Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Maljorka
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rasucci
Draudimu ieskokit avialiniju puslapyje. Yra tikrai draudimas del neivykusio skrydzio, tuomet ir numatoma, kad avialinijos tuir padengti islaidas, kol Jus laukiate naujo skrydzio ir pan.
Mes uzpildeme formas, kad grazintu pinigus, tai dabar laukiame, nes per 10 dienu turi grazinti. Paskui ziuresim kaip tas vulkanas elgsis, ir gal vasarai imsim bileitus vel i sala.
Zivile0515
laba..
mes planuojam birzely i Maljorka..
su metuku vaikuciu...ydomu..kokie ten orai tokiu laiku.? gal kas buvote..parasykite prasau..nes jei ten karsciai tei nevaziuosim...

p.s. kur jus tokiu pigiu bilietu randat ???????????????
Little me
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 04 23, 12:07)
laba..
mes planuojam birzely i Maljorka..
su metuku vaikuciu...ydomu..kokie ten orai tokiu laiku.? gal kas buvote..parasykite prasau..nes jei ten karsciai tei nevaziuosim...

p.s. kur jus tokiu pigiu bilietu randat ???????????????
*

Superiniai ten orai tokiu metu thumbup.gif
Bilietus perkam per Ryanair, bet jie visi yra su persedimais, tiesioginio nera.

As ir turiu klausima, gal kas spes atsakyti:
Gal yra kas nuomojotes masina Maljorkoj is anksto internetu per www.doyouspain.com, kiek papildomai mokejot uz pilna baka kuro? Nes jie rupkes siulo tik full-empty fuel policy doh.gif
Makalius
Čia jeigu norit pamatyti šios savaitės Maljorką smile.gif
Foto įkeliu kasdien naujų.

Maljorkos nuotraukos feisbuke.
Little me
QUOTE(Makalius @ 2010 04 29, 00:29)
Čia jeigu norit pamatyti šios savaitės Maljorką smile.gif
Foto įkeliu kasdien naujų.

Maljorkos nuotraukos feisbuke.
*

Jau suskraidei? bigsmile.gif Maniau kad 29 d. tik isskrendi ax.gif
Puolu ziuret nuotrauku, nes labai jau aktualu kaip ten kas ir koks oras, pirmadieni ir mes lekiam thumbup.gif
Papildyta:
Kaip supratau maudytis dar salta ir degintis pavyks ne kasdien, ar ne? rolleyes.gif Koks oras vakare? reikia megztuko ir uzdaru batu?
Mes uzsibookinom 4 viesbucius, skirtingose salos dalyse po 2 naktis thumbup.gif jus matau irgi ne vienam buvot, gali parasyt kuriuose?
Pazinau Magalluf'a, buvot kokiam klubelyje, sezonas jau? Jei buvot, kokios kainos?
Ir kaip supratau masinos nesinuomojot?
O labiausiai suzavejo vyno kainos, oi mergaitems bus linksma vacation4.gif kam ta masina visai savaitei nuomojomes doh.gif lotuliukas.gif
Makalius
Nu jooo, pasisekė "Tu Mano" doh.gif sad.gif

Žiūrėjau žinias, kaip Maljorką siaubia liūtys ir kaip mažuose miestukuose po 90 cm vandens užpylė unsure.gif

O mums ten taip karšta buvo, kad negalėjom saulėj ilgai tvert - dabar pvz visų nugaros lupasi doh.gif
Lotyna
Patarkit, kaip su masinos nuoma geriau daryt .. g.gif Ar is anksto nuomotis netu ar vietoj kai nuskrisim? g.gif
Kaip pigiau iseina?
biti atskrend
Sveiki! Negaliu patiket, kad savo ispudziu nepapasakojau doh.gif Juk kelionei besiruosdama visa info is abieju temu apie Maljorka susirankiojau, dabar jauciuos skolinga blush2.gif

Vaziavom praejusi rugseji su savo 16men dukryte. Skridom London Gatwick-Palma, Easyjet, uz visus tris pirmyn atgal ir bagaza sumokejom apie £100. Apsistojom S'Illot miestelyje Playamar viesbutyje(iki ten nusigavom naudodamiesi transfer paslaugom, tiesa, teko palaukt netrumpai).

user posted image

Pasiskaicius visus 'review' ir sumokejus uz visus tris (+ pusryciai) £500 desimciai dienu tikejausi vos ne siaudines bakuzes. Kadangi vaziavom papludimy drybsot, o ne viesbucio baseine mirkt,mum neaktualu buvo, ar bakuze, ar blizgantys apartamentai. BET, buvom ziauriai nustebinti ax.gif Vietoj double room gavom dvieju kambariu apartamentus su sava virtuvele ir balkonu i kiema! Nuotraukoje matosi toliau esancios durys i miegamaji. Realiai, sitam bute galejo gyventi 4-5suauge ir vaikas, nes tiek lovu buvo biggrin.gif

user posted image

Ir ne tik pusrycius, bet ir pietus! Ejom dar klausti, ar cia viskas gerai, pasirodo taip bigsmile.gif Na ok, pietu pasirinkimas is kokiu 4 patiekalu (daznai jie kartojasi), o pusryciu 3 varijantai isvis nesikeite. Bet tai ko geriau noret uz tokia kaina bigsmile.gif Kambarius tvarke kas antra diena, ir patalyne, ir ranksluoscius keite-grazu ir tvarkinga. Zodziu, rekomenduoju. O norint isvengt skruzdziu, kuriom gasdino visi, rase review, tiesiog laikykit maista saldytuve ir nepalikit ant spinteliu mirksiukas.gif Tiesa, kai uzsisakinejom, zymejom, kad norim kambario su vaizdu i baseina. Tai gavom tam fainesniam mazesniam korpuse. Iki juros dvi minutes, ne daugiau.

user posted image

Tai taip ir leisdavom laika-atsikeliam, pusryciaujam ir i papludimi. Is ten griztam pietuku nusnust visi, o vakare pietus ir vel i papludimi ir i miestuka pasitrint. Miestukas nedidukas-nera ten tu klubeku dideliu ir kitokiu ypatingu pramogu. Vakarais pasedet jaukiu kaviniu tikrai netruko ir buvo pats tas vaikstineti su mazu vaiku. Uzmigdzius maze kambary, patys isitaisydavom balkone ir gurksnodavom Sangria, stebedami viesbucio organizuojamus koncertus (buvo salsos ir elvio vakarai). Uzejus lietui, vietoj issinuomavom masiniuka. Isejo gerokai pigiau nei kad ziurinejomes pries vaziuojant-sumokejom uz paprastuti peugeot (bet su kondiske) 80EU uz 4 dienas hihihi.gif ir dar gavom vaikui kedute. Niekur nebuvau tokiu kainu maciusi internete, taigi ir kitasyk tikrai is anksto nesinuomosim,o geriau jau vietoj apsiziuret blush2.gif

user posted image

Per tas lietingas dienas nuvykom i pati pati siaures rytu kampuka (Port de Pollenca ir dar kalnu keliukais iki pat galo, iki svyturio), ten didziules uolos-nuostabus vaizdai.

user posted image

Matem zaibo iziebta gaisra laukuose ir audra musu akiu lygyje virs zemiau esancio miesto. Kita diena vykom iki Palmos ir i aqua parka. Smagu ten, o delfinu, ruoniu, ir papugu sou suzavejo net ir musu princese. Likusiom dienom pavazinejom aplinkui, dar uzsukom i Portocristo urvus, safari parka ir salia Manacor esancia perlu gamykla. Realiai, jau nuvyke atostogu pasiemem zemelapi,lankstinuku is viesbucio ir tiesiog ziurejom, kur norim nuvykt. Juokemes, kad musu miestelis i dvi puses padalintas-musu pusej vokietynas, o kitoj-anglynas.

Viska sudejus, buvo nuostabios seimos atostogos uz uostabia kaina thumbup.gif oras kaip tik su mazu vaiku-apie +30, bet saule nebedeginanti, tad nebaisu ir 3val isbut papludimy. Grizom idege, bet nenudege. Kas vyksta su mazu vaikuciu, tikrai manau, kad daug smagiau mazesniam miestely, kur ir zmoniu ne tiek daug ir viskas vietoje. Na, o ieskantiems didesniu pramogu, tada tikrai verciau jau geriau laikytis arciau Palmos.

Tikiuosi, kazkam pravers mano pasakojimas ir smagiu atostogu Maljorkoje!
Little me
QUOTE(Makalius @ 2010 05 04, 20:52)
Nu jooo, pasisekė "Tu Mano" doh.gif sad.gif

Žiūrėjau žinias, kaip Maljorką siaubia liūtys ir kaip mažuose miestukuose po 90 cm vandens užpylė  unsure.gif

O mums ten taip karšta buvo, kad negalėjom saulėj ilgai tvert - dabar pvz visų nugaros lupasi doh.gif
*

Mums nerealiai pasiseke! tongue.gif
Mes atskridom geguzes 4 dienos vakare, kaip tik po tu liuciu. Kita diena jau sviete saule, ir liuciu pedsaku visiskai neliko. Ir kasdien vis karstejo oras, kad nusvilom tiek, jog paskutinem dienoms slepdavomes nuo saules doh.gif

Kokiu rojaus kampeliu pamaciau bigsmile.gif wub.gif isvazinejom skresai isilgai visa sala thumbup.gif kuro pilno bako mums net pritruko, dar pylemes biggrin.gif

Tik vakar parskridau, tai veliau ikelsiu nuotrauku, kokius rojaus kampelius verta aplankyti wub.gif

QUOTE(Domke @ 2010 05 04, 22:15)
Patarkit, kaip su masinos nuoma geriau daryt ..  g.gif  Ar is anksto nuomotis netu ar vietoj kai nuskrisim?  g.gif
Kaip pigiau iseina?
*

As sakyciau tik internetu is anksto. Mes uz 5 duru ford focus 7 dienoms sumokejom 127 E thumbup.gif Be masinos Maljorkos neimanoma pazinti schmoll.gif
Ziezula
QUOTE(Tu Mano @ 2010 05 13, 07:58)
Tik vakar parskridau, tai veliau ikelsiu nuotrauku, kokius rojaus kampelius verta aplankyti  wub.gif
As sakyciau tik internetu is anksto. Mes uz 5 duru ford focus 7 dienoms sumokejom 127 E  thumbup.gif Be masinos Maljorkos neimanoma pazinti  schmoll.gif
*

Labuks. Per kokia firma masina nuomojot? Laukiam nuotrauku ir pasakojimo ax.gif
Little me
QUOTE(Ziezula @ 2010 05 13, 23:09)
Labuks. Per kokia firma masina nuomojot?  Laukiam nuotrauku ir pasakojimo ax.gif
*

Oi kaip sunku gryzti i darbini rezima, bet jauciu pareiga atiduoti duokle siai temai, nes kolegiu buvau isrinkta geriausia gide tongue.gif ir Maljorka ismaisem skresai isilgai thumbup.gif
O man asmeniskai beje Maljorka labiau patiko uz Kreta (kitu salu dar nemaciau) ax.gif

O rasyt apie tai kur buvom, ka matem, ka verta pamatyt ar ir apie viesbucius?
Einu rasyt 4u.gif

Masina rezervavom internetu cia. Kai uzsirezervuoji, i emaila gauni kompanijos pavadinima, is kurios pasiimsi masina, musu buvo "Record a car". Masinos Ford Focus 5 duru su AC nuoma uz 7 dienas 128 Eur, emem papildoma draudima jau ten vietoj oro uoste (galit nesirinkti, uztenka jau ir to, ir taip nuo visu galu apdrausta, bet mes kaip trys blondes tai ir nuo to, kad netycia ne to benzo neipiltume apsidraudeme lotuliukas.gif, dabar nebesidrausciau jau biggrin.gif ), 4 Eur dienai, t.y. +28 Eur ir dar uz pilna baka kuro reikia sumoket, nes grazinti reikia su kuo tustesniu baku (full-empty), tai is viso sumokejom 221 Eur, be papildomo draudimo butu buve 193 Eur. Sakiau kur mes visa baka isvazinesim doh.gif O isvazinejom visa baka ir dar pylemes uz 10 Eur ir dar 30 km iki oro uosto vaziavom su pysincia lempute lotuliukas.gif Nuvaziavom per savaite 600 km smile.gif
As-tu
Pritariu Tu Mano - Maljorka pati gražiausia, tokių nuostabių vaizdų nemačiau nei Kretoj, nei Kipre. Planuojam vel nulėkt į šią nuostabią vietą smile.gif gal kuri žinot ar Palmoj yra naktiniai šokiai ant papludymio kranto? smile.gif
Little me
QUOTE(ASTYT€ @ 2010 05 19, 23:28)
Pritariu Tu Mano - Maljorka pati gražiausia, tokių nuostabių vaizdų nemačiau nei Kretoj, nei Kipre. Planuojam vel nulėkt į šią nuostabią vietą smile.gif gal kuri žinot ar Palmoj yra naktiniai šokiai ant papludymio kranto? smile.gif
*

drinks_cheers.gif
Man labiausiai istrigo Cala Mondrago, Cala Santany, Cala Llombards ir Es Trenc papludymiai bigsmile.gif Rojus wub.gif

Vis dar rasau biggrin.gif Ziuriu kad trumpai aprasyti keliones man nesigauna doh.gif tai kad neuzgrozdinciau sitos temos, dadesiu nuotrauku ir ikelsiu keliones ispudzius i Kelioniu fotoreportazu tema. Jau beveik parasiau, beliko tik atrinkt nuotraukas, sukelt i interneta. Ir tada cia imesiu nuoroda i savo reportaza 4u.gif
linole
QUOTE(Tu Mano @ 2010 05 20, 10:38)
Ziuriu kad trumpai aprasyti keliones man nesigauna  doh.gif tai kad neuzgrozdinciau sitos temos, dadesiu nuotrauku ir ikelsiu keliones ispudzius i Kelioniu fotoreportazu tema. Jau beveik parasiau, beliko tik atrinkt nuotraukas, sukelt i interneta. Ir tada cia imesiu nuoroda i savo reportaza  4u.gif

Oi kaip laukiam. thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Man jau uzsimirso visos neigiamos emocijos, susijusios su mano kelione i Maljorka ir dabar nesioju tik grazius prisiminimus. Taigi, dabar galiu tvirtinti, kad mielai vaziuociau i Maljorka dar karta. thumbup.gif Juk tiek dar liko nepamatyta...

Cala Santany ziurinejom kaip i galima apsistojimo vieta. Bet tuo metu ar autobusu grafikas nelabai patiko ar dar kas, kad iskeiteme i Magalufa. Bet dabar zinosiu, jei prisireiktu. drinks_cheers.gif
fifacka
Laba vakareli....mes lekiam birzelio 18 i Magalufa ,gal kas irgi? mirksiukas.gif o tai sakot masiniuka reik nuomuotis 7 dienom,trumpiau neiseitu aplekt salos?noretusi kelias dienas bamba padegint vacation4.gif bet ir viska apziuret noriu g.gif
Little me
QUOTE(fifacka @ 2010 05 25, 18:32)
Laba vakareli....mes lekiam birzelio 18 i Magalufa ,gal kas irgi? mirksiukas.gif o tai sakot masiniuka reik nuomuotis 7 dienom,trumpiau neiseitu aplekt salos?noretusi kelias dienas bamba padegint  vacation4.gif  bet ir viska apziuret noriu  g.gif
*

Paciam Magalufe jums masinos absoliuciai nereikes. Nebent vaziuosit i kazino, o jis uz miestelio. Musu masina Magalufe prastovejo 1,5 paros aiksteleje, o merginos i kazino vaziavo su taksi.

Matot yra toks skirtumas tarp vaziuojant savarankiskai ir per agentura. Mes i pazintine-poilsine kelione vaziavome savarankiskai. Tada kainuoja transferis oro uostas-viesbutis-oro uostas, ir pakankamai nepigiai. Todel mums daug daug labiau apsimokejo nuomotis masina visai kelionei ir nuo oro uosto iki oro uosto. Ir bent jau nuomojantis internetu pigiau yra imti masina nuo oro uosto nei tarkim nuo pasirinkto miestelio. Jie tada neuzsideda uz atvezima masinos.

Jei jus vaziuojat su kelioniu organizatoriumi i Magalufa, tai jums vienareiksmiskai nereikalinga masina visai kelionei nuo iki. Apvaziuoti sala, pamatyt kazka uzteks jums keliu dienu, bet mes rinkomes dar ir pagyventi kiekvienoje salos puseje thumbup.gif .

P.S. Siandien pagaliau turiu laisva diena thumbup.gif pabaigsiu savo keliones fotoreportaza blush2.gif
linole
QUOTE(Tu Mano @ 2010 05 26, 09:30)
Jei jus vaziuojat su kelioniu organizatoriumi i Magalufa, tai jums vienareiksmiskai nereikalinga masina visai kelionei nuo iki. Apvaziuoti sala, pamatyt kazka uzteks jums keliu dienu, bet mes rinkomes dar ir pagyventi kiekvienoje salos puseje  thumbup.gif .

Visiskai pritariu Tu Mano. drinks_cheers.gif

jei keliaujate savarankiskai, pigiai ir lengvai iki Magalufo galima nuvaziuoti su visuomeniniu transportu. Bet cia tinka daugiau, jei keliauji be vaiku, labai dideles mantos ir nesi reiklus komfortui. Tokiu atveju butu galima nuomotis masiniuka tik kelioms dienoms.

O del transferu uzsakymu vaziuojant savarankiskai, tai jie nepigus. mirksiukas.gif
fifacka
nea mes per agencija vaziuojam viesbutis magalufe ir faktas kad reik nuomuoti masiniuka tik masciau per kiek dienu galima isnasniukstinet sala smile.gif aciu uz info mirksiukas.gif dabar reik tik marsruta susikoperuot rolleyes.gif
Little me
QUOTE(fifacka @ 2010 05 26, 20:19)
nea mes per agencija vaziuojam  viesbutis  magalufe ir faktas kad reik nuomuoti masiniuka  tik masciau per kiek dienu galima isnasniukstinet sala smile.gif aciu uz info  mirksiukas.gif dabar reik tik marsruta susikoperuot rolleyes.gif
*

Visko nepamatysit, tad pirmiausia išsirinkit ka butinai norit aplankyt/pamatyt ir tada marsrutas pats susidelios mirksiukas.gif

Mes vazinejom kasdien visa savaite, na tik paskutine diena ne, ir tai visko nespejom pamatyt.

Nu va, p a g a l i a u kaip ir zadejau aprasiau savo ispudzius apie Maljorka blush2.gif
Puse keliones jau parasiau, kita puse tikiuosi pabaigsiu ryt 4u.gif
Kai reikia sukelti nuotraukas, internetas dirba vezlio zingsniu doh.gif

Nuoroda cia
aisvyde
Norėjau pasitikslinti, juk į Arta urvus galima patekti ir sausuma, ne tik lavu, ane? 4u.gif
be*starlet
QUOTE(aisvyde @ 2010 05 27, 21:32)
Norėjau pasitikslinti, juk į Arta urvus galima patekti ir sausuma, ne tik lavu, ane?  4u.gif
*

taip, sausuma galima, mes su masina privaziavom, tik pastaba, jie iki 17h dirba.
aisvyde
QUOTE(be*starlet @ 2010 05 27, 21:38)
taip, sausuma galima, mes su masina privaziavom, tik pastaba, jie iki 17h dirba.
*

Ačiū, dar pasinaudosiu proga ir paklausiu, bet juose požeminio ežero nėra skirtingai nei Drakono olose?
biryte
QUOTE(aisvyde @ 2010 06 01, 18:54)
Ačiū, dar pasinaudosiu proga ir paklausiu, bet juose požeminio ežero nėra skirtingai nei Drakono olose?
*

Aš atsakysiu - D'Arta urve ežero nėra. Pati buvau šį kovą smile.gif
aisvyde
QUOTE(biryte @ 2010 06 01, 20:21)
Aš atsakysiu - D'Arta urve ežero nėra. Pati buvau šį kovą smile.gif
*

Ačiū, ot, dilema, biggrin.gif stalaktitų-stalagmitų olas teko matyti, bet jose nebuvo požeminių ežerų, o Drakono ola su požeminiu ežeru, bet kiek skaitau atsiliepimų, Arta urvai įspūdingesni, o į abi vietas - gaila eurų, nes ir taip biudžete skylė. g.gif Bala nematė to ežero, pilna jų ir Lietuvoj, biggrin.gif važiuosim į Artą 4u.gif
valmar
Nežinau kaip kitiems bet man ir kartu buvusiems draugams tie urvai nesukėlė jokių emocijų.
Urvai kaip urvai, gaila buvo euriukų, kai iš jų išlindom, man rodos geriau kokį laivuką už tuos pinigėlius paimti.Tiek, kad prie urvų (mes buvo prie Artos) labai graži pakrantė.Taip, kad jei kur jau esat buvę pagalvokit ar tikrai labai norit juos pamatyti.
fifacka
QUOTE(aisvyde @ 2010 06 01, 23:05)
Ačiū, ot, dilema, biggrin.gif stalaktitų-stalagmitų olas teko matyti, bet jose nebuvo požeminių ežerų, o Drakono ola su požeminiu ežeru, bet kiek skaitau atsiliepimų, Arta urvai įspūdingesni, o į abi vietas - gaila eurų, nes ir taip biudžete skylė. g.gif Bala nematė to ežero, pilna jų ir Lietuvoj, biggrin.gif važiuosim į Artą 4u.gif
*

o kiek kastuoja i urvus?
valmar
Pernai mokėjom į urvus 10e, o vėliau už pasiplaukiojimą laivu vaikinai nusiderėjo irgi 10e, tai laivas buvo žymiai smagiau smile.gif
WėWė
Labas, lagamino broliai ir sesės 4u.gif
šią vasarą užsidegėm keliauti į rojaus kampelį smile.gif
Keliaujam savarankiškai. Trukmė - minimum 2 savaitės. 4 arba 8 žmonių kompanija. Pernai taip keliavome po Kroatiją, tai tikimės, kad ir Maljorkoje pavyks smile.gif

Pasidalinkit patirtimi apie apsigyvenimą ten:
1. ar būtina užsirezervuoti nakvynes? Ar užtenka tik pirmąją kai atskrisim tą dieną?
2. apskritai, ar ten įmanomas toks variantas, kad važiuoji pakrante ir pakelėj pilna apartamentų, vienoje vietoje praleidi dvi naktis, kitoje vieną, trečioje vėl kelias ir taip keliauji..
3. kaip nakvynės kainos žmogui?

Žodžiu, jei nesunku, pasidalinkite gerąja ir blogąja patirtimis smile.gif

P.s. jei kam kyla klausimų dėl Kroatijos - galėsiu padėti wink.gif
valmar
Sveiki, esu buvus ir Kroatijoj, tai Maljorkoj nėra to, kad užkabinta ant kiekvieno namo, kad yra nuomojam.Mes butuką nuomojomes internetu iš anksto, ir jau iš jo važinėjomes po salą.O kaina tai jau priklauso, koks butukas, ir ant kiek žmonių dalinsi.Taigi jei nenorit viešbučių pasieškokit nakvynės iš anksto. 4u.gif
linole
QUOTE(valmar @ 2010 06 04, 16:42)
Sveiki, esu buvus ir Kroatijoj, tai Maljorkoj nėra to, kad užkabinta ant kiekvieno namo, kad yra nuomojam.Mes butuką nuomojomes internetu iš anksto, ir jau iš jo važinėjomes po salą.

Nepastebejau, kad Maljorkoje labai kristu i akis, jog nuomojami butai. Nors kai turejom is anksto rezervave viesbuti, tai labai ir nesidairiau. mirksiukas.gif Taciau Kroatijoje ir nesidairant specialiai, i akis krinta "sobe".

Jei vaziuojate 8 zmoniu chebra, gal geriau ne buto, o vilos ziuretis? Kai sau reikejo apsigyvenimo, maciau, kad nuomojamos ir vilos. Bet ko gero jas reikia rezervuoti is anksto. g.gif Siaip tai Maljorka nera didele. Ir jei planuojate jai skirti maziausiai 2 savaites ir nuomotis automobili, visai nesudetinga butu is vieno tasko visur apvaziuoti. smile.gif

Mes buvom pacioje sezono pabaigoje, tai viesbuciuose vietu rastusi ir nerezervavus. O sezono metu gali buti ir sunku rasti.
WėWė
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Vakar buvau kelionių agentūroje, tai kažkaip atšoko fantacijos pakalbėjus su konsultante.
Iš jos pasakojimo supratau, kad Maljorka vokiečių pensininkų ir britų siautėjančio jaunimėlio rojus sad.gif Nei vieni nei kiti eurų neskaičiuoja, tai užkėlė kainas. Sakė maistas, nakvynės brangios, o dar priedo pats sezonas kai mes keliaujame...
Tai net nebežinau, pasimečiau doh.gif
linole
QUOTE(WėWė @ 2010 06 08, 13:30)
Sakė maistas, nakvynės brangios, o dar priedo pats sezonas kai mes keliaujame...

Sezono metu gali buti, kad kainos - beprotiskos.
As pati visada stengiuosi keliauti ne sezono metu. Arba dar geriau-sezono pabaigoje.
Bet tai panarsykite po koki automobiliu ar viesbuciu rezervavimo tinklapi ir suprasite, ar jums tai ikandama, ar - perbrangu.
Taigi, del dideliu kainu sutinku su tuo, ka sake jums agente.

O del viso kito - manau, situacija ta pati, kaip ir Kroatijoje. Gyvenome Makarskoje, o dar plius salia baras buvo, kuriame grodavo, dainuodavo ir sokdavo labai ilgai. O stai Novi Vinodolski kurorte buvo ramu tylu kaip kaime. wub.gif
Tai ir jus gyvenamosios vietos galite ieskotis kokiame nedideliame miestelyje. Tokios vietos, kaip Magalufas ar Palma nova bus triuksmingos. Nebent gyvenamojo ploto ieskosites gana atokiau nuo centro.
Kaip minejau, pabandykir pagooglinti ir paieskoti vilu Maljorkoje. Tai gal but is vis vienkiemyje gyvensite ir nieks netrukdys.

O del tu taskimusi pinigais: priklauso, ka gali sau leisti. Mes pirmas tris naktis turejone studijos tipo kambari. Tai pirkome prekybos centruose ir gaminome pacios. Dideliuose prekybos centruose galima rasti ir pigesniu produktu. Kavinese kainos is ties nera zemos. Bet rasite kokia kavinuke toliau nuo centro, jei noresite taupyti.
Kroatijoje kainos, kiek pamenu, irgi nebuvo is mazu. Maljorkoje gal dar siek tiek brangiau turetu buti.

Paskaitykite Tu Mano fotoreportaza. Manau, sugriaus mita apie pensininku ir jaunimelio roju. mirksiukas.gif

Dar del jusu pagalvojau: jei jau buvote Kroatijoje, gal Juodkalnija tiktu? Manau, butu ir pigiau. O ir grazu, kiek teko ziurineti.
Little me
QUOTE(WėWė @ 2010 06 08, 12:30)
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Vakar buvau kelionių agentūroje, tai kažkaip atšoko fantacijos pakalbėjus su konsultante.
Iš jos pasakojimo supratau, kad Maljorka vokiečių pensininkų ir britų siautėjančio jaunimėlio rojus sad.gif Nei vieni nei kiti eurų neskaičiuoja, tai užkėlė kainas. Sakė maistas, nakvynės brangios, o dar priedo pats sezonas kai mes keliaujame...
Tai net nebežinau, pasimečiau doh.gif
*

MITAS!
Ir tikrai pasirodo koks gajus doh.gif

Per LT kelioniu organizatorius vaziuoti taip drinks_cheers.gif labai brangu.

Valgyti kavinese taip, brangu. Daug labiau apsimoka imti viesbuti su HB, kuris nuo SC kartais tesiskiria 10 eur parai vienam zmogui.
Jei jusu kompanija didele, tada apsimoka neimti maitinimo, o gamintis patiems. PC kainos iperkamos tikrai.

Maljorka nors nedidele, bet labai skirtinga. Issirinkite tinkama kurorta ir net nesutiksit nei vokieciu pensininku nei siautejanciu britu mirksiukas.gif
Ziezula
Labas, mes irgi ka tik is Maljorkos bigsmile.gif
Trumpai ispudziai - salis grazi ta Ispanija, bet gana brangi sezono metu. Antra karta sugrizt nenoreciau, vis delto maza sala, per savaite nuvaziavom 1000km, islandziojom visur.... Aisku, jei tureciau kruva pinigu, noreciau su jachta apiplaukiot uzkampelius, bet cia gal ateiciai nukelkim lotuliukas.gif O siaip aisku mitas, kad vien pensininkai ir siautejantis jaunimas - visur galima kazka ir sau pritaikyt, tik reikia ieskot.
valinga
labai rekomeduoju, viesbuti rinktis, per hotel4, viskas iskaiciuota 7 dienom 260 svaru dviem, manau pigu. smile.gif , kazkada buvom su HB, bet panasi kaina gavosi, tai tada verta AI imti
Lotuke
Gal kas zinot kiek kainuoja persikelimas keltu is Palmos i Ibiza ir atgal? smile.gif
Little me
QUOTE(Lotuke @ 2010 06 13, 22:16)
Gal kas zinot kiek kainuoja persikelimas keltu  is Palmos i Ibiza ir atgal? smile.gif
*

Apie 50 euru vienam zmogui i viena puse.
Va pavyzdys
Lotyna
Sveiki 4u.gif
Mes jau irgi is po keliones po Maljorka .. (geguzes 18-25d.) Siaip Kanaru salose man patiko siek tiek labiau .. Bet tikrai nesigailejau, kad cia vykau ax.gif
Gyvenom Alcudia kurorte, studijos tipo apartamentuose ...Masina nuomavom vietoj, 3 dienoms ... Tai pilnai uzteko apvaziuot ir pamatyt sala, nes norejosi ir papludimy kaulus pasildyti biggrin.gif
Ka aplankem .. Buvom Marineland zooparke, tai nusivylem labai .. Kaina didele (uz abu sumokejom kazkur 45 eu), bet net musu vaiko nesuzavejo .. Klaipedos delfinariume ir tai geresnis delfinu sou doh.gif Kai palyginu su Kanaruose matytu Safari zooparku, tai kaip diena ir naktis smile.gif
Bet uztat labai suzavejo Akvariumas Palmoj .. Maljorkieciai ji ivardija kaip didziausia Europoj .. Tikrai verta pamatyti .. thumbup.gif
Na, apie pasivazinejimus serpantinais net nebepasakosiu, nes dar ir dabar siurpas eina, kai prisimenu, kai ciut nenukritom nuo skardzio .. Bet vis smagu atsiminti - adrenalino patyrem biggrin.gif
Labai suzavejo de Lluc vienuolynas kalnuose, apie kuri suzinojau sitoj temoj thumbup.gif Beje, uz iejima nereikejo moketi ax.gif
Aplankem ir Drakono uolas... Labai patiko uolose esantis ezeras.. Na, ir tas sou man labai grazus pasirode wub.gif Po to palyginimui aplankem ir Arta uolas ... Patiko, kad cia iki soties galima buvo pyskinti fotoaparatais, nes kitose uolose neleido tongue.gif
Dar pasiemem ekskursija Submarinu, kur per stiklini dugna matosi juros dugnas.. Tik kad ilgai nepavyko sedeti ir stebeti, nes uzsupavo juros liga biggrin.gif
Siaip kas suzavejo Maljorkoj, kad uz vaika (5 metu) niekur nemokejom uz iejimus ir pan. Net kavinese kai valgydavom, daug kur vaikams patiekalai nemokami (bent jau Alcudia regione) thumbup.gif
Na, siaip pailsejom gerai .. Tik pirma diena buvo gan salta vartytis papludimy, mat buvo vejas didelis, kuris tiek vare smeli i akis, kad neapsikente isejom .. Bet uztai sekancias dienas net nusvilom thumbup.gif
Truputi patersiu tema ir imesiu keleta foto blush2.gif
Papildyta:
Alcudia miestas, prie pat musu viesbutuko
user posted image
Papildyta:
Vazinejant siaurais kalnu keliukais (jau ir nebepamenu tikslios vietoves blush2.gif )
user posted image
Papildyta:
De Lluc vienuolynas kalnuose wub.gif
user posted image
ax.gif
user posted image

Papildyta:
Arta uolose ax.gif
user posted image
ax.gif
user posted image
ax.gif
user posted image
Papildyta:
Vaizdai prie pat Arta uolu ax.gif
user posted image
ax.gif
user posted image

Papildyta:
Vienas is daugelio pliazu ax.gif
user posted image
Papildyta:
Cia paciam Arta miestelyje ax.gif Nu bet ir gatveliu siaurumas biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Cia "musiskis" Alcudia pliazas smile.gif
user posted image
Papildyta:
Plaukiojant Submarinu
user posted image
ax.gif
user posted image
ax.gif
user posted image
Yyy
Eina sau kokie groziai is Domkes fotoreportazo...
nu man tas vanduo, tos foto, kur pvz plaukia jachtute, o vanduo toooooooks skaidrus swoon.gif
nu zodziu, wub.gif
*Aprilė*
Sveikos, gal galit pasakyt kiek trunka skrydis i Maljorka? Ar yra maitinimas lektuve? Skrendam per teztur ax.gif
valmar
Kiek girdėjau skrydis trunka apie 4 valandas.Bet pagrinde čia dauguma skrenda su Ryanair, taigi su persėdimais 4u.gif
*Aprilė*
aciu 4u.gif

o kokio ilgio Sa Calobros tarpeklis? ar iveiksime su trimeciu vaiku?

Sianakt isskrendame ax.gif
Little me
QUOTE(*Anoli* @ 2010 06 24, 18:06)
aciu  4u.gif

o kokio ilgio Sa Calobros tarpeklis? ar iveiksime su trimeciu vaiku?

Sianakt isskrendame  ax.gif
*

Atrasiau jums AZ.
Trumpai atsakau ir cia - DRASIAI mirksiukas.gif
Pavyyydziu jums keliones, noriu vel i Maljorka wub.gif
Sekmes 4u.gif
Lotuke
Gal kas galetu patarti kaip del valiutos keitimo:ar labiau apsimoka issikeisti i eurus Lietuvoje, ar Maljorkoj(pvz.keisti dolerius i eurus) Ir naudojant kreditines korteles, koks mokestis imamas(nusiimant pinigus is banomato,atsiskaitant kortele). 4u.gif
Neapsisprendziu ar geriau grynus veztis ar kortele atsiskaitineti... blush2.gif
Little me
QUOTE(Lotuke @ 2010 06 30, 07:34)
Gal kas galetu patarti kaip del valiutos keitimo:ar labiau apsimoka issikeisti i eurus Lietuvoje, ar Maljorkoj(pvz.keisti dolerius i eurus) Ir naudojant kreditines korteles, koks mokestis imamas(nusiimant pinigus is banomato,atsiskaitant kortele). 4u.gif
Neapsisprendziu ar geriau grynus veztis ar kortele atsiskaitineti... blush2.gif
*

Geriau veztis grynais eurus nei kortele atsiskaitineti. Su kreditine kortele ten vienos bedos, nes labai labai ten mazai vietu kur priima kreditines korteles (pvz kaip lyginant Lietuvoj), ir priima labai nenoriai, ir suma minimali pirkimo turi buti apie 15 euru. Zodziu labai nepatogu. Patogu apsiskaiciuoti kiek reikes pinigeliu smulkioms islaidoms ir siuvenyrams bei lauktuvems, o kreditinej kortelej veztis pinigeliu dideliems shopingams, nes didziuosiuose prekybos centruose ne problema atsiskaitineti kortele.
Nusiimti nuo kreditines bankomate kainuos, kiek tiksliai, deja nezinau.
Kur keisti pinigelius labiau apsimoka nezinau, bet man patogiau buvo Lietuvoj pasiruosti kelionei, nes juk gali prireikti smulkiu ir oro uoste kavai ar vandeniui pvz ir ten nuskridus nereik iskart ieskoti valiutos keityklos ar bankomato.
laisvida22
QUOTE(Domke @ 2010 06 14, 23:16)
Sveiki  4u.gif
Mes jau irgi is po keliones po Maljorka .. (geguzes 18-25d.) Siaip Kanaru salose man patiko siek tiek labiau .. Bet tikrai nesigailejau, kad cia vykau  ax.gif
Gyvenom  Alcudia kurorte, studijos tipo apartamentuose ...

sveikos mes ir vaziuojam i maljorca 28 rugpjucio Apsistosime ir Alcudijoj sake kad sis miestelis idealus seimoms nes vaikams daug pramogu,ko musu maziui visad per mazai smile.gif
Lotyna
QUOTE(laisvida22 @ 2010 08 14, 14:16)
sveikos mes ir vaziuojam i maljorca 28 rugpjucio Apsistosime ir Alcudijoj sake kad sis miestelis idealus seimoms nes vaikams daug pramogu,ko musu maziui visad per mazai smile.gif
*

Tikra tiesa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mes irgi buvome geguzes menesi Alcudijoj apsistoje .. Tai pats ramiausias, britu/airiu/vokieciu kurortas wub.gif Su seimom, mazais vaikais keliaujant - ideali vieta poilsiui thumbup.gif Man rodos, ten nei naktinio klubo normalaus nera g.gif Zodziu, mes pailsejom puikiai su 5-iameciu vyruku wub.gif
Sekmes kelioneje ir lauksim ispudziu bei foto 4u.gif
laputaitexxx
Sveiki,

mes patys planuojames kelione i Maljorka rugsejo men gale. Ar nuomojantis automobili reikia palikti koki nors uzstata? Kokiu dokumentu reikia? smile.gif
Escaramujo
QUOTE(Domke @ 2010 06 15, 00:16)
Bet uztat labai suzavejo Akvariumas Palmoj .. Maljorkieciai ji ivardija kaip didziausia Europoj .. Tikrai verta pamatyti ..  thumbup.gif
*

Pritariu, pats geriausias mano matytas akvariumas, labai interaktyvs ir pritaikytas vaikams, net ir maziems. Sodelis su zaidimu aikstele is vis rojus. Man teko buti nemazai Europos akvariumu, tai galiu paliudyti kad Palmos akvariumas paliko didziausia ispudi. Rekomenduoju.
agnae
Sveiki,
Mes automobilį rezervavomės internetu per doyouspain.com, o automobili gavome is auriga crown. Rezervuojant pateikėme kreditinės kortelės numerį ir paskui ja atsiskaitėme. Šiek tiek nustebino tai, kad neperkant draudimo nuo visko (mums buvo po 3 eurus dienai, bet ne maziau nei 15 euru), norejo rezervuoti is kreditines 300 euru.. Pagalvoje sumokejome tuos 15, kad butu ramu, jog daugiau nedings smile.gif Zinoma, ir vairuotojo pazymejimus pateikeme, kad uzpildytu dokumentus. Daugiau nieko nereikejo smile.gif
Beje, dar reikalingas atspausdintas rezervacijos patvirtinimas, jei rezervuosites is anksto..
Geros keliones ir puikiu ispudziu 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.