Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

Kas liečia juodąjį ridika tai thumbup.gif vaistas ir necheminis svarbiauisa doh.gif
Viena mamytė rašo, kad negali priversti garintis, o mes su vyru ir vaikais, įsijungiam vonioj grindų šildymą, paleidžiam karštą vandenį, užvirinu vandnį puode ir įspaudžiu tepalo kuriuo trinu gerklytę. Tada sėdam visi ir užsidengiam paklode didele ir taip mes gydomės smile.gif Paskui šilto pieno su medum ir į lovą thumbup.gif Vat kompresus uždėti mažąjąm neįmanoma doh.gif nes ima šalin doh.gif
Geros sveikatėlės drinks_cheers.gif Jau lauke nebe vasarėlė verysad.gif
Atsakyti
Teko ir mums su šia liga susidurt verysad.gif Gydėmės ligoninėje-viso pagrindas buvo garinimas.Dėl juodojo ridiko-pats geriausias vaistas,nuo bet kokio kosulio thumbup.gif thumbup.gif .Visada pirkdavau,šiemet pati pasiauginau,tai nereiks ieškoti,kai prireiks ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

mes irgi dabar sergam sia bjauria liga, deja jau 3 kartas unsure.gif pirmus 2 gulejom ligoninei, paskui nusipirkom inhaliatoriu, aisku si karta irgi i ligonine patekom, bet tik 1 dienai, nes susirgom sveciuose, kur nebuvo inhaliatoriaus, todel pagulejom nakti ligoninei, pasigarinom, o diena nuvaziavom i savo miesta smile.gif

o su kuo jus garinate? as tai nusiperku ta toki vandenuka vaistineje ir dedu tai lasiuka aukalipto, tai dar kokio vaistuko..

QUOTE(Inguliaa @ 2008 07 14, 11:11)
Pirkom omron firmos,toki mums pasiule,mokejom 185lt,mums jis labai geras.

mes irgi pirkom omron, gal pries 2 metus, bet mokejom apie 300 su virsum doh.gif na gal skiriasi kuom, nors irgi pritaikytas vaikui su kauke.

QUOTE(sonvita @ 2008 08 22, 00:46)
homeopatiniai vaistai nuo laringito, faringito, užkimimo.Phosphor-Homaccord jie vadinasi. Kainuoja apie 17 lt.

4u.gif dekui kad pasidalinai, as sian irgi jau nusipirkau, tik sumokejau 22 lt doh.gif ale kad tik padetu, po darbuko iskart begsiu gelbeti...

QUOTE(Vitaliux 31 @ 2008 09 22, 10:40)
Teko ir mums su šia liga susidurt verysad.gif Gydėmės ligoninėje-viso pagrindas buvo garinimas.Dėl juodojo ridiko-pats geriausias vaistas,nuo bet kokio kosulio thumbup.gif  thumbup.gif .Visada pirkdavau,šiemet pati pasiauginau,tai nereiks ieškoti,kai prireiks ax.gif

sio gerio neradau verysad.gif neturiu galimybes i dideli koki prekybos cwntra nuvaziuoti, o musu krautuvei tokio nera verysad.gif

niu ka, sveikstam visi sirgaliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2008 09 22, 13:14)
..
sio gerio neradau verysad.gif  neturiu galimybes i dideli koki prekybos cwntra nuvaziuoti, o musu krautuvei tokio nera verysad.gif

niu ka, sveikstam visi sirgaliukai 4u.gif

Aš kadangi ne iš didmiesčio sunku patart,kur ieškot blush2.gif pas mus esu radusi tik Norfoje,bet manau kituose prekybos centruose irgi turėtu būti,taip pat paieškok ūkiniuose turgeliuose mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mes ir jau vel sergam laringitu ir beveik kas menesi siaubas kazkoks reiks ir mums inhaliatoriu isigit gal zinot kur kaune ju gaut gal dar zinot koki oro drekintuva nusipirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizmas: 22 rugsėjo 2008 - 13:21
ieškau jau ir aš to stebuklingo ridiko lotuliukas.gif


gizmas, manau, kad visose didesnėse vaistinėse turėtų prekiaut inhaliatoriais mirksiukas.gif turim mes ir drėkintuvą, bet dabar galvoju, kad puikiai ir be jo būtumėm apsiėję, tik su inhaliatorium mirksiukas.gif

Viliana, o tai jūsiškis inh. pritaikytas ir eteriniais aliejais garintis?????
Priepuolio metu garinam adrenaliną, o taip per dieną inhaliuojam fiziologinį tirpalą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 22 rugsėjo 2008 - 14:22
QUOTE(fishke @ 2008 09 22, 15:20)
Viliana, o tai jūsiškis inh. pritaikytas ir eteriniais aliejais garintis?????
Priepuolio metu garinam adrenaliną, o taip per dieną inhaliuojam fiziologinį tirpalą  mirksiukas.gif

na tas vandenukas ir yra fiziologinis tirpalas berods, kur vaistineje pirkau, ten dar patare, kad i ji galiu viena lasiuka kokio tepaliuko idet, kad kvapas butu, kuris tinka ir inhaliacijoms...o adrenalinu tai neinhalioju, nes per daug duoti irgi blogai, man sake tik dustant, bet ir tai reikia skiesti su tuo vandeniu, 1 lasiukas ant 100 ml, berods na gal maziau, iki pirmo bruksnelio, kai merkute ten tokia yra...

na atsimenu kai skambinau i greitaja ir klausiau del to adrenalino, tai sake viza ampule supilt ir inhalioti, bet kai pakalbejau su tokia gera vaistininke, kuri ne karta gera patarima dave, tai sake, kad negalima, tik jau melynuojant nebent, nes perdozavimas gali rimtu problemu sukelti, todel jai sunkiai nakti kvepuoja tai kaip rasiau praskiest reikia, o siaip svarbiausia kad inhaliavimas butu, drekinimas, na ir ramybe cia reikalinga 4u.gif
Atsakyti
Mano pusseserės sūnelis (gruodį jam bus 3 metukai) irgi nuolat serga laringitu.Per visą savo gyvenimėlį sirgo apie 15-17 kartų.Tai jau ištikrųjų nusibodo,kad vaikas kankinasi,tiimės,kad viskas išsispręs po adenoidų šalinimo operacijos...Gal kam ji padėjo? sad.gif vargšai mažuliukai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 22 rugsėjo 2008 - 18:38
man ir gyd sake kad gali but nuo adenoidu ir sauso oro bet mum dar anksti operuot tai kankinames vos ne kas menesi
Atsakyti
Ar sergant laringitu yra temperatura? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2008 09 27, 10:28)
Ar sergant laringitu yra temperatura? mastau.gif

taip buna ,jei auksta tai dusimas didesnis ,mano mazius kai sirgo pirmasis laringitas buvo su temperatura ,o kiti kokie 10 doh.gif buvo be temperaturos
Atsakyti
Mano mazei tik 37,1 temperaturos, bet toks uzkimes balsas ir kai kvepuoja kiek cypia kartais, svokscia - gali but laringitas jauciu unsure.gif Nors dar niekada nesirge.... Mastau ar cia alerginis dusulys ar laringitas g.gif
Atsakyti