Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(madeina @ 2007 09 13, 21:27)
mes su tutti klausiam, GAL KAS ZINOT KUR DAZO KAILIUS? VILNIUJE, AR KLAIPEDOJE?

Odas dažo net ir valyklose..o vat su kailiais sudetingiau g.gif
Atsakyti
kažin batus perdažytų?
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 10 04, 17:26)
kažin batus perdažytų?

Ir man reikėtų perdažyti šviesiai rožinius verstos odos batus. Idomu, ten Karoliniškėse galėtų, ir nesugadintų jų? Nes tada tai gun_bandana.gif gun_bandana.gif fear.gif
Atsakyti
Man aktualu. Keliaujam i virsu.

Kas namu salygomis persidazinejo rubus? Kur pirkot dazus?
Atsakyti
as kazkada daziau medvilninius marskinukus (truputi likros gal juose yra dar). tai pirkau paprastus drabuziu dazus senukuose , nte nebrangiai pakelis kainuoja. daziau juoda spalva, ir laabaai normaliai nusidaze, tik dabar po dvieju metu nesiojimo isbluko, jau tokie nunesioti yra lotuliukas.gif tik va kas nervino tai puoda po to plauti... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano draugas nori nudazyti megztini, sake pakeite spalva ties kaklu, tik nezino kur kaune butu galima tai padaryti ir klausimas ar verta, kiek laikysis spalva, ar nedazys rubu ir pan.
Atsakyti
As tai pati dazau skalbimo masinoj. Ziurint kokia megztinio sudetis, tai tam skirtu dazu nusipirkt. IKI parduotuvej buna medvilnei, linui. O Maximoj dirbtiniam pluostui, tokie juodi pakiukai, vadinasi Aniliniai dazai.
Viska padarau pagal instukcija. Dejau 2 pakiukus dazu. Ten lygtais reik istirpinti dazus stiklineje, ipilti i bugna stikline rupios druskos, supilt ta dazu tirpala ir skalbti. Nusidaze viskas gerai. Sintetine plostine striuke tapo melyna.
Atsakyti
QUOTE(gania @ 2007 10 23, 22:36)
Sveikos,
mano draugas nori nudazyti megztini, sake pakeite spalva ties kaklu, tik nezino kur kaune butu galima tai padaryti ir klausimas ar verta, kiek laikysis spalva, ar nedazys rubu ir pan.



Su tokia problema susiduriau Kaune 1999-aisiais. Tada reikejo balta suknute perdazyt, nes deme atsirado, o suknute labai patiko. Istaigu, tuo uzsiimanciu, buvo nebelike. Kazkokiu mistiniu budu vienos pazistamos mamakazkam padave nudazyti kazkur Jonavos g. Ir tai buvo vienintelis variantas- "dzinsine" spalva. Abejoju, ar nuo tu laiku padaugejo tokia paslauga teikianciu imoniu unsure.gif

Jei netycia i Vilniu i svecius atvaziuosi - siandien visai netycia uzmaciau, jog tokia paslauga yra teikiama blink.gif smile.gif Laisves pr., tame paciame pastate kai pir Karoliniskiu biblioteka.

QUOTE(KriuKriu @ 2007 10 29, 14:55)
As tai pati dazau skalbimo masinoj. Ziurint kokia megztinio sudetis, tai tam skirtu dazu nusipirkt. IKI parduotuvej buna medvilnei, linui. O Maximoj dirbtiniam pluostui, tokie juodi pakiukai, vadinasi Aniliniai dazai.
Viska padarau pagal instukcija. Dejau 2 pakiukus dazu. Ten lygtais reik istirpinti dazus stiklineje, ipilti i bugna stikline rupios druskos, supilt ta dazu tirpala ir skalbti. Nusidaze viskas gerai.  Sintetine plostine striuke tapo melyna.


O prie kokiu prekiu prekybos centruose tie dazai buna sudeti? Prie siulu ar kazkur kitur?
Atsakyti
aciu uz pasiulyma, jei reiks zinosiu, kad galima paciam, bet nelabai noriu tiket, kad vyrukas tokiais darbais uzsiimtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letka @ 2007 10 29, 22:48)
O prie kokiu prekiu prekybos centruose tie dazai buna sudeti? Prie siulu ar kazkur kitur?

Prie buitines chemijos, kur balikliai visokie, uzuolaidu druskos ir pan.
Atsakyti
Skubu pasidalinti savo patirtim.

Nusipirkau Maximoj dažus, perdažinėjau džinsu, vaiko golfą ir striukę. Turiu pasakyt, košmaras. Nors vykdžiau visus etiketėje pateiktus nurodymus, rūbai nusidažė nelygiai. Be to, skalbiant su kitais rūbais, jie juos taip pat nudažė, patys tuo tarpu pašviesėjo (neišliko tokia ryški spalva). Dažiau tamsiai mėlynai. Supyliau net 2 pakelius dažų.
Žodžiu, įdomumo dėlei galit tokį eksperimentą pakartoti, tik rekomenduočiau to nedaryti su gerais rūbais, bent jau pradžioje. Įgudus, gal pavyks, bet aš šito daugiau nedarysiu.
Atsakyti
Rekomenduoju savo praktiką-dažyti skalbimo mašinoj.Nusidažo lygiai ir nėra jokių terlionių.Įjungti aukščiausią temperatūrą ir skalbimo režimą be pirminio skalbimo su 4 nuskalavimais.Supilti dažus atskiestus trupučiu vandens su druska(kaip instrukcijoj rašo,tik ne į puodą ,o į skalbyklę).Kai prasidės skalavimas,galima acto porą šaukštų įpilti.Po dažymo skalbyklė liks švarutėlė,bet dėl visa ko pirmąsyk geriau tamsesnius rūbus kiškit,ne baltus.Taip dažiau nertinį ir bliuzę ryškiai raudonai.Rezultatas LIUKS!
Papildyta:
P.S.Šį receptą man pardavėja ūkinių prekių pasakė,ten,kur ir pirkau dažus.Dažai buvo skirti medvilnei,viskozei ir kitam natūr.pluoštui.Sintetikos nebandžiau,nežinau.
Atsakyti