Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Naktinis prakaitavimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2
Adiva
Turiu tokią problemėlę, kelis kartus per savaitę naktį taip suprakaituoju, kad net paklodė ir antklodė būna šlapia blink.gif Dieną viskas normaliai, delnai irgi visada sausi, nu bet naktim, košmaras. Seniau taip nebūdavo g.gif
Gal kuri turėjot tokią problemą? Nežinau ką daryti, trukdo normaliai gyventi sad.gif
cilija
sveika, nezinau ar tai cia su kuom surista, bet tai gali buti su skydliaukes padidejimu ar panasiai. nes man panasiai budavo, tai gdyytoja ir klause ar prakaituoju nakti, nes tai pasrodo yra vienas is pozymiu del pasikeitusios skydliaukes. g.gif
Silwer
As tai savaite pries menesines ,labai prakaituoju nakti -taip yra jau seniai tai nelabai pergyvenu.
Adiva
QUOTE(cilija @ 2005 05 23, 09:07)
sveika, nezinau ar tai cia su kuom surista, bet tai gali buti su skydliaukes padidejimu ar panasiai. nes man panasiai budavo, tai gdyytoja ir klause ar prakaituoju nakti, nes tai pasrodo yra vienas is pozymiu del pasikeitusios skydliaukes. g.gif
*

Taigi, kad arba mano gyd. niekam tikusi arba mano skydliaukė tvarkoj. Savo iniciatyva dariausi mokamus kraujo tyrimus del skydliaukes hiperfunkcijos, tipo normos ribose. O tas prakaitavimas tęsiasi jau pora metų, bet kartais rodos suaktyvėja labiau, nu nusibodo man pastoviai šlapiai prabusti. Kartais ryte jaučiuosi normaliai, t.y.sausa, paskui dar pusvalandžiui užmiegu, nu ir šakės - galima gręžti g.gif
Dar vieną kartą seselė užsiminė apie galimą tuberkuliozę, bet ne plaučių, o kitų organų, o daktarė tai galvoja, kad aš per šiltai užsikloju miegodama blink.gif
ostra
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 23, 09:31)
Taigi, kad arba mano gyd. niekam tikusi arba mano skydliaukė tvarkoj. Savo iniciatyva dariausi mokamus kraujo tyrimus del skydliaukes hiperfunkcijos, tipo normos ribose. O tas prakaitavimas tęsiasi jau pora metų, bet kartais rodos suaktyvėja labiau, nu nusibodo man pastoviai šlapiai prabusti. Kartais ryte jaučiuosi normaliai, t.y.sausa, paskui dar pusvalandžiui užmiegu, nu ir šakės - galima gręžti  g.gif
Dar vieną kartą seselė užsiminė apie galimą tuberkuliozę, bet ne plaučių, o kitų organų, o daktarė tai galvoja, kad aš per šiltai užsikloju miegodama  blink.gif
*

Pabandyk pasekti ,kokia būna tavo kūno temperatūra vakare ir ryte-esant tuberkuliozei,ji dažniausiai vakarais būna 37 C su keliom dalelėmis,rytais nėra.Prakaitavimas naktimis gali būti vienas iš TBC požymių.
Strazdane
Man irgi tas pats, apsiskaiciua internete ir dabar laukiu eilej skydliauke issitirti...T.P. girdejau ir kad tai vienas is tuberkuliozes pozymiu...o kaip isistirti ar sergi ta tuberkulioze ar ne, jei tai ne plauciu o kitu organu...?
Adiva
QUOTE(ostra @ 2005 05 24, 14:38)
Pabandyk pasekti ,kokia būna tavo kūno temperatūra vakare ir ryte-esant tuberkuliozei,ji dažniausiai vakarais būna 37 C su keliom dalelėmis,rytais nėra.Prakaitavimas naktimis gali būti vienas iš TBC požymių.
*

Mano temperatūra dažniausiai būdavo 37.0-37.3. Ir taip net gerai nepamenu nuo kada, gal kokia pora metų. Kartais neaišku nuo ko nukrisdavo, po savaitės vėl pakildavo. Neseniai sugėriau antibiotikų kursą nuo žiauraus kosėjimo, po žiemos peršalus buvau. Po jo ir temperatūra nukrito, neaišku ar ilgam. Va dabar 36.8, ale nepatingesiu ir vakare pasimatuosiu g.gif
Akyra
Man tai būna kai išgeriu vakare litrą alaus, tai visą naktį prakaituoju blush2.gif
O jei pusę litto, na vieną butelką, tai nieko, kazkaip normaliai smile.gif
Gal tu isgeri per daug skyscių ir organizmas jų taip atsikrato g.gif
ostra
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 25, 07:12)
Mano temperatūra dažniausiai būdavo 37.0-37.3. Ir taip net gerai nepamenu nuo kada, gal kokia pora metų. Kartais neaišku nuo ko nukrisdavo, po savaitės vėl pakildavo. Neseniai sugėriau antibiotikų kursą nuo žiauraus kosėjimo, po žiemos peršalus buvau. Po jo ir temperatūra nukrito, neaišku ar ilgam. Va dabar 36.8, ale nepatingesiu ir vakare pasimatuosiu  g.gif
*

Pasitark su gydytoju,pasakyk,kad ilgą laiką pakarščiuoji,pasidaryk Mantu mėginį.Bus ramiau,gal tai visai ne TBC.Tačiau pakilusi temperatūra neturėtų būti tokį ilgą laiką,gal yra koks nors lėtinis uždegimas?
Adiva
QUOTE(Akyra @ 2005 05 25, 07:59)
Gal tu isgeri per daug skyscių ir organizmas jų taip atsikrato  g.gif
*

Tikrai ne, greičiau jau per mažai naudoju skysčių sad.gif
Adiva
O ką parodo "Mantu" mėginys ir kaip jį atlieka? Nieko nesu girdėjusi.
Elina
Man jau pora metų laikosi 37 temperatūra, vakarais būna ir 37,5 ( ne visada). Dariausi kokius tik įmanoma tyrimus- nieko schmoll.gif , gydytoja pareiškė, kad -toks organizmas blink.gif . Tai dabar net nebesimatuoju verysad.gif . O šiaip- mano rankos, kojos ir nosis visad šaltos, net karštą dieną. Ir aš naktį pabundu išpilta prakaito g.gif Darau išvada, kad čia kažkoks organizmo apykaitos sutrikimas g.gif
organzza
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 25, 07:12)
Mano temperatūra dažniausiai būdavo 37.0-37.3. Ir taip net gerai nepamenu nuo kada, gal kokia pora metų. Kartais neaišku nuo ko nukrisdavo, po savaitės vėl pakildavo. Neseniai sugėriau antibiotikų kursą nuo žiauraus kosėjimo, po žiemos peršalus buvau. Po jo ir temperatūra nukrito, neaišku ar ilgam. Va dabar 36.8, ale nepatingesiu ir vakare pasimatuosiu  g.gif
*

QUOTE(Elina @ 2005 05 26, 07:56)
Man jau pora metų laikosi 37 temperatūra, vakarais būna ir 37,5 ( ne visada). Dariausi kokius tik įmanoma tyrimus- nieko schmoll.gif , gydytoja pareiškė, kad -toks organizmas blink.gif . Tai dabar net nebesimatuoju verysad.gif . O šiaip- mano rankos, kojos ir nosis visad šaltos, net karštą dieną. Ir aš naktį pabundu išpilta prakaito g.gif Darau išvada, kad čia kažkoks organizmo apykaitos sutrikimas g.gif
*

Pas mane temp 36.8-37.5 jau 6 metai,tyriausi klinikose ka tik imanoma,vaziavau i TBC dispanseri,o kai niekas nieko nerado,tai as netikejau,kad cia taip gali but,tai dar nuvaziavau i MDC Grybo gatveje.Ir ten nesugebejo rast nuo ko ta temperatura.Tiesiog patrauke peciais ir pasake,"kartais taip buna"... blink.gif Bet gal ir nieko tokio cia,nes as tos temp. nejauciu ir nematuoju specialiai,nes,kai pamatuoju ir pamatau,kad yra,tai prisigalvoju visokiu nesamoniu.... blush2.gif
Adiva
QUOTE(laura333 @ 2005 05 27, 09:56)
Pas mane temp 36.8-37.5 jau 6 metai,tyriausi klinikose ka tik imanoma,vaziavau i TBC dispanseri,o kai niekas nieko nerado,tai as netikejau,kad cia taip gali but,tai dar nuvaziavau i MDC Grybo gatveje.Ir ten nesugebejo rast nuo ko ta temperatura.Tiesiog patrauke peciais ir pasake,"kartais taip buna"... blink.gif Bet gal ir nieko tokio cia,nes as tos temp. nejauciu ir nematuoju specialiai,nes,kai pamatuoju ir pamatau,kad yra,tai prisigalvoju visokiu nesamoniu.... blush2.gif
*

va,va, o aš tai vis kaltinu savo daktarę, gal tikrai neverta g.gif
Nors poteisybei man tyrimų tiek nesiūlė ir padaryti tik patys elementariausi.
Blogumo kažkokio irgi nejaučiu, ir kelis kartus pasitaikė taip, kad prasčiau jaučiausi, pasimatavau ir buvo kaip tik normali - sumažėjusi temp. iki 36,6 biggrin.gif

Bet problema prakaitavime. Vistik greičiausiai keisiu daktarę. Ir dar skaičiau, kad yra tokia liga - kitų ligų ieškojimas būnant sveikam. Tikiuosi pastarąja nesergu biggrin.gif
Elina
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 27, 18:06)
va,va, o aš tai vis kaltinu savo daktarę, gal tikrai neverta  g.gif
Nors poteisybei man tyrimų tiek nesiūlė ir padaryti tik patys elementariausi.
Blogumo kažkokio irgi nejaučiu, ir kelis kartus pasitaikė taip, kad prasčiau jaučiausi, pasimatavau ir buvo kaip tik normali - sumažėjusi temp. iki 36,6  biggrin.gif

Bet problema prakaitavime. Vistik greičiausiai keisiu daktarę. Ir dar skaičiau, kad yra tokia liga - kitų ligų ieškojimas būnant sveikam. Tikiuosi pastarąja nesergu  biggrin.gif
*

zinok, o man jau viena gydytoja pasake, kad as ieskau ligu cry.gif . Nu dabar irgi nebesimatuoju temperaturos, nes irgi susinervinu doh.gif , pradedu bijoti, o gal kas yra, gal neranda g.gif O del prakaitavimo, tai man atsigulus visad buna labai salta, kol nesusylu- neuzmiegu, o atsibundu visa ispilta prakaito blink.gif siaubelis doh.gif
zujka
Nenoriu gąsdinti, bet mano vyrui kaip tik taip ir buvo kaip jūs aprašėt: temperatūra, prakaitavimas naktį, nuovargis. Buvusi daktarė "diagnozavo" bronchitą, po to nervinį išsekimą. O kai tik perėjos į kitą polikliniką, o dar ir pas pažystamą privačią daktarę pasikonsultavom- paaiškėjo tikroji liga- Hočkino limfoma(limfmazgių vėžys) Ir tai tik tada kai ant kaklo padidėjo limfmazgis.
Adiva
QUOTE(zujka @ 2005 05 27, 19:43)
Nenoriu gąsdinti, bet mano vyrui kaip tik taip ir buvo kaip jūs aprašėt: temperatūra, prakaitavimas naktį, nuovargis. Buvusi daktarė "diagnozavo" bronchitą, po to nervinį išsekimą. O kai tik perėjos į kitą polikliniką, o dar ir pas pažystamą privačią daktarę pasikonsultavom- paaiškėjo tikroji liga- Hočkino limfoma(limfmazgių vėžys) Ir tai tik tada kai ant kaklo padidėjo limfmazgis.
*

Radau apie šią ligą : http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?iid=386
Simptomai tokie visai nekalti, o liga rimta. Įdomu ar galima pačiai pastebėti padidėjusius limfmazgius? Kažkada daktarė čiupino kaklą.
Dar toks neįprastas reiškinys: kartą nuėjau į aerobiką (šiaip nesportuoju doh.gif ), tai po jos kelias dienas skaudėjo taip vadinamą saulės rezginį. Gal tai niekaip nesusiję, bet nu niekada toj vietoj nebuvo skaudėję.
Ragana
pastaruoju metu mane irgi pradejo varginti labai gausus naktinis prakaitavimas. Taciau pastebejau, kad toks prakaitavimas istinka mane po kazkokio emocinio sukretimo (konflikto, rupesciu) unsure.gif
anksciau taip nebudavo schmoll.gif

kazi ar reikia kreiptis i gydytoja? kodel mano nervu sistema taip reaguoja?
ziogelis2
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 23, 10:31)
Taigi, kad arba mano gyd. niekam tikusi arba mano skydliaukė tvarkoj. Savo iniciatyva dariausi mokamus kraujo tyrimus del skydliaukes hiperfunkcijos, tipo normos ribose. O tas prakaitavimas tęsiasi jau pora metų, bet kartais rodos suaktyvėja labiau, nu nusibodo man pastoviai šlapiai prabusti. Kartais ryte jaučiuosi normaliai, t.y.sausa, paskui dar pusvalandžiui užmiegu, nu ir šakės - galima gręžti  g.gif
Dar vieną kartą seselė užsiminė apie galimą tuberkuliozę, bet ne plaučių, o kitų organų, o daktarė tai galvoja, kad aš per šiltai užsikloju miegodama  blink.gif
*

mano skydliaukės hormonai irgi visada normos ribose, bet ant skydliaukės yra cistų... kol trūko jodo, mane irgi vargino naktinis prakaitavimas...kai metus laiko pagėriau jūros kopūstų, viskas praėjo ax.gif cistos ant skydliaukės liko, bet neauga, hormonai tvarkoj, viskas čiki ax.gif aišku, kasmet reikia tikrintis, kad nepražiūrėt, jei kas vėl sutriktų
Astarim
Sveikutes,pastaruoju metu mane irgi pradejo varginti labai gausus naktinis prakaitavimas. Bet as galvojau, kad tai susije, su kudikio maitinimu. As turiu vieno menesio suneli. Nes man prasidejo tik pries pora savaiciu.
Bet paskaiciau ka jus rasote ir man baisu darosi g.gif , gal reikia lekti pas gydytojus...
Nezinau ir ka daryti
So Lucky
Mano vyras kiekviena naktį išprakaituoja. Mes net po atskirom kaldrom gulim. Susišildom pradžioj ir pabėgam kiekvienas po savo kaldra. Jis megsta šilumą. Užsikamšo visas taip, kad nė skylutės nebūtų. Aš mėgstu šilumą, bet jis dar labiau. Jam daktaras paskyrė rentgeną, kraujo tyrimus. Rado tik tiek, kad per tirštas kraujas. LLiepė skysčių daugiau gerti. Taip ir darom, tai jam irgi galva retai beskauda. Bet sako su prakaitu žmonės netenka daug naudingų mineralų, įskaitant magnį. Tai dabar vyras geria magnio su b6. Tą patys nusprendėm, nes kankino mėšlungis doh.gif
lynkute
mane vargina naktinis prakaitavimas tai dar nereiskia kad kazkuom sergu schmoll.gif
man buna savaite pries mmm.tai yra normalu bunu net slapia visa ,geriu nakvisu kapsules ir viskas susitvarko mirksiukas.gif
Vicious Vici
QUOTE(So Lucky @ 2007 04 17, 10:34)
Mano vyras kiekviena naktį išprakaituoja. Mes net po atskirom kaldrom gulim. Susišildom pradžioj ir pabėgam kiekvienas po savo kaldra. Jis megsta šilumą. Užsikamšo visas taip, kad nė skylutės nebūtų. Aš mėgstu šilumą, bet jis dar labiau. Jam daktaras paskyrė rentgeną, kraujo tyrimus. Rado tik tiek, kad per tirštas kraujas. LLiepė skysčių daugiau gerti. Taip ir darom, tai jam irgi galva retai beskauda. Bet sako su prakaitu žmonės netenka daug naudingų mineralų, įskaitant magnį. Tai dabar vyras geria magnio su b6. Tą patys nusprendėm, nes kankino mėšlungis  doh.gif

mano vyrui labai panašiai g.gif tik tiek, kad jis jau taip neapsikamšo smile.gif irgi turi magnio trūkumą, bet va jis ir taip daug skysčių geria doh.gif tai gal jo atveju tų skysčių kaip tik perdaug doh.gif kadangi jis naktį nesikelia į wc, išlaukia iki ryto, tai prieš miegą pavaro 2 - 3 puodelius arbatos rolleyes.gif
Ugn*Ine
man irgi užeina toks naktinis prakaito pylimas, bet kiek žinau, daktarai man sakė, kad taip būna kai nervukai streikuoja blush2.gif
klein
QUOTE(**SM** @ 2007 05 20, 22:20)
man irgi užeina toks naktinis prakaito pylimas, bet kiek žinau, daktarai man sakė, kad taip būna kai nervukai streikuoja  blush2.gif
*

Net nepagalvojau apie tai, bet tikrai galėtų būti prakaitavimo naktimis priežastimi g.gif
Čerčikas
man irgi porą kartų per mėnesį taip nutinka.. prieš MMM ir po..
gyd. irgi sakė, kad su nervais kažkas ne taip... pradėjau gerti Mg B6, žiūrėsiu, gal bus geriau... g.gif
dotiokyte
Mano patirtis tokia: laaabai ilgą laiką mane vargino prakaitavimas paryčiui. Tai uždegimo požymis, kurį pas mane visai atsitiktinai neseniai ir aptiko. Išgydžius uždegimą prakaitavimas liovėsi rolleyes.gif .
lynkute
pas mane irgi didelis netgi naktinis prakaitavimas bunu visa slapia net patalyne nespeju keist ,bet galvoju kai antidepresantus nustojau gerusi tas prakaitavimas ir atsirado tikriausiai nerviskai g.gif
Carmina

o kur konkreciai uzdegimas buvo? ir kaip nustate, nes mano vyrui irgi pastovus naktinis prakaitavimas, tai neramu man. Skydliauke jam jau istyre, ir plaucius persviete ir nieko nerado kol kas. Bet tokie ten ir daktarai poliklinikoje, nelabai gilinasi.
aganiux
As anksciau labai prakaituodavau naktimis, tai man padejo pasikeitusi mityba (emiau sveikai maitintis). Numeciau kelis kg ir ne tik nustojau prakaituoti, bet ir lioviausi knarkti smile.gif
Vicious Vici
g.gif maniškis ne iš tų, kurie labai sveikai valgo... ir dar turi tokį bjaurulį, dažnai jam negera ryjant seiles, tokia kaip mini, pastovi angina, tai kai nepamiršta paskalauja burną sūrių vandeniu, Minton pačiulpia... tikiuosi jam tai nuo to, o ne nuo ko nors rimčiau unsure.gif
ARUAL
As jau irgi nebezinau ka daryt- mano vyras kiekviena nakti baisiai prakaituoja- turiu keleta komplektu kaldru ir pagalviu, jau nekalbant apie patalyne, kuria reikia keist kasdien, kaldras ir pagalves irgi skalbiu pastoviai. Zodziu baisi problema ir nezinom nuo ko doh.gif Lyg ir jokiu problemu su sveikata, isskyrus ta naktini prakaitavima g.gif Help verysad.gif
Arvile'
QUOTE(ARUAL @ 2007 10 07, 14:38)
As jau irgi nebezinau ka daryt- mano vyras kiekviena nakti baisiai prakaituoja- turiu keleta komplektu kaldru ir pagalviu, jau nekalbant apie patalyne, kuria reikia keist kasdien, kaldras ir pagalves irgi skalbiu pastoviai. Zodziu baisi problema ir nezinom nuo ko  doh.gif Lyg ir jokiu problemu su sveikata, isskyrus ta naktini prakaitavima  g.gif Help  verysad.gif
*

Mano draugui irgi tas pats... anksciau viskas lyg budavo gerai, bet dabar jau kelias savaites labai prakaituoja, tai man laaaabai neramu verysad.gif sako, kad siaip jauciasi gerai, bet, kad naktim buna visas slapias, ispiltas kazkokio slapio prakaito... patalyne visa slapia... Sakiau siusiu pas daktara, kad bent bendrus tyrimus pasidarytu, nes kitaip nenustosiu jaudintis verysad.gif
meow
man jau gal puse metu temperatura 37-37,5 laikosi. dare tyrimus, tai rado leukocitu daug. pagerus antibiotiku daugiau netyre, nes poliklinikos dakatrai visai nesigilina, kas tau yra. nakti gausiai prakaituoju, diena jauciuosi issekusi, pastoviai galva plysta. dabar dar ir kosulys baisus uzpuole. dare plauciu nuotrauka, taciau nieko blogo nerado.
pasidariau skydliaukes hormonu tyrimus ir nieko blogo. daktare manes vos neapsauke, kad ligu ieskau. skyre vitaminu ir tiek. gal reiktu issitirti del tuberkuliozes? zinant, kaip pas mus sergantieji gydosi, tai lengvai galima pasigauti kokia bacila viesajame transporte......
idomumas
galiu paraminti, man irgi taip yra, vakarais temperatūra apie 37, tikrai jauciu kad oda nenormaliai karsta, o rytais jau normaliai, rankos, kojos irgi šala, del TBC net plaučius šviečiau, sakė nieko nėra..matyt tikrai kad kažkoks apykaitos sutrikimas, nes mano ir svoris palyginus labai mažas, ir sudėjimas smulkus.. o kuriose vietose dar gali būti TBC?
Opdum
jei prakaituojama pirma nakties pusei tai ieko baisaus nera,jei antroi labiau pariciais,galima itart infekcija,nervini issekima.tada vertetu psilankit pas medikus.
ARUAL
O kaip jei visą naktį prakaituoja- kaldrą po keletą kartų per naktį vartau. doh.gif
Desė
nu su tuo prakaitavimu man irgi idomu g.gif
Arvile'
nu tikrai, labai idomu... as nusiunciau saviski pas daktara, tai padare preliminaru slapimo tyrima, sake nieko blogo... paklause plaucius, irgi kvepavimas svarus. Paeme kraujo tyrimams, tai atsakymas bus kita savaite. Duok Dieve, akd viskas butu gerai unsure.gif
Nes as tiek jaudinuos, akd greit man paciai pas gydytojus reiks eiti smile.gif Prisiskaiciau apie visokias tuberkuliozes ir kraujo vezius, tai tikrai ramumo neprideda... Nustojau skaityti...

As irgi kaldra vartau per nakti, patalyne nespeju keist, nes ne tik, akd slapia, bet dar ir kazkoks specifinis kvapas to prakaito... g.gif Bet as pastebejau, akd jis labiau prakaituoja pirmaja nakties puse, tik uzmiges... Nors tas prakaitavimas tesiasi visa nakti verysad.gif
Alexia
Specifinis prakaito kvapas gali buti nuo cukrinio diabeto.
As prakaituoju pries ir per mmm.
Na dar kartais todel kad per karsta ax.gif
MijaV
Jo, ir as jau senokai, ko gero po gimdymu, naktim siaubingai prakaituoju...tiesiog plaukiu...vyras jau seniai sako, kad taip neturi buti....pries pusmeti gera pas gydytoja buvau, bet liepe tik vitaminu pagerti....eisiu dar karta...reikalausiu tyrimu, nes kai prisiskaiciau ir prisiklausiau istoriju -tai net negera pasidare, nuramino tai, kad as ne viena.....tai ka reiktu issitirti del tuberkuliozes, cukraliges, kraujo vezio, skydliaukes?
O kas tai turetu buti per tyrimai????
veri
Mazdaug pries pusmeti pradejau ir as gausiai prakaituot naktimis, tai tesiasi apie 2 savaites pries menesines. Issityriau skydliauke, cukru, viskas normose. Gal cia sakau kokie hormonai, gal reiketu nakvisu pagert?!
morgana
as irgi kartais taip naktimis prakaituodavaui, kad galva visa slapia budavo. paskui supratau nuo ko - ogi nuo persivalgymo vakarais doh.gif blush2.gif
kazkaip sutapo su visokiom sventem, kai vakare prisikirsdavau visokiu nesamoniu - tai ir prakaitas nakti pildav. kai pradejau vel normaliai maitintis - nebevalgau po 7 beveik nieko. tai ir prakaituoti nustojau biggrin.gif
pabandykit - gal ir jums nuo to smile.gif
MijaV
Sian eisiu pas gydytoja -ziuresiu ka pasakys g.gif
veri
QUOTE(MijaV @ 2008 03 27, 11:57)
Sian eisiu pas gydytoja -ziuresiu ka pasakys g.gif
*

parasyk kaip seksis ax.gif
MijaV
Kadangi TTH (tyrimas skydliaukes) darytas jau buvo, bet tik is kraujo, kepenys, inkstai ir t.t tikrinta ir viskas gerai. Tai dabar darys gliukozes tolerancijos testa (del cukraliges), tada dar gavau siuntimus pas ginekologa (issiaiskinti ar mano kontracepcines priemones man tinka - naudoju zieda) ir dar pas endokrinologa. Jokiu tyrimu del tuberkuliozes ir kitu baisybiu neskyre g.gif
nijona
QUOTE(veri @ 2008 03 26, 16:56)
Mazdaug pries pusmeti pradejau ir as gausiai prakaituot naktimis, tai tesiasi apie 2 savaites pries menesines. Issityriau skydliauke, cukru, viskas normose. Gal cia sakau kokie hormonai, gal reiketu nakvisu pagert?!
*

Labas! 4u.gif Man tas pats, tik ilgiau. Nakvišos šiek tiek padėjo, bet mano cukrus padidėjęs iki 7, tai gali būti ir nuo to.
MijaV
Taigi cukrus -normoj, pas ginekologe irgi buvau -ji parase siuntima persisviesti plaucius del tuberkuliozes, tam kad tirti kitu galu tuberkolioze sake turetu buti simptomai...pas endokrinologa einu ketvirt.
MijaV
Rasau toliau apie savo keliones pas gydytojus biggrin.gif (gal kam pravers info)

Endokrinologe parase 4 rusiu tyrimus (del hormonu), 2 daromi poliklinikoje, 2 tik privaciai. 4u.gif

Plaucius irgi svieciausi, bet atsakymo dar nezinau...
meumeuke
Pravers labai. Laukiam tolesniu ziniu... mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.