekiau su pardavėjais, paaiškino visko išsamiai, rizikuosim. patalpa šilta bus, tai galvoju, gal žiemą problemų nebus g.gif

Žinoma galima ir patiems įsirengti, bet kažkaip man šie mielesni, nes ir rečiau reikės tuštinti tą talpą. Tikiuosi pirkinys pasiteisins smile.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(vyyšnia @ 2010 05 14, 08:38)
Skaitau apie šiuos tualetus, nes ruošiamės įsigyti tokį namuose(mums tai priimtiniau ir pigiau, nei įsirengti kanalizaciją)
Kaip matau atsiliepimai įvairiapusiai...
Susisiekiau su pardavėjais, paaiškino visko išsamiai, rizikuosim. patalpa šilta bus, tai galvoju, gal žiemą problemų nebus  g.gif

Žinoma galima ir patiems įsirengti, bet kažkaip man šie mielesni, nes ir rečiau reikės tuštinti tą talpą. Tikiuosi pirkinys pasiteisins  smile.gif
*

Manau, kad galima patiems labai daug ką pasigaminti bigsmile.gif Bet kai jau yra toks daiktas, tai gal geriau neišradinėt dviračio biggrin.gif Aš tik pagal save sakau, nes savo draugo neprikalbinčiau tokį pagaminti, jis ir taip labai užimtas verysad.gif

Vyyšnia, būtinai parašykit kai įsigysit, papasakosit išsamiau;)

Mes irgi vistiek labiau linkstam prie pirkimo 4u.gif smile.gif Gal kito mėnesio pradžioj smile.gif

Klausimas. Mistica, noriu paklausti apie durpių žarstymą. Ten tas mechanizmas padarytas tvarkingai, atidarė pardavėjai bakelį parodė, man pasirodė, kad labai gudriai sugalvota smile.gif smile.gif Tai kaip ten jos nebyra tada? Juk durpės kiek žinau tai sausos tokios būna.. Gal pas jus drėgmės yra? blink.gif smile.gif
Mistica
QUOTE(Lina.Garcinskaite @ 2010 05 14, 09:06)
Klausimas. Mistica, noriu paklausti apie durpių žarstymą. Ten tas mechanizmas padarytas tvarkingai, atidarė pardavėjai bakelį parodė, man pasirodė, kad labai gudriai sugalvota smile.gif  smile.gif  Tai kaip ten jos nebyra tada? Juk durpės kiek žinau tai sausos tokios būna.. Gal pas jus drėgmės yra? blink.gif  smile.gif
*

Drėgmės nėra. Na bet nusipirkit ir pamatysit. biggrin.gif Viso turinio WC jis neapibarsto, apibarsto tik dalį... Mes irgi susigundėm, kai nuvažiavom, paaiškino ir t.t. Bet dabar gerai apgalvočiau ar verta pirkti. Tuo labiau, kad vietinės kanalizacijos kainos gerokai sumažėjusios šiuo metu.
vyyšnia
QUOTE(Lina.Garcinskaite @ 2010 05 14, 09:06)
Vyyšnia, būtinai parašykit kai įsigysit, papasakosit išsamiau;)

Mes irgi vistiek labiau linkstam prie pirkimo 4u.gif  smile.gif  Gal kito mėnesio pradžioj smile.gif
*

Na mes planuojam viduryje vasaros, nes norime įrengti tą patalpą, kur jis stovės, o dabar užsiėmė aplinkos tvarkymu, tai visa laiko nėra, ten prieiti...

QUOTE(Mistica @ 2010 05 14, 10:27)
Drėgmės nėra. Na bet nusipirkit ir pamatysit.  biggrin.gif Viso turinio WC jis neapibarsto, apibarsto tik dalį... Mes irgi susigundėm, kai nuvažiavom, paaiškino ir t.t. Bet dabar gerai apgalvočiau ar verta pirkti. Tuo labiau, kad vietinės kanalizacijos kainos gerokai sumažėjusios šiuo metu.
*

Na mums kanalizacija kainuotų tikrai brangiai, apskaičiavom, neapsimoka schmoll.gif
O aš tikrai mielai pasidaryčiau savadarbį, bet tas talpos tuštinimas labai ne kaip atrodo kas savaitę. O šitas ir mielas toks, man jis gražus biggrin.gif
na o dėl naudojimosi, yra žmonių, kurie naudojasi ir labai patenkinti, tai taip ir mėtomės, skaitome ir blogus ir gerus atsiliepimus ir vis dvejojame bet ir labai norime doh.gif
Mistica
QUOTE(vyyšnia @ 2010 05 14, 13:30)
Na mums kanalizacija kainuotų tikrai brangiai, apskaičiavom,  neapsimoka  schmoll.gif
O aš tikrai mielai pasidaryčiau savadarbį, bet tas talpos tuštinimas labai ne kaip atrodo kas savaitę. O šitas ir mielas toks, man jis gražus  biggrin.gif 
na o dėl naudojimosi, yra žmonių, kurie naudojasi ir labai patenkinti, tai taip ir mėtomės, skaitome ir blogus ir gerus atsiliepimus ir vis dvejojame bet ir labai norime  doh.gif
*

Tas talpos tuštinimas irgi nelabai lengvas darbas, nes kai prisipildo, labai sunkus... Šiaip WC geras daiktas tik tuo atveju, jei naudositės nedažnai, bet jeigu dažniau, tai išlenda visi minusai... Jei kas būtų pradžioj paklausę nuomonės, būčiau irgi sakius tik pliusus. Tuo labiau, kad važiuodavom tik savaitgaliais ir dažniausiai dviese, nes viską tvarkėmės. Atvažiavus po savaitės, WC būdavo apsikompostavę, nebūdavo jokio kvapo. Tad savaitgaliniam naudojimuisi, gal net ir idealus variantas. Bet pradėjus važiuot savaitei-dviem ir didesniam kiekiui žmonių, tai....

Paklauskit žmonių, kurie patenkinti, kaip dažnai naudojasi, kiek žmonių naudojasi. Ir kiek laiko jau turi tokį WC. (Pvz mums sueis metai liepos mėn, kai jį įsigijom).Nenoriu jūsų atkalbinėti, bet tikrai patariu gerai apsvarstyti. 4u.gif

Girdėjau kalbų (bet pati dar nesidomėjau), kad vietinė kanalizacija gerokai atpigo, kur kainavo 10000lt, dabar kaina jau tik 4000lt. Beveik 4kartus brangiau, bet manyčiau naudingiau ir higieniškiau. Nors ir pigesnį varianta spėju galima pasidaryt patiems, tik reikia talpos į kurią viskas nukeliautų. g.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(Mistica @ 2010 05 14, 15:29)
Paklauskit žmonių, kurie patenkinti, kaip dažnai naudojasi, kiek žmonių naudojasi. Ir kiek laiko jau turi tokį WC. (Pvz mums sueis metai liepos mėn, kai jį įsigijom).Nenoriu jūsų atkalbinėti, bet tikrai patariu gerai apsvarstyti.  4u.gif

Girdėjau kalbų (bet pati dar nesidomėjau), kad vietinė kanalizacija gerokai atpigo, kur kainavo 10000lt, dabar kaina jau tik 4000lt. Beveik 4kartus brangiau, bet manyčiau naudingiau ir higieniškiau. Nors ir pigesnį varianta spėju galima pasidaryt patiems, tik reikia talpos į kurią viskas nukeliautų. 

Kadangi mes į sodybą galvojam važiuoti tik savitgaliais ir atostogom, tai negalvojam apie kanalizacija ar valymo įrenginius. Brangu vistiek....
O kaip su tais paprastais biotualetais? Maziukais kur tik 21 l talpa? Vargas turbūt kas turit...? smile.gif
Dar skaičiau apie panašius biotualetus kaip Ekomatic, tik tas švediškas ir su elektra naudojamas. Atseit visą kvapą išgarina, gal ir nieko, bet kaina apie 4000 Lt doh.gif blink.gif Gal ir tokį kuri kas nors turit? smile.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(Mistica @ 2010 05 14, 15:29)
Tas talpos tuštinimas irgi nelabai lengvas darbas, nes kai prisipildo, labai sunkus... Šiaip WC geras daiktas tik tuo atveju, jei naudositės nedažnai, bet jeigu dažniau, tai išlenda visi minusai... Jei kas būtų pradžioj paklausę nuomonės, būčiau irgi sakius tik pliusus. Tuo labiau, kad važiuodavom tik savaitgaliais ir dažniausiai dviese, nes viską tvarkėmės. Atvažiavus po savaitės, WC būdavo apsikompostavę, nebūdavo jokio kvapo. Tad savaitgaliniam naudojimuisi, gal net ir idealus variantas. Bet pradėjus važiuot savaitei-dviem ir didesniam kiekiui žmonių, tai....

Sveikos,

Vis delto neiskenteme ir pagaliau nusipirkome biotualeta Ekomatik tongue.gif smile.gif
Pasistatem, issivedem kaminuka, prisipylem durpiu, jau si ilgaji savaitgali naudojomes:) Kolkas man jis labai patinka, kvapo tai jokio!!! Na bet tikriausiai ilgiau reikia panaudoti, kad pasakyciau apie kvapus ir minusus jei atsirastu.smile.gif

Kaip sekasi kitoms? smile.gif Kas galvojo ar nusipirko? smile.gif
shagyby
QUOTE(Mistica @ 2010 05 14, 14:29)
Girdėjau kalbų (bet pati dar nesidomėjau), kad vietinė kanalizacija gerokai atpigo, kur kainavo 10000lt, dabar kaina jau tik 4000lt. Beveik 4kartus brangiau, bet manyčiau naudingiau ir higieniškiau. Nors ir pigesnį varianta spėju galima pasidaryt patiems, tik reikia talpos į kurią viskas nukeliautų.  g.gif

tikrai ne kalbos, dabar kaip tik domiuosi, tai atpigo biologiniai nuotekų valymo įrengimai ir neapsimoka žaisti su tais tualetais. va nusižiūrėjom august įrenginį su aktyviuoju dumblu - jis kaip tik nėra jautrus nuotekų svyravimams, puikiai gali be jų ir mėnesį išsiverst. Tai ir jums, merginos, į sodybas puikiai tiktų - ilgesniam vasarojimui atvažiavus nereikėtų rūpintis jokiais kompostais ar blogu kvapu
Glamour
Mes turime kelioninį tualetą, naudojam jau 1,5 metų. Kiti vadina jį biotualetu. Pirkom turguje gerokai pigiau nei Senukuose. Pirkdavom spec. skystį. Šiaip telpa jame nemažai turinio, bet mes dviese jį pripildom per maždaug tris-keturias dienas. Aš pilno jo nepakeliu, vyras pasirūpina išpilimu. Dabar nebenaudojam jokių chemijų. Tiesiog pravėdiname patalpą po naudojimosi tualetu, į vandenį, kurį nuleidžiame įpilu pigaus šampūno. Vasarą stengiamės išpilti dažniau. Aš nepajėgiu net atsukti to kamštuko, kad išpilti turinį, bet jei jis užsukamas silpniau, tai pro jį tas turinys bėga.Mes išpilame į bačką lauke. Tokiu tualetu naudojamės kol nebus įrengtas vonios kambarys. Patogu tai, kad nereikia eiti į tualetą per lauką. Nepatogu nuleidinėti vandenį su ta spec. pompa, sunku laikytis higienos. Mums paprasčiau vandenį nuleisti įsipylus į tuščią indų ploviklio buteliuką.Labai svarbu nepamiršti ne tik uždaryti dangtį, bet ir užstumti sklendę, nes ji turi tarpinę ir labai gerai sulaiko kvapus iš apatinio bakelio. Ateity galvojam šį tualetą ūkiniame pastayti, kad darbuojantis darže, nereiktų purvinam eiti į švarius namus, prireikus į WC. Esame vežę į butą, kad tualete išpilti, tai nepasiteisino. Persmirsdavo visas butas, sunkiai išsivėdindavo. Dabar visa valymo procedūra vyksta lauke. Mums tai išeitis, bet tai tikrai sudaro daug nepatogumų.
zauke
Visa tema perskaiciau ir tik paskutiniame puslapyje atradau gana issamu paaiskinima appie nedideli,20 l biotualeta.Aciu.Nes kiek supratau,tai kitos aiskino apie didesnius biotualetus.Dar norejau paklausti jei prisipildzius tam nedideliam biotualetui,laukan reikia nesti visa ta deze,ar issiima kokia tai talpa,zodziu pagrindas lieka?
Glamour
Taip. Yra du bakeliai sunerti vienas ant kito. Viršutiniame yra kaip klozetas su dangčiu. Tik aplink klozetą yra bakelis, su užsukamu kamščiu. Ten galima įpilti vandens su spec. skysčiu ir su ten eančios pompelės pagalba nuleisti vandenį. O apatinė talpa skirta kaupti fekalui. Ji turi sklendę, kurią kiekvieną kartą reikia atitraukti, kai susiruošiate į tualetą. Žinoma ir po visko , reikia ją užstumti, kitaip smirdės. Nukeliate viršutinį bakelį, o apatinį, užsklendę sklendę, išsinešate, išpilate turinį, atsukę dangtelį, praskalaujate ir vėl parsinešate, suneriate abu bakelius ir vėl galite naudotis. Tokių tualetų nuolat matau Senukuose, Ermitaže pirkti. Bet mes Klaipėdos Tilžės turguje pirkom pigiau, dar Dituvos turguje matėm.
Kadangi mes nepilame spec.skysčio, tai tualetą valau tradiciniais chemikalais. Valau su soda arba chlorkalke.
Dar vienas trūkumas, kad neišsivalo dėmės iš plastmasės. Bet mums tai labai netrukdo, svarbiausia kad dezinfekuota viskas būtų, o dėmės nieko juk nekeičia. Ar šiaip ar taip šitas tualetas neprilygsta normaliam keraminiam stacionariam tualetui.
zauke
Aciu,dabar viskas aisku.As irgi pirksiu,nes perku soda,kuriame pagrinde busiu viena,tai man kaip tik tai.Kadangi sode tualeto nera,tai nera ir kitoi pasirinkimo
Glamour
na dar manau, kad gali smirdeti masina, kai vesit namo ispilti
UCUKES
o kaip su tais ekomatik tualetais žiema būna ar ten vyksta vis tie procesai ir gaminasi kompostas jei tualetas stovi nešildomoje patalpoje ir kiek kainuoja durpes kaip reikia papildomai pirktis
Mistica
QUOTE(UCUKES @ 2010 09 10, 20:10)
o kaip su tais ekomatik tualetais žiema būna ar ten vyksta vis tie procesai ir gaminasi kompostas jei tualetas stovi nešildomoje patalpoje ir kiek kainuoja durpes kaip reikia papildomai pirktis
*

užšąla viskas. Bent jau mums užšąlo žiemą nešildomoj patalpoj. Kompostas ~50lt maišas.
Benas.P
QUOTE(Mistica @ 2010 09 12, 14:25)
užšąla viskas. Bent jau mums užšąlo žiemą nešildomoj patalpoj. Kompostas ~50lt maišas.
*

Natūralu, kad biotualetas užšalo neapšildytoje patalpoje ir atšilęs skleidė nemalonų kvapą. Jeigu Jūs žiemą nenaudojate biotualeto tai reikia jį ištuštinti. O jeigu naudojatės tualetu ištisus metus tai kompostavimo procesas nesustoja.
Mistica
QUOTE(Benas.P @ 2010 09 13, 21:20)

*

Kai atšilo, jis buvo išvalytas. Smirda jis ne tik po žiemos.. Jei naudojasi nedaug žmonių ir tik savaitgalį, viskas ok, bet jei daugiau žmonių, tai... Antrą kartą tikrai nepirkčiau ir niekam nerekomenduočiau. schmoll.gif Daug pigiau nusipirkti kibirą didelį ir daryt tą patį, tuo labiau, kad jam išvalyt reikia dviejų žmonių, nes vienam panešt neįmanoma, o kai prisipildo pusė, tai ir labai sunkus..
Benas.P
QUOTE(Mistica @ 2010 09 13, 21:30)
Kai atšilo, jis buvo išvalytas. Smirda jis ne tik po žiemos.. Jei naudojasi nedaug žmonių ir tik savaitgalį, viskas ok, bet jei daugiau žmonių, tai... Antrą kartą tikrai nepirkčiau ir niekam nerekomenduočiau.  schmoll.gif Daug pigiau nusipirkti kibirą didelį ir daryt tą patį, tuo labiau, kad jam išvalyt reikia dviejų žmonių, nes vienam panešt neįmanoma, o kai prisipildo pusė, tai ir labai sunkus..
*

Labas vakaras,

Jūs esate pirmoji klientė, kuri turi nusiskundimų. Mums rūpi klientų nuomonė, todėl reaguojame į betkokius nusiskundimus. Jeigu leistumėte, atvykčiau į vietą ir apžiūrėčiau tualetą, galbūt yra neteisingai pritvirtintas ventiliacijos vamzdis arba netaisyklingai išvesta skysčių pertekliaus žarna ir todėl tualetas nefunkcionuoja taip kaip turėtų.

Pagarbiai,
Benas P.
Mistica
QUOTE(Benas.P @ 2010 09 14, 21:20)

*

Dėkui už pasiūlymą, tik tiek kad mūsų sodyba ~130km nuo Kauno. Viską lyg ir darėm pagal instrukciją. Plius įdomus dalykas gal galėsit jūs paaiškinti. Iš kur atsiranda musės WC?Nes toks vaizdas, kad pro kažkurią WC dalį jos įskrenda ir prideda lervų. doh.gif
Benas.P
QUOTE(Mistica @ 2010 09 14, 22:32)
Dėkui už pasiūlymą, tik tiek kad mūsų sodyba ~130km nuo Kauno. Viską lyg ir darėm pagal instrukciją. Plius įdomus dalykas gal galėsit jūs paaiškinti. Iš kur atsiranda musės WC?Nes toks vaizdas, kad pro kažkurią WC dalį jos įskrenda ir prideda lervų.  doh.gif
*

Labas vakaras,

Man tenka važinėti po visą Lietuvą (Šiaulius, Vilnių, Klaipėdą). Važiuojant pakeliui galėčiau užsukti ir pas Jus. Tik turėčiau žinoti į kurią pusę tas 130 km...

Kalbant apie muses. Greičiausiai musės įskrenda per ventiliacijos angą, t.y.: per dangtelį/stogelį, kuris užsideda ant ventiliacijos vamzdžio.

Sprendimas:
Reikėtų ištuštinti biotualeto talpą, kurioje gali būti likę musių lervų, o kad neatsirastų naujų rekomenduočiau ant ventiliacijos vamzdžio užmauti tankų, ploną sietelį ir tada uždėti dangtelį/stogelį. Tai užtikrintų, kad musės nepapuls į vidų.
Taip pat reikia nepamiršti naudoti durpių mišinį, kad tualeto talpoje nebūtų skysčio, kuris ir gali skleisti nemalonų kvapą ir pritraukti musių.

Pagarbiai,
Benas
Mivida
Apmire temute, matyt ne sezonas sodo nameliuose gyventi smile.gif

Bet keliu temute i virsu.
Domiuosi mobiliu, nedideliu biotualetu, 2-3 zmonems. Neturiu patirties ir net nezinau koki modeli rinktis doh.gif Girdejau, kad yra ne milteliai, ar skystis suirimui, bet tabletes, gal zinote kiek kainioja, noreciau mazdaug apskaiciuoti, kiek i menesi kainuotu biotualeto "aptarnavias" smile.gif
Lina.Garcinskaite
QUOTE(Jelerny @ 2010 12 26, 11:54)
Apmire temute, matyt ne sezonas sodo nameliuose gyventi  smile.gif

Bet keliu temute i virsu.
Domiuosi mobiliu, nedideliu biotualetu, 2-3 zmonems. Neturiu patirties ir net nezinau koki modeli rinktis  doh.gif Girdejau, kad yra ne milteliai, ar skystis suirimui, bet tabletes, gal zinote kiek kainioja, noreciau mazdaug apskaiciuoti, kiek i menesi kainuotu biotualeto "aptarnavias"  smile.gif
*

Laba diena,

Jeigu įsigytumėte kompostuojantį biotualetą Ekomatik tai aptarnavimas 2-3 žmonėm per mėnesį kainuotų apie 10 Lt. (durpės su pjuvenom).

Maišai parduodami po 50l, vieno maišo užtenka 3 mėn. keturių asmenų šeimai.
Kaina vieno maišo 45 Lt.

Pagarbiai,
UAB "TIS"
Vadybininkas
Benas Puišys
Mivida
QUOTE(Lina.Garcinskaite @ 2010 12 30, 11:08)
Laba diena,

Jeigu įsigytumėte kompostuojantį biotualetą Ekomatik tai aptarnavimas 2-3 žmonėm per mėnesį kainuotų apie 10 Lt. (durpės su pjuvenom).

Maišai parduodami po 50l, vieno maišo užtenka 3 mėn. keturių asmenų šeimai.
Kaina vieno maišo 45 Lt.

Pagarbiai,
UAB "TIS"
Vadybininkas
Benas Puišys
*

Cia tualetas butu name, senos statybos, vamzdziai visi gulintys, todel nera galimybes irengti tualeto, yra tik dusas, o kompostuojanti as isivazduoju lauke, ar klystu? unsure.gif
p Raganyte
O kur gauti/ kas galetu sumeistrauti medini lauko tualeta? Ir kiek mazdaug tai kainuotu? ax.gif Reiktu Klp rajone sodybai...
4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.