Įkraunama...
Įkraunama...

IMB "Prie parko" Viršuliškėse #3

Mūsų namas
user posted image


Sena tema čia:
http://www.supermama...howtopic=284932
Atsakyti
Ax, grazus vistik musu namas thumbup.gif thumbup.gif
Isskirtinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ArijaM @ 2008 07 16, 12:40)
Jums gerai su tokiom saskaitom lotuliukas.gif As tai jau deklaravus 3 kubus karsto vandens doh.gif , ir jau sumokejau  blink.gif

Nu idomiai su tuo karstu vandeniu. Vakar vakare tai bego drungas labai, o siandien ryte tai net nesilo, ilgokai laukiau. bliam nervuoja, prisuksiu vel  blink.gif  blink.gif


aš šiandien ryte III korpuse irgi po drungnu prausiausi. Gerai, kad vasara. Aš tai lepūnėlė, man netinka tokie ekstrymai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uriukas @ 2008 07 16, 19:58)
aš šiandien ryte III korpuse irgi po drungnu prausiausi. Gerai, kad vasara. Aš tai lepūnėlė, man netinka tokie ekstrymai  doh.gif

Tai 2 B yra II korpusas? g.gif Tas kabantis, tarpinis. Langai tik i miskeli.. smile.gif
Atsakyti
Vakar maciau vandens skaitliuku parodimus nurasinejo.
Papildyta:
Blaimba kaip uzknisa kad sud...is smirda po langais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-jolia @ 2008 07 17, 07:31)
Vakar maciau vandens skaitliuku parodimus nurasinejo.
Papildyta:
Blaimba kaip uzknisa kad sud...is smirda po langais  doh.gif


Mane irgi nervina tokie kvapai schmoll.gif Ypač ryte doh.gif
Xorex, ačiū už naujus namus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASsSA: 17 liepos 2008 - 07:07
QUOTE(erika.gut @ 2008 07 16, 23:25)
Tai 2 B  yra II korpusas?  g.gif Tas kabantis, tarpinis. Langai tik i miskeli.. smile.gif


Teisingai, pamirsau apie kabanti biggrin.gif
Papildyta:

Papildyta:
Blaimba kaip uzknisa kad sud...is smirda po langais doh.gif
[/quote]
Aha, siandien baisiai dvoke, kai ejau per kiema blink.gif Gerai kad i buta dar kvapas neateina blink.gif
Atsakyti
Info is Jolantos atejo i musu el. pasto dezute:

Mieli Rygos g.6 gyventojai,

Jeigu jusu bute yra iskile stiklo paketai, prasome kreiptis I Osvalda 8 610 46085, Lina 8 615 91956 arba I Laimona 8 612 25075.

Sutvarkysime langus ir busime beveik pasiruose namo pridavimuiJ

Sekmes Jums.


Jolanta Tarasoniene

Pardavimu vadove

Atsakyti
QUOTE(gainqx @ 2008 07 17, 09:28)
Info is Jolantos atejo i musu el. pasto dezute:

Mieli Rygos g.6 gyventojai,

Jeigu jusu bute yra iskile stiklo paketai, prasome kreiptis I Osvalda  8 610 46085, Lina 8 615 91956 arba I Laimona 8 612 25075.

Sutvarkysime langus ir busime beveik pasiruose namo pridavimuiJ

Sekmes Jums.
Jolanta Tarasoniene

Pardavimu vadove


Tai visi turbut gavo...
O idomu kas bus su neuzbaigtais darbais g.gif kai priduos jau nama... O kaip vaiku aikstele?
Atsakyti
QUOTE(ASsSA @ 2008 07 17, 10:42)
Tai visi turbut gavo...
O idomu kas bus su neuzbaigtais darbais  g.gif kai priduos jau nama... O kaip vaiku aikstele?


Man atrodo gavo tie pas ką suskilę, nes aš nieko negavau.
Tas pridavimas man čia keistai šviečiasi, kiek suprantu turi būti visuose butuose padaryta bent minimali apdaila, o realiai tuose butuose kurie neparduoti niekas nevyksta (bent jau prie mūsų šalia kur yra tai per langą matosi, kad ten viskas taip ir stovi).
Be abejo komisija nevaikščios į kiekvieną butą, bet jie turės kažką bandyti daryti, kad neužeitų ten kur nereikia smile.gif
Kol kas čia skaidrumu nešviečia...

Tikiuosi, kad gyventojai aktyviai susirinks į susitikimą. Kol kas niekas nieko nerašė į nurodytą el.paštą, o užsiregistravusių į mailing listą turim 6 kaimynes ir mane smile.gif
Tai kol kas tikiuosi bent 7 žmonės susirinks ax.gif
Nors šiaip reikėtų kokių 50 kaimynų, kad musų susirinkimas turėtų kažkokią formalią galią...

Šiaip po truputį IMB tvarkosi aplinkui, kai tik nueinu vis kažkas padaryta, ne taip daug kaip norėtųsi, bet kažkas juda...
Svarbiausia, kad viską padarytų iki pridavimo arba nepriimtų kol visko nepadarys. Nes kaip čia jau buvo išreikštas susirūpinimas - priduos ir paliks kaip stovi...

VBS agentūra praneša, kad pridavinėti bus bandoma rugpjūtį...
Atsakyti
Sveiki,

Priminimas!

Siekiant efektyviau spręsti namo administravimo klausimus kviečiame į gyventojų susitikimą kuris vyks 2008 liepos 24 dieną 19 valandą Rygos g. 6 namo kieme.

Susirinkimo tikslas - aptarti bendrijos steigimą ir visus iš to kylančius klausimus. Įkūrus bendriją galėtumėm lengviau, organizuočiau ir greičiau spręsti mums rūpimus klausimus.
Taip pat galėsime aptarti ir visus šiuo metu aktualius klausimus kuriuos sunku spręsti pavieniui.

Galite siųsti Jums rūpimus klausimus el.paštu: info[@]prieparko.lt

http://www.supermama...howtopic=333388


Taip pat kyla neaiškumų kaip prisiregistruoti prie mailinglisto. Tai tiesiog parašykite paštu info[eta]prieparko.lt ir antraštėje nurodykite "noriu prisiregistruoti". Ir dar geros dienos galite palinkėti smile.gif
Būtų gerai, kad parašytūmėte daugiau info apie save - Vardą, pavardę ir korpusą bent jau... Galima ir butą, žinosiu kur arbatos užsukt kai pakviesit smile.gif
Va taip viska čia paprastai smile.gif

Atsakyti
as ketvirta diena bute bunu nuolatos, man atrodo kad tiek mazai gyvenanciu rolleyes.gif siandien kaimyno darbininka "skolinausi", sunkiai durys rakinasi, ta virsutine spyna, ar kitiems viskas gerai? unsure.gif
Atsakyti