Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis prakaitavimas

O kaip jei visą naktį prakaituoja- kaldrą po keletą kartų per naktį vartau. doh.gif
Atsakyti
nu su tuo prakaitavimu man irgi idomu g.gif
Atsakyti
nu tikrai, labai idomu... as nusiunciau saviski pas daktara, tai padare preliminaru slapimo tyrima, sake nieko blogo... paklause plaucius, irgi kvepavimas svarus. Paeme kraujo tyrimams, tai atsakymas bus kita savaite. Duok Dieve, akd viskas butu gerai unsure.gif
Nes as tiek jaudinuos, akd greit man paciai pas gydytojus reiks eiti smile.gif Prisiskaiciau apie visokias tuberkuliozes ir kraujo vezius, tai tikrai ramumo neprideda... Nustojau skaityti...

As irgi kaldra vartau per nakti, patalyne nespeju keist, nes ne tik, akd slapia, bet dar ir kazkoks specifinis kvapas to prakaito... g.gif Bet as pastebejau, akd jis labiau prakaituoja pirmaja nakties puse, tik uzmiges... Nors tas prakaitavimas tesiasi visa nakti verysad.gif
Atsakyti
Specifinis prakaito kvapas gali buti nuo cukrinio diabeto.
As prakaituoju pries ir per mmm.
Na dar kartais todel kad per karsta ax.gif
Atsakyti
Jo, ir as jau senokai, ko gero po gimdymu, naktim siaubingai prakaituoju...tiesiog plaukiu...vyras jau seniai sako, kad taip neturi buti....pries pusmeti gera pas gydytoja buvau, bet liepe tik vitaminu pagerti....eisiu dar karta...reikalausiu tyrimu, nes kai prisiskaiciau ir prisiklausiau istoriju -tai net negera pasidare, nuramino tai, kad as ne viena.....tai ka reiktu issitirti del tuberkuliozes, cukraliges, kraujo vezio, skydliaukes?
O kas tai turetu buti per tyrimai????
Atsakyti
Mazdaug pries pusmeti pradejau ir as gausiai prakaituot naktimis, tai tesiasi apie 2 savaites pries menesines. Issityriau skydliauke, cukru, viskas normose. Gal cia sakau kokie hormonai, gal reiketu nakvisu pagert?!
Atsakyti
as irgi kartais taip naktimis prakaituodavaui, kad galva visa slapia budavo. paskui supratau nuo ko - ogi nuo persivalgymo vakarais doh.gif blush2.gif
kazkaip sutapo su visokiom sventem, kai vakare prisikirsdavau visokiu nesamoniu - tai ir prakaitas nakti pildav. kai pradejau vel normaliai maitintis - nebevalgau po 7 beveik nieko. tai ir prakaituoti nustojau biggrin.gif
pabandykit - gal ir jums nuo to smile.gif
Atsakyti
Sian eisiu pas gydytoja -ziuresiu ka pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(MijaV @ 2008 03 27, 11:57)
Sian eisiu pas gydytoja -ziuresiu ka pasakys g.gif


parasyk kaip seksis ax.gif
Atsakyti
Kadangi TTH (tyrimas skydliaukes) darytas jau buvo, bet tik is kraujo, kepenys, inkstai ir t.t tikrinta ir viskas gerai. Tai dabar darys gliukozes tolerancijos testa (del cukraliges), tada dar gavau siuntimus pas ginekologa (issiaiskinti ar mano kontracepcines priemones man tinka - naudoju zieda) ir dar pas endokrinologa. Jokiu tyrimu del tuberkuliozes ir kitu baisybiu neskyre g.gif
Atsakyti
QUOTE(veri @ 2008 03 26, 16:56)
Mazdaug pries pusmeti pradejau ir as gausiai prakaituot naktimis, tai tesiasi apie 2 savaites pries menesines. Issityriau skydliauke, cukru, viskas normose. Gal cia sakau kokie hormonai, gal reiketu nakvisu pagert?!

Labas! 4u.gif Man tas pats, tik ilgiau. Nakvišos šiek tiek padėjo, bet mano cukrus padidėjęs iki 7, tai gali būti ir nuo to.
Atsakyti
Taigi cukrus -normoj, pas ginekologe irgi buvau -ji parase siuntima persisviesti plaucius del tuberkuliozes, tam kad tirti kitu galu tuberkolioze sake turetu buti simptomai...pas endokrinologa einu ketvirt.
Atsakyti