Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

MERGINOS AR BUVO PAMINETA KLAIPEDA, AR PRALEIDAU blush2.gif tongue.gif
GAL KURI ZINO KUR?
Atsakyti
del melynu i juodus dzinsu nezinau, man geriau nusidaze kai sklabiau geraja puse i virsu, kuno netepa
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 04 09, 16:27)
del melynu i juodus dzinsu nezinau, man geriau nusidaze kai sklabiau geraja puse i virsu, kuno netepa


Dekui 4u.gif
Siandien atlikau ta zygdarbi, pirkau vistik melyna spalva ir kaip graziai atitiko tikraja dzinsu spalva ir nusidaze super thumbup.gif bigsmile.gif tik biski pridirbau su vonia... Mano skalbykles zarna nukreipta i vonia, o ne i vandentieki iskarto tai kai pradejo isleidineti vandeni toooki visa melyna ir violetini ir juoda tai mano vonia iskart nusidaze visomis spalvomis jau maniau viskas, bet atsisveite su soda. Deja del sios patirties nemanau kad dar karta isdrisiu dazyti rubus, vonios gaila...
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2010 04 09, 17:50)
Dekui  4u.gif
Siandien atlikau ta zygdarbi, pirkau vistik melyna spalva ir kaip graziai atitiko tikraja dzinsu spalva ir nusidaze super thumbup.gif  bigsmile.gif  tik biski pridirbau su vonia... Mano skalbykles zarna nukreipta i vonia, o ne i vandentieki iskarto tai kai pradejo isleidineti vandeni toooki visa melyna ir violetini ir juoda tai mano vonia iskart nusidaze visomis spalvomis jau maniau viskas, bet atsisveite su soda. Deja del sios patirties nemanau kad dar karta isdrisiu dazyti rubus, vonios gaila...


o kur pirkote dažus?
Atsakyti
o dazus pirkdamos gal pastebejote ar yra rudos spalvos dazu medvilnei?
Atsakyti
O KUR PERKAT DAZUS?
Atsakyti
as senukuose pirkau, prie skalbimo priemoniu virsutinej lentynoj
Atsakyti
A TAIP IR RASOSI DAZAI RUBAMS? NESU ATKREIPUS DEMESIO... IR DAZIUS NESU... blush2.gif BET SAKYKITE O AR NENUBLUNKSTA AR NENUSISKALBIA SPALVA...KAD NEBUTU ISSKALBI IR DRYZUOTAS PALIEKA... hihihi.gif
DAUK KA NORECIAU PERDAZYTI g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
nedideli juodi pakuciai su kazkokiu vaivorykstiniu logu
skalbiau savo dzinsus nieko blogo nenutiko

man tai idomu ar isblukintos demes uzsidazo dazant situo budu, sudirbau viena ruba galvoju ar eitu sutvarkyt
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 04 09, 20:54)
nedideli juodi pakuciai su kazkokiu vaivorykstiniu logu
skalbiau savo dzinsus nieko blogo nenutiko

man tai idomu ar isblukintos demes uzsidazo dazant situo budu, sudirbau viena ruba galvoju ar eitu sutvarkyt



reiks pabandyt... jus ant kokio skuduro pablukinkit, o tada pabandykit uzdazyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti visoms už patarimus,kaip nusidažyti pačiai... biggrin.gif Ką tik nusidažiau savo mėgstamą švarką ir esu labai patenkinta-nusidažė super. thumbup.gif O jau mesti norėjau..Dabar lekiu pirkti citrinos rūgšties(kaip viena mamytė rekomenduoja)ir dar kartelį sklabimą užstatysiu.
Atsakyti
o niekas nebandėte rankomis skalbiant dažyti? man kažkaip baisu skalbimo mašiną sugadinti blush2.gif
Atsakyti