Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana baigus mokyklą

Sveiki. Susidūriau su problema. Sūnus baigia gimnaziją ir mes, tėvai, norėtume padovanoti ką nors įsimintino ir ilgaamžiško. Kad tai nebūtų greit susidėvintis daiktas, o tarnautų ilgai ir primintų jam šį gyvenimo etapą (mokyklą). Niekas nešauna į galvą, nebent parkeris auksine plunksna, biuro reikmenys (būsimam ekonomistui), graži nuotrauka ar paveikslas. Deja, kol kas savo mažame mieste nieko tokio neradom. Ką jūs dovanojate savo vaikams, ar iš viso tokie dalykai daromi?
Atsakyti
Aš nieko nesitikiu gaut, jau gavau gimtadienio proga dviratį, tai čia galima užskaityt, kaip ir baigimo proga 4u.gif Žinau būna mašinas dovanoja rolleyes.gif O parkeris... gal ir nebloga mintis, jei žmogus rašo juo, o ne tušinukams pirmenybę teikia. Nei nuotraukos, nei paveikslo kažkaip nenorėčiau gaut unsure.gif Gera dovana būtų "kietas" skaičiuotuvas, braižantis grafikus ir t.t. thumbup.gif ekonomistai, berods su matieka nemažai susiduria unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2008 07 09, 19:56)
Sveiki. Susidūriau su problema. Sūnus baigia gimnaziją ir mes, tėvai, norėtume padovanoti ką nors įsimintino ir ilgaamžiško. Kad tai nebūtų greit susidėvintis daiktas, o tarnautų ilgai ir primintų jam šį gyvenimo etapą (mokyklą). Niekas nešauna į galvą, nebent parkeris auksine plunksna, biuro reikmenys (būsimam ekonomistui), graži nuotrauka ar paveikslas. Deja, kol kas savo mažame mieste nieko tokio neradom. Ką jūs dovanojate savo vaikams, ar iš viso tokie dalykai daromi?



o apie auksinį ar sidabrinį didelį žiedą negalvojote? Išgraviruoti tekstą galima, datą gal, tikrai ilgam būtų. Arba geras rankinis laikrodukas su graviruotu tekstu atminimui.
Atsakyti
Laikroduką jau turi, apie žiedą negalvojom, nes auksiniai brangūs. Mūsų skiriama suma neišneša. Šiandien nupirkom firminį Parker tušinuką, nerūdijančio plieno su aukso apdaila. Galės dėti parašus ant svarbių dokumentų biggrin.gif . Norėjom pirkti parkerį, bet pagalvojom, kad šiuolaikinis jaunimas nelabai jais rašo, tai pasirinkom tušinuką.
Parker 45
O šiaip tai neseniai pirkom nešiojamąjį kompiuterį, ber tai ne dovana atminimui, o būtinybė. Taip, kad atminimo dovanai ne kažin kiek ir galėjom skirti. Ačiū už patarimus, bet dovaną jau išsirinkom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 11 liepos 2008 - 20:46
Aš gavau parkerį. thumbup.gif Ne veltui pirmą semestrą šiek tiek paplušėjau ir sudariau visas sąlygas raudonam diplomui yahoo.gif mokyklos dovana su ant dangtelio išgraviruotu vardu ir pavarde.
O jūsų dovana manau thumbup.gif , bet aš kaip parkerių mylėtoja prisiminsiu aukletojos žodžius: rašto darbus reikia rašyti gimnazisto rankos vertu rašikliu dirol.gif
Atsakyti
Manau kad mano sūnus vertas dar ne tokio rašiklio biggrin.gif . Egzaminus išlaikė labai gerai, na, aišku iki šimtuko pritrūko. Na, bet ne tame esmė. Svarbu, kad būtų geras žmogus ir jam gyvenime sektusi 4u.gif .
Atsakyti
Manau, gera dovana thumbup.gif Pati esu emocianali asmenybė, nuo tėvų mokyklos baigimo proga gavau auksinį žiedelį, kuriuo buvau ir esu labai patenkinta, tokia superinė dovana atminimui smile.gif Tiesa, jis dabar jau nelabai nešiojamas, kadangi pati pamėgau geltoną, ne rusišką auksą. ax.gif
Atsakyti
As kaip tik vakar gavau dovana - auskarus ir pakabuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar vieną gerą dovaną sugalvojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif thumbup.gif Galima stojimų įmoką sumokėt, pasirinktinai 80Lt ar 170Lt lotuliukas.gif Įsivaizduoju, kaip žmogus apsidžiaugtų clap_1.gif hihihi.gif
Atsakyti
Anokia čia dovana. Tai tėvams privaloma. O dovana turi ilgam priminti įvykį, būti su tuo įvykiu susijusi.
Atsakyti
dar, manau, butu galima padovanoti tarptautiniu zodziu zodyna ax.gif
pati gavau toki ir is tiesu pravercia kai kada blush2.gif
Atsakyti
o aš kitais metais baigsiu mokyklą ir mes su tėvais jau sutarėm- nereikia bala žino kokių daiktų, kurių ir pati galiu nusipirkti biggrin.gif su drauge ir savo tėvais pakalbėjom ir jie sutiko- baigimo proga dovanoja mum kelionę 4u.gif kaip to laukiu wub.gif
Atsakyti