Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

sveikutes,radau kad pas mus daro fotoepiliavima su XtremeClear™.ar cia tipo ir yra ta fotoepiliacija?nu jau isvis galva susisuko,gal kas bande su XtremeClear™. aparatu?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 05 28, 21:55)
mano MB siandien kakla daresi tai buvau kartu paziuret kaip kas ten vyksta ir pati kitai savaitei uzsirasiau bikini , sake biski skauda bande man parodyt ignybdamas tai man skaudejo biggrin.gif bet geriau taip pakentesiu zinodama kad jie nyksta nei kas 3sav depiliacija vasku  wacko.gif



Parasyk kaip seksis:)
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 05 29, 12:30)
sveikutes,radau kad pas mus daro fotoepiliavima su XtremeClear™.ar cia tipo ir yra ta fotoepiliacija?nu jau isvis galva susisuko,gal kas bande su XtremeClear™. aparatu?



o tai kur cia daro su tokiou aparatu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwule @ 2007 05 29, 13:31)
o tai kur cia daro  su tokiou aparatu? g.gif

klaipedoje Lornos centre
Atsakyti
Ar yra tokiu kurioms po praceduros praejo 6 men ir daugiau? Butu idomu suzinoti.
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 05 29, 14:46)
klaipedoje Lornos centre

vasarą nedaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 06 08, 07:57)
vasarą nedaro  4u.gif

a rimtais?tu klausei?kitur zinau kad nedaro o Lornoj tai nezinau.nu i nesiseka gal ir gerai pinigu sutaupysiu noriu i vakumini masaza dar blush2.gif
Atsakyti
Taip, klausiau 4u.gif sakė pigmentinės dėmės atsiranda, jei paskui ant saulės pasirodai.. tai gal apsidraust norėdami vasarą nedaro...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 06 08, 09:12)
Taip, klausiau 4u.gif sakė pigmentinės dėmės atsiranda, jei paskui ant saulės pasirodai.. tai gal apsidraust norėdami vasarą nedaro...

aisku,nu gal ir gerai tada jei nedaro vasara nes man reik usus salint po to butu demes nuo saules 4u.gif
Atsakyti
na kiek zinau kitur daro g.gif idomu, na kiek girdejau po proceduros negalima degintis, o jei taip diena vaiksciosi gal labai nieko nenutiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 06 08, 08:12)
Taip, klausiau 4u.gif sakė pigmentinės dėmės atsiranda, jei paskui ant saulės pasirodai.. tai gal apsidraust norėdami vasarą nedaro...



Rimtai?Cia veido nedaro biggrin.gif
Atsakyti
Nu va buvau trecia karta nuejusi fotoepiliuotis... Blyn kaip skaudejo (palyginus su kitais kartais). Gydytoja is karto ispejo, kad skaudes labiau, nes dabar jau plaukuciau tokie sviesus ir ploni, todel reikejo stipresniu impulsu, o jie aisku ir skaudesni. Bet ju reikejo zymiai maziau negu silpnesniu. Bet vistiek iki vasko skausmo dar toli smile.gif ir sitas skausmas toks momentinis.
O siaip tai labai dziaugiuosi rezultatais, kai prisimenu kaip as anksciau su tom pazastim kankinausi doh.gif
Atsakyti