Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Gal galit kas parekomenduoti juodos duonos receptuka, kuris butu nelabai sudetingas ir laiko daug neuzimtu(damute mano oziuku pilna, nelabai leidzia ka veikti) smile.gif 4u.gif nes db rytais prancuziskas batonas eina labiausiai biggrin.gif citrininio pyrago nekepiau, paskaiciau kad vienai nesigavo ir vis ikvepimas man jam neateina, nors citrinu namie pilnas saldytuvas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 17:19)
citrininio pyrago nekepiau, paskaiciau kad vienai nesigavo ir vis ikvepimas man jam neateina, nors citrinu namie pilnas saldytuvas doh.gif


Įdėkit tą citrininio pyrago receptą, aš išbandysiu per savaitgalį 4u.gif

O duoną bandyk mamytės, neužima ji tiek laiko, kiek atrodo, aš ją net pusryčiams programuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 18:23)
Įdėkit tą citrininio pyrago receptą, aš išbandysiu per savaitgalį  4u.gif

O duoną bandyk mamytės, neužima ji tiek laiko, kiek atrodo, aš ją net pusryčiams programuoju  ax.gif

Nu gundo mane, ta mamytes duona biggrin.gif nu uzdesiu rytoj rytui mirksiukas.gif ale ir juodos noriu, nes damute nieko nevalgo tai gal bent juoda duona pakramtys g.gif

receptas butu toks to pyrago smile.gif
3 kiausiniai
70gr sviesto
1/2 arb.s. druskos
195gr cukrus
320gr miltai
2.5a.s. kildinimo medziaga
citrina(sultys+zievele)
pakti kiausinisu su cukrumi ir druska kol susidarys putos
Pas mane 9 programa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 17:28)
receptas butu toks to pyrago smile.gif

Jau aparats dirba smile.gif Parasysiu atsiliepimus, jei grazi gausis, tai ir nufotografuosiu. raso, kad uztruks 2:50 val.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 19:00)
Jau aparats dirba smile.gif Parasysiu atsiliepimus, jei grazi gausis, tai ir nufotografuosiu. raso, kad uztruks 2:50 val.

tai jau lauksiu atsiliepimu smile.gif as bandysiu tada irgi...rytojui uzdesiu smile.gif
Atsakyti
o pas mane citrininio pyrago receptas biski kitoks:
3 kiausiniai,
220 g cukraus,
ziupsnelis druskos,
90 g sviesto,
340 g miltu,
2,5 a.s. kepimo milteliu
1 citrinos sultys ir zievele
kiausinius suplakti su cukrum ir druska, supilti i duonkepe ir sudeti likusius produktus
Kepa 1val 20 min
Nesakyciau, kad jis visiskai nesigavo - skanus, bet visai neiskiles.... norisi biskiuka puresnio ax.gif

Katu, laukiu atsiliepimo, gal verta pabandyt pagal ana recepteli smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 19:00)
Jau aparats dirba smile.gif Parasysiu atsiliepimus, jei grazi gausis, tai ir nufotografuosiu. raso, kad uztruks 2:50 val.

O su kokia tavo duonkepe? turbut ne Moulinex? Ir su kokia programa kepi? nes pas mane tai pyragams/keksams skirta programa daug trumpesne.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 18, 18:59)
O su kokia tavo duonkepe? turbut ne Moulinex? Ir su kokia programa kepi? nes pas mane tai pyragams/keksams skirta programa daug trumpesne.... g.gif

Clatronicas

Man irgi keistak čia taip ilgai š mala, ryškiai nieko nesigaus, nes keksų taip ilgai minkyt nereik g.gif Jis čia kaip mielinę tešlą - pamaišo, pakildo, pamaišo, papypsi razinom, dabar kildina lotuliukas.gif Programa 10 - keksams. Bet kažkodėl man ji primena labai saldžių bulkų programą, gal kažkas blogai suprogramuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 02 26, 09:48)
Kepiau duoną iš rupių kvietinių miltų. Neatsidžiaugiu. Kokia ji nereali smile.gif
310 g pieno ar pasukų;
1 a.š. druskos
2 v.š.cukraus
540 g. rupių kvietinių miltų
2 v.š. sėlėnų
Po 2 v.š. linų sėmenų ir sezamo sėklų
5,5 g mielių

Šią duoną lengviau virškina, nei iš baltų valytų miltų.
radau nuorodą apie Ustukių miltus:
http://ausis.gf.vu.l.../078/07ust.html


ka tik sia kepiau. skani tikrai, bet gal i salduma tokia g.gif , tai su kokiais lasiniais schmoll.gif bandziau pries prasidedant kepimo programai isimt tuos teslos maisytuvus is indo: tesla bijodama isemiau, nes buvo pakilus labai, o kai paemiau, subliusko.bet perminkiau pora kart ir idejau atgal. duona iskepe gerai, bet vos as ja is indo iskraciau doh.gif - prikepe tie galiukai (ant kuriu dedasi maisytuvai), nes jie nedengti teflonu ax.gif

QUOTE(kobriukas @ 2008 04 30, 17:03)
na va truputi laik yra tai pirma receptuka idesiu o kaip vaikas prabus padarysiu nuotrauka savo duonytes  rolleyes.gif
Duonyte panasi  i Borodino duona  thumbup.gif
vanduo 400ml
ruginiai miltai 3 ¼  puodelio(240ml)
kvietiniai miltai ½ puodelio
druska 1 a.s
medus 2 v.s
aliejus 2 v.s
mieles 1 pak. 7g (sausos)
salyklo ekstraktas dejau 2 v.s
saulegrazu 2v.s
na as kaip visada dariau isradimus tai i ruginius miltus damaisiau ruginiu sėlenu  ax.gif  tik labi iskilo ir kepant sukrito virsus gal but per mazai miltu buvo arba perdaug salyklo  g.gif ...bet pati duonike tai pasaka  thumbup.gif


ryt gal bandysiu sia, tik idesiu Borodino duonos neatsiejamo prieskonio- kalendros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 20:32)
Clatronicas

Man irgi keistak čia taip ilgai š mala, ryškiai nieko nesigaus, nes keksų taip ilgai minkyt nereik  g.gif  Jis čia kaip mielinę tešlą - pamaišo, pakildo, pamaišo, papypsi razinom, dabar kildina  lotuliukas.gif  Programa 10 - keksams. Bet kažkodėl man ji primena labai saldžių bulkų programą, gal kažkas blogai suprogramuota  lotuliukas.gif


Tai jau tikrai keistoka.. pas mane tai kelias minutes pamaiso, kelias ramiai pastovi ir iskart kepa... Laukiam rezultato smile.gif jau igaunu entuziazmo, bandysiu ta citrinini pyraga dar karta. O kokius miltus naudojai?
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 18, 20:10)
Tai jau tikrai keistoka.. pas mane tai kelias minutes pamaiso, kelias ramiai pastovi ir iskart kepa... Laukiam rezultato smile.gif jau igaunu entuziazmo, bandysiu ta citrinini pyraga dar karta. O kokius miltus naudojai?


naudojau 550C. Liko pora minuciu, is kvapo ir vaizdo jauciu, kad bus siandien/ryt suniui svente lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 21:54)
naudojau 550C. Liko pora minuciu, is kvapo ir vaizdo jauciu, kad bus siandien/ryt suniui svente  lotuliukas.gif

tai jau isduok paslapty kur pirkai tokius miltus 4u.gif blush2.gif ir pasakykit jus man kur galima rasti pieno milteliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 21:54)
naudojau 550C. Liko pora minuciu, is kvapo ir vaizdo jauciu, kad bus siandien/ryt suniui svente  lotuliukas.gif

Chm g.gif keista, juk receptukas visai paprastas, turetu gautis.. o as savo pyraga kepiau is 405D miltu, jie lyg ir turetu lengviau iskilti, bet va... keksas tai skaniai gaudavosi, nors is esmes ji issikept visai nesudetinga ir orkaitej, nenaudojant jokiu duonkepiu - juk ir teslos minkyt nereikia..
Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 22:04)
tai jau isduok paslapty kur pirkai tokius miltus 4u.gif  blush2.gif  ir pasakykit jus man kur galima rasti pieno milteliu g.gif

as vietoj pieno milteliu naudoju sojos pieno miltelius ir rezultatu esu visiskai patenkinta thumbup.gif arba galima apseiti be milteliu - vietoj vandens pilti piena arba vandeni maisyti su pienu.
Atsakyti