Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

QUOTE(spalvota @ 2008 01 08, 18:09)
o kur tu daraisi?


yra auksciau parasyta... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2008 01 03, 14:16)

sveikute, gal gali pasidalinti ispudziais? kaip rezultatai? kiek proceduru jau buvai?
ruosiuosi apsilankyti ten... kaupiuosi dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 04 kovo 2008 - 22:34
as ir klaipedoj lornoj zadu eit bet jau natrus metus einu,nedaeinu,man reik usus salintis,kazkaip nera ju daug bet matos,tai bijau nueit kad po to nezuaugtu kaip pas vyrus,tai ir delsiu
Atsakyti
Na va, buvau siandien pirma karta, bikini srities fotoepiliacijai bigsmile.gif
is tikro, tai velnias kaip skauda! Kai gydytoja sake, netikejau... kazkaip pirma karta kai ejau vasku depiliuotis irgi sake skaudes, taip buvau nusiteikus, kad jau klyksiu is skausmo, o ne velnio biggrin.gif o cia tai jau nebejuokinga buvo... ir tai sake su silniausias impulsais nes pirma karta.. skausmas tai kaip gydytoja palygino - kai prisilieti prie karsto ko, nudegina taip.. unsure.gif bet as sau pasakiau, kad nervai del tos vieteles man daugiau zalos pridare, todel cia jau iskentesiu betka, kad tik uzsibaigu visos nesamones su iauginejimais doh.gif
o ir gydytoja paguode kad pirmas kartas skausmingiausias smile.gif
na va, tokie tai ispudziai...
tiesa perspejo, kad po pirmos antros proceduros rezultato nematyt, nes iskrenta kazkur po 10-20 plaukeliu.. ir dazniausiai reikia kazkur 7-10 proceduru unsure.gif oij pinigelio kiek... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 03 14, 23:27)
Na va, buvau siandien pirma karta, bikini srities fotoepiliacijai  bigsmile.gif
is tikro, tai velnias kaip skauda! Kai gydytoja sake, netikejau... kazkaip pirma karta kai ejau vasku depiliuotis irgi sake skaudes, taip buvau nusiteikus, kad jau klyksiu is skausmo, o ne velnio biggrin.gif o cia tai jau nebejuokinga buvo... ir tai sake su silniausias impulsais nes pirma karta.. skausmas tai kaip gydytoja palygino - kai prisilieti prie karsto ko, nudegina taip..  unsure.gif  bet as sau pasakiau, kad nervai del tos vieteles man daugiau zalos pridare, todel cia jau iskentesiu betka, kad tik uzsibaigu visos nesamones su iauginejimais  doh.gif
o ir gydytoja paguode kad pirmas kartas skausmingiausias  smile.gif
na va, tokie tai ispudziai...
tiesa perspejo, kad po pirmos antros proceduros rezultato nematyt, nes iskrenta kazkur po 10-20 plaukeliu.. ir dazniausiai reikia kazkur 7-10 proceduru  unsure.gif  oij pinigelio kiek...  unsure.gif

o neklausei ar nebuna taip kad plauku atauga dar daugiau ,o ne pranyksta?as to bijau nes noriu naikintis usus,nes man jau ramybes jie neduoda,bet bijau kad dvigubai neataugtu
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 03 15, 08:33)
o neklausei ar nebuna taip kad plauku atauga dar daugiau ,o ne pranyksta?as to bijau nes noriu naikintis usus,nes man jau ramybes jie neduoda,bet bijau kad dvigubai neataugtu

dvigubai neatauga, bet kurie atauga yra dvigubai ilgesni ir juodesni sad.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 03 15, 09:35)
dvigubai neatauga, bet kurie atauga yra dvigubai ilgesni ir juodesni sad.gif

bet cia gal taip su kitomis sritimis ne su usais? na apie ataugima man nieko nesake.. siaip ataugti juodesni jie negali, nes jie iskrenta gi, dalis ju. tik gal tuomet kai jie gauna fotoepiliacijos metu tu spinduliu, jie patamseja, nes keiciasi ju pigmentacija gi, todel ir atrodo kad juodesni, bet po to gi pazeistieji iskrenta lauk...
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 03 15, 08:42)
bet cia gal taip su kitomis sritimis ne su usais? na apie ataugima man nieko nesake.. siaip ataugti juodesni jie negali, nes jie iskrenta gi, dalis ju. tik  gal tuomet kai jie gauna fotoepiliacijos metu tu spinduliu, jie patamseja, nes keiciasi ju pigmentacija gi, todel ir atrodo kad juodesni, bet po to gi pazeistieji iskrenta lauk...

po pusmecio atauga... tikrai:)
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 03 15, 10:30)
po pusmecio atauga... tikrai:)

visi? tai man tai sake kad per 1-1,5 reikia pakartoti procedura karta ar du..
***** per daug kainuotu tada jei kas puse metu po 1500 lt moketi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 15 kovo 2008 - 09:36
QUOTE(Bransha @ 2008 03 15, 09:35)
visi? tai man tai sake kad per 1-1,5 reikia pakartoti procedura karta ar du..
***** per daug kainuotu tada jei kas puse metu  po 1500 lt moketi smile.gif

man vienas saziningas daktaras sake, kad 100 proc. plauku niekas nepanaikina. jie vis tiek ataugs. tik ju ataugines vis maziau, taigi fotoepiliacijos proceduros kainuos maziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 03 15, 12:52)
man vienas saziningas daktaras sake, kad 100 proc. plauku niekas nepanaikina. jie vis tiek ataugs. tik ju ataugines vis maziau, taigi fotoepiliacijos proceduros kainuos maziau smile.gif

na tai nieko blogo, jei pvz per kokius 5-6 men viena karta reikes atlikt ta procedura... nes dabar pvz uz bikini sumokejau 160lituku.. pirma karta.. tai cia kaip depiliacija vasku pas GERA kosmetologe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 03 15, 12:24)
na tai nieko blogo, jei pvz per kokius 5-6 men viena karta reikes atlikt ta procedura... nes dabar pvz uz bikini sumokejau 160lituku.. pirma karta.. tai cia kaip depiliacija vasku pas GERA kosmetologe  rolleyes.gif


Kur čia kainuoja 160 Lt?
Atsakyti