Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.10

Brangiosios auksiniu ranku ir ideju savininkes wink.gif ziurineju jusu grozius.. varvinu seile... jau greitai griebsiu vaseli ir as ax.gif nersiu ta visu numyleta auksine... wub.gif
bet bresta rimtas projektas ir ..... labai labai reikia jusu pagalbos. Gal kas savo lobynuose turite nerealiu nertu/megztu (tinka ir kombinuotos) ilgu sukneliu. Matote reikia sukneles nuotakai. Vizija siokia tokia yra, bet papildomos idejos padetu "isgimdyti" modeliuka iki galo. Jei ka tai viska, ka sugalvosite galite siusti ir i AZ. Is anksto dekoju mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 rugpjūčio 2008 - 21:20
Paziurek Osinkoj,ten irgi maciau tokia temuke
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 13, 06:43)
Sveikos, sauniosios!!!!

Tuoj isbegsiu pradet ilgojo savaitgalio (niu ir pabaigt pleduko, kuris trukdo pradet suknyte), tik stai PUSTELSIU ikvepimo dovydai, nes josios neriniai mane ikvepia, va.

Mexxica, sveikinu issirinkus siulus!!!!

PS ateina juodas periodas!!!!!!!  Dovydai, man (jip, ta laukianti sunerimo viskoze yra JUODA), tau smile.gif Kas dar jungsis elegantisku juodybiu kurti?

PPS tai iki!!!


aciukas gadget uz polekiu vejo gusi, einu tuojau pat pora eileliu apnersiu, o kai pora panersiu, tai gal sakau ir patiks, taip pamazu ir baigsiu 4u.gifbe to siek tiek siuvinukais buvau uzsiemus (suneliuko krikstynoms rubelius budavojau, kam idomu, tai galima nosi kystelti cia mirksiukas.gif )http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=328759&pid=19125538&st=192&#entry19125538
ir cia
http://public.fotki.com/Dovyda/kristupelio-krykstynos/


Bielra, nu thumbup.gif suknele, atgime is naujo, zinok uzregistravau i galerija ir vel mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 14 rugpjūčio 2008 - 08:49
QUOTE(dovyda @ 2008 08 14, 08:40)
color=yellow]be to siek tiek siuvinukais buvau uzsiemus (suneliuko krikstynoms rubelius budavojau, kam idomu, tai galima nosi kystelti cia mirksiukas.gif )[/color][color=yellow]

jau kaip grazu ir kruopstu, ir savo rankom daryta, labai labai mielai atrodo.


dar kreipiuos i auksines sukneles nerejas:
as dar tik antra rata to kiaurarascio neriu sijono apacioj, ir jis man kazkiek nesutampa su pirmesniu kiaurarasciu, ta prasme pradejau lygiai, paskui matau kad nesutampa, paskui vel issilygina. maniau gal beneriant stulpeliu prisidauginau, suskaiciavau - skaicius kriaukleliu tas pats. reiskia ne vienodu stiprumu neriu. norejau klaust ar buvo kam taip??? norejau ardyt viska - paskui nusprendziau kad liks ir kur nesutampa bus nugara....jei niekam neparodysiu nieks ir neikirs turbut, nebent is jusu kuria susitikciau ax.gif
paskui vel del tu krypciu, jos kaitaliojasi tik kol yra kiararastis o pagrindines tos eil kartoja vis i viena puse, ar man neskersuos??? man rodos ingridiuska ratu nere, kur ji dingo????
nu ir rankoviu bijau, jei darysiu nuo alkuniu, veliau jas reik po biski platint kaip ir megztam darbely ar galima lygiai i virsu kilt???gal man isvis nereiks nert nes rankoviu nemokesiu daryt
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 08 13, 14:57)


Suknute pasakiska wub.gif
Schemutes itariu prie jos nera g.gif ?
Siaip tai cia kazkas panasau i viskoze..manau vasaros vakarui tiktu medvilne su viskoze, nors rudeniui ir is kokios moherytes manau laabai graziai ziuretusi..
Atsakyti
Na aš jau savo suknės numezgiau nugarą assa.gif 4u.gif nes mezgu iki liemens pirma priekį ir nugarą, tada žemyn jau megsiu apačią apvaliais virbalais rolleyes.gif galvojau, kad kai ploni siūlai, ilgai truks, bet žiūriu, kad nieko, normaliai thumbup.gif
Atsakyti
Laba,
seniai beuzsukus buvau. Na neriu as pilkaja suknele,kur Dovyda nere.Liko tik rankoves,ale vel niekaip neprisedu,sunelis pradejo vaikscioti,tai tik ziurek....Dovyda,kaip tavo pilkoji?
Papildyta:
Tiesa,norejau paklausti,kaip jus paruosiat sukneles nesiojimui?Na ta prasme kai nuneriat,tai ar plaunat?Krakmolinat ar kaip?Gal galit patart?
Atsakyti
[quote=pupainga,2008 08 11, 20:03]
Laaabai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Tikrai kantrybės kiek reikia thumbup.gif
na mqanau kad sitai suknei maziausiai reik kantrybes vat kur is gelyciu nerta taitaip nezinau ar sugebesiu bet bandysiu nors tu gelyciu bus gal 2 eiles kokios per visa suknele bus ikvepeja bielra[COLOR=purple]kai pavyks pasirodysiu
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 08 14, 23:09)
Laba,
seniai beuzsukus buvau. Na neriu as pilkaja suknele,kur Dovyda nere.Liko tik rankoves,ale vel niekaip neprisedu,sunelis pradejo vaikscioti,tai tik ziurek....Dovyda,kaip tavo pilkoji?
Papildyta:
Tiesa,norejau paklausti,kaip jus paruosiat sukneles nesiojimui?Na ta prasme kai nuneriat,tai ar plaunat?Krakmolinat ar kaip?Gal galit patart?


sveika 4u.gif manoji jau seniai seniai pabaigta, tik dar nepranesiota, nes vilnone, karsta lotuliukas.gif tai ziema manau jau darban su ja brausiu drinks_cheers.gif o tu irgi pamazel savaja pabaigsi mirksiukas.gif
as sukneliu savo neplaunu, bet per garini lygintuva islyginau ir puikiai thumbup.gif , sijonukus ploviau ir lyginau, krakmolinti manau nereikia g.gif

va cia mano sukneles, jei nori paziuret mirksiukas.gif
http://public.fotki....ano-sukneles-1/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 15 rugpjūčio 2008 - 09:07
Va, ka radau pas rusaites
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 08 15, 13:33)
Va, ka radau pas rusaites
user posted image

noriu sitos !!! pamaciau nukritau ir dabar naktim nemiegosiu
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 08 15, 12:33)
Va, ka radau pas rusaites

kaip gaila bet nieko nematau ka ten radai. pasirodo kai atsakiau - atsirado ir vaizdas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 15 rugpjūčio 2008 - 14:12