Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Priesaika prie altoriaus
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
aggate
Mes sakysime savo sukurtas priesaikas.Kadangi vestuvių tema bus lauko gėlės ir rūbai,ir bažnyčia bei sodyba bus tik lauko gėlės,tai net ir gražius žodžius radau iš dainos apie lauko gėles.
Aš mylėjau tave tau nežinant
Tau nežinant tave aš myliu
Mano meilė plati kaip žvaigždynas
Kaip žydėjimas lauko gėlių
Ir taip toliau.Labai bus gražu.
lely
man grazu kai jaunieji savo priesaikas sako ar neskaito (nekartoja paskui kuniga), bet pati to daryti nenoreciau, nes tuo momentu jaudulys nemazas, taigi baisu kad zodziai pasimirs ar susipainios, tada au nelabai smagu butu... smile.gif
o siaip sis momentas man grazus, kai vyras sake priesaika ziuredamas man tiesiai i akis tai net sirdele sudrebejo wub.gif
Kribuk
Mes tai tradicinę pasirinkom. Bet man labai gražu ir kai savo sukuria žodžius.
activ
Is pradziu maniau,kad sakysim savo sukurtus,bet dabar manau,kad daugelis zmoniu nesupras,nes tai kazkaip dar nedaznas dalykas.Pasakysim izadus,o visi dar lauks tu tradiciniu biggrin.gif
welkom1
Mes turbut sakysime tradicine priesaika, nes savosios nesukurem
activ
Vis del to likome prie tradicines wub.gif Savu sukurtu priesaiku nesuprastu tikriausiai nei seneliai,nei tevai,o ir patys per daug jaudinsimes,kad jas atsimintume lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif
tasha
Anglijoje CMB sakysim savo priesaika, o LT baznycioje taip, kaip parasyta, nes jauciu taip susijaudinsiu, kad viska uzmirsiu blush2.gif O CMB, tai man vis tiek dzin, kazkaip man netikros tos vestuves bus, tik, tam, kad popierius susitvarkyti. O baznycioje jauciu ir susinerviniu ir apsizliumbsiu, juk pirma ir paskutini karta ta teks daryti. As net per draugiu vestuves apsiasarodavau blush2.gif
lucja
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 05 27, 21:03)
Net ir aš susigundžiau dėl tos priesaikos smile.gif
Radau daug puslapiukų internete, tik reikia įvesti paieškos žodžius "Wedding Vows" ir rasite be galo daug gražių priesaikos žodžių, tik, deja, viskas angliškai, taip kad teks išsiversti smile.gif
*

man kai prireikia tai verciu cia http://www.translate.ru/ o is rusu kalbos lengviau isversti irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(aggate @ 2007 07 03, 00:21)
Vis del to likome prie tradicines wub.gif Savu sukurtu priesaiku nesuprastu tikriausiai nei seneliai,nei tevai,o ir patys per daug jaudinsimes,kad jas atsimintume lotuliukas.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

Man tai labai patinka kai jaunieji sako nuo saves, bet aisku tai turetu buti priedas prie tu visu tradiciniu priesaiku.
Taciau galima pasinaudoti tokia ideja (maciau viena pora taip dare mirksiukas.gif ) - jaunasis ir jaunoji paraso ant popieriaus savo 'meiles priesaika' pasiraso ir apsikeicia - po to saugojat (ant sienos pakabinat laugh.gif )
ta galima namuose padaryti dar pries baznycia arba jau ant tilto, ar pokylio saleje prie visu - kaip kas nori ax.gif
Linjus
Labai prašau pagalbos, jau nieka sį galvą nebelenda - reikia šmaikščios priesaikos jaunikiui 4u.gif kas ką žinot tą rašykit - busiu labai dėkinga 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
coliukasv
čia bernvakariui ar kaip?
Linjus
ne, ne bernvakariui biggrin.gif
mano tėvukų vestuvių jubiliejus artėja, tai darom kaip estuves - su tradicijomis, apranga tų laikų stiliumi - 70ųjų mirksiukas.gif tai norim kad jie vienas kitam priesiektų dar sykį, bet tai turėtų būti šmaikšti priesaika. jei kas žinote priesaikų parašykit 4u.gif aš jau perdarysiu į reikiamą, pakeitusi laikus ir panašiai 4u.gif
Linjus
4u.gif vis dar reikia....
Lithium
turėjau priesaiką, bet ją nukišau kažkur.. doh.gif bandysiu iš atminties..
prisiekiu mylėti savo žmoną.....labiau nei bokalą alaus
prisiekiu kas terčią dieną.....grįžti į namus
priesiekiu rusyje laikyti statinę vyno....žmonos draugams
prisiekiu žmonai dovanoti įvairias smulkmenas...kailinius, auksinius papuošalus, automobilį
prisiekiu garsiai skaityti laikraštį...kai žmona tvarko butą
dabar ir visados ir per amžius..amen

na, čia galima paimprovizuoti smile.gif
Linjus
ačiū 4u.gif
activ
Sakeme,zinoma, tradicine blush2.gif Bet ir taip susigraudinti sugebejau blush2.gif doh.gif Vos neapsiverkiau,bet sugebejau akyse laikyti asareles thumbup.gif blush2.gif
Erkesta
Niu niekaip nesuorantu kokia sava priesaika??? biggrin.gif vistiek tą tradicinę reikės pasakyt...

Kai lankėm tuos bažnytinius kursus - kunigėlis pasakojo, kad santuokos sakramentą duoda ne kunigas, o jaunieji jį suteikia vienas kitaip būtent tos priesaikos žodžiais... Jei nėra tos priesaikos - nėra ir sakramento... blush2.gif Nors dabar tokie laikai kai vis daugiau ir daugiau kunigai leidžia... Juk anksčiau antrą kartą besituokiančių net į bažnyčia neleisdavo, o dabar surengia tokią pat ceremoniją ir laimina santuoką... ir šiaip visokie kitokie dalykai vyksta. Iš kažkur atsiranda pasirinkimo laisvė smile.gif

Aišku sava priesaika gražiau, bet reiktų su kunigu apie tai pasišnekėt. Nes man kažkodėl atrodo, kad be savo priesaikos vistiek teks ir tradicinę pasakyt unsure.gif
Margaritka
SVEIKUTES 4u.gif
As tik pradejau skaityti Jusu visu pasipasakojimus,ir jau akys asaruoja blush2.gif
Musu situacija tai tikrai nepavidetina: unsure.gif
Tuoksimes Jamaikoje!!!
Busim tik mes dviese ir kunigelis(kalbantis angliskai)
Labai labai noreciau sia diena,ziuredama savo isrinktajam i akis...priesaika tarti sava kalba...
Tai ir galvoju dabar,suku galva... blush2.gif
Bijau,kad jei nebus pagalbininko(na cia jei kartais uzsimirsiu ar apsizliumbsiu blush2.gif )tai visa veremonija bus sugadinta.... unsure.gif
Ka daryt?nebezinau....
unsure.gif
ishiri
musu priesaika buvo ne tradicine wub.gif bet buvo taip grazu, kalbedama susigraudinau, asaros kaip pupos pradejo riedeti.. savo vyro mylinciu akiu niekada nepamirsiu wub.gif wub.gif Buvo pati graziausia akimirka musu vestuvese.
Poto suzinojau kad puse stebinciu irgi raudojo.
activ
QUOTE(ishiri @ 2007 08 14, 15:08)
musu priesaika buvo ne tradicine  wub.gif  bet buvo taip grazu, kalbedama susigraudinau, asaros kaip pupos pradejo riedeti.. savo vyro mylinciu akiu niekada nepamirsiu wub.gif  wub.gif Buvo pati graziausia akimirka musu vestuvese.
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As irgi tik veliau suzinojau,kad sese (liudininke) salia stovejo ir verke visa ceremonija, bet as nieko nepastebejau doh.gif Ziuredama nuotraukas pastebejau, kad MV seima irgi verke blink.gif Kazkaip keista buvo blush2.gif biggrin.gif
gala
QUOTE(ishiri @ 2007 08 14, 15:08)
musu priesaika buvo ne tradicine  wub.gif  bet buvo taip grazu, kalbedama susigraudinau, asaros kaip pupos pradejo riedeti.. savo vyro mylinciu akiu niekada nepamirsiu wub.gif  wub.gif Buvo pati graziausia akimirka musu vestuvese.
*

o jei ne tradicine, tai is kur zodzius gauti? blush2.gif
Sypsenele_7
Taigi jei norite ne tradicinesm jau tada geriau patiems sukurti mirksiukas.gif
Eivilee
labukas 4u.gif

gal kas turi zodeliu skirtu jaunikiui? mes su vyru norime baznycioje sakyti zodzius vienas kitam rolleyes.gif vat ir iskilo tokia problemele kad ju nerandu ir kazkaip i galvele niekas nelenda unsure.gif gal kas gali padeti verysad.gif
ikristute
Būsiu gera gaspadinė
Gera Sauliaus žmona
Jį prispausiu aš prie sienos
Nenusuks į šoną

Aš nekepsiu jam kiaušinių
Tegu pats juos kepa
Ir į lovą saldžią kavą
Man kas rytą neša

Vienoj rankoj bus bizūnas
O antroj kočėlas
Kai iš darbo grįžtant lauksiu
Vakarą aš vėlų

Jei tiktai aš sužinosiu
Kad jis algą gavo
Glamonėsiu, išbučiuosiu
Nuo viršaus lyg galo

Na o jeigu galas šitas
Vis kabos nukaręs
Susirasiu vyrą kitą
Kad tave kur galas.
anileve
QUOTE(Eivilee @ 2007 09 28, 22:28)
labukas  4u.gif

gal kas turi zodeliu skirtu jaunikiui? mes su vyru norime baznycioje sakyti zodzius vienas kitam  rolleyes.gif vat ir iskilo tokia problemele kad ju nerandu ir kazkaip i galvele niekas nelenda unsure.gif  gal kas gali padeti  verysad.gif
*

Taip norit kazka vienas kitam pasakyti kad net nezinote ka ax.gif Nereikia kad kas i galva lystu, reikia tiesiog is sirdeles ka nors atriekti, is paciu graziausiu jausmu... Jam turbut isgirsti ka nori pasakyti Tu bus daug mieliau nei nukopijuota ka Kiti nori pasakyti Kitiems. O zodziu saskambio, issireiskimu, kurie tiktu asmeninems mintims, zinoma, pasieskoti galima 4u.gif

As cia tik siaip nepiktai pamasciau tongue.gif
Eivilee
gal tu ir teisi, bet mes tai sakysime baznycioje ir kazkaip noretusi kazka eiliuota pasakyti 4u.gif ta mintis kad is sirdeles sakyti viska jau senai virpa galveleje,bet zinai per visa sumaisti galiu visai nieko nepasakyti blush2.gif

Alta
Tikiuosi ši jaunikio priesaika kam nors pravers.

Aš jaunikis ne dėl grožio
Ir laikausi duoto žodžio.
Pažadu brangiai žmonelei
Neišsukt iš doros kelio.

Ir ją pačią prižiūrėsiu,
Kad su bobom neplepėtų,
Nes tik laikas veltui eina
Ir gandai viens kitą maino.

O jei Dievui nusidėsiu,
Tai pas kunigą nebėgsiu,
Brangiąją pasisodinsiu
Ir griekus jai išpažinsiu.

Jei žmonelė panorėtų,
Tai ir bulves skust galėčiau.
Na, dar kojines skalaut
Ir į turgų nukeliaut.

Nelankysiu nei aludžių,
Nei mergaičių didžiakrūčių,
Bet ir žmoną priturėsiu,
Kad į vyrus nežiūrėtų.

Kai vaikelio susilauksim,
Kelnytes mielai skalausiu,
Vis mamytę užvaduosiu,
Lopšines naktim dainuosiu.

Apvalute
o galimas toks variantas: kunigas paskaito visa ta priesaika, kuria tureciau sakyti pati ir as pasakau TAIP? nes as turiu didele scenos baime, apsiverksiu ir nieko neislemensiu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
raiboji peleda
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 05, 04:26)
o galimas toks variantas: kunigas paskaito visa ta priesaika, kuria tureciau sakyti pati ir as pasakau TAIP? nes as turiu didele scenos baime, apsiverksiu ir nieko neislemensiu... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

galima, bet truputi kitaip. Mums leido pasirinkti, kaip norim, ar jis skaityas, o is paskos kartosim, ar viska mintinai ismoksim. Pasirinkom, kad paskui ji kartosim, nes manu, kad per daug sudetinga viska mintinai ismokus tokiu svarbiu momentu, kai baznycioje stovi sveciai, priesais matai vyro asarotas akis viska neuzsikirtus atsakyti.
neringiukas321
4u.gif
emiliuxas
as noreciau sakyti tradicine priesaika ir gale dadurti savo kelis grazius zodzius.bet cia dar reikia pagalvoti ar nesigaus makalyne ir ar kunigas sutiks g.gif
red_sun
na mes tai sakeme baznytine priesaika, ismokome ja mintinai, ir nesusimaiseme.Man ji pati graziausia wub.gif , juk tais zodiziais viskas pasakyta, net nieko nereikia pridurti.
Labai grazi akimirka buvo, kai ja sakiau, labai susigraudinau, ir MB maciau susigraudines, bet abu graziai pasakeme, kai ziurim vestuvini filma vis atsuku atgal paziureti smile.gif
laurynaa
QUOTE(aggate @ 2006 12 15, 16:46)
Mes sakysime savo sukurtas priesaikas.Kadangi vestuvių tema bus lauko gėlės ir rūbai,ir bažnyčia bei  sodyba bus tik lauko gėlės,tai net ir gražius žodžius radau iš dainos apie lauko gėles.
Aš mylėjau tave tau nežinant
Tau nežinant tave aš myliu
Mano meilė plati kaip žvaigždynas
Kaip žydėjimas lauko gėlių
Ir taip toliau.Labai bus gražu.
*

tai vienas graziausiu A.Jonyno eilerasciu wub.gif vienintelis, kuri moku mintai nuo pradziu iki galo, dar paaugle budama zinojau,kad tai bus mano priesakos zodziai, tik bijau, kad labai susigraudensiu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
ITMA
Pas mane bus tradicine priesaika prie altoriuaus smile.gif nors gal visai idomiai butu patiems sugalvoti kazka g.gif
*Vego*
Sveikutes smile.gif Gal galit kas padeti?Mano svociute liepe sugalvoti mums savo priesaikas,kurias turesime vienas kitam sakyti.Net nezinau kada sad.gif O man niekas nelenda i galva.Gal kas galetu atsiusti kokiu,busiu dekinga labai smile.gif
lianuza
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 11, 23:24)
Sveikutes smile.gif Gal galit kas padeti?Mano svociute liepe sugalvoti mums savo priesaikas,kurias turesime vienas kitam sakyti.Net nezinau kada sad.gif O man niekas nelenda i galva.Gal kas galetu atsiusti kokiu,busiu dekinga labai smile.gif
*

Tai kad man atrodo jei pasiryzai savo priesaika rasyt tai turi rasyt ja is sirdies o ne is pavyzdziu. Na svarbiausia ka nori pasakyti ir pazadeti savo mylimajam ax.gif Na as taip galvoju ax.gif
*Vego*
QUOTE(lianuza @ 2008 03 13, 12:51)
Tai kad man atrodo jei pasiryzai savo priesaika rasyt tai turi rasyt ja is sirdies o ne is pavyzdziu. Na svarbiausia ka nori pasakyti ir pazadeti savo mylimajam  ax.gif  Na as taip galvoju  ax.gif
*

Na as suprantu,kad turi buti is sirdies,bet man taip niekas nelenda i galva,nors tu ka doh.gif O taip norisi ko nors grazaus g.gif
aaSTaa
Noriu paklausti, gal zinote. 4u.gif Kaip baznycioje dabar yra sakoma priesaika kartojant paskui kuniga, ar be kunigo ? blush2.gif
Kristina.Č
QUOTE(aaSTaa @ 2008 09 22, 12:46)
Noriu paklausti, gal zinote.  4u.gif Kaip baznycioje dabar yra sakoma priesaika kartojant paskui kuniga, ar be kunigo ? blush2.gif
*

Kunigas turi paklaust jusu ar skaitysite patys ar kartosite paskui jy 4u.gif blush2.gif
aaSTaa
kazin jei noretume sakyti patys wub.gif is kur gauti priesaikos zodzius g.gif
Kristina.Č
QUOTE(aaSTaa @ 2008 09 23, 09:04)
kazin jei noretume sakyti patys wub.gif  is kur gauti priesaikos zodzius  g.gif
*

O jus savo priesaika sakysit ar tradicine? - Jei tardicine tai pasikalbekit su kunigu,arba per paskaitas pasiteiraukit 4u.gif

As asmeniskai savo kurti nemokeciau doh.gif ne poete biggrin.gif o pasakyti beleko ir butu nesamone... ax.gif
rallaa
mes tai tradicine sakeme blush2.gif
Ji.
Aš ..................... imu tave................ savo vyru, gyvenimo partneriu ir vienintele tikra meile.
Prisiekiu branginti mūsų draugystę, mylėti tave šiandien, rytoj ir amžinai. Pasitikėti tavim ir gerbti tave. Juoktis ir verkti. Būti ištikima tau. Džiaugsme ir varge. Kas benutiktų, aš visuomet būsiu šalia. Aš duodu tau savo ranką ir savo gyvenimą. Te padeda man Dievas.

Aš................... imu tave................... savo žmona, gyvenimo partere ir vienintele tikra meile.
Prisiekiu branginti mūsų draugystę, mylėti tave šiandien, rytoj ir amžinai. Pasitikėti tavim ir gerbti tave. Juoktis ir verkti. Būti ištikimu tau. Džiaugsme ir varge. Kas benutiktų, aš visuomet būsiu šalia. Aš duodu tau savo ranką ir savo gyvenimą. Te padeda man Dievas.

Čia pvz netradicinės priesaikos. kaip ir ne labai asmeninė bet ir ne visai tradicinė. ir viskas čia surašyta. pagarba, meilė, ištikimybė, palaikymas, atsidavimas, pasitikėjimas
Nastulia
grazu,kaip poros sako,savo priesaikas ax.gif as taip negaleciau,nes kai kiti sako,asaros,byra,o ka kalbeti apie save doh.gif o Dieve kaip bijau sitos akimirkos unsure.gif
Almutia
mes tai tradicine sakeme thumbup.gif
Linxma
Merginos, gal kas galite parašyti ar duoti nuorodą, kur galėčiau rasti tradicinę priesaiką? Duotoji temos pradžioje neveikia sad.gif
Mistake
QUOTE(Linxma @ 2009 08 05, 12:41)
Merginos, gal kas galite parašyti ar duoti nuorodą, kur galėčiau rasti tradicinę priesaiką? Duotoji temos pradžioje neveikia sad.gif
*

Parašysiu kai vakare namo sugrįšiu smile.gif
Linxma
QUOTE(Mistake @ 2009 08 05, 12:12)
Parašysiu kai vakare namo sugrįšiu  smile.gif
*

Ačiū! Juokinga, bet geriau paieškojusi internete, radau ir pati. Įdedu nuorodą, jei dar kam prireiktų wink.gif
blondie*
Tik tradicine.. 4u.gif
ramuniuxas
Mes sakeme tradicine, buvo labai jaudinanti akimirka ir manau ta priesaika yra sakrali, silta ir tikrai verta ja sakyti...
jurgytia
Mes taip pat sakėme tradicinę priesaiką, nors kita vertus labai gražu būtų kažką savo pasakyti rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.