Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

Ai, dar pridėsiu, kad aš nemėgstu siūlo nutraukinėt, tai ir tuos gabaliukus stengiuosi iš karto jungti nerdama pynutę iki kitos gėlės vidurio ir paskui darbo eigoj ją paslepiu. Rusaičių Osinkoj viskas labai aiškiai buvo parodyta smile.gif Mažiau užtrunku susiuvinėdama ar kitaip jungdama vėliau. Tokiu būdu po dvi gėlių eiles nėriau, nes paskui jau siūlas lieka vidury nėrinio.

Pasirodo tas KidMoheris labai greitai mezgasi thumbup.gif Per dvi dienas sumezgiau matkelį, o platėjančiam sijonui (ilgis - ties keliais), matau, kad sueis 2,5 matkiuko. Nu per savaitę naują rūbuką pasigamint galima.. jei įkvėpimas nedings rolleyes.gif

Fiona, nu tu šaunuolė thumbup.gif 4u.gif Kaip man patinka pamatyt variacijas originalo. Aš pati irgi dažniausiai tik idėją nusižiūriu, o paskui pagal ją improvizuoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 01 rugpjūčio 2008 - 08:57
QUOTE(fiona35 @ 2008 08 01, 09:51)
Na,štai.Pabaigiau  clap.gif Priduodu jūsų teismui.Kol dar neišblėso mano euforija,primenu,kad tai pirma  suknelė (suaugėliam). ax.gif
user posted image

Šaunuolė, labai daili suknutė gavosi wub.gif
Atsakyti
Puiki suknele ir spalvyte labai grazi. Is kokiu siuliuku nerei ir kiek sunaudojai?
Atsakyti
Fiona, labai gražu! Man labai patiko to trikampiuko kampas, na man nelabai gavosi toks status... blush2.gif O čia toks teisingas tas kampukas.., na labai gražiai viskas išsifasonavo.. thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole Fiona35 thumbup.gif labai grazi suknele. as vis dar su savo vargstu....idomu, kaip ten Ingriduskai sekas? g.gif
Atsakyti
pavydziu jums mergaites, megzt ir nert mokat, kokiu groziu turit wub.gif o as nemoku blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 08 01, 08:47)
as irgi paadvokatausiu nerimui is gabaliuku-bent as panasiai kaip Tu galvojau
paskui pradejau is daliu lipdyt tai ka tu-nepalyginsi
daug smagiau, nes paimi maziuka gabaliuka viens du ir yra
ir is karto tau rezultatas
o taip po maziuka gabaliuka sau ir narplioji
be to privalumas kad nereikia su savim tampytis visur didelio mezginio (as visur su savim tampausi siulus ir vaselius-vdrug ikvepimas pagaus)
tai kol kas neriu dar svarkeli kvadratukini, o veliau jau tikiuosi ir suknike isidrasinsiu


aaa koki cia svarkeli qqte? ax.gif gal sita? mirksiukas.gif
user posted image as irgi sita pripuolamai panerineju mirksiukas.gif bet as ji neriu ne is atskiru detaliu, o taip kaip niuma sako, jungdama pynele is karto, labai patogu thumbup.gif

tokia dar ir suknele yra thumbup.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ruteliux @ 2008 08 01, 10:56)
pavydziu jums mergaites, megzt  ir nert mokat, kokiu groziu turit wub.gif  o as nemoku blush2.gif  verysad.gif


o tu pamegink mirksiukas.gif nera jau taip sudetinga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 rugpjūčio 2008 - 10:20
Ačiū,mergaitės už pagyrimus. blush2.gif Taip malioniai nuteikia,kad vėl norisi čiupt į ranką vašelį. aciuks.gif Norėjau nunert kuo dailiau,tai ardžiau dėl kiekvieno man nepatikusio netikslumo.Ir dabar dar nepatinka,kad ryškiai matosi siaurinimas(bet gal taip turi būti?)Tą priekio trikampiuką ardžiau du kart:vieną kart per nuožulnus gavosi,kitą kart-per stačias.O viso ardymai (tokie rimti) buvo-5.
Nėriau iš Maxi siūlų(pirkti CasaLanoj),100%medvilnė,sunaudojau 5,šeštus pradėjau po nedaug.Turėjau mintį nusinert ir rankoves,bet kai taip atšilo- irnesakyk.gif ,ai,gal vėliau,(o tikriausiai-niekada tongue.gif )
Vasaros pradžioj planuose buvo trys patikusio suknės,bet va įgyvendinau vieną.
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 01, 11:13)
aaa koki cia svarkeli qqte? ax.gif gal sita? mirksiukas.gif
user posted image as irgi sita pripuolamai panerineju mirksiukas.gif bet as ji neriu ne is atskiru detaliu, o taip kaip niuma sako, jungdama pynele is karto, labai patogu thumbup.gif

tokia dar ir suknele yra thumbup.gif

user posted image

aga sita sita tik man vis baisu kad per maza nusinersiu
as ji is lino naturalios spalvos raizgau va tik man nepatiko nert is kart jungiant, tai as is karr siulus slapstau-kazkaip bent man graziau gaunas


kai ieskojau visko radau sita suknyte, buvau berods imetus cia
galima improvizuot ir spavu skirtingu kvadratukus daryt -as gi tu siulgaliu kai daug turiu lotuliukas.gif tai pats tas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 01 rugpjūčio 2008 - 10:37


Sveikos mezgejos , nerejos. Nuostabus jusu darbeliai thumbup.gif

Gal kas turite schemute sios sukneles. Labai patiko wub.gif

http://public.fotki....les/baltaj.html
Atsakyti
Fiona35, suknelė labai, labai graži wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2008 07 31, 06:02)
Nebuvo laiko prisesti prie kompo . Tikrai grazios idejos ,bet ir daug pigaus kico.Megstu tikra tautodaile.o girtis tikrai nelabai kuo galite mamytes. Sekmes


Aš tai manau, kad čia tik iš pavydo laugh.gif laugh.gif




Papildyta:
Fiona35, man labai patiko, kad gavosi, priekis, kaip ir orginalo, aš pabijojau tokį priekį nerti, maniau, kad nesugebėsiu, ŠAUNUOLĖ wub.gif wub.gif

Aš tik niekaip nesuprantu, kaip galima nerti atskirus motyvus iškarto jungiant, bandysiu dar įsiskaityti į jūsų parašymus... g.gif O gal žinot, kur pas rusaičių forume apie tai rašoma ar rodoma.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 01 rugpjūčio 2008 - 12:11