Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(wwwi @ 2009 09 30, 18:14)
bandykit nesti i drabuziu valykla esancia savanoriuose priesais juze. (sasnausko g.)

aš ten skambinau,sakė nedažo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobretti: 30 rugsėjo 2009 - 18:54
Jei medvilninė- bandykit dažyti pati skalbiankėj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 09 30, 20:02)
Jei medvilninė- bandykit dažyti pati skalbiankėj smile.gif

išduok kaip tas procesas vyksta bigsmile.gif pirmą kart girdžiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 10 01, 12:23)
išduok kaip tas procesas vyksta  bigsmile.gif pirmą kart girdžiu ax.gif



Cituoju savo seną kelių metų žinutę:

Rekomenduoju savo praktiką-dažyti skalbimo mašinoj.Nusidažo lygiai ir nėra jokių terlionių.Įjungti aukščiausią temperatūrą ir skalbimo režimą be pirminio skalbimo su 4 nuskalavimais.Supilti dažus atskiestus trupučiu vandens su druska(kaip instrukcijoj rašo,tik ne į puodą ,o į skalbyklę).Kai prasidės skalavimas,galima acto porą šaukštų įpilti.Po dažymo skalbyklė liks švarutėlė,bet dėl visa ko pirmąsyk geriau tamsesnius rūbus kiškit,ne baltus.Taip dažiau nertinį ir bliuzę ryškiai raudonai.Rezultatas LIUKS!
Papildyta:
P.S.Šį receptą man pardavėja ūkinių prekių pasakė,ten,kur ir pirkau dažus.Dažai buvo skirti medvilnei,viskozei ir kitam natūr.pluoštui.Sintetikos nebandžiau,nežinau.


Viena panelė iš SM dažė džinsus pagal šį mano receptą, tai gavosi viskas super.

Tik nebijokit ir nedrebėkit dėl savo skalbiankių, joms nič nieko nenutinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mickevičiaus g. link AKROPOLIO einant .Yra reklama ant namo, reikia i kiemą įeiti.
Atsakyti
o kaip vilniuje, kur odinius drabuzius gerai dazo? jau viena karta odini svarkeli daziausi, tai nepatiko visiskai darbas, o kaina patyliu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 10 01, 20:48)
Cituoju savo seną kelių metų žinutę:

Rekomenduoju savo praktiką-dažyti skalbimo mašinoj.Nusidažo lygiai ir nėra jokių terlionių.Įjungti aukščiausią temperatūrą ir skalbimo režimą be pirminio skalbimo su 4 nuskalavimais.Supilti dažus atskiestus trupučiu vandens su druska(kaip instrukcijoj rašo,tik ne į puodą ,o į skalbyklę).Kai prasidės skalavimas,galima acto porą šaukštų įpilti.Po dažymo skalbyklė liks švarutėlė,bet dėl visa ko pirmąsyk geriau tamsesnius rūbus kiškit,ne baltus.Taip dažiau nertinį ir bliuzę ryškiai raudonai.Rezultatas LIUKS!
Papildyta:
P.S.Šį receptą man pardavėja ūkinių prekių pasakė,ten,kur ir pirkau dažus.Dažai buvo skirti medvilnei,viskozei ir kitam natūr.pluoštui.Sintetikos nebandžiau,nežinau.
Viena panelė iš SM dažė džinsus pagal šį mano receptą, tai gavosi viskas super.

Tik nebijokit ir nedrebėkit dėl savo skalbiankių, joms nič nieko nenutinka mirksiukas.gif

dėkui už patarima 4u.gif teks pasinaudot,jei nerasiu kur dažo smile.gif

QUOTE(artka @ 2009 10 02, 15:36)
Mickevičiaus g. link AKROPOLIO einant .Yra reklama ant namo, reikia i kiemą įeiti.

dekui už info 4u.gif kaip tik šiandie busiu toj gatvej,reiks pasidairyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 10 03, 11:29)
dėkui už patarima 4u.gif teks pasinaudot,jei nerasiu kur dažo smile.gif
dekui už info 4u.gif kaip tik šiandie busiu toj gatvej,reiks pasidairyt mirksiukas.gif

praneskit kaip sekesi, nes ir man dazymas labai aktualus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(artka @ 2009 10 02, 15:36)
Mickevičiaus g. link AKROPOLIO einant .Yra reklama ant namo, reikia i kiemą įeiti.

kurioj tikliau vietoj?Vakar ėjau,bet niekur neradau tos iškabos g.gif
Atsakyti
O kur randate dažų pirkti? Norėčiau nusidažyti džinsus.... wink.gif
Atsakyti
Ūkinių prekių parduotuvėse. Kainuoja kelis litus.
Džinsams tinka dažai medvilnei.
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 10 07, 07:03)
Ūkinių prekių parduotuvėse. Kainuoja kelis litus.
Džinsams tinka dažai medvilnei.

Dėkoju, eisiu ieškoti wink.gif 4u.gif
Atsakyti