Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

QUOTE(angulyte @ 2008 08 05, 23:08)
Na ką gi - tęsiu savo pažadą - kraunu ką turiu  mirksiukas.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Na štai - galimos variacijos, ir raštelio pasiūlymai  mirksiukas.gif



QUOTE(Kesa @ 2008 08 06, 08:55)

4u.gif aciu, mergaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 08 06, 19:08)
user posted image

Aš irgi į šitą grožį seilę varvinu-jau senokai,žiūriu žiūriu...Jaučiu kaip noriu.Labai noriu.Dar labiau noriu lotuliukas.gif Tikrai megsiu pioneer.gif Numatyta pavasariui.Tik va-nežinau aš to raštelio blush2.gif Čia virbalais g.gif Kaip virbalais tą zigzagą padaryti g.gif Vąšeliu-viskas aišku, o virbalais unsure.gif



Virbalais butu irgi paprasta - kas kazkiek geru akiu trys sumegztos (galima kas antra gerosiomis, kas antra - blogosiomis), vel geros, ir tada is vienos ismegztos 3 akys (ne uzmetimais). Taip ir iseina tos bangytes.

PS turiu, turiu jau turiu siuliuku naujam projektui!!! Va dabar dar laikysiuos, nes atzalelei pleduka gabaliukini gaminu, bet jau kai imsiuuuuuuuu.... Uch.
Papildyta:
PPS gerrrrrai cia aprasei NOREJIMA smile.gif
Atsakyti
Ačiukas 4u.gif Labai labai biggrin.gif
Atsakyti
ahhhhh...nagi kaip vis del to gera, kad gadget parsirado thumbup.gif as dabar galiu atostogu pasiimt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2008 08 05, 19:00)
Dovyda, nuosirdi, Viliuteee - dėkui!  notworthy.gif

Dar noriu sugryžti prie tų pasuknelių.., na man žinokit jos  schmoll.gif
Ir aš sau nusipirkus ir bendradarbei po nerta suknele nupirkau ir sesei.., na kažkas ten su jom negerai..  g.gif  Vienas dalykas jos platėjančios ir smarkiai.., siaurinau - visviena negerai.. Sukasi aplinkui, lenda į tam tikrą vietą, nors tu ką..  doh.gif O toje pačioje parduotuvėje esu pirkusi ir trikotažinius naktinukus.., berods 32 Lt mokėjau.., tai tie jau padoriau atrodo.., tik kad spalvų nebuvo.. tik juodi ir raudoni.. Tai tiek..  biggrin.gif

Na, pakaks plepėti, o tai Dovyda mane vėl į pirmą vietą užrašys..   hihihi.gif


user posted image

betgi smagu, kad esi tokia daug, sauniai ir protingai bendraujanti moteriskaite drinks_cheers.gif o jau apie auksines rankeles is viso nebesneku, griuk negyvas, jokie amoniakai ir gaivinimai greitai nebepadesuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 07 rugpjūčio 2008 - 00:29
Labas rytas visoms!!!!!


user posted imageuser posted imageuser posted image

QUOTE(dovyda @ 2008 08 07, 01:26)
ahhhhh...nagi kaip vis del to gera, kad gadget parsirado thumbup.gif as dabar galiu atostogu pasiimt biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

betgi smagu, kad esi tokia daug, sauniai ir protingai bendraujanti moteriskaite drinks_cheers.gif o jau apie auksines rankeles is viso nebesneku, griuk negyvas, jokie amoniakai ir gaivinimai greitai nebepadesuser posted image


4u.gif Dovyda saulele, tu esi kablio super meistre, as tavo vysnine suknia kas antra praktiskai nakti sapnuoju (nes man ji tokia tobulai grazi, kad NIGALIUUU) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tai va, labai ilgu atostogu neimk, gerai? As tau kaip tik ir kabliuko kablytuko kelis paveiksliukus ideeeeeejau cool.gif Nesgi pabaigsiu pleduka kudikini, ir iniksiu nerti praktiskai pirma suknele vaseliu (ta melynmarge nesiskaito, nes virto sijonu), ir tada KAIP klausinesiu taves, KAIP klausinesiu!!!

PS O jei ka, tai omni connect dirba visoj Lietuvoj tolygiai tolygiai, ir dabartes yr gera akcija rysiui sykiu su komputuku isigyti rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytelis, darbštuolytės 4u.gif
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 07, 07:15)
Labas rytas visoms!!!!!
user posted imageuser posted imageuser posted image


Na kaip man gražu tos iš gabaliukų -rutuliukų, gėlyčių, kvadratukų - bet aš vis pabijau, kad galiu kantrybės pritrūkti, kad nemokėsiu išmodeliuoti ir t.t. doh.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
o aš ką tik baigiau suknelę iš trikampėlių,spalva iš vyšninės gavosi raudona,be to suknelė be savo pasuknelės neturi tikro grožio,kai bus pasuknelė,tik tada ir apdailą darysiu,tad labai nekritikuokit.Tiesą sakant labai jau ji mane nuvargino ax.gif tad apdailai ir jėgų nebeliko g.gif



user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif nu sakes koks grozis,nebeturiu zodziu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, Viliuteee, tu mane stebini!!!
Dar tikiesi kritikos?! Be sansu!

Labai jau grazus rubelis is skaros gavosi.
Tikrai, be zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 07 rugpjūčio 2008 - 19:36
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 07, 16:45)
sveikutės 4u.gif
o aš ką tik baigiau suknelę iš trikampėlių,spalva iš vyšninės gavosi raudona,be to suknelė be savo pasuknelės neturi tikro grožio,kai bus pasuknelė,tik tada ir apdailą darysiu,tad labai nekritikuokit.Tiesą sakant labai jau ji mane nuvargino ax.gif tad apdailai ir jėgų nebeliko g.gif

ohoooo blink.gif griuk negyvas, vadinas. Niu jau noreciau tooookios, superine thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif na ir kur as be jusu??? 4u.gif aisku, kad nedingsiu niekur drinks_cheers.gif

Viliutee - kaip visad TOBULAI! thumbup.gif
Angulyte, tu kantrybes neturi? nešposink lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos!

Vilutee, labai idomi ideja!!!! Laukiu nesulaukiu "apdailinto" varianto smile.gif
Papildyta:
O as is paskutiniuju laikausi, nes noru viena projekta baigti ir jau tada rimtai sesti prie sukneles. Tos, perlu kriauklytes!!! Is tamsmeles ji jau nutamsejo iki juodos smile.gif Viskoze.
Atsakyti