Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio/vakarėlių žaidimai

būrelis žmonių. ir vedantysis vienam sako (galima dar žvakę užsidegt, kad įtikinamiau būtų)-
-Šios žvakės šviesoje, ir visų mūsų akivaizdoje pasakyk "Ką tu myli?"
-(tas kursi nežino pradeda vardinti: "mamą, vaikus, vyrą ir t.t.t"
o vedantysis sako
-ne, turi ištikrųjų pasakyti - "Ką tu myli"
(o tas vardina toliau: katę, šunį...)
kol 'dašunta', ką jis turi pasakyt - tiesiog sakinį "Ką tu myli"
Atsakyti
Reikia balionų ir virvelių. Žaidžia 2 ar daugiau žaidėjų.
Suskirstyk žaidėjus į dvi grupes. Pririšk balionus prie kiekvieno kulkšnies. Po žodžio "Pirmyn" komanda stengiasi susprogdinti kitos komandos balionus. Kai žaidėjo balionas susprogsta, jis turi pasitraukti iš žaidimo. Komanda, kuriai liko paskutinis balionas, laimi.
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos isradingosios!
Pasitaiko ivairiu progu ir susibegimu,manau ne tik per krikstynas ir vestuves reikia zaidimu.Juk nelabai smagu jei vakareliui neipusejus jau atsiranda mieganciu blink.gif
Gal yra kas pasiulys idomiu zaidimu kurie tiktu betkokiai progai.
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2008 08 15, 00:17)
būrelis žmonių. ir vedantysis vienam sako (galima dar žvakę užsidegt, kad įtikinamiau būtų)-
-Šios žvakės šviesoje, ir visų mūsų akivaizdoje pasakyk "Ką tu myli?"
-(tas kursi nežino pradeda vardinti: "mamą, vaikus, vyrą ir t.t.t"
o vedantysis sako
-ne, turi ištikrųjų pasakyti - "Ką tu myli"
(o tas vardina toliau: katę, šunį...)
kol 'dašunta', ką jis turi pasakyt - tiesiog sakinį  "Ką tu myli"



Na man irgi ne iskarto dasustu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nusigvelbiu as sita zaidimuka mirksiukas.gif
Atsakyti
tos detektyvines misles ne tik per balius smagu narpliot.karta ilgoj kelionej,kad neprailgtu zaidem su seima.jau visas isanarpliojom siaip ne taip,visiems labai patiko.gal kas zinot dar kokiu,kurios cia nepaminetos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinka2 @ 2008 08 14, 19:13)
Kitas labai panasus. Taip pat isrenkamas vienas zogus, pasodinamas ant kedes, ant jo uzdedamas dekis ( uzkloti visiskai ). Vedantysis jam liepia atiduoti, tai kas jam maziausiai reikalinga. Imti daiktus tol kol susipras ir nusiims deki.

Pvz. tau duoda zieda, o tu sakai: nu ne sitas, siandien tave nuziurejau is visu pusiu, tikrai maciau, kad turi mazai reikalinga daikta.

Buvo pas mus , kad neT iki apatiniu nusirenge ir vis tiek nedasuto. biggrin.gif


Va sitas tai tikrai labai geras zaidimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Zaideme vakarelyje si svaitgali ir visiems labai patiko thumbup.gif thumbup.gif Visi isdurti buvo, prisijuokem, nes ne visi suprato ka jiems is tikruju atiduoti reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir ko tik neprisirinkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir maikiu, ir batu, ir laikrodziu, zodziu vertas demesio zaidimas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kažkurioj temoj skaičiau, kad per jubiliejų ar šiaip per gimtadienį surengia viktoriną apie jubiliatą. Man patiko ši idėja ir norėčiau ja pasinaudoti per vyro jubiliejų tik nelabai sugalvoju kokius klausimus užduoti. Gal galėtumėte patarti.
Atsakyti
Mano padruškė išvažiuoja toli toli, tai mes jai išlydėtuves rengiam ir reiktų kažko linksmo, o šia dauguma žaidimų komandom. Mūsų bus apie 8 žmones. Gal kuri turit kokių įdėjų?
Atsakyti
Kaip suprantu čia nelabai kas lankosi....
Atsakyti
Stai cia labai daug zaidimu vaikams mirksiukas.gif galima ir sventem ivairiom ir gimtadieniams pritaikyti thumbup.gif:
http://vilnius.ateit...dzio_tiksejimas
Atsakyti
Pasiūlysiu ir aš kelis jau išbandytus žaidimus smile.gif

ADVOKATAS. Žaidžiama visiems sėdint prie stalo. Esmė tokia, kad kiekvienam žmogui sėdintis kaimynas iš dešinės yra jo advokatas. Vienas žmogus sako: ,,geria Lina" Linos kaimynas iš dešinės sako kito žmogaus varda: ,,Lina negeria, geria Lukas", tada Luko dešinysis kaimynas sako kitą vardą ir t.t. Tas kas suklysta turi išgert stikliuką. Advokatai turi greit pasakyt kito žmogaus vardą, uždelst negalima. Gal atrodo painu, bet visai ne ir visi labai įsijautę žaidė thumbup.gif

Dar kitas žaidimas vadinasi AŠ MYLIU SAVO KAIMYNĄ.
Sakykim, kad kaimyno sėdinčio iš dešinės vardas yra Linas. Todėl iš L raidės reikia sugalvoti: - taigiamą savybę, - kur bus išsiųstas, -kuo keliaus, - kas duota valgyt.
Ir atsistojus pasakyt, kaip pvz.: Aš myliu savo kaimyną LINĄ, nes jis yra LĖTAS, jį išsiųsiu į LAPLANDIJĄ LĖKTUVU ir įdėsiu valgyt LAŠINIŲ. smile.gif
Originalių pasisakymų būna ir taip pasisako visi šventės dalyviai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrinka2 @ 2008 08 14, 19:13)
isrenkamas vienas zogus, pasodinamas ant kedes, ant jo uzdedamas dekis ( uzkloti visiskai ). Vedantysis jam liepia atiduoti, tai kas jam maziausiai reikalinga. Imti daiktus tol kol susipras ir nusiims deki.

Pvz. tau duoda zieda, o tu sakai: nu ne sitas, siandien tave nuziurejau is visu pusiu, tikrai maciau, kad turi mazai reikalinga daikta.

Buvo pas mus , kad neT iki apatiniu nusirenge ir vis tiek nedasuto. biggrin.gif


sita zaidima irgi esu begalei zmoniu dariusi.Bet mes darydavom siek tiek kitaip - jei po antklode sededavo vaikinas, tai ka atiduoti prasydavo mergina, jei sededavo mergina po tuo pledu - tai prasydavo "ko nereikia" vaikinas smile.gif... pora zmoniu pagavus azarta taip ir isrengus esu (vaikinukus 2). O paskui visi nuogaliai ar pusiau nuogaliai, sugalvodavo po viena uzduoti, jas ant lapuku surasydavom, sumaisydavom ir traukdavosi kiekvienas sau po uzduoti, kad galetu daiktus atsiimti is "vedeju" smile.gif tai irgi budavo linxmu uzduociu smile.gif (vienas zmogus buvo it ka tik gimes(visiskai nuogas) ir issitrauke uzduoti abiem rankom pasiekti lubas, kurios buvo aukstos doh.gif kadangi kompanija buvo nestabdanti ir ziauroka, tai teko jam tai atlikt visiskai nuogam ax.gif bet kazkodel dziaugsmo berniukams dauiau buvo g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglootia:): 19 rugsėjo 2008 - 20:41