Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

Kokios dar priesaikos, savo priesaikas žmonės gali akis į akį pasakyt doh.gif Spektaklis kažkoks tos vestuvės, kad tik tetulėm pasižiūrėt cool.gif

O ne į temą, kaži ar labai svarbu , kad aš nepriėjus prie pirmos komunijos g.gif Aš tai galvoju apgausiu, sakysiu priėjau, bet maniškis sako dievulis mane nubaus laugh.gif
Hm, o jei rimtai, yra kokie popiereliai įrodantys, kad tu priėjęs tos pirmos komunijos ar ne? Įtariu, kad galiu apgaut? blush2.gif
Atsakyti
as tai turiu pirmos komunijos popierelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2006 11 29, 12:09)
as tai turiu pirmos komunijos popierelius  ax.gif



doh.gif Dar kas nors turit?
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2006 11 29, 15:05)
doh.gif  Dar kas nors turit?


as neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2006 11 29, 15:05)
doh.gif  Dar kas nors turit?

aš ir turiu
Atsakyti
tai, manau, prasisuksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2006 11 29, 18:46)
tai, manau, prasisuksiu biggrin.gif

bažnytinėj santuokoj svarbiausia krikštas ir pirma komunija, tavo vietoj aš pasakyčiau, juk vistiek tai bažnyčia, kam meluoti, jei supratingas kunigas tai tikrai supras ir netgi tą pačią vestuvių dieną gali tau ją suteikti, nes be pirmos komunijos tau neturi teisės duoti švento paplotėlio, tai nėra tiap jau baisu, bet tavo sąžinės reikalas, mano vyrui buvo tas pats, tą atlikom labai greitai, be jokių problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, ačiū, katanelis, kad mane bandai į protelį atvest 4u.gif

Bet jei atvirai man tos bažnyčios visai nereikia, neįdomu visiškai jokie bažnytiniai papročiai, visokie įšventinimai ir t.t. , man tai labai kvaila, tiesą pasakius net savotiškai visi tiek poteriai ir kunigai (atsiprašau tikinčių) kelia šleikštulį blush2.gif
Man gražu tik pats pastattas (vidus dažnai irgi ne).

Į bažnyčią eisiu tik dėl to, kad lmano būsimo vyro labai artimam žmogui tai labai svarbu. Nuraminsim jų dūšelę ir viskas. Man svarbiau santuokų rūmuose, gal bažnyčioj ir iškilmingiau, bet kai nuo jų net pykina unsure.gif Žinai toks ir iškilmingumas.

O dėl kažkokios sąžinės aš visiškai rami, dauguma kunigų, kurie man duos paplotėlį, už mane daugiau velnių priėdę doh.gif Ne jiems mane mokyti smile.gif

Aš žinau, kad tą pačią dieną galima, bet nenoriu iš principo, man to nereikia,- užteks, kad valandą ten prastovėti reiks doh.gif

Nepykit ant manęs, bet tai mano mintys ir ne vieno žodžio neatsiimu (turiu tikinčių gimnaičių, užtenka smile.gif ) Ir dievulio nebijau biggrin.gif Labiau kunigų bijot reiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2006 11 29, 19:00)
bažnytinėj santuokoj svarbiausia krikštas ir pirma komunija, tavo vietoj aš pasakyčiau, juk vistiek tai bažnyčia, kam meluoti, jei supratingas kunigas tai tikrai supras ir netgi tą pačią vestuvių dieną gali tau ją suteikti, nes be pirmos komunijos tau neturi teisės duoti švento paplotėlio, tai nėra tiap jau baisu, bet tavo sąžinės reikalas, mano vyrui buvo tas pats, tą atlikom labai greitai, be jokių problemų  mirksiukas.gif



Komunija reikalinga jei santuokos metu bus laikomos misios ir jaunieji nores to svento paplotelio, jei misiu santuokos metu nera ( o taip dazniausiai ir buna ), komunijos priejimas nera butinas. Taip sake man kunigas,o taip pat ta radau ir parasyta knygoje "Santuokos sakramentas"
As pati esu komunijos priejus, bet jokiu popieriuku neturejau, matyt tada nedave, bet manes kunigas ir neprase ju, tik paklause ar esu priejus komunijos. O mano vyras nebuvo priejes komunijos, bet kunigas sake darykit kaip norit, jei nori tegu prieina, o jei nenori tai ir nereikia:)
Siaip dar daug priklauso ir nuo kunigo suprantingumo, nes dauguma vis tiek uzsispiria ir reikalauja komunijos doh.gif
Atsakyti
wow ačiū notworthy.gif notworthy.gif Nuraminai thumbup.gif Jokių mišių pas mus nebus. Tik reik kunigą rast, kuris labai nelįstų į dūšią
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2006 11 29, 21:30)
Na, ačiū, katanelis, kad mane bandai į protelį atvest  4u.gif

Bet jei atvirai man tos bažnyčios visai nereikia, neįdomu visiškai jokie bažnytiniai papročiai, visokie įšventinimai ir t.t. , man tai labai kvaila, tiesą pasakius net savotiškai  visi tiek poteriai ir kunigai (atsiprašau tikinčių) kelia šleikštulį  blush2.gif
Man gražu tik pats pastattas (vidus dažnai irgi ne).

Į bažnyčią eisiu tik dėl to, kad lmano būsimo vyro labai artimam žmogui tai labai svarbu. Nuraminsim jų dūšelę ir viskas. Man svarbiau santuokų rūmuose, gal bažnyčioj ir  iškilmingiau, bet kai nuo jų net pykina  unsure.gif  Žinai toks ir iškilmingumas.

O dėl kažkokios sąžinės aš visiškai rami, dauguma kunigų, kurie man duos paplotėlį, už mane daugiau velnių priėdę  doh.gif  Ne jiems mane mokyti smile.gif

Aš žinau, kad tą pačią dieną galima, bet nenoriu iš principo, man to nereikia,- užteks, kad valandą ten prastovėti reiks  doh.gif

Nepykit ant manęs, bet tai mano mintys ir ne vieno žodžio neatsiimu (turiu tikinčių gimnaičių, užtenka  smile.gif ) Ir dievulio nebijau biggrin.gif Labiau kunigų bijot reiktų biggrin.gif


drinks_cheers.gif ne aš nebandau atvest tavęs į protelį, tik bandau kažkaip paaiškinti tą procesą mirksiukas.gif šiap tavo nuomonę tikrai priimu, ir matau, kad wow patirtis rodo, kad nevisada kunigai reikalauja pirmos komunijos, man tas patinka, kad per prievartą nespaudžia ir nemoralizuoja, kaip dauguma kitų kunigų tongue.gif
Atsakyti
Nesuprantu jusu mergiotes - jeigu jau toks lazas man butu i ta baznycia eiti, tai ir neiciau. Mano juk santuoka o ne kokio giminaicio. Ir jau uz savo principus pastoveciau, o ne leisciausi stumdoma tokia svarbia diena.
P.S. Jei tau duotu vaistus sergantis gydytojas - ar irgi neimtum, nes jis pats ligonis? Keistai cia man nuskambejo apie tuos kunigus. Paziurekim i save pirma - patys velniu priede o is kitu reiklaujam buti angelais. Mes visi esam tik zmones. Klystantys. O prisieki Dievui, ne kunigui. Jei juo netiki, kam tada ta sumeluota priesaika. Slykstu...
Atsakyti