Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkinių reakcija į pasiruošimą vestuvėms

Iki vestuvių liko jau mažiau nei pora savaičių, ir turbūt jau prisikaupė pakankamai nuoskaudų, kad užvesčiau šią temą lotuliukas.gif Lyg ir juokinga, bet iš tiesų - labai skaudu, kad kone kasdien tenka susidurti su kažkokiomis artimųjų ar draugų reakcijomis, kurios tikrai nepadeda su džiaugsmu ruoštis šventei... Galėčiau papasakoti daug pavyzdžių - nuo draugių, kurios vis aiškina, kas "kaip turėtų būti", kas kaip joms nepatinka iki liudininkės, kuriai išvis baisu ką nors apie vestuves užsiminti, nes iškart matau skeptišką miną ir kokį nors komentarą apie tai, kad šiais laikais žmonės, kurie nenori papildomų rūpesčių, samdosi pagalbininkus blink.gif Beje, ir taip viską darome patys vienu du, liudininkai atliks tik simbolinį vaidmenį, pulko nedarome, taigi nei draugėms, nei giminaičiams jokių pareigų neužkrovėme. Bet kodėl visiems taip sunku nekritikuojant ir nekeliant savų reikalavimų suvokti, kad čia MŪSŲ šventė??? verysad.gif

Ar kam nors dar teko su tuo susidurti?..

Beje, ši tema skiriasi nuo tos, kokia buvo aplinkinių reakcija sužinojus apie vestuves. Nes sužinoję tai visi labai džiaugėsi... Tik va vėliau supratau, kad mažiausias pasakojimas apie būsimas vestuves daugeliui iškart sukelia kažkokį nepaaiškinamą nepasitenkinimą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suomi: 20 liepos 2008 - 15:47
pas mus liko šiek tiekdaugiau nei mėnuo iki vestuvių, bet aiškinimų irgi būta.tai kviesk tą ne aną.tai limuziną puošk gyvom gėlėm,o ne kaspinais(nes matai liudininkei nepatinka).šiaip kažkodėl visi turi savo nuomonę kaip turėtų būti, o padėti tai nenori, viską turim patys daryti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirameda @ 2008 07 20, 17:06)
pas mus liko šiek tiekdaugiau nei mėnuo iki vestuvių, bet aiškinimų irgi būta.tai kviesk tą ne aną.tai limuziną puošk gyvom gėlėm,o ne kaspinais(nes matai liudininkei nepatinka).šiaip kažkodėl visi turi savo nuomonę kaip turėtų būti, o padėti tai nenori, viską turim patys daryti. doh.gif

pas mus tai irgi ziauru. Tai dede su zmona aprekia kad kam isvis darom vestuves, juk uz tuos pinigus galim visa nauja buitine technika susipirkt (bet juk.. lyg ir.. turim viska...) blink.gif vyr. pamerge isvis akis varto, kai tik uzsimenu apie vestuves... ji matai daugely vestuviu jau buvus, macius KA, KAIP ir KUR reikia daryt....... o apie busimus uosvius net nekalbu - jie isvis jei galetu, tai turbut paaiskintu mums, kur s... ir kuo uzpakali valyt doh.gif juodai vadovauja - tai jie abejoja musu vestuviu busimais vedejais, tai kodel nekvieciam to ir to i pulka, o tai ka daryt su anais, o tai juk butinai reikia pakviest kaimynus, kaip gi be ju... o tai kodel as sukneles nesisiuvu, o nuomojuos? o tai pirstines imsiu tam paciam salone, ar kitam? kaip, isvis neimsiu? bet juk suknele su "sleikutem", reikia imt, ana marti eme! o tai va reik eit i ta grozio salona, nu kur gi jau cia vaziuosiu i kita miesta, taigi sitas geresnis, ji pati jame tvarkosi plaukus (anytos zodziai). Ka, puokste pati galvoju daryt? nesamone, salone uzsisakyt reik. O tai kodel tuokiames toj baznycioj? o tai kodel nekvieciu grupiokiu, juk labai geros mergaites... o tai as nesikudinu? o tai i suknele tilpsiu?
zodziu.. as vestuviu jau tikrai nebenoriu, nors iki ju dar 2men.... jei galeciau atsukt laika atgal, tikrai nesutikciau tuoktis visu pirma simet, o visu antra net nesakyciau niekam - pakviesciau likus savaitei seimos narius i kavine vakarienes ir butu viskas. Tai musu didele klaida, kuria, deja, jau biski veloka taisyt......
taciau del aplinkiniu kisimosi reziume - ne apie tokias vestuves svajojau........... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 20 liepos 2008 - 18:07
QUOTE(aridax @ 2008 07 20, 19:05)
pas mus tai irgi ziauru. Tai dede su zmona aprekia kad kam isvis darom vestuves, juk uz tuos pinigus galim visa nauja buitine technika susipirkt (bet juk.. lyg ir.. turim viska...)  blink.gif vyr. pamerge isvis akis varto, kai tik uzsimenu apie vestuves... ji matai daugely vestuviu jau buvus, macius KA, KAIP ir KUR reikia daryt....... o apie busimus uosvius net nekalbu - jie isvis jei galetu, tai turbut paaiskintu mums, kur s... ir kuo uzpakali valyt  doh.gif juodai vadovauja - tai jie abejoja musu vestuviu busimais vedejais, tai kodel nekvieciam to ir to i pulka, o tai ka daryt su anais, o tai juk butinai reikia pakviest kaimynus, kaip gi be ju... o tai kodel as sukneles nesisiuvu, o nuomojuos? o tai pirstines imsiu tam paciam salone, ar kitam? kaip, isvis neimsiu? bet juk suknele su "sleikutem", reikia imt, ana marti eme! o tai va reik eit i ta grozio salona, nu kur gi jau cia vaziuosiu i kita miesta, taigi sitas geresnis, ji pati jame tvarkosi plaukus (anytos zodziai). Ka, puokste pati galvoju daryt? nesamone, salone uzsisakyt reik. O tai kodel tuokiames toj baznycioj? o tai kodel nekvieciu grupiokiu, juk labai geros mergaites... o tai as nesikudinu? o tai i suknele tilpsiu?
zodziu.. as vestuviu jau tikrai nebenoriu, nors iki ju dar 2men.... jei galeciau atsukt laika atgal, tikrai nesutikciau tuoktis visu pirma simet, o visu antra net nesakyciau niekam - pakviesciau likus savaitei seimos narius i kavine vakarienes ir butu viskas. Tai musu didele klaida, kuria, deja, jau biski veloka taisyt......
taciau del aplinkiniu kisimosi reziume - ne apie tokias vestuves svajojau........... verysad.gif


pas mus lygiai ta pati situacija, toks vaizdas, kad daromes svente ne sau o kitiems ir palei ju reikalavimus, ypac anytos, nors uz viska mokam mes patys. atsibodo jau viskas doh.gif o dar liko tik savaite, tai per sias dienas isvis isuz man galva
Atsakyti
Na va... is vienos puses lyg ir linksmiau, kad ne man vienai taip tongue.gif Bet siaip tai ziauru, kodel zmones negali tiesiog pasidziaugti tuo, ka be jokiu pageidavimu pamatys jau sventes metu verysad.gif Pas mus tai dar idomu tai, kad is gimines puses - jokiu priekaistu ar noru reiskimo! Net tevai is esmes pritaria viskam, kad darom. Bet va drauges... blink.gif Nuo pat pradziu tai viena, tai kita: kaaa, be tradiciju?.. o tai bent suknele balta tureeeeesi?.. ojeeezau, trim kalbom bus, tai koks bardaaaaaakas (o ka daryt, jeigu vyras uzsienietis, kalbames angliskai, o nei jo, nei mano puse anglu k. nemoka?)... ooooi, tikiuosi jokiu kalbu nebus, man taip tas rimtumas nepatiiiinkaaa... Daug kartu kilo toks noras pasakyti, kad dalyvavimas galu gale nera privalomas, ir jeigu joms kazkas taip nepatinka, tai galima gi ir neiti! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 07 20, 17:05)
pas mus tai irgi ziauru. Tai dede su zmona aprekia kad kam isvis darom vestuves, juk uz tuos pinigus galim visa nauja buitine technika susipirkt (bet juk.. lyg ir.. turim viska...)  blink.gif vyr. pamerge isvis akis varto, kai tik uzsimenu apie vestuves... ji matai daugely vestuviu jau buvus, macius KA, KAIP ir KUR reikia daryt....... o apie busimus uosvius net nekalbu - jie isvis jei galetu, tai turbut paaiskintu mums, kur s... ir kuo uzpakali valyt  doh.gif juodai vadovauja - tai jie abejoja musu vestuviu busimais vedejais, tai kodel nekvieciam to ir to i pulka, o tai ka daryt su anais, o tai juk butinai reikia pakviest kaimynus, kaip gi be ju... o tai kodel as sukneles nesisiuvu, o nuomojuos? o tai pirstines imsiu tam paciam salone, ar kitam? kaip, isvis neimsiu? bet juk suknele su "sleikutem", reikia imt, ana marti eme! o tai va reik eit i ta grozio salona, nu kur gi jau cia vaziuosiu i kita miesta, taigi sitas geresnis, ji pati jame tvarkosi plaukus (anytos zodziai). Ka, puokste pati galvoju daryt? nesamone, salone uzsisakyt reik. O tai kodel tuokiames toj baznycioj? o tai kodel nekvieciu grupiokiu, juk labai geros mergaites... o tai as nesikudinu? o tai i suknele tilpsiu?
zodziu.. as vestuviu jau tikrai nebenoriu, nors iki ju dar 2men.... jei galeciau atsukt laika atgal, tikrai nesutikciau tuoktis visu pirma simet, o visu antra net nesakyciau niekam - pakviesciau likus savaitei seimos narius i kavine vakarienes ir butu viskas. Tai musu didele klaida, kuria, deja, jau biski veloka taisyt......
taciau del aplinkiniu kisimosi reziume - ne apie tokias vestuves svajojau........... verysad.gif

oij, pupa... dalį mano minčių garsiai pasakei.. rolleyes.gif tik va, maniškis toli dbr, tenka vienai rūpintis, tai uošviui dzin visai viskas (uošvienės neturiu jau, deja), mamai nieks neįtinka.. nei papuošimai, nei makiažas...kai pakalusiu- kas negerai- ats- nžn, negražu man..huh.gif verysad.gif draugės toli nuo manęs.. pasitart nėr su kuo... tai labiausiai ir skaudina mamos elgesys.. tada vis pagalvoju, kaip gerai būtų anytą turėt... cray.gif
vat ir dbr.. ruošiuos ruošiuos.. ale vis kirba mintys viduje.. galėjau juk paprastai, kukliai, vakarienę tik... anei to vargo, anei nusivylimo... ex, tos mergaitiškos svajonės... išprotėt galima.. wacko.gif
Atsakyti
Siaubas, kaip užjaučiu doh.gif Laikykitės, merginos, nes šventė yra JŪSŲ ir ne kitų reikalas, kokią ją norite daryti.. Aš tiesiai šviesiai pasakyčiau kokiai susiraukusiai "draugei" - "nepatinka? neik". Aš šiuo metu irgi ruošiuosi vetuvėms, tik ne savoms - būsiu pirma pamergė. Kitų pamergių nepažinojau, susitikom tik prieš savaitę, oi kad jūs žinotumėt, kiek išgirdau skundų kaip joms sunku suknelę rinktis, kaip pinigų nėr ir galėtų juos išleist savoms reikmėms, atseit, "reikėjo čia tų vestuvių".. Liūdna ir bjauru klausytis, iš tikro verysad.gif
Atsakyti
oj, kaip suprantu aš jus visas. Nors manoji šventė jau praėjo, bet kai tik paskelbėm, kad bus vestuvės (lauktos 10m.), visi sujudo ką gi čia padarius, kad šventė būtų "graži". Buvo daug kalbų, daug komentarų, o aš žinokit tylėjau kaip į burną vandens prisisėmus. (nežinau iš kur pas mane ta kantrybė, nes paprastai jos neturiu.. biggrin.gif ). Tai va, kantrybė paklojo kelią į žvaigždes, žinokit.
Aš tylėjau, nieko iš šeimos narių nieko neklausiau (naršiau supermamoj, kituose tinklapiuose), pasiėmiau tik vieną draugę, kuri nėra artimiausia suknelių matavimosi maratonui. Ir net paskutinę dieną prieš vestuves niekas nežinojo, kokia ta mano suknia ir už kiek (aišku, visiems šeimos nariams reikia "pagrąžinti" kainas, nes kitaip totalia idiote pavadins, nors ir taip taupiau). O kai iš vakaro važiavom puošti salės, net mano didysis "priešas" diedo sesuo, kuri nesusilaiko paprastai nuo kandžių pastebėjimų darė VISKĄ KAIP AŠ NORIU IR NETGI KLAUSĖ AR GERAI PADARĖ tą ar aną. Aš buvau apšalus, nes ji tikriausiai to gyvenime nėra darius. lotuliukas.gif
Šeima iš mano pusės man nepadėjo (nors nepadėjo niekas), bet prieš dvi dienas mama skambina ir sako - užsakiau tau žiedlapių kibirą.. tai buvo patys maloniausi žodžiai per visą vestuvių pasiruošimo metą. Ir psio, viskas parėjo taip kaip aš norėjau.
Taip kad panos, nenusiminkit ir svarbiausia, - pasistatykit sieną, nieko negirdėkit ir darykit taip kaip jums reikia. JUK PO VELNIAIS TAI JŪSŲ ŠVENTĖ IR JŪS VERTOS JOS, JEI JAU ORGANIZUOJAT. 4u.gif
Bučkis visoms, neliūdėkit ir spjaukit į durnas drauges, gimines ir kitokias nesamones.
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 07 20, 23:29)
Bučkis visoms, neliūdėkit ir spjaukit į durnas drauges, gimines ir kitokias nesamones.


Aukso žodžiai lotuliukas.gif 4u.gif

Beje, dar vienas patarimas: pasirodo, reikia nebijoti pasakyti, ką manot... Už mane, kaip vėliau sužinojau, pasidarbavo MB: pasišnekėjo su liudininke apie tai, kad ji man savo komentarais gadina nuotaiką biggrin.gif Tai šiandien gavau emailą, kuriuo dar negaliu patikėti - su atsiprašymais dėl niurzgėjimo (nes pavargus, persidirbus), patikinimais, kad jau ir gėlės mano išrinktos tinka, ir mano skoniu ji visiškai pasitiki, ir viskas bus tobula, kaip mes ir norim... blink.gif Net jeigu tai nėra iki galo nuoširdu, bet, galiu pasakyti, jaučiuosi žymiai geriau tongue.gif
Atsakyti
musu vestuves bus mazos - tik artimiausi zmones. viena is priezasciu, kodel norejau mazu vestuviu - kad butu kuo maziau nervu blush2.gif nes butu reikeje svarstyti, ka kviesti, ko nekviesti, aiskintis, kodel vienus pakvietei, kitu ne doh.gif paskui dar galvok, kaip ka susidinti, kokius vaidmenis kam skirti, kad tik kazko neizeistum doh.gif
dar vienas geras dalykas, kad vestuves darom savo saskaita, todel niekas is artimuju kaip ir neturi teises mums kazka sakyti ir reguliuoti. darom viska taip, kaip norim ir isivaizduojam mes patys.
kaip isivaizduoju, jei tevai prisideda, jie kaip ir jauciasi turi teise pareguliuoti, issakyti savo nuomone, daznai nori pasikviesti dar ir savo draugu, kad turetu pries ka pasirodyti, va kokias vestuves iskelem doh.gif
ir ne viena istekejusi drauge sako, kad jei keltu vestuves dabar, tikrai nepasiduotu visokiems spaudimams daryti vienaip ar kitaip, jeigu jos taip nenori.
o siaip niekada nebus taip, kad visi bus patenkinti ir kad visiems viskas itiks. vieniems nepatiks vestuvine suknia, kitiems - sukuosena, tretiems - puokste doh.gif kitiems neitiks valgiai, kitiems - muzikantai ir t.t. tiek bus visokiu komentaru ir pasvarstymu schmoll.gif va paziurekit, kad ir musu forume - ides kazkas patinkancios suknios, sukuosenos ar puokstes nuotrauka, tuoj atsiras tokiu, kurios sakys, kad tai nesamone, kad negrazu, kad ne uz ka tokios gyvenime nesirinktu. taip sakant, kiek zmoniu, tiek nuomoniu biggrin.gif
geriau, jei iseina, kuo maziau kreipti demesi i visus komentarus ir pamokymus, ir daryti taip, kaip norisi patiems. ir nebijoti pakovoti uz savonorus ir interesus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2008 07 21, 08:21)
Aukso žodžiai lotuliukas.gif  4u.gif

Beje, dar vienas patarimas: pasirodo, reikia nebijoti pasakyti, ką manot... Už mane, kaip vėliau sužinojau, pasidarbavo MB: pasišnekėjo su liudininke apie tai, kad ji man savo komentarais gadina nuotaiką biggrin.gif Tai šiandien gavau emailą, kuriuo dar negaliu patikėti - su atsiprašymais dėl niurzgėjimo (nes pavargus, persidirbus), patikinimais, kad jau ir gėlės mano išrinktos tinka, ir mano skoniu ji visiškai pasitiki, ir viskas bus tobula, kaip mes ir norim... blink.gif Net jeigu tai nėra iki galo nuoširdu, bet, galiu pasakyti, jaučiuosi žymiai geriau tongue.gif

thumbup.gif na va,ne viskas taip ir juodai kaip iš pradžių atrodė... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 07 20, 21:29)
oj, kaip suprantu aš jus visas. Nors manoji šventė jau praėjo, bet kai tik paskelbėm, kad bus vestuvės (lauktos 10m.), visi sujudo ką gi čia padarius, kad šventė būtų "graži". Buvo daug kalbų, daug komentarų, o aš žinokit tylėjau kaip į burną vandens prisisėmus. (nežinau iš kur pas mane ta kantrybė, nes paprastai jos neturiu.. biggrin.gif ). Tai va, kantrybė paklojo kelią į žvaigždes, žinokit.
Aš tylėjau, nieko iš šeimos narių nieko neklausiau (naršiau supermamoj, kituose tinklapiuose), pasiėmiau tik vieną draugę, kuri nėra artimiausia suknelių matavimosi maratonui. Ir net paskutinę dieną prieš vestuves niekas nežinojo, kokia ta mano suknia ir už kiek (aišku, visiems šeimos nariams reikia "pagrąžinti" kainas, nes kitaip totalia idiote pavadins, nors ir taip taupiau). O kai iš vakaro važiavom puošti salės, net mano didysis "priešas" diedo sesuo, kuri nesusilaiko paprastai nuo kandžių pastebėjimų darė VISKĄ KAIP AŠ NORIU IR NETGI KLAUSĖ AR GERAI PADARĖ tą ar aną. Aš buvau apšalus, nes ji tikriausiai to gyvenime nėra darius.  lotuliukas.gif
Šeima iš mano pusės man nepadėjo (nors nepadėjo niekas), bet prieš dvi dienas mama skambina ir sako - užsakiau tau žiedlapių kibirą.. tai buvo patys maloniausi žodžiai per visą vestuvių pasiruošimo metą. Ir psio, viskas parėjo taip kaip aš norėjau.
Taip kad panos, nenusiminkit ir svarbiausia, - pasistatykit sieną, nieko negirdėkit ir darykit taip kaip jums reikia. JUK PO VELNIAIS TAI JŪSŲ ŠVENTĖ IR JŪS VERTOS JOS, JEI JAU ORGANIZUOJAT. 4u.gif
Bučkis visoms, neliūdėkit ir spjaukit į durnas drauges, gimines ir kitokias nesamones.

net ašarą nubraukiau skaitydama... cray.gif taip ir būna.. kad didžiausią palaikymą gauni iš visai svetimų žmonių... huh.gif ex, dėkui Dievui už internetą.. rolleyes.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti