Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

QUOTE(graimonda @ 2008 11 21, 17:17)
Sveikos mamos 4u.gif
mano puseserės mergaitė serga laringitu, yra aukšta temperatūra, kvėpuoja tą adrenaliną ax.gif , garinasi su garais, o sakykit sergant laringitu ar jums rašo gydytoją antibiotikus g.gif  tiesiog noriu žinot, visos temos nelabai turiu laiko paskaityt, nepykit blush2.gif ačiū


del antibijotiku tai gal ir raso - juk gydytojai dazniausiai kitokiu vaistu ir nebezino doh.gif bet ju siai ligai tikrai nereikia schmoll.gif daznai vaikas mano serga ir tikrai visada pavyksta vien homeopatiniais isigydyt, aisku prisideda ir voneles, o del temperaturos, tai gerai kad ji yra, vadinasi organizmas kovoja.. ir nereikia per daug skubeti jos numusti...gydytojai iprate sakyt, kad vaikui koki Ibufen sirupuka paduot tris kart dienoj netgi tada kai jos vaikui nebera - ir kam, tai iki siol nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Mano dicke irgi serga laringitu, bet tas laringitas prasidejo tada kai isoperavo adenoidus unsure.gif , persalimo ligu sumazejo, bet uztai atsirado dar viena liga - laringitas. Su kiekvienais metais jis vis retesnis, jau jau 5, tai tikiuosi, kad neuzilgo isaugsim.
Turim nusipirke inhaliavimo aparata, bet kol kas duodavau kvepuoti tik adrenalina blink.gif , bet kai paskaitinejau sia tema, manau, kad tuos vaistukus reiks duoti tik kritiniais atvejais, leksiu i vaistine pirkti tu homeopatiniu lasiuku ir kitos garinimo priemones 4u.gif . Tik va turiu klausima kokie efektingiausia priemone garinimui su inhaliaciniais aparatais be adrenalino ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Eglyte @ 2008 11 25, 12:40)
Mano dicke irgi serga laringitu, bet tas laringitas prasidejo tada kai isoperavo adenoidus  unsure.gif , persalimo ligu sumazejo, bet uztai atsirado dar viena liga - laringitas. Su kiekvienais metais jis vis retesnis, jau jau 5, tai tikiuosi, kad neuzilgo isaugsim.
Turim nusipirke inhaliavimo aparata, bet kol kas duodavau kvepuoti tik adrenalina  blink.gif , bet kai paskaitinejau sia tema, manau, kad tuos vaistukus reiks duoti tik kritiniais atvejais, leksiu i vaistine pirkti tu homeopatiniu lasiuku ir kitos garinimo priemones  4u.gif . Tik va turiu klausima kokie efektingiausia priemone garinimui su inhaliaciniais aparatais be adrenalino  ax.gif ?


man rods nesvarbu, svarbu kad butu inhaliuojamas vaikutis - galima ir mineraliniu vandeniu, ir kokios arbateles painhaliuot
Atsakyti
as tai irgi manau, kad nesvarbu, svarbu, kad gerklyte butu grekinama. As tai pilu toki svaru vandenuka is vaistines, ir ten dapilu tai lasiuka eukalipto ar pusu eterinio aliejaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2008 11 25, 11:59)
as tai irgi manau, kad nesvarbu, svarbu, kad gerklyte butu grekinama. As tai pilu toki svaru vandenuka is vaistines, ir ten dapilu tai lasiuka eukalipto ar pusu eterinio aliejaus 4u.gif


dekui smile.gif , reiks nuspirkti vandens ir aliejuko kad butu namuose, kai jau uzpuls bedos
Atsakyti
Ligoniukų mamos ploja.gif , nepamirškit, kad ne į visus inhaliatorius galima pilti aliejinius tirpalus cool.gif
Atsakyti
mano vyresnėlį irgi labai kamavo laringitai, kol adenoidų neišoperavo. Dabar jam jau 6 m., bet kai tik pajaučiu, kad lyg ir pradeda kimt, tai iškart stveriam Eucabal inhaliatorių, pilam karšto vandenuko, įlašinam kelis lašus eterinio eukaliptų aliejaus ir pasigarinam - veikia thumbup.gif , o adrenalinui maniškis išvis alergiškas buvo...
Atsakyti
skaitau ir galvoju, kaip jūs tikrą laringitą su vandenuku išgydot. Užkimimą gal taip arba jis savaime praeina, bet kai vaikas dūsta, aš nemanu, kad žaidžiama su vandenukais, na nebent nesvarbi vaiko gyvybė
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 11 25, 13:38)
Ligoniukų mamos  ploja.gif  , nepamirškit, kad ne į visus inhaliatorius galima pilti aliejinius tirpalus  cool.gif

iskur zinoti ar maniskiui galima aliejaus ar ne, jauciu, kad jau ir instrukciju nebeturiu g.gif
tai gal be aliejaus dar ko nors galima, gal yra kokiu vaistu be adrenalino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 11 25, 17:58)
skaitau ir galvoju, kaip jūs tikrą laringitą su vandenuku išgydot. Užkimimą gal  taip arba jis savaime praeina, bet kai vaikas dūsta, aš nemanu, kad žaidžiama su vandenukais, na nebent nesvarbi vaiko gyvybė

na apie si atveji nekalbama, jau esu paminijusi, kad adrenalina naudociau butent tokiu atveju, dar jai jau taip blogai, galima brontex lasu painhalioti, nes jie pleciantys, o vandenukas, tai jau kai vaikui gereja 4u.gif
Atsakyti
mano vaikui jau 8 metai ir mes kiekvienais metais persergame tuo "bjauriuoju" laringitu verysad.gif , pirma karta tai pradejo dusti nuo 6 men, tai gyd. vis sake praeis, isaugs, iki triju metu tik serga vaikai, ir ka.......... jau astuoni -ir kuo didesnis tuo sunkiau doh.gif
kad ir kaip sunkiai sirgom, niekad ab nevartojom: garinimai, koju mirkymai, aisku kai jau labai dusta tai inhaliuoju su salbutamoliu (visad turiu po ranka), geriami nuo kosulio vaistai, nugara ir krutine kelis kart per diena itrinu tepaliukais su eukaliptu (eukabalio tepalas, resorban'o ), taip ir vargstam.... siaip, kai mirkau kojas, i vandeni taip pat ispaudziu tu tepaliuku thumbup.gif
sekmes viesiems vaikuciams 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Musu suneliui ir laringitas...garinam ir resorbanu ir eukaliptu ir druska..niekas nepadeda....o kaip jus ta adrenalina paruosiat??
ir mums gydytoja sako geriua namu salygom jo nerusoti...omron inhaliatoriu turim...


aciu uz info 4u.gif
Atsakyti