Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

QUOTE(*badabum* @ 2009 11 25, 16:07)
As irgi tikiuosi, atsikratyti plaukeliu fotoepiliacijos pagalba.
..., svarbiau neauga po oda thumbup.gif  nes del nuolatinio plaukeliu iaginejimo ir pasiryzau fotoepiliacijai.
Tiesa pasakius, tikejausi geresnio rezultato ir vis dar nesu isitikinus, kad po visu 6 seansu as tu plaukeliu atsikratysiu... maniskiai gana sviesus, nors nera balti.
Zinoma, po dvieju seansu nera ko noreti ir tiketis, kad visi plaukeliai iskrs ir daugiau neataugs. Bet dabar puse metu vaiksciot plaukuotai doh.gif

belieka tiketis...

Va dėl įauginėjimų ir aš vis mąstau.. Galvoju įsigyti tą buitinį fotoepiliatorių, gal atsirastų kokių moteriškių turinčių juos, pasidalytų veiksmingumu.. wink.gif

O kokio geresnio rezultato tikėjaisi? Kad daugiau iškris?

Aš šian buvau antram pabandymui, žiūrėsim-labai laukiu rezultato... nes slėpti kojas po kelnėmis atsibodo...
Atsakyti
QUOTE(*badabum* @ 2009 11 25, 16:07)
Rugsejo menesi buvo pirmas seansas, o antra seansa apturejau pries savaite.


O kodel toks didelis tarpas pas jus tarp proceduru? g.gif Siaip man sake, kad reikia 10-14 d. pertrauka pasidaryt, bet as antra karta dariau jau po savaites g.gif

Specialiai dariau tik 1 koja, kad matytusi ar bus skirtumas hihihi.gif nu matosi, ryskiai matosi, nors dariau tik 2 kartus hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(balla @ 2009 11 26, 21:14)
Galvoju įsigyti tą buitinį fotoepiliatorių, gal atsirastų kokių moteriškių turinčių juos, pasidalytų veiksmingumu.. wink.gif


As irgi labai laukiu atsiliepimu is bandziusiu, idomu, kiek proceduru pasidare, ir kiek ilgai efektas laikesi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 30 lapkričio 2009 - 11:04
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 30, 12:05)
O kodel toks didelis tarpas pas jus tarp proceduru?  g.gif  Siaip man sake, kad reikia 10-14 d. pertrauka pasidaryt, bet as antra karta dariau jau po savaites  g.gif

Specialiai dariau tik 1 koja, kad matytusi ar bus skirtumas  hihihi.gif nu matosi, ryskiai matosi, nors dariau tik 2 kartus  hihihi.gif
Papildyta:
As irgi labai laukiu atsiliepimu is bandziusiu, idomu, kiek proceduru pasidare, ir kiek ilgai efektas laikesi  g.gif

O tu salone daraisi? Kiek laiko praėjo po antros procedūros, kai pastebėjai skirtumą?
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2009 11 30, 12:13)
O tu salone daraisi? Kiek laiko praėjo po antros procedūros, kai pastebėjai skirtumą?


Ne, as namini planuoju pirkt, issimoketinai imsiu, kaupiu dabar pradiniam inasui, gruodi pirksiu, kol lempute papildoma dovanoja blush2.gif Buvau bandyme 2 kartus su 7 dienu pertrauka. Po pirmo karto nepasakyciau, kad butu koks nors efektas, o po antro praejo vos pora dienu ir ziuriu, puse plauku ant pedkelniu vakare liko kai nusiemiau hihihi.gif Patys tiesiog isslinko biggrin.gif ir vat kiek ziuriu, stebiu, ant kaires kojos perpus maziau dabar plauku nei ant desines, tai labai tikiuosi kad po pilno kurso ju visai nebebus, tik vat idomu kiek ilgai neatauga po viso kurso g.gif Nesitikiu kazko ypatingo, man stebuklas butu jei bent pusmeti neaugtu verysad.gif nes taip jau tragiskai kojos atrodo, kad sijonu net neturiu, nenesioju ju visai, baisu tokias kojas zmonem rodyt, kad salyje nepadidetu mirtingumas del infarkto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 30, 11:28)
Ne, as namini planuoju pirkt, issimoketinai imsiu, kaupiu dabar pradiniam inasui, gruodi pirksiu, kol lempute papildoma dovanoja  blush2.gif Buvau bandyme 2 kartus su 7 dienu pertrauka. Po pirmo karto nepasakyciau, kad butu koks nors efektas, o po antro praejo vos pora dienu ir ziuriu, puse plauku ant pedkelniu vakare liko kai nusiemiau hihihi.gif Patys tiesiog isslinko  biggrin.gif  ir vat kiek ziuriu, stebiu, ant kaires kojos perpus maziau dabar plauku nei ant desines, tai labai tikiuosi kad po pilno kurso ju visai nebebus, tik vat idomu kiek ilgai neatauga po viso kurso  g.gif Nesitikiu kazko ypatingo, man stebuklas butu jei bent pusmeti neaugtu  verysad.gif  nes taip jau tragiskai kojos atrodo, kad sijonu net neturiu, nenesioju ju visai, baisu tokias kojas zmonem rodyt, kad salyje nepadidetu mirtingumas del infarkto hihihi.gif

O kur galima ta namini Fotoepiliatoriu isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 30, 04:05)
O kodel toks didelis tarpas pas jus tarp proceduru?  g.gif  Siaip man sake, kad reikia 10-14 d. pertrauka pasidaryt, bet as antra karta dariau jau po savaites  g.gif

Daryti procedūras reikia ne dažniau kaip kas mėnesį. Paskaitykite apie plauko augimo stadijas. Labai dažnai salonuose blogai informuoja žmones, kad jie kuo dažniau eitų. O efekto nuo to- jokio. Lazeris ar fotoepiliacija veiksmingi tik plauko augimo (anageno) stadijoje. Jei beaugantis plaukas vieną sykų jau buvo pačirškintas, ir viskas buvo padaryta kokybiškai, nėra jokio reikalo jį antrą kartą vėl "kepint". O kiti, neaugantys plaukai vistiek nebus paveikti.
Jei skaitot angliškai, šito dokumento 4 psl galit pažiūrėti, kokiu greičiu skirtingose kūno dalyse auga plaukai, koks apskritai yra augimo ciklas. Ten straipsnis apie lazerį, bet juk tinka ir fotoepiliacijai.
Čia labai gerai paaiškinta, ko galima laukti: There is a difference between permanent hair reduction and complete hair loss. Complete hair loss implies that there are no regrowing hairs. This can be a temporary or permanent phenomenon. [...] This is an important distinction to make when setting patient expectations.
Tad Lietuvoje dažnai yra į akis meluojama, kad plaukai išnyks visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(Guste111 @ 2009 11 30, 17:51)
O kur galima ta namini Fotoepiliatoriu isigyti?



As cia pirksiu, nes kitur neparduoda issimoketinai Naminis fotoepiliatorius
Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2009 11 30, 18:04)
Daryti procedūras reikia ne dažniau kaip kas mėnesį.


Taip turbut yra salonuose, nes tie aparatai galingesni uz namini. Namuose galima kas 10-14 d. kartoti, o as isvis antra karta jau po savaites dariau.

QUOTE(himalaia @ 2009 11 30, 18:04)
Tad Lietuvoje dažnai yra į akis meluojama, kad plaukai išnyks visam gyvenimui.


Kur ten visam gyvenimui doh.gif jei pusmeti nereikes skust tai ir aciu Dievui, o jei dar praretes ir silpnesni bus, isvis super. As tais pazadais seniau jau netikiu...

Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2009 11 30, 18:04)
Daryti procedūras reikia ne dažniau kaip kas mėnesį. Paskaitykite apie plauko augimo stadijas. Labai dažnai salonuose blogai informuoja žmones, kad jie kuo dažniau eitų. O efekto nuo to- jokio.



Pilnai sutinku drinks_cheers.gif as darausi salone ir man sake, kad bent menesi reikia palaukti ir po to su kiekvienu seansu tarpas tik ilgeja ir jei po 6 seansu nesimato jokio poveikio, tai jo ir nebus ir tikrai neverta forsuoti.

Na po antro seanso jau praejo nemazai laiko, is leto bet ataugo gana nemazai plauku doh.gif tik va keista ir man, kad ant kaires pazasties yra praktiskai du kartus maziau plauku, nei ant desines blink.gif va cia tai nesuprantu... nes ant kaires jau visai normaliai ju iskrito ir dabar tokie glezni ataiga ir svarbiausia ne vieno raudono spuogo t.y. igausio plaukelio. O va desineja yra net 3 didziausi spuogai, tai su pincetu istraukiau igausius plaukelius... dabar va galvoju, kad pries fotoepiliacija as desine pazasti daznai "apdorodavau" su pincetu, tai gal todel... dabar vaikstau plaukuota doh.gif nes laukiu kol jie patys iskris, bet ziuriu nelabai jie ruosiasi kristi, gana neblogai laikosi, tai tikriausiai reikes skusti...

taip tikiuosi, kad tu plaukeliu bent jau maziau bus... kad visi isnyks tai tikrai nesitikiu, bet, kad ju gerokai apmazetu ir nebutu spuoguotos pazastys, nes vasara tai kosmaras.

Gal kuri daretes bikini zona??? butu labai idomu sizinoti ar ten veiksminga?? plaukeliai tai tamsesni blush2.gif nes bikini zona tai irgi kazkoks kosmaras doh.gif dar baisiau nei pazastys, tai irgi labai noretusi susitvarkyti...
Atsakyti
himalaia, labai geras dokumentas, dekui, kad pasidalinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 30, 12:28)
... Nesitikiu kazko ypatingo, man stebuklas butu jei bent pusmeti neaugtu  verysad.gif  nes taip jau tragiskai kojos atrodo, kad sijonu net neturiu, nenesioju ju visai, baisu tokias kojas zmonem rodyt, kad salyje nepadidetu mirtingumas del infarkto hihihi.gif

lotuliukas.gif aš ir sijonų neturiu...

QUOTE(Vika333 @ 2009 11 30, 18:45)
Kur ten visam gyvenimui  doh.gif  jei pusmeti nereikes skust tai ir aciu Dievui, o jei dar praretes ir silpnesni bus, isvis super. As tais pazadais seniau jau netikiu...

Gal jau turi tą aparačiuką? Aš jau paėmiau, tik dar laiko nebuvo prie jo prisikapstyti, savaitgalį laukia darbuko, sakiau visur praeisiu biggrin.gif Po to po savaitės vėl, ir žiūrėsim kaip toliau... kad bent pusmečiui dingtų ir neįauginėtų..

QUOTE(*badabum* @ 2009 11 30, 20:36)
Pilnai sutinku  drinks_cheers.gif  as darausi salone ir man sake, kad bent menesi reikia palaukti ir po to su kiekvienu seansu tarpas tik ilgeja ir jei po 6 seansu nesimato jokio poveikio, tai jo ir nebus ir tikrai neverta forsuoti.

Na po antro seanso jau praejo nemazai laiko, is leto bet ataugo gana nemazai plauku  doh.gif  tik va keista ir man, kad ant kaires pazasties yra praktiskai du kartus maziau plauku, nei ant desineblink.gif  va cia tai nesuprantu... nes ant kaires jau visai normaliai ju iskrito ir dabar tokie glezni ataiga ir svarbiausia ne vieno raudono spuogo t.y. igausio plaukelio. O va desineja yra net 3 didziausi spuogai, tai su pincetu istraukiau igausius plaukelius... dabar va galvoju, kad pries fotoepiliacija as desine pazasti daznai "apdorodavau" su pincetu, tai gal todel... dabar vaikstau plaukuota doh.gif  nes laukiu kol jie patys iskris, bet ziuriu nelabai jie ruosiasi kristi, gana neblogai laikosi, tai tikriausiai reikes skusti...
taip tikiuosi, kad tu plaukeliu bent jau maziau bus... kad visi isnyks tai tikrai nesitikiu, bet, kad ju gerokai apmazetu ir nebutu spuoguotos pazastys, nes vasara tai kosmaras.
Gal kuri daretes bikini zona??? butu labai idomu sizinoti ar ten veiksminga?? plaukeliai tai tamsesni blush2.gif  nes bikini zona tai irgi kazkoks kosmaras doh.gif  dar baisiau nei pazastys, tai irgi labai noretusi susitvarkyti...

Dešinė pusė yra stipresnė nei kairė (kaip ir rankos wink.gif Dar gali būti ir dėl plaukų išrovimo pincetu.

Prasinešiu kaip ten tas gaurų naikinimas man sekasi, jei kam įdomu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 18 gruodžio 2009 - 16:00
QUOTE(balla @ 2009 12 18, 16:58)
lotuliukas.gif  aš ir sijonų neturiu...
Gal jau turi tą aparačiuką? Aš jau paėmiau, tik dar laiko nebuvo prie jo prisikapstyti, savaitgalį laukia darbuko, sakiau visur praeisiu  biggrin.gif Po to po savaitės vėl, ir žiūrėsim kaip toliau... kad bent pusmečiui dingtų ir neįauginėtų..
Dešinė pusė yra stipresnė nei kairė (kaip ir rankos wink.gif Dar gali būti ir dėl plaukų išrovimo pincetu.

Prasinešiu kaip ten tas gaurų naikinimas man sekasi, jei kam įdomu...  g.gif

tai butinai pranesk kaip ten seksis.labai noriu to aparaciuko tik atsiliepimu noretusi dar isgirsti 4u.gif
Atsakyti
Vika333 nusipirko HPLight, arba kitaip Silk'n. Lazerinė depiliacija namuose šitoje temoje dalinasi įspūdžiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 18 gruodžio 2009 - 19:36