Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2009 03 14, 21:26)
Vat man irgi idomu-ar paltus dazo. Turiu du baltus paltus, kuriuos parsinesiau is po cheminio valymo gelsvais plemais.


dazo mirksiukas.gif kaip tik praeita savaite ten buvau nuejusi ax.gif irgi del palto, tiksliau puspalcio biggrin.gif aplinka tai ten blink.gif bet kiek maciau nudazytu ir iskabintu rubeliu, tai neblogai atrode...paklausiau kainu, tai sake nudazyti puspalti (toks auksciau keliu) kainuotu 100Lt. sakiau pamastysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 15 kovo 2009 - 01:12
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 15, 02:12)
dazo mirksiukas.gif kaip tik praeita savaite ten buvau nuejusi ax.gif irgi del palto, tiksliau puspalcio biggrin.gif aplinka tai ten blink.gif bet kiek maciau nudazytu ir iskabintu rubeliu, tai neblogai atrode...paklausiau kainu, tai sake nudazyti puspalti (toks auksciau keliu) kainuotu 100Lt. sakiau pamastysiu.


O gal numeriuka turi, arba adresa zinai tikslu? Buciau labai dekinga mirksiukas.gif (nesu vilniete, o numeriukai, kuriuos cia kazkas rase nebenaudojami)
Atsakyti
O gal zinote kur Panevezyje dazo drabuzius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2009 03 16, 19:08)
O gal numeriuka turi, arba adresa zinai tikslu? Buciau labai dekinga  mirksiukas.gif (nesu vilniete, o numeriukai, kuriuos cia kazkas rase nebenaudojami)


as kazkaip net labai abejoju, kad jie ten koki telefona nuri biggrin.gif nes ten toks rusys... o tikslaus adreso nepasakysiu, nes nezinau blush2.gif na, ten yra toks prekybos centras, jeigu vaziuojant laisves prospektu link lazdynu, tai iskart uz spaudos rumu po kaire- kitaip nemoku paaiskint blush2.gif na, jie tam prekybcentry ir issikure- paskui ten lengva rasti, nes yra iskaba mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, buvau siandien ten, palikau savo abu paltus. Sake, pabandys baltai, bet jei nelabai kas iseis, dazys kita spalva (mano pageidavimu tik juoda smile.gif ).Kita savaite bus matyt kas gausis. Vieno nudazymas 150 lt ir + valymas (sake dar ne pats nezino kiek tas bus ).Kiek rode darbu-nu graziai atrode thumbup.gif dar jis ten su oda darbuojas-restauruoja, dazo, tai prie to paties ir savo pusiau odine rankine palikau,kuriai valymas jau ko gero ir nelabai bepades ax.gif Tai lauksiu rezultato.
Atsakyti
O kur Vilniuje rasti dažų, kad pati galėčiau nusidažyti?
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 03 19, 16:28)
O kur Vilniuje rasti dažų, kad pati galėčiau nusidažyti?


siaip kiekvienam prekybos centre yra dazu drabuziams dazyti, bet jie nekokios kokybes ax.gif geresnes kokybes yra Meno Muzoj- Dysnos g. 4. Ten ivairiu firmu yra. Pakelis apie 5Lt kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
o as dabar pagalvojau g.gif turiu toki medziagini rankinuka sviesiai pilkos spalvos, o rankeneles juodos odines. man tas rankinukas truputi issipurvino, tai as sugalvojau ji isplauti blush2.gif ir man tuo tu rankeneliu ten kai kur juodai nusidaze doh.gif buvau nunesusi i valykla, sakiau gal isvalys, bet neapsieme blush2.gif tai dabar kilo mintis- gal reiktu ji man tada juodai nudazyti? g.gif ar kuri bandet ten rankinuka dazyti? g.gif

Rasyte-mergyte, gal jau atsiemet savo rankinuka, kaip rezultatas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 19, 19:50)
siaip kiekvienam prekybos centre yra dazu drabuziams dazyti, bet jie nekokios kokybes ax.gif geresnes kokybes yra Meno Muzoj- Dysnos g. 4. Ten ivairiu firmu yra. Pakelis apie 5Lt kainuoja mirksiukas.gif


Nusipirkau ten dažus, bet ten informacijos labai mažai... Tai ir nesuprantu kaip čia dažyti g.gif
Atsakyti
o as noreciau dzinsu spalva atgaivinti ax.gif idomu ar sugebetu taip padryti,,ar neuztamsintu stipriai g.gif
Atsakyti
QUOTE(stella2007 @ 2009 03 24, 20:22)
o as noreciau dzinsu spalva atgaivinti  ax.gif  idomu ar sugebetu taip padryti,,ar neuztamsintu stipriai  g.gif


man atrodo neuztamsintu, nes as daziau su vienu pakeliu toki megztuka, tai nusidaze, bet ne taip kaip tikejausi, bet gal del to, kad ant mazos vandens temperaturos daziau ir neilgai laikiau, kad nesugadint audinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 21, 18:08)

Rasyte-mergyte, gal jau atsiemet savo rankinuka, kaip rezultatas? ax.gif



Nea, dar neatsiemiau.Vakar turejo ryte man ji dazyti, ir po pietu sake jau butu buve galima atsiimt, bet as operacija turejau po pietu, tai nelabai ji man berupejo pasiimt ax.gif Kita savaite vel vaziuosiu Vilniun, tai ir parasysiu kokie rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti