Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

man irgi reikia Vilniuj, o patiems dažyt neturiu indo, ar ji poto atplausi? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Zuma, ar jau buvai? kokios kainos ?
man reikia nudažyt megztą maikutę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Top @ 2005 06 13, 23:08)
o kodel nenori pati pabandyti ju nudazhyt?smile.gif
ash va savo mazhosios sukneles aptashkytas obuoliu tyrele, kuri, deje neishsiplove nudazhiau pati aniliniais dazhais.. tai tikrai labai paprasta! Senuku prekybos centre gali nusipirkti dazhu audiniui 'aniliai' dazhai tam skirti, paskui ipili juos i vandeni, idedi acto, druskos ir verdi tam tirpale rubelius.. visai smagus efektas, beje, jeigu ruba surishi mazgais, tai gausis labai fainos demes tos spalvos kaip ir naturali  audinio spalva.. smile.gif
tai va tiek..


As nusipirkau situ dazu - tai va - sugadinau puoda, kuriame viriau, ismeciau savo rubeli, kuri daziau, nes po tokio dazymo nekaip nenusiplove man dazai, visa buvau raudona, ir mirkiau ir vel viriau, o raudonumas vis eina ir eina, rankos paraudo .Nezinau kaip dar reikejo skalauti kad nueitu tas raudonis, neiskentus - ismeciau ir ruba ir puoda, Vsio daugiau nesiterliosiu, nesamone kazkokia. verysad.gif
Atsakyti
O tau reikejo su "ACE" ir puoda ir rankas paplauti. Viskas puikiai nusivalo, tik kad kvapas ne koks schmoll.gif. O rubeli reiktu bent kelis kartus skalbimo masinoj perplauti. Tik taip rubelis nebesidazys thumbup.gif .
Atsakyti
Mielos mamytės, gal galit patarti, kur Vilniuje kokybiškai perdažyti verstos odos drabužį. Internete radau krūvą firmų, kurios tuo užsiima, tačiau norisi išsirinkti tokią, kuri tikrai savo darbą atliktų kokybiškai. Pasidalinkit patirtim, jei kartais kuri nors tuo jau naudojosi. Ačiū.
Atsakyti
Gal kas žino kokią įmonę Kaune kur galima perdažyti rūbus g.gif ir kiek maždaug tai kainuoja? Turiu tokią pukuotą striukę violetinės spalvos norėciau perdazyti į juodą g.gif (sintetika), bet nežinau kur kreiptis doh.gif
Atsakyti
Prieš kokį pora metų dažiau džinsus dažykloje Saulėtekyje, ten reikia eiti iš kiemo pusės, tokia nežymi įstaigėlė, bet nudažė kokybiškai (kainavo, berods, 20 Lt).
Atsakyti
Gal kas esat susidure ir zinot kur VILNIUJE dazo rubus? Mano velvetine striukyte isblukusi, bet tokia miela. Jei imanoma butu perdazyt...
padekit unsure.gif
Atsakyti
is tiesu gal kas zinot kur perdazo odinius drabuzius?..mano odinis paltukas taip prasosi perdazymo..
Atsakyti
Siaip visose rubu valyklose dazo rubus. Taip pat galima nusipirkti ir paciai dazomuju milteliu skirtu specialiai rubams dazyti ir nudazyti norima spalva.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2005 09 04, 12:13)
Gal kas esat susidure ir zinot kur VILNIUJE dazo rubus? Mano velvetine striukyte isblukusi, bet tokia miela. Jei imanoma butu perdazyt...
padekit  unsure.gif

Galima pačiai dažyti anilino dažais medvilnei. Kur jų dabar būna, nežinau- kažkada pirkau turguje, gal jų būna dailininkams skirtose parduotuvėse. Dažymas: į verdantį vandenį supilami dažai, sudedami reikalingi priedai, kiek pamenu medvilnei valgomoji druska, o vilnai - actas. Įmetamas rūbas, pamaišoma ir skalaujama šaltame vandenyje su actu. Galima batikos elementus pritaikyti ir gausis unikalus rūbelis biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, mamos 4u.gif thumbup.gif
ieskojau internete ir per katalogus, tai ne viena valykla nesireklamuoja, kad dazo. Reikes pasiklaust smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
Pikciurna_ Paskelbta Šiandien, 16:04
  Siaip visose rubu valyklose dazo rubus.


Galiu tiksliai pasakyti kad ne viena cheminio valymo imone drabuziu nedazo. schmoll.gif O Zalgirio gatveje buvusi dazykla seniai uzsidare, bet ir ten paskutiniu laiku tik juodai dazydavo. Kiek girdejau, kol kas Vilniuje niekas nedazo. verysad.gif
Atsakyti