Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Katu @ 2008 10 18, 21:05)
O mieles geros? Aktyvios ta prasme?

Gal pabandyk kazkuri is musu receptu? Produktus sutikslini? jei nurodyti ml, tai ir dedi ml? Nes buna, kad mamukai sumaiso ir deda g vietoj ml...  mirksiukas.gif

vat pirmas bandymas ir buvo is isvardintu receptu biggrin.gif emiau pati paprasciausia lotuliukas.gif dejau pazymetu puodeliu, kuris pridetas prie duonkepes.
QUOTE(mama_Greta @ 2008 10 18, 21:33)
Teslos skystuma/kietuma galima pakoreguoti minkymo metu papildomai idedant sauksta kita miltu ar vandens.. Pas mane tai net instrukcijoj taip raso. Tipo skirtingose salyse skirtingo malimo miltai, tad tesla gali gautis kiek skystoka ar kietoka. Taip pat raso, jog optimaliausia tesla yra tokia, kuri minkoma lenvai susiformuoja i kamuoliuka, kuris nekimba prie indo sieneliu, taciau yra pakankamai minkstas, jog spustelejus tesla pirstu susidariusi duobute greit iskiltu i pradini lygi  smile.gif tereikia siek tiek paeksperimentuoti, o jau kai igusi tai bus  thumbup.gif

maciau minkymo metu,kad skystoka doh.gif vat as nezinau ar yra pas mane galimybe ilgiau pamaisyt, nes pas mane net nepypsi kai tesla suminko doh.gif nu ka,reiks nusipirkt vel miltu ir dar bandyt rolleyes.gif aciu mamytes uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o kas nors bandete duonkepeje kepti ka nors kitka, pvz varskes apkepa? bigsmile.gif Kaip sekesi?
Atsakyti
Esu bandžiusi, tik džemą gaminti, ir visokias tešlas: picai , pyragams, pyragėliams, koldūnams.
Atsakyti
Na gal ne į temą, bet gal kam įdomu bus - aš va užsisakiau tokias formeles
http://www2.westfali...making_tins.htm
forminėms duonelėms kepti - manau galima labai gražius sumuštinukus šventinius pagaminti su tokia duonele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 19 spalio 2008 - 16:19
QUOTE(editamm @ 2008 10 19, 17:18)
Na gal ne į temą, bet gal kam įdomu bus - aš va užsisakiau tokias formeles
http://www2.westfali...making_tins.htm
forminėms duonelėms kepti - manau galima labai gražius sumuštinukus šventinius pagaminti su tokia duonele.

Į temą, į temą bigsmile.gif

Dabar ieškau kur savo kaime galiu tokias pirkti g.gif Gi turi būti tongue.gif
Atsakyti
Jeeeeee thumbup.gif Radau ir perku. Ot ačiū už idėją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2008 10 19, 16:18)
Na gal ne į temą, bet gal kam įdomu bus - aš va užsisakiau tokias formeles
http://www2.westfali...making_tins.htm
forminėms duonelėms kepti - manau galima labai gražius sumuštinukus šventinius pagaminti su tokia duonele.

Įdomi mintis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 10 19, 19:32)
Jeeeeee  thumbup.gif  Radau ir perku. Ot ačiū už idėją  wub.gif


Tai jau pasidalink informacija, kur radai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikki N @ 2008 10 20, 12:01)
Tai jau pasidalink informacija, kur radai  bigsmile.gif

Tai, kad ne Lietuvoje ax.gif Bet , jei nėra skirtumo, tai amazone.com
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2008 10 19, 17:18)
Na gal ne į temą, bet gal kam įdomu bus - aš va užsisakiau tokias formeles
http://www2.westfali...making_tins.htm
forminėms duonelėms kepti - manau galima labai gražius sumuštinukus šventinius pagaminti su tokia duonele.


Vau blink.gif koks grozis ohmy.gif
Super mintis!!!! Bet sitos formeles skirtos kepimui orkaiteje?
Papildyta:
QUOTE(RamuneM @ 2008 10 19, 16:51)
Esu bandžiusi, tik džemą gaminti, ir visokias tešlas: picai , pyragams, pyragėliams, koldūnams.


O gal galima butu koldunu teslos receptuka? blush2.gif
Atsakyti
Bus ne į temą truputį, bet jei prašo pagalbos, tai negaliu kitaip ax.gif

QUOTE(vovera @ 2008 10 20, 15:47)
O gal galima butu koldunu teslos receptuka?  blush2.gif

Vanduo + miltai+ druska ir aliejaus 2 šaukštai ax.gif Kiaušinio patariu nedėti, nes kietiną tešlą ir ją sunku iškočioti, tiesiog "lekia" tešla atgal tongue.gif Aš naudoju programą "cake" sumaišyti tešlai.

Tačiau tą patį galima ir su virtuviniu kombainu padaryti. Sudedi produktus, pamakaluoji 30 sekundžių ir turi tešlą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 10 20, 13:15)
Tai, kad ne Lietuvoje  ax.gif  Bet , jei nėra skirtumo, tai amazone.com


Ai, amerikietiska amazone truputi tolokai... doh.gif
Na, vis tiek aciu uz info 4u.gif
Atsakyti