Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

Va pagaliau ir as turiu si stebukla thumbup.gif maniskis silk pro
tik va susiduriau su problemike niekaip jis man nesidydina impulsas bliksnis , ta prasme + spaudi o jis nereguoja taip pat ir - g.gif
nesupratau gal pagedes o gal nemoku spaust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2012 03 29, 20:25)
Va pagaliau ir as turiu si stebukla  thumbup.gif  maniskis silk pro
tik va susiduriau su problemike niekaip jis man nesidydina impulsas bliksnis , ta prasme + spaudi o jis nereguoja  taip pat ir -  g.gif
nesupratau gal pagedes o gal nemoku spaust  biggrin.gif


Ten iš pradžių jis užblokuotas būna. Jei neklystu reikia nuspausti pliusą ir minusą kartu ir palaikyti kol aparatas supypsės. Tada galima bus keisti galingumą smile.gif
Atsakyti
Parduodu labai mažai naudotą fotoepiliatorių Silk’n Flash&Go, skirtą ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui namuose. Pirktas iš čia http://www.hairfree....ius-silkn-flash.
Komplektacija:
1. Fotoepiliatorius (plaukų šalinimo įrenginys, be lemputės) – 1 vnt.
2. Keičiamas šviesos šaltinio modulis (lemputė) - 1 vnt.
3. Maitinimo adapteris – 1 vnt.
4. Vartotojo vadovas DVD – 1 vnt.
5. Išsami naudotojo instrukcija lietuvių kalba – 1 vnt.
Nuo standartinės komplektacijos skiriasi tuo, kad trūksta 1 lemputės (sunaudojau).
Kaina 700 lt
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2012 03 30, 13:30)
Ten iš pradžių jis užblokuotas būna. Jei neklystu reikia nuspausti pliusą ir minusą kartu ir palaikyti kol aparatas supypsės. Tada galima bus keisti galingumą smile.gif


aciu isbandysiu smile.gif
Atsakyti
[quote=plium-bum,2012 03 31, 10:43]
Parduodu labai mažai naudotą fotoepiliatorių Silk’n Flash&Go, skirtą ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui namuose. Pirktas iš čia http://www.hairfree....ius-silkn-flash.
Komplektacija:
1. Fotoepiliatorius (plaukų šalinimo įrenginys, be lemputės) – 1 vnt.
2. Keičiamas šviesos šaltinio modulis (lemputė) - 1 vnt.
3. Maitinimo adapteris – 1 vnt.
4. Vartotojo vadovas DVD – 1 vnt.
5. Išsami naudotojo instrukcija lietuvių kalba – 1 vnt.
Nuo standartinės komplektacijos skiriasi tuo, kad trūksta 1 lemputės (sunaudojau).
Kaina 700 lt
[/q
o kodel parduodat? pamatet kad nebus rezultatu ?
Atsakyti
Sveiki. Skubu pasidziaugt gera pradzia bigsmile.gif , jau aiskiai matosi man teigiamas silk pro poveikis bigsmile.gif , t.y. jau netekau daug plauku biggrin.gif:D:D, nu nerealu, atsidziaugt negaliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2012 04 03, 13:36)
Sveiki. Skubu pasidziaugt gera pradzia  bigsmile.gif , jau aiskiai matosi man teigiamas silk pro poveikis  bigsmile.gif , t.y. jau netekau daug plauku biggrin.gif:D:D, nu nerealu, atsidziaugt negaliu  bigsmile.gif


Tai Jums jie tiesiog iškrenta, kaip teigia platintojai, kad turėtų taip būti?
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2012 04 03, 14:36)
Sveiki. Skubu pasidziaugt gera pradzia  bigsmile.gif , jau aiskiai matosi man teigiamas silk pro poveikis  bigsmile.gif , t.y. jau netekau daug plauku biggrin.gif:D:D, nu nerealu, atsidziaugt negaliu  bigsmile.gif


thumbup.gif thumbup.gif

o kiek kartu jau spejote apsisaudyt ir kokiu galingumu tai darote? paciu stipriausiu? g.gif

QUOTE(Monsit @ 2012 04 03, 15:42)
Tai Jums jie tiesiog iškrenta, kaip teigia platintojai, kad turėtų taip būti?


na man jie neiskrenta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dimile @ 2012 04 03, 09:35)
thumbup.gif  thumbup.gif

o kiek kartu jau spejote apsisaudyt ir kokiu galingumu tai darote? paciu stipriausiu?  g.gif
na man jie neiskrenta  schmoll.gif

As tu plaukeliu iskritusiu ir nematau unsure.gif , bet tai plinku biggrin.gif:D:D, nu nerealu. Ant bikini jauciasi kad zymiai maziau plauku, nes priestai is vieno plaukelio augdavo kokie 5 biggrin.gif, dabar ziuriu po viena belike. O proceduru dariau dar tik 2 beveik pries 3 savaites pirmoji, o penktadieni (po 2 sav) antroji. Tai labai greit rezultatai pasirode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2012 04 03, 22:17)
As tu plaukeliu iskritusiu ir nematau  unsure.gif , bet tai plinku biggrin.gif:D:D, nu nerealu. Ant bikini jauciasi kad zymiai maziau plauku, nes priestai is vieno plaukelio augdavo kokie 5 biggrin.gif, dabar ziuriu po viena belike. O proceduru dariau dar tik 2 beveik pries 3 savaites pirmoji, o penktadieni (po 2 sav) antroji. Tai labai greit rezultatai pasirode smile.gif


jetau kaip saunu!!! clap.gif kaip as laukiu to paties biggrin.gif pazastis ir bikini saudziau jau 3 kart, bet... gal tik kiek silpnesni atauga sad.gif kojas siandien antra kart bandysiu. matyt individualiai veikia ir reiks kantriai palaukti smile.gif

*** kokiu stiprumu jus saudote? g.gif

*** kaip daznai ta darote? jus nessta kaip suprantu kaip ir parasyta rekomendacijose, o kaip kitos? g.gif nes as tiek nelaukus vel saudziau, kazi kaip cia su tuo daznumu g.gif

ir dar, ar jus jauciat ka nors, kai saudot paciu stipriausiu? nes man oi kaip gerai blyksteli biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
As saudausi stipriausiu, o bikini beveik stipriausiu. Bet kad labai jausti, tai nejauciu, nepalyginsi su plauku salinimu rovimo budu. tik sunkoka kai reikia skustis, o as ipratus epiliuotis, nes skutimas mane ir mano oda erzina. Beje mano plaukai tamsus labai stori ir labai ju daug (viskas kas gali but blogaiusia biggrin.gif). Kolkas saudausi tik tamsiausias vietas t.y. blauzdas bikini ir pazastis, reiks po vasaros bandyti sviesiuosisu plaukiukus.
Atsakyti
*** kokiu stiprumu jus saudote? g.gif

*** kaip daznai ta darote?

Čia ištrauka iš fotoepiliacijos namuose puslapio:
"Kaip dažnai turėčiau naudoti Fotoepiliatorių?
• 0 – 3 mėn. Procedūros kartojamos kas 2 savaites. Reguliariai atliekant procedūras, akivaizdų rezultatą pamatysite jau po 2 naudojimosi mėnesių.

• 3 – 6 mėn. Procedūros kartojamos 1 kartą per mėnesį. Matysite, kaip ženkliai praretėjo plaukai, ir kaip ypatingai sulėtėjo naujų plaukų ataugimas.

• 6 – 9 mėn. Procedūros kartojamos pagal poreikį. Turėsite papildomai apdoroti tik tuos plotelius, kur pradygs pavieniai plaukučiai.

• 9+ mėn. Procedūros atliekamos tik 1-2 kartus per metus. Jūsų oda išliks švelni, glotni ir be jokių nepageidaujamų plaukučių."

Aš prieš 2 metus įsigijau fotoepiliatorių HP Light, jų visų poveikis daug maž panašus, manau. Pradžioje pačiu didžiausiu galingumu šaudžiausi net kas antrą dieną-labai jau norėjau kuo greičiau atsikratyti plaukų.Labai sulėtėjo jų augimas, buvo pasidarę tušti plotai. Bet tik kol naudojau.Paskui "užmečiau" šį reikalą, ir dabar jokių požymių, kad kažkada dariau šias procedūras:plaukai tokie pat juodi,tankūs ir stiprūs. g.gif Kažkur skaičiau, kad atnaujinus procedūras, rezultatas turėtų būti greičiau, nei panaudojus aplamai pirmą kartą gyvenime. blink.gif Reiks pabandyti prieš vasarą.
Šiaip poveikis kiekvienam labai individualus:man pavyzdžiui kojas veikė, o pažastų visiškai ne, tik sulėtino augimą.Veidui irgi labai trumpalaikis poveikis buvo.
Todėl patarčiau nekartoti mano klaidos:procedūras reiktų atlikti tokiais intervalais, kaip rekomenduojama instrukcijoje(kad be reikalo nenaudoti impulsų ir nedeginti odos) ir procedūras pastoviai tęsti ilgesnį laiką. Naminiai fotoepiliatoriai nėra didelio galingumo, kad per keletą kartų padarytų labai didelį poveikį, todėl plaukus reikia paveikti daugiau kartų. Žinoma,kaip ir visur, būna išimčių.
Ir nepatarčiau tikėtis rezultato visam gyvenimui:procedūras vis vien reikia kartoti vėliau retai- individualiai pagal poreikį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monsit: 04 balandžio 2012 - 09:10