Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Apklausa: Ar esate patenkinti kelione į Maljorką? (294 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(pantera83 @ 2012 01 14, 00:39)
na, kovo pab. - balandzio pr. ax.gif Tnerifej esam buve nuo kovo vid. ir puikiausias oras buvo degintis ir maudytis, nors ir vandenyne smile.gif

Butu puiku smile.gif Labai noreciau issimaudyti vandenyne smile.gif Planuoju balandzio menesiui poilsine kelione,tik neapsisprendziau kur tiksliai.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2012 01 14, 19:37)
Butu puiku smile.gif Labai noreciau issimaudyti vandenyne smile.gif Planuoju balandzio menesiui poilsine kelione,tik neapsisprendziau kur tiksliai.

Na jei balandzio menesiui ir dar poilsine, tai asmeniskai as rinkciaus siltus krastus ax.gif Vidurzemio juros regiono i juos nepriskirciau schmoll.gif
Egiptas, Tenerife, Marokas ir kiti tolimesni krastai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2012 01 14, 19:37)
Butu puiku smile.gif Labai noreciau issimaudyti vandenyne smile.gif Planuoju balandzio menesiui poilsine kelione,tik neapsisprendziau kur tiksliai.


as dar mastau apie Portugalija, ir is jos gal dar traukti link Gibraltaro rolleyes.gif
Atsakyti
Jeigu mano tikslas Maljorkoje būtų degintis, maudytis, pliažintis, tuomet skrisčiau liepos-rugsėjo mėnesį, kada jūra jau pakankamai įšilus. O jeigu pažinti salą - balandį-birželį, arba spalį-lapkritį 4u.gif
Atsakyti
Prieš 5 metus per atostogas liepos mėnesį pavėsyje buvo +37. Smėliu vaikščioti per karšta, nes kojos svilo, jūros vanduo visiškai neatgaivino, tik dušai pleže kiek gelbėjo... Šiek tiek pakeliavom, o didžiausią saulėtą dienos dalį sėdėjom viešbutyje sad.gif Kad ir kaip norėjom šilumos - teko pripažinti, kad jos buvo per daug. Šį kartą bandysim gegužės mėnesį, kadangi su mažais vaikais važiuosim, bijau didelio karščio g.gif žiūrėsim ar neteks šalti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2012 01 17, 16:45)
Prieš 5 metus per atostogas liepos mėnesį pavėsyje buvo +37. Smėliu vaikščioti per karšta, nes kojos svilo, jūros vanduo visiškai neatgaivino, tik dušai pleže kiek gelbėjo... Šiek tiek pakeliavom, o didžiausią saulėtą dienos dalį sėdėjom viešbutyje sad.gif Kad ir kaip norėjom šilumos - teko pripažinti, kad jos buvo per daug. Šį kartą bandysim gegužės mėnesį, kadangi su mažais vaikais važiuosim, bijau didelio karščio g.gif žiūrėsim ar neteks šalti smile.gif

As irgi karsciu nemegstu, man tas aukso vidurelis tiktu,kazkur jei balandyje bus apie 22-25 man butu puiku.
Nors dar ziurineju ir kitur.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2012 01 18, 15:48)
As irgi karsciu nemegstu, man tas aukso vidurelis tiktu,kazkur jei balandyje bus apie 22-25 man butu puiku.
Nors dar ziurineju ir kitur.


Gal galit pasidalinti informacija, kur dar žiūrit? Mes dar galvojam apie Rodo salą, bet dėl palūdimių kiek bijau, kad galim nepataikyti į gerą...
Atsakyti
Sveiki keliautojai,
gal kam teko naudotis a2btransfers pervežimo kompanijos paslaugomis, visai neblogas kainas siūlo pervežimui, žymiai pigiau nei taksi, tuo labiau, kai teks važiuoti į Alcudia
Atsakyti
QUOTE(simply_milda @ 2012 01 19, 10:59)
Sveiki keliautojai,
gal kam teko naudotis a2btransfers pervežimo kompanijos paslaugomis, visai neblogas kainas siūlo pervežimui, žymiai pigiau nei taksi, tuo labiau, kai teks važiuoti į Alcudia

Man paciai neteko, bet Kos (Graikija) saloje daug kas naudojosi ju paslaugomis, jokiu nusiskundimu nebuvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 01 19, 15:02)
Man paciai neteko, bet Kos (Graikija) saloje daug kas naudojosi ju paslaugomis, jokiu nusiskundimu nebuvo. 4u.gif

As Kos saloje naudojausi ju pervezimo paslaugiomis, viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(simply_milda @ 2012 01 19, 10:59)
Sveiki keliautojai,
gal kam teko naudotis a2btransfers pervežimo kompanijos paslaugomis, visai neblogas kainas siūlo pervežimui, žymiai pigiau nei taksi, tuo labiau, kai teks važiuoti į Alcudia


Mes ju paslaugomis naudojomes Kose, viskas buvo puiku. Spalio menesi vykstame i Maljorka, taip pat planuojame ju paslaugomis pasinaudoti.
Atsakyti
Kas naudojosi doyouspain.com paslaugomis, gal galit atsakyt ar pas juos įmanomas atsiskaitymas už auto nuomos paslaugas grynaisiais pinigais, ar tik kaip nurodyta jų puslapyje - kreditinėmis kortelėmis? g.gif
Atsakyti