Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fotoepiliacija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
lanaa
gal kas zinot, ar lietuvoj daromas plauku salinimas fotoepiliacijos budu???
jadzka
QUOTE(lanaa @ 2005 05 23, 15:17)
gal kas zinot, ar lietuvoj daromas plauku salinimas fotoepiliacijos budu???
*

Prašyčiau išsamiau papasakoti...
Gal čia kažkas panašaus į lazerį?
lanaa
na zodziu ta procedura atliekama apsvytinant plauku svogunelius foto sviesa, taip jie sunaikinami.visiskai neskausminga ir efektyvu.poros kartu uztenka ir rami galva.
body
rami galva.... kuriam laikui?
xenzy
daro smile.gif Grožio salone Reval hotel viešbutyje smile.gif
kiek man pasakojo, tai efektas kaip ir su lazeriu, tačiau gerokai pigesnis smile.gif pats principas paremtas mūsų prosenelių depiliavimo pagrindu, jie pasitepdavo odą spiritu ir padegdavo plaukelius smile.gif
fotoepiliacija irgi sudegina plauką (ir jo svogūnėlį) smile.gif
Stichija
Daro Vilniuje, kazkaip is K.......vadinasi tas grozio salonas, bet man nuaiskino, kad efekrtas tai bus max 5 metams, o kai paskaiciavau rankas, kojas, bikini, tai sumele gavosi.........
Manau poer google susirasi ta kosmetologijos centra, zinau tiksliai kad parsideda raide K smile.gif
Lala
Niekaip negaliu rast,tai kokios kainos mazdaug?
Mia
QUOTE(Lala @ 2005 05 24, 08:21)
Niekaip negaliu rast,tai kokios kainos mazdaug?
*

Va vieną radau:

Vis unita

Kainos tai nemažos, juo labiau procedūrą ne vieną kartą reikia atlikti doh.gif :

Viršutinė lūpa, smakro sritis 80-120
Pažastys 180-220
Rankos (nuo riešo iki pieties) 250-350
Bikini 260-350
Blauzdos 350-500
Šlaunys 350-500
Kojos 1000

Gal atsilieps išbandžiusios ? 4u.gif

Satina
Pernai buvau pasiryžusi tai fotoepiliacijai. Kosmetologė sakė, kad reikės trijų kartų (neatsimenu intervalo tarp jų). Kiekvienas kartas - 100 Lt (bikini sričiai). Bet aš vos pirmą kartą iškentėjau, nusispjoviau ir nusprendžiau geriau po vieną plaukelį rakinėsiuos, negu dar kada nors taip kankinsiuos blink.gif
lanaa
na nezinau ar efektas 5 metams. kai kas tvirtina, kad is vis neatauga, matyt nuo organizmo priklauso.na nepigu, bet uztai rami galva, nors ir tuos 5 metus. epiliatoriu naudoti skausminga, nuo visokiu depiliaciniu kremu elergija, skusti kas 2-3 dienas ner kada. jau geriau sis buda, jei galimybes leidzia.
Brazile
QUOTE(Satina @ 2005 05 24, 13:29)
Pernai buvau pasiryžusi tai fotoepiliacijai. Kosmetologė sakė, kad reikės trijų kartų (neatsimenu intervalo tarp jų). Kiekvienas kartas - 100 Lt (bikini sričiai). Bet aš vos pirmą kartą iškentėjau, nusispjoviau ir nusprendžiau geriau po vieną plaukelį rakinėsiuos, negu dar kada nors taip kankinsiuos blink.gif
*

O kur dareisi ir kiek plauku ataugo po pirmo karto?
ametista
Mia, o cia kainos vieno karto ar jau visu?
Brazile
QUOTE(ametista @ 2005 05 24, 14:20)
*

As ne Mia, bet manau, kad tikrai vieno karto ir tai dar gali buti ir brangiau.
body
atrodo visai idomu, pazastukus pavyzdziui, bet kaip supradau skauda...
Mia
QUOTE(ametista @ 2005 05 24, 14:20)
*

Supratau, kad vieno blink.gif

Paskaitinėjau internete, rašo, kad kaip kam skausminga, kai kuriem ir visai neskauda, individualiai viskas. Ir reikia maždaug 5 kartų, po kurių išnyksta apie 90 proc.

Blemba, man taip aktualu doh.gif , kas dar darėtės fotoepiliaciją, prisipažinkit ir papasakokit ax.gif
Blue_rose
NEgi niekas nesidare?
Merginos papasakokit.... neslepkit ax.gif

IR kas geriau, lazeriu, elektrozes budu,ar siuo?
Kuom jie skiriasi (ne kuom skiriasi procedura),bet kuom skiriasi kokybe ir pan.
june1
Noriu pasalinti plaukus fotoepiliacijos budu, bet iskilo klausimas,ar tai nepavojinga sveikatai?Pvz. nera tikimybes sukelti veziui ar pan.?Ka zinote apie tai? g.gif
sunnyday
O gal kas zinot kur kaune fotoepiliacija daro?
sauluke
Taip Kaune daro Tvirteves al. 90a Neuromeda 4u.gif
tik vienas pastebejimas- siuo budu naikinamas tik pigmento turintis plaukas t.y. ne sviesus smile.gif
*ramunė*
FOTOEPILIACIJA.Labai norėčiau kad parašytumėt,kurios esate išbandžiusios.Efektyvu tai ar laikina,kokia kaina,kiek kartų reikia pakartoti group.gif
sunnyday
Tai merginos, ar yra isbandziusiuju? Noretusi daugiau atsiliepimu.
Norna
QUOTE(sauluke @ 2006 01 27, 15:27)
Taip Kaune daro  Tvirteves al. 90a Neuromeda 4u.gif
tik vienas pastebejimas- siuo budu naikinamas tik pigmento turintis plaukas t.y. ne sviesus  smile.gif
*

O gal pati bandei? Kaip rezultatai?
Augustina
Kainos Vilniaus lazerines dermatologijos centre (siaip pigiau negu lazeriu, o proceduru skaicius panasus):

Nepageidaujamų plaukų šalinimas (vienos procedūros kaina)
Antakių srityje 110
Viršutinės lūpos srityje 90-120
Smakro srityje 150-300
Abiejų dilbių srityje 250-350
Abiejų žąstų srityje 280-400
Abiejų blauzdų srityje 350-450
Abiejų šlaunų srityje 450-900
Bikini srityje 330-500
Procedūra krūtinės srityje 300-500
Procedūra krutų srityje 180
Procedūra pečių srityje 400-500
Procedūra pažastų srityje 180-280
Procedūra pilvo srityje 150-250
Procedūra nugaros srityje 450-600
Procedūra sprando srityje 150-300
Procedūra kaklo srityje 150-200
Procedūra gaktos ir lytinių lūpų srityje 130
Procedūra apgamo srityje 50

Cactus_
yra mazdaug 6 firmos, kurios tuo uzsiima.
tie ikainiai, kurie isvardinti yra vienam kartui. realiai reikia ne maziau 5 kartu (nors tinklapiuose rasoma nuo 3 k.).
buvau labai pasiryzysi pati, jau visa info susirinkusi, prisiskaiciusi visokios rasliavos. bet...paskutinei konsultacijai nuejau pas nesaliska zmogu, kuris tikrai tokius dalykus supranta. atsakymas neigiamas.
kaip jau anksciau mineta, fotoepiliacinis lazeris "nemato" sviesiu plaukeliu + tai labai skausminga procedura + ir svarbiausia, po sio salinimo didele tikimybe, jog liks nelygi oda schmoll.gif kas tiktai nera grazu.
tikiuosi, kad bent kiek pagelbejau 4u.gif
ditax
bet kiek as girdejau, kad fotoepiliacija ir lazeris - skirtingi dalykai.
J23
Sveikos,
as esu isbandziusi fotoepiliacija. Ejau i Kosmedija. Buvau 5 kartus. Vieno karto kaina 80 -120 Lt. Rezultatu jokiu. Plaukeliu nebudavo apie menesi. O paskui vel tas pats. Jau geriau su vasku salinti, nors pigiau iseina.
Damapupika
bet jei jau gydytoja pasake, kad nedaryt, tai tikrai stebuklu nebuna, juolab kad ir odos pavirsiuj pakenkt gali.... taigi, mergyckos, gyvensim su savo garbanom ir stebuklu nepadarysim cry.gif group.gif
man tik va idomu, cia vyresnes mamtkos gal pasakys, jums pasikeite tas plaukuotumo kiekis, as kalbu konkreciai apie Usiukus, nuo jaunystes iki dabar, ar ju padaugejo? siaip kiek girdejau, po gimdymo kadangi daug moterisku hormonu atsiranda, tai ir tie niekadejai kaip ir isnyksta, nors nenoriu tiket bebe.gif
kataite
butu labai miela jei papasakotum kaip visa ta procedura praejo.... kiek kainavo...? ir ar veiksminga.. tiesa,o ar nuo visu kuno vietu salina? 4u.gif ax.gif
daiwule
man labai svarbu, kad neskaudėjo, nes aš tokia visko bijanti esu verysad.gif su tokia aparato galvute prideda prie tos vietos ir toks šviesos impulsas tarsi švystelin į plauką. priš tai nuskuta, uždeda želė. taippat akinius nuo šviesos. kiek žinau neatlieka tik antakių, o daugiau visur. jei nori galiu atsiust info, man ja atsiunte prieš procedūras, tik parasyk savo emaila. smile.gif
tundra
QUOTE(daiwule @ 2007 01 22, 13:46)
man labai svarbu, kad neskaudėjo, nes aš tokia visko bijanti esu verysad.gif  su tokia aparato galvute prideda prie tos vietos ir toks šviesos impulsas tarsi švystelin į plauką. priš tai nuskuta, uždeda želė. taippat akinius nuo šviesos. kiek žinau neatlieka tik antakių, o daugiau visur. jei nori galiu atsiust info, man ja atsiunte prieš procedūras, tik parasyk savo emaila. smile.gif
*

Merginos, o jus cia ne apie tuos pacius dalykus kalbate? Ar ne tas pats fotoepiliacija ir fotodepiliacija? Man regis turetu buti fotoepiliacija, nes kaip zinote depiliacijs - ne salinimas su saknim, o tiesiog pacio plauko panaikinimas... rolleyes.gif
daiwule
seiptai internete domejausi kuo skiriasi fotoepiliacija nuo fotodepiliacijos, tai kaip supratau praktiskai niekuo smile.gif ir cia ir cia plaukas salinamas atrodo....
tundra
QUOTE(daiwule @ 2007 01 23, 13:04)
seiptai internete domejausi kuo skiriasi fotoepiliacija nuo fotodepiliacijos, tai kaip supratau praktiskai niekuo  smile.gif  ir cia ir cia plaukas  salinamas atrodo....
*

tai jau visai nebesuprantu ar cia dvi skirtingos proceduros ar viena ir ta pati, tik mergaites ja skirtingai vadina... nail.gif
daiwule
ta pati tik skirtingai vadina smile.gif
kataite
daiwule... jau turiu info... smile.gif bet vistiek aciu...
mant tik idomu, kazi kiek tu proceduru reikia... ir kiek laiko po visu tu fotoepiliacijos proceduru tie plaukai neatauga... ar visam isnyksta..
o tau koks efektas buvo po tos proceduros??? pajutai kad leciau auga? g.gif cool.gif
Damapupika
QUOTE(daiwule @ 2007 01 23, 13:08)
ta pati tik skirtingai vadina  smile.gif
*

siaip jei kalbant apie fotoEpiliacija ir fotoDepiliacija tai gal ir nera skirtumo, cia jau musu kalbesenos klaida, o siaip tai depiliacija yra kai pasalinamas plauko pavirsius, be svogunelio (tai skutimas), o epiliacija kai su juo ( rovimas )
daiwule
kuo tamsesnis plaukas- tuo mažiau procedūrų reikės. Mano , kai juodas, tai 5-6 tereikes. 5 pasisdarius po nepilnu metu tereikia pakartot... na zinoma ir nuo pacio plauko priklauso. Man po 3 karto tai pasimatė rezultatas:) smile.gif
Damapupika
bet paaiskinkit man, o tai atejus jau proceduros daryt, plaukus nuskuta kiek supratau. Bet tai jie atauga taip ? o atauga kaip, ar kaip po skutimo, ar kaip po depiliacijos vasku ? g.gif ir po kiek laiko atauga ? kokiais laiko intervalais atliekamos tos 5 proceduros ? kas menesi ar kaip ?Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
daiwule
atejus nuskuta, o jie atauga mazdaug kaip po paprasto skutimo, tie plaukeliai, kurie buvo augimo fazeje, ty kuriuos pasieke ta sviesa, tiesiog iskrenta. daroma karta per menesi, dazniau nepatartina. kai vyksta procedura, sviesa pasiekia tik augimo fazeje esancius plaukelius apie 30 proc. , todel ir reikalingos dar kelios proceduros.
Qwertama
QUOTE(daiwule @ 2007 02 06, 11:11)
atejus nuskuta, o jie atauga mazdaug kaip po paprasto skutimo, tie plaukeliai, kurie buvo augimo fazeje, ty kuriuos pasieke ta sviesa, tiesiog iskrenta. daroma karta per menesi, dazniau nepatartina. kai vyksta procedura, sviesa pasiekia tik augimo fazeje esancius plaukelius apie 30 proc. , todel ir reikalingos dar kelios proceduros.
*

pirmiausiai aciu uz info. ja gavau ir paskaitinesiu paskui. o dabar noreciau paklausti: tai jeigu juos visus nuskuti tai jie beveik visi ir buna augimo fazeje ar ne taip? tik nedaugelis plauku nebuna todel suprantu kad jiems reikia papildomo seanso. ar ne taip? g.gif
daiwule
jei juos nuskuti, tai nereiskia, kad jie visi buvo augimo fazeje, tu kuriu nebuvo, jiems reikalingi kiti seansai....
2broliai
cia turbut shnekat kur yra motina ir vaikas klinikoje naujas aparatas kaune. antakiai vienas kartas nuo 180 lt. kainuoja. bet ten vadinasi su lazeriu kazkaip g.gif bet laiko ilgai. tik reikia tuos plaukelius kurie miega nuzudyti ir tada rezultatas apie 5-7 metus buna smile.gif
pries pora dienu buvau, -tai ziuresim kiek laikys bigsmile.gif
ta procedura pakenciama mirksiukas.gif nemalonu, bet grozis reikalauja auku lotuliukas.gif
2broliai
pasiziurejau cia kur dariausi buvo epiliacija lazeriu /naujasniu tuo/.
as dariausi todel, kad man skauda pesiotis blush2.gif kelis galiu plaukelius ishsipesti jeigu ir ataugs, bet pastoviai pestis ir dar skirti laiko nuvaziuoti iki grozio salono doh.gif ax.gif
daiwule
seip tai su fotodepiliacijos aparatu antakiu nedaro, kiek girdejau....
Aislanda
QUOTE(2broliai @ 2007 02 06, 18:06)
cia turbut shnekat kur yra motina ir vaikas klinikoje naujas aparatas kaune. antakiai vienas kartas nuo 180 lt. kainuoja. bet ten vadinasi su lazeriu kazkaip  g.gif  bet laiko ilgai. tik reikia tuos plaukelius kurie miega nuzudyti ir tada rezultatas apie 5-7 metus buna  smile.gif
pries pora dienu buvau, -tai ziuresim kiek laikys  bigsmile.gif
ta procedura pakenciama  mirksiukas.gif  nemalonu, bet grozis reikalauja auku  lotuliukas.gif
*

ogoo kainyte biggrin.gif kazkaip neitiketina,kad tiek laiko g.gif o kiek is viso proceduru reikia?
daiwule
fotodepiliacija tai ne lazeris...o reikia kazkur mazdaug 6- 8 proceduru smile.gif
kamilee
na pagaliau atradau tema, kurioj galiu pasireiksti, nes pati isbandziau smile.gif ir zinokit visai patiko 4u.gif neskaudejo, dariaui pirma karta nemokamai, gal jus planuojate isbandyti ?butu idomu pasidalinti emocijomis smile.gif
spalvota
QUOTE(kamilee @ 2007 03 27, 16:03)
na pagaliau atradau tema, kurioj galiu pasireiksti, nes pati isbandziau  smile.gif  ir zinokit  visai patiko  4u.gif  neskaudejo, dariaui pirma karta nemokamai, gal jus planuojate isbandyti ?butu idomu pasidalinti emocijomis  smile.gif
*

Kur darei?
kamilee
QUOTE(spalvota @ 2007 03 29, 16:54)
Kur darei?
*

kaune, grozio salone. uzsiregistarvau ir kitam kartui, sake jie daro daugelyje miestu
barbe
labutis 4u.gif gal gali tiksliau parasyt kokiam cia salone kaune, susidomejau ir as ax.gif
kamilee

i 
Reklama forume draudžiama.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.