Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

sveikos mamytes,nepykit skaityti visos temos nelabai turiu laiko ir gal kuri jau ir rase,bet noriu parasyti jums ka man sake gydytoja kai uzeina vaikuciui priepolis tai reikia isukti i kaldryte ir nesti prie atidaryto lango arna i lauka iskart praeis dusimo priepolis
Atsakyti
Į vonią ir prileisti karštų garų, adrenalino inhaliacijos gerai. Dėl lauko tai kažkaip baisu man būtų, bet turbūt šaltis ir nuima spazmus.
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 01 19, 15:05)
sveikos mamytes,nepykit skaityti visos temos nelabai turiu laiko ir gal kuri jau ir rase,bet noriu parasyti jums ka man sake gydytoja kai uzeina vaikuciui priepolis tai reikia isukti i kaldryte ir nesti prie atidaryto lango arna i lauka iskart praeis dusimo priepolis

Ir mums ta pati sake, nors man atrodo baisiai toks budas unsure.gif
Atsakyti
o mums laringitas buna tik viena diena dazniausiai, paskui lieka bjaurus astrus kosulys ir nemazos slogos... doh.gif Kiek pastebejau kai tik mergina pradeda prasciau naktim miegot, vadinas pareina liga...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 01 19, 15:25)
o mums laringitas buna tik viena diena dazniausiai, paskui lieka bjaurus astrus kosulys ir nemazos slogos... doh.gif Kiek pastebejau kai tik mergina pradeda prasciau naktim miegot, vadinas pareina liga...

O jums laringitas su tempertaura buna? Mums pirma karta labai auksta uzkilo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 01 19, 14:44)
O jums laringitas su tempertaura buna? Mums pirma karta labai auksta uzkilo.  unsure.gif

kartais. paskutinius kartus jau be temperaturu... Pirmas kartas man rodos daugeliui buna su temperatura.Mano vaikinui virs 39 laikes para , kai pirma karta susirgo...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 01 19, 15:54)
kartais. paskutinius kartus jau be temperaturu... Pirmas kartas man rodos daugeliui buna su temperatura.Mano vaikinui virs 39 laikes para , kai pirma karta susirgo...

Ir mums- 39.5, neteko ne salcio isbandyt, iskart i ligonine isveze..
Bumbasi, ar jus turit inchaliatoriu jei daznai sergat?
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 01 19, 15:00)
Ir mums- 39.5, neteko ne  salcio isbandyt, iskart i ligonine isveze..
Bumbasi, ar jus turit inchaliatoriu jei daznai sergat?

Na kadangi su vaikinu gulejom ligonineje del laringito ir obstrukcinio bronhito, ir paskui dar karta tas biesas pasikartojo tai nusipirkom inhaliatoriu.Nesigailiu, nes mazoji laringitine irgi yra...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 01 19, 16:04)
Na kadangi su vaikinu gulejom ligonineje del laringito ir obstrukcinio bronhito, ir paskui dar karta tas biesas pasikartojo tai nusipirkom inhaliatoriu.Nesigailiu, nes mazoji laringitine irgi yra...

Koki turit?
Atsakyti
microlife.pas mus jau turbut is senesniu modeliu ,nes pirktas 2006 m.
Atsakyti
musiskiui tai piema kar temperat buvo tik 37,2
Papildyta:
QUOTE(bumbasi @ 2010 01 19, 16:47)
microlife.pas mus jau turbut is senesniu modeliu ,nes pirktas 2006 m.

mes toki pati turim
Atsakyti
sweikos mamytes. Mes wa jau 3 diena sergam laringitu, pirma diena tempera buwo 37.9, db tai 37.4 - 37.5, buna kad ir dingsta... waikas kosti retai, bet kai uzkosti tai baisu klausytis.... pakimes wisas, kai kwepuoja jauciasi kad gerklytei kazkoks kosuliukas stowi kurio iskosyti negali, turiu inhaliatoriu.. bet leliukas nesileidzia jo prideti arti, duodu wentolina, hedelixa nuo kosulio.. dedu kompresa is aliejaus.. nzn nelabai mums tai padeda, gal ka patartumete? unsure.gif o i inhaliatoriu pilu sodos ir resorban biskuti kad meta jaustusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrizacka: 23 sausio 2010 - 22:42