Įkraunama...
Įkraunama...

Didelių dydžių liemenėlės - ar įmanoma rast LT?

Sveikos.
čia mano pirmas postas, jei kas netaip, nemuškit stipriai blush2.gif

mano problema - niekur parduotuvėse nerandu savo dydžio liemenėlės, tiesa, vienoj dėvėtų rūbų parduotuvėj radau 85F, bet dabar tuo 85 galiu 2 kartus apsivyniot tongue.gif tongue.gif tongue.gif
bet pakeičiau ankstesnius DD liemenukus ir krūtinė pakilo, sustangrėjo nuo to F cool.gif
tik dabar bėda - pagal mano normalius skaičiavimus [ http://www.undercoverexperience.co.uk/ http://www.brastop.co.uk/ http://www.figleaves.com/uk/ http://www.curvesandlace.com/home.aspx itt] gaunasi "kosminis" dydis - bet žinau, kad mano krūtinė nėra gigantiška, 75HH tai nėra baisiai didelė krūtinė [man daug laiko užėmė persilaužt ir pamiršt tuos kvailus DD unsure.gif ]

žinau, žinau, moterys pripratusios prie "made in china" dydžių iki D ["D tai didelė krūtinė"], bet jei pasižiūrėsit dydžius tų firmų, kurios yra žinomos pasaulyje [freya, panache itt], jie turi dydžius iki L bigsmile.gif

taigi - gal žinot, kur pas mus parduotuvėj rast savo dydį? be to, esu įsitikinus 200 proc., kad įrašę savo matmenis ir apskaičiavę tinkamą liemenėlės dydį, būsite priblokštos. mano draugės negalėjo iš pradžių patikėt, bet vėliau... niekur niekas nekaro, krūtinė stangri, apvali, mmmmhhh...noriu rolleyes.gif

bet ar rasiu LT tokių liemenėlių? manau, kad niekas į LT neveža freya ar panache, o triumpie turi tik iki E [gėda] doh.gif

soriukas už tokš ilgą pranešimą, bet man tai tikrai svarbu.

ačiūkas blush2.gif
Atsakyti
yra tema ka daryti kai krutine C dydzio ir daugiau, tai pasieskok 4u.gif
Atsakyti
Manau didziausias liemeneles galima rasti Marks&Spencer. Bent jau UK tai visos kurioms reikia, ten perka mirksiukas.gif
Atsakyti
na, jei norite kokybiškos, tai iš internetinės pardės Victoria Secret galima užsisakyti per tarpininkes mirksiukas.gif, yra skelbimų skyrelyje
Atsakyti
Siaip tokia tema, kaip jau kazkas minejo, yra ax.gif Is patirties galiu pasakyt, kad LT nelabai imanoma rast liemeneles didesniems papuliams (nors gal cia as nemoku ieskot, nes skelbimu lentoj idetom mano liemenelem kazkodel niekas nesidomi, reiskia randa ir cia turbut) Todel praktiskai visas siunciuosi. Pirmoji mano parsisiustoji buvo is VS, kokybe gera, bet kad labai labai nepasakyciau, todel nesu viena is del VS pamisusiu mamu lotuliukas.gif LaSenza esu siuntusi, tai man kazkokie biskiuka pamazinti buvo dydziai, nors kokybe nebloga. Dar turiu Next, M&S liemeneliu- tos tiko idealiai ir kokybe be priekaistu, o ir kaina prieinamesne. Tai va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 09 liepos 2008 - 20:05
Mano krūtinė nestuke.gif metu padidėjo iki 80 E, tai užsiknisau ieškotis tokio dydžio liemenėlių doh.gif
Atsakyti
Didesnį dydį perku Marks and Spencer, patinka minimaizeriai, neseniai apsipirkau lindex'e Gedimino 2, ten mačiau ir labai didelių dydžių 4u.gif beje, patogios formos smile.gif
Atsakyti
Perku "Miglėje".
Ilgą laiką buvau Chantelle gerbėja (ypač Hedonos - neypatingas grožis, bet patogūs), dabar išbandžiau ir kitų. Pastabėjau, kad prancūziškų papinukų kaušelio raidės paprastai reikia daug mažesnės nei įprasta.
www.migle.lt
Atsakyti
kazkurią dieną Akropolio Maximoje mačiau kelių spalvų (juoda, odos spalva, balta, zydra i violetine) didelių dydžių
man jie tokie grazus buvo bet per dideli
po 30 lt
Atsakyti
ačiū jum už atsakymus, bet...BET, man nereikia didelių apimčių [tokie yra virš D mark and spencer'y arba maximoj, man reikia 80 apimties, o parduotuvėse būna E arba F tik su apimtim virš 90 schmoll.gif
bet...nusipirkau la senzoj [nors turi tik iki F] 2 liemenukus, sumokėjau daug, bet esu patenkinta, ir 85 tiko, nes jie turi labai sumažintą apimtį mirksiukas.gif
taigi, jau esu patenkinta.

dontstop --> 80E rast lengva net turguje mirksiukas.gif

migle yra gėris, bet man nepatinka jų modeliai.
gal žinot, kur galiu įsigyt laumos liemenukų?

ir soriukas, kad nerašiau temoj kai krūtinė C+, mano tikrai daaaau didesnė, o C visai nėra didelė, netgi 70D yra maža.
va, neseniai turguj buvau, tik susinervinau, nes kai klausiau didelių dydzių, tiesiog klausiau, kokių turi didelių, tai sakė D [haahahhahaha]
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2008 07 13, 22:15)
ir soriukas, kad nerašiau temoj kai krūtinė C+, mano tikrai daaaau didesnė, o C visai nėra didelė, netgi 70D yra maža.


Reikia ne tik temos pavadinima skaityt, bet ir kas viduj parasyta tongue.gif Tikrai ten daug pasisakymu dideles krutines tema mirksiukas.gif Apie C+ ten net nekalbama lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juodas-drugelis @ 2008 07 13, 22:15)
ačiū jum už atsakymus, bet...BET, man nereikia didelių apimčių [tokie yra virš D mark and spencer'y arba maximoj, man reikia 80 apimties, o parduotuvėse būna E arba F tik su apimtim virš 90  schmoll.gif
bet...nusipirkau la senzoj [nors turi tik iki F] 2 liemenukus, sumokėjau daug, bet esu patenkinta, ir 85 tiko, nes jie turi labai sumažintą apimtį mirksiukas.gif
taigi, jau esu patenkinta.

dontstop --> 80E rast lengva net turguje mirksiukas.gif


Kazkaip priestarauji pati sau ax.gif Tai jei 80E rast lengva net turguje, o tau ir reikia 80E, tai kam isvis ta tema uzvesta ir kame problema? blink.gif P.S. Spencery tikrai apimtys nera dideles ax.gif
Atsakyti
ziurejau as Markse liemenukus - visi man mazi doh.gif blink.gif arba ispirkta labai buvo didesniu dydziu doh.gif
Atsakyti