Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tinimai. Ką daryti?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Bonifacija
QUOTE(Rudaakė @ 2007 06 02, 18:57)

Magni irgi geriu, po kelias i diena.
*

diasporali?
Rudaakė
Disporalio turiu, bet negeriu, magnio B po kokias 2- 4 i diena, kaip kada.
Realesne
QUOTE(krevete6 @ 2007 06 01, 11:01)
Sveikos, busimos mamytes,
Gal zinote apie toki dalyka kaip preklampsija?
As paskaiciau, tai net baisu pasidaro. Man pirstai ir pedos labai tinsta, bet kraujospudis zemas, ar vistiek gali buti man ta preklampsija?
Pas gine eisiu tik kita savaite, tai maniau gal is jusu kas zinos ka blush2.gif ?
*

Negali but prie zemo spaudimo. Padidejes kraujospudis pagrindinis pozymis. Bet nereikia pamirst, kad nestumo metu jis gali imt ir pakilt, kaip buvo ir man. Pirmojo nestumo pabaigoje pradejau tinti, pakilo spaudimas, bet nedaug - 140/90. Po gimdymo buvo EKLAMPSIJA - 1,5 val po gimdymo prarardau samone, prasidejo truakuliai. Nedaug truko vaikui likti tik su teciu. Zodziu, tas dalykas ne juokas, niekam nelinkeciau, bet pirmiausias pozymis - padidejes spaudima, paskui jau tinias ir baltymas slapime.

p.s. su antru nestumu nieko panasaus nebuvo, tik gimdymo metu pakilo krausjospudis siektiek, bet tik del to, kad giimdymas baigesi cezariu...

Papildyta:
QUOTE(yollka @ 2007 06 01, 19:23)
Steponeno arbata man pirko Vilniuje, sirdazoles vaistineje, gal ir Kaune tokia vaistine yra g.gif
*

Steponeno arbatos nuo tinimu yra/buvo Kaune, Vilniaus gatveje esancioje vaistazoliu vaistineje. Kiek zinau, ji buvo metu pradzioje uzsidariusi remontui, bet gal jau veikia.
krevete6
Negali but prie zemo spaudimo. Padidejes kraujospudis pagrindinis pozymis. Bet nereikia pamirst, kad nestumo metu jis gali imt ir pakilt, kaip buvo ir man. Pirmojo nestumo pabaigoje pradejau tinti, pakilo spaudimas, bet nedaug - 140/90. Po gimdymo buvo EKLAMPSIJA - 1,5 val po gimdymo prarardau samone, prasidejo truakuliai. Nedaug truko vaikui likti tik su teciu. Zodziu, tas dalykas ne juokas, niekam nelinkeciau, bet pirmiausias pozymis - padidejes spaudima, paskui jau tinias ir baltymas slapime.

p.s. su antru nestumu nieko panasaus nebuvo, tik gimdymo metu pakilo krausjospudis siektiek, bet tik del to, kad giimdymas baigesi cezariu...

[CODE]
Aciu uz atsakyma 4u.gif net siurpas nuejo perskaicius ohmy.gif gerai, kad viskas gerai baigesi thumbup.gif
Juurgita R.
Sveikos mamytes be 5 minuciu.
Turiu beda. Labai tinsta kojos aplink ciurna ir pedos. Praktiskai jau ryte atsikelus, kojos buna patine, o i vakara isvis kazkoks siaubas. gal zinot kokiu budu kaip ta reikala palengvinti? g.gif
linciukasok
sveikute,na man ir ta pati problema tik as ir nezinau atsakymo,gal yra mamyciu kurios jau buvo susidurusios su sia problema?
ryyd
tik kojos tinsta?
lai
Man buvo pradėję tinti pėdos. Aš dabar naktį miegu po kojomis pakišusi pagalvę. Vakare truputį patinsta, bet per naktį praeina.
Juurgita R.
tinsta tik kojos, daugiau nieko.
Ir skauda, atrodo, kad oda suplys verysad.gif
yollka
QUOTE(Juurgita R. @ 2007 06 05, 19:07)
tinsta tik kojos, daugiau nieko.
Ir skauda, atrodo, kad oda suplys verysad.gif
*

Apie tinimus yra atskira tema. mirksiukas.gif
O nuo ju gali padeti druskos mazinimas, arba visiskas atsisakymas, skysciu vartoti iki 2l per diena, Gerai yra pagerti skyscius varancios arbatos, pvz. Doc. Steponeno arbata.
Daugiau gulineti, maziau sedeti, stoveti, daryti voneles kojoms ir t.t. Ir aisku butinai pasitarti su nestuma priziurincia gydytoja, gali tekti ir ligonineje paguleti. Sekmes 4u.gif
Juurgita R.
QUOTE(yollka @ 2007 06 06, 12:23)
Apie tinimus yra atskira tema.  mirksiukas.gif
O nuo ju gali padeti druskos mazinimas, arba visiskas atsisakymas, skysciu vartoti iki 2l per diena, Gerai yra pagerti skyscius varancios arbatos, pvz. Doc. Steponeno arbata.
Daugiau gulineti, maziau sedeti, stoveti, daryti voneles kojoms ir t.t. Ir aisku butinai pasitarti su nestuma priziurincia gydytoja, gali tekti ir ligonineje paguleti. Sekmes 4u.gif
*

Tai kad idomiausia tai, kad mano gydytoja kaip tik liepe gerti kuo daugiau skysciu. Sake, tai varo toksines medziagas, nuo kuriu ir tinsta kojos. Nezinau, ka ir bedaryti. Aisku, reikia guleti, bet kaip cia pagulesi, kai 8 valandas turi prasedeti prie kompo... verysad.gif
laiminga_mamyte
QUOTE(yollka @ 2007 06 06, 11:23)
Apie tinimus yra atskira tema.  mirksiukas.gif
*

Na sia tema ir as turiu patirties ax.gif Kai laukiaus pirma karta man buvo paskirta dieta nuo tinimu - atsisakymas saldumynu ir suriu produktu,zodziu valgyt preska maista ir gerti tik apie litra du per diena.jeigu isgerdavau du tai jau sakydavo kad per daug.atseit tai mazina tinimus.finalas buvo toks,kad buvau sutinus ziauriai ziauriai ir po gimdymo tai praejo mazdaug per pora savaiciu.Na ka... dabar lankausi kitoj istaigoj turiu kita gydytoja ir kad uzkirsti kelia tinimams is anksto,gavau daug informacijos.Visu pirma-vartoti minimum du litrus skysciu ir geriausia - vandens.aisku suriu produktu tai negalima,valgyti daug arbuzu,melionu,pomidoru ir agurku.Ypac pomidorai mazina tinimus ir padeda kai buna sirdies permusimas.jei jau prasidejo tinimas,gyd.sake kad labai gelbeja nealkoholinio alaus stikline per diena(be cipsu ir pan).Kolkas laikausi siu nurodymu ir neesu sutinus.Labai tikiuosi kad taip bus ir toliau.Zinoma dar ir karstis daro savo,reik buti kuo vesiau o jei jau lauke tai tik pavesy.
yollka
QUOTE(Juurgita R. @ 2007 06 06, 20:26)
Tai kad idomiausia tai, kad mano gydytoja kaip tik liepe gerti kuo daugiau skysciu. Sake, tai varo toksines medziagas, nuo kuriu ir tinsta kojos. Nezinau, ka ir bedaryti. Aisku, reikia guleti, bet kaip cia pagulesi, kai 8 valandas turi prasedeti prie kompo... verysad.gif
*

na 2l skysciu per diena nemanau kad mazai mirksiukas.gif
Dar geras budas yra tikrinti ar skysciai neuzsilaiko organizme, reikia zymetis kiek skysciu isgeri, ir kiek palieki tulike, turi buti mazdaug vienodai

QUOTE(laiminga_mamyte @ 2007 06 07, 23:12)
Na sia tema ir as turiu patirties ax.gif Kai laukiaus pirma karta man buvo paskirta dieta nuo tinimu - atsisakymas saldumynu ir suriu produktu,zodziu valgyt preska maista ir gerti tik apie litra du per diena.jeigu isgerdavau du tai jau sakydavo kad per daug.atseit tai mazina tinimus.finalas buvo toks,kad buvau sutinus ziauriai ziauriai ir po gimdymo tai praejo mazdaug per pora savaiciu.Na ka... dabar lankausi kitoj istaigoj turiu kita gydytoja ir kad uzkirsti kelia tinimams is anksto,gavau daug informacijos.Visu pirma-vartoti minimum du litrus skysciu ir geriausia - vandens.aisku suriu produktu tai negalima,valgyti daug arbuzu,melionu,pomidoru ir agurku.Ypac pomidorai mazina tinimus ir padeda kai buna sirdies permusimas.jei jau prasidejo tinimas,gyd.sake kad labai gelbeja nealkoholinio alaus stikline per diena(be cipsu ir pan).Kolkas laikausi siu nurodymu ir neesu sutinus.Labai tikiuosi kad taip bus ir toliau.Zinoma dar ir karstis daro savo,reik buti kuo vesiau o jei jau lauke tai tik pavesy.
*

drinks_cheers.gif
Demokratija
Del koju tinimo butinai reiketu pasipasakoti gydytojai o ji jau spres ka daryti. Siaip labai gerai vinias levandu druskoje vesesniame vandenyje pamirkyti
Gitusia
Per pirma nestuma buvau sustinus, akd net ziedo negalejau nusiimt, dabar jau vel pradejau tinti verysad.gif
anoli
Man padeda nuo tinimu masazas, vyras vakare padaro masaza. Poto dar miegu su pagalve po kojom. Darausi voneles arba atsisedu ant vonios krasto ir su dusu masazuoju kojas tai siltu tai saltu vadenuku. Dar nusipirkau toki tepaliuka jis ant zoleliu VENALGON 911+ Jis saldo, lengvai pamasaziuoji blauzdas su siuo tepaliuku. Jo yra pirkt Kamelijos vaistineje kaina apie 9 lt. Man padeda. O seip maziau sedet vaiksciot ir but karstyje reiketu. smile.gif
laizanika
Mano ir kojos ir rankos be galo istine. Ir keisciausia, kad didziausiasa tinimas buna ryte po nakties, o vakare nuslugsta. Vestuvinis ziedas senai padetas spintuteje, is visu batu telpa tik vienos sliure su sniureliais doh.gif Kreipiausi i gydytoja specialiai del tinimu, patare ta paty apiekajus kalbate: koju masazas, ivairus tepaliukai, pakelti kojas, maziau suraus maisto, saldimynu, reguliuoti igeriamo ir pasalinamo skyscio kieky. Deje, niekas nepadeda doh.gif Per paskutiny vizita pas gydytoja del tinimo atsakymas i gydymo priemones buvo vienareiksmiskas - gimdymas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
*Julika*
Sveikos, mamytes,

Daug priemoniu tinimo pataria ivairus gydytojai. Prie visu noreciau dar prideti ortopedines kojines/pedkelnes. Bet svarbiausia, kad slapimo tyrimas butu normoje. O kaip sako mano gydytojas, koju tinimas, ypatingai nestumo pabaigoje, yra norma ir geriausias vaistas nuo jo yra GIMDYMAS! lotuliukas.gif

Viltin
Paskutinį nėštumo mėnesį ir man tinsta VIENA hihihi.gif koja. Pastebėjau, kad tas tinimas labai susijęs su karščiu- atslūgsta karštis, tuo pačiu ir tinimas. Gydytoja be jau minėtų patarimų (pvz. 2-3 litrai vandens per dieną, melionai) dar patarė 2 kartus per dieną po 15 minučių pastovėti keturiomis, nžn ar aiškiai parašiau- na kaip šuniukui. Neva tada atlaisvėja inkstai, ima geriau dirbti. Man labai netinsta, prisipažinsiu, kad tos procedūros beveik ir neišbandžiau, negaliu pasakyti, ar tai veiksminga blush2.gif Bet jei kam labai problemos su tinimais, tai siūlyčiau išbandyti. Man jau tiek beliko iki 2.gif kad nespės nei ištinti, nei susileisti irnesakyk.gif
rimimita
ziuriu jums tinimai prasidejo jau ipusejus nestumui o man dar tik eina astunta savaite o vakar kojos sutino,viena labiau, siandien ryte irgi patine ir pastebejau kad rankos patine unsure.gif skysciu turiu gerti daugiau (per diena isgeriu apie 2-3litrus) nes pries tai dare slapimo tyrima ir rado acetono (nors isgerdavau 2 litrus skysciu) g.gif taigi dabar net nezinau, o sedeti ir vaikscioti negaliu atsisakyti nes sedimas darbas ir kartais pavaiksciot reikia g.gif net nebezinau ka daryti unsure.gif
Amica
Naudoju krema kojoms VENAL (Bional firmos). Buna vaistinese, kainuoja apie 20lt. Man tinka. Visada tepu nakciai, jei jauciu kad reikia - tai ir diena issitrinu. O skysciu geriu tiek, kiek norisi ir tai, ko norisi. Neziuriu, kad butinai per diena isgerciau 2 litrus vandens. Jei man tiek nesinori, tai ir negeriu. Kita karta vandens isgeriu maziau nei kitu skysciu. O juk skysciu gauname ir su maistu.
temptress
man irgi nuo pat ryto jau buna patinusios kojos, ziedu jau pora savaiciu nenesioju. siaip padeda lioton 1000, tikrai pastebimai atleidzia tinima. o siaip ir i tuoleta daznai einu ir viska, ir skysciu daug geriu, turetu lyg ir netinti, bet sake daktare sake kartais taip jau buna, tinsta ir tiek ir nelabai ka gali padaryt.. na bent jau man taip sake..
pupux
Na, as irgi ja pries kelias dienas vestuvini zieda nusieimiau.tik siandien ryta pastebejau, kad desines rankos delnas labai sutines, pirstai kaip pripusti.
Jau senokai istinusi tik viena koja, kaire. Bet nerimas, tai juodas atsirades. visa nestuma kuo puikiausiai jauciausi ir se, kad nori.
Žm❤nytė
gal yra koku nauju budu kaip ta koju tinima mazinti?
nes vos batus uzdedu doh.gif verysad.gif vakare kaip plytos buna verysad.gif
Žm❤nytė
na man pėdos tinsta realiai.... pačios kojos - na gal vos vos g.gif
neila92
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 12 05, 22:22)
gal yra koku nauju budu kaip ta koju tinima mazinti?
nes vos batus uzdedu doh.gif  verysad.gif vakare kaip plytos buna verysad.gif
*

gerk skisciu 2.5 litro per diena ir netinsi mirksiukas.gif
vaidavel
man jau 38 sav. clap.gif skysčių geriu gal net iki 2-3 litrų, kaip kada....bet tinimas nežmoniškas - kojos kaip bulkos, į batus netelpa, sakau, kad gimdyt turbūt su tapkėm teks važiuot unsure.gif rankų pirštai net nesusilenkia...kai bandau sulenkti, tai delnas pasidaro geltonas ir gelia doh.gif ir net veidas ištinęs, akys susiaurėjusios blink.gif
vivaflame
O as skysciu geriu ir geriau visa nestuma, dabar pradejau tinti, tai truputeli sumazinau ju, labai tinsta pedos, ziedu jau senu seniausiai nenesioju.

Dabar uzpuole sinusitas, tai tokia graziai uztinusi viena akis... net geda pas gydytoja iseit, bet ka darysi. Gal zinote kiap tokius tinimus numalsinti, siaip gydytoja paskyre net antibiotikus, geriu atrodo geriau daros, bet akies neatleidzia ... Sake praeis sinusitas ir akis susitvarkys, bet as noriu ta tinima sumazinti kazkaip ...
noraxxx
Kaip baisu, tie tinimai.. unsure.gif Man tinsta ne kojos, o rankos, ypac po nakties, rankos pasidaro dvigubai didesnes, pirstai, kaip sardeles ir veidas ... doh.gif doh.gif apvalus burbulas, i veidrodi ziureti baisu... As bandziau maziau skysciu gerti, bet paskaiciau forume, kad atvirksciai daug reikia gerti, organizma valyti, ziuresim kas bus g.gif
Yuko
O gal kas zinote/turite Steponeno arbatos sudeti ir galetumete parasyti? wink.gif
SVETA K.
QUOTE(Yuko @ 2008 04 11, 15:25)
O gal kas zinote/turite Steponeno arbatos sudeti ir galetumete parasyti?  wink.gif
*

As kai buvau nescia irgi vargau su tais tinimais doh.gif Man atveze Steponeno arbata is Vilniaus,bet man jau liko savaite iki gymdimo,tai beveik negeriau.Sudetis tan nenurodyta ant pakelio schmoll.gif Pas mane liko 2 pakai,galiu kam atiduoti uz koki sokolada ar kavos pakeli tongue.gif tik is Klaipedos,siaip vienas pakas kainuoja 8 lt
jalka
pameginkit dirvinio asiuklio zoles arbata gert,tikrai padeda...visuose vaistnese yra..
man padejo thumbup.gif
*Bounty*
man irgi liepe steponeno arbata gerti tik va niekur as jos nerandu... Gal kas zino kur vilniuje ja galima rasti? nes man nuo tu skysciu ir rankos buna nutirpusios, o kojos lyg kokios senes patinusios... verysad.gif

Ka tik radau kad naujininkuose yra vaisazoliu vaistine, tai ten buna... Bet kol ten nuvaziuosiu doh.gif
Graze
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 29, 12:44)
man irgi liepe steponeno arbata gerti tik va niekur as jos nerandu... Gal kas zino kur vilniuje ja galima rasti? nes man nuo tu skysciu ir rankos buna nutirpusios, o kojos lyg kokios senes patinusios...  verysad.gif
Ka tik radau kad naujininkuose yra vaisazoliu vaistine, tai ten buna... Bet kol ten nuvaziuosiu  doh.gif
*

Dar yra naugarduko gatveje, cia bus anos vaistines naujininkuose filialas, ten tikrai yra, nes praeita savaite nusipirkau mirksiukas.gif
*Bounty*
Aciu, Graze, nusipirkau ta arbata... Jetau, kokia karti fear.gif Bet geriu saziningai biggrin.gif
nakvisa
Sveikos.Gal zinote ka daryti kai labai tinsta kojos. verysad.gif Visa nestuma buvo gerai,daug vaiksciojau,o dabar, nestumo gale,kai pilvelis paslinko zemyn,kojos tapo tiesiog melynos,istine ir negaliu net lanstyti normaliai. verysad.gif gal zinote kokiu budu kaip su tuo kovoti?
det
skaiciau, kad esant koju tinimui reikia paguleti kojas siek tiek pakelus (pasideti pagalvele or smth), taip pat manksteles metu trenere parode pratima kojom - atsisedi rankomis patogiai atsiremi i zeme, kojos istiestos ir suglaustos (visada prispaustos prie zemes, ju kelti niekaip nereikia) pagrindinis pratimo judesys:
vienos kojos pirstais bandai siekti zeme, kitos kojos tuo pat metu pirstus su visa peda lenki i save, tada viskas atvirksciai - ta koja kuria pirstus ir peda lenkei i zeme, lenki i save, o kitos kojos pirstu, kuriuos lenkei i vidu lenki i zeme
taip pakartoji 10 kartu, judesiukai atliekami greitai... nzn ar aiskiai as cia smile.gif , jeigu kas klausk tikiuosi su pilvuku nebus per sunku 4u.gif
ulavija
"Sutinusios kojos"- si tema apie mane. Mano organizmas skyscius kaupia jau nuo kazkur 6,5 men. Daktare patare vartoti Docento Steponeno arbata, kuria galima isigyti tik vaistineje "Sirdazole", Pelesos g. 7, Vilnius ar sios vaistines filiale Naugarduko g. 15/28, Vilnius. Geriau...Geriau...Ir tik viena savaite jauciau nezymu pagerejima- Dieve, koks dziaugsmas buvo isvysti ryte savo grazia maza, o ne drambliska kojyte... Bet vel viskas stojo i savo vezias- dideles, storos, isbrinkusios kojos. sad.gif Tada daktare pasiule pavartoti kapsules- Cyklo3Fort...Nieko nepadejo... Siandien israse receptinius vaistus (Furosemid Actavis)- slapima varancius, nes pamatavo spaudima, gerokai virsyja norma. Isgeriau tabletele... Ziuresiu, kaip cia bus. O labiausiai tai as laukiu, kada pagimdysiu- kada viskas stos i savo vieta... bigsmile.gif
*Estete*
na man nuo kokios 37 savaites buvo pora kart istine kojos, o dabar beveik kasdien, bet tinsta ne tik kojos, bet ir rankos, ypac desne, o kas idomiausia, kad spaudimas toj rankoj gerokai didesnis, nei kaireje. buvau pas gydytoja, kelis kartus sakiau sita problema, bet pamatuoja spaudima, tuo metu gerai ir tada nieko sako, nestumo gale normalu... g.gif
as nelabai pasitikeciau tuo normalumu, ypac kai paskaiciau apie liga preeklampsija, susiraskit paskaitykit g.gif
nezinau, ar cia lietuvoj medicina tokia, o gal pacios kaltos, kad i poliklinika vaikstom ir pinigu nekaisom kiekviena kar, bet siulyciau prisiziuret, stebet save ir prasyt gydytoju tyrimu, turi istirt slapima, ar nera baltymo, jei spaudimas didelis irgi labai blogai, o tinimai irgi is niekur nebuna schmoll.gif
jei pacios savim nesirupinsim, tai ir niekas nepasirupins ir gali but per velu
sekmes but sveikom ir pagimdyt sveikus vaikucius thumbup.gif
nakvisa
QUOTE(baggyra55 @ 2008 05 13, 16:34)
na man nuo kokios 37 savaites buvo pora kart istine kojos, o dabar beveik kasdien, bet tinsta ne tik kojos, bet ir rankos, ypac desne, o kas idomiausia, kad spaudimas toj rankoj gerokai didesnis, nei kaireje. buvau pas gydytoja, kelis kartus sakiau sita problema, bet pamatuoja spaudima, tuo metu gerai ir tada nieko sako, nestumo gale normalu... g.gif
as nelabai pasitikeciau tuo normalumu, ypac kai paskaiciau apie liga preeklampsija, susiraskit paskaitykit g.gif
nezinau, ar cia lietuvoj medicina tokia, o gal pacios kaltos, kad i poliklinika vaikstom ir pinigu nekaisom kiekviena kar, bet siulyciau prisiziuret, stebet save ir prasyt gydytoju tyrimu, turi istirt slapima, ar nera baltymo, jei spaudimas didelis irgi labai blogai, o tinimai irgi is niekur nebuna schmoll.gif
jei pacios savim nesirupinsim, tai ir niekas nepasirupins ir gali but per velu
sekmes but sveikom ir pagimdyt sveikus vaikucius thumbup.gif
*

na man slapimo tyrimus daro kas 2 sav...sake viskas gerai... rolleyes.gif be to,kai paskutini karta skundziausi,kad skauda nugara ir dusina,ji taip ir pasake..."pakentek greit praeis,bet kojos prades tint,nes pilvelis leidziasi..." o pinigu tai as tikrai nekisu,cia Anglijoj taip nedaro,nebent nueini i lietuviu klinika...tada jo...,spek daryt pinigine.... biggrin.gif .. rolleyes.gif
*Estete*
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 14, 15:16)
na man slapimo tyrimus daro kas 2 sav...sake viskas gerai... rolleyes.gif be to,kai paskutini karta skundziausi,kad skauda nugara ir dusina,ji taip ir pasake..."pakentek greit praeis,bet kojos prades tint,nes pilvelis leidziasi..." o pinigu tai as tikrai nekisu,cia Anglijoj taip nedaro,nebent nueini i lietuviu klinika...tada jo...,spek daryt pinigine.... biggrin.gif .. rolleyes.gif
*

na jei viskas gerai, jei tikrai nera priezasciu del sveikatos tiems tinimams, tada patarimai tokie, kiek skaiciau, kuo dazniau kojas reikia pakelus palaikyt, jei nebijai persalt, dek an koju saltus kompresus, arba ledo kubelius, gerk daugiau skysciu thumbup.gif
Vitora
Man tai rankos dazniau patinsta. Kojos - nevisada, tik kai per daug pasivaikstau, ar karsta buna. Tavchiau dazniau kojos buna kazkokios pavargusios, tuomet nakti buna nera kur ju padeti! Tai man kontrastinis dusas labai padeda bei pasitepiu Lioton1000.
Shiaip skaichiau kad reikia dazniau ilsetis, kojas laikant aukschgiau (jau minejo apie tai kitios moterys). Svarbiausiai kad neprasidetu prieklampsija.
naitas
QUOTE(Vitora @ 2008 05 14, 21:00)
Man tai rankos dazniau patinsta. Kojos - nevisada, tik kai per daug pasivaikstau, ar karsta buna. Tavchiau dazniau kojos buna kazkokios pavargusios, tuomet nakti buna nera kur ju padeti! Tai man kontrastinis dusas labai padeda bei pasitepiu Lioton1000.
Shiaip skaichiau kad reikia dazniau ilsetis, kojas laikant aukschgiau (jau minejo apie tai kitios moterys). Svarbiausiai kad neprasidetu prieklampsija.
*

tik ar galima nėščiai tepti Lioton 1000 ? Man atrodo, net maitinančiai negalima. Na, nesu tikra,bet pasitikrink.

Mano kojos irgi tinsta. Laukiuos trečio vaiko. Ir tai patirdavau "visada". Nors ir su pinigais tvarkiausi savo nėštumus, bet žinokit, nieko labai baisaus nėra su tuo tinimu. Turi būti visas negerumų komplektas - tinimas, baltymas šlapime ir aukštas kraujo spaudimas. Jei nėra šitos trijulės, tai nieko nedarys.
Taigi, nusipirkau šlepkes vaikščioti, paguliu daugiau ir su malonumu 2 ar 3 kartus dienoj geriu gerai užbalintą silpną kavą.
Su visokiais vaistais aš esu labai atsargi. Tinimas nėra toks baisumas, jeigu spaudimas normalus, jeigu šlapime nėra pakitimų.
Hacone
man si ryta ne tik kojos ir rankos neatpazistamai buvo sutine, bet ir... akys uztine. dar nemaciau saves tokios... kiek zinau, jokie vaistai anei slapimo varymai siuo atveju nepadeda. pagimdysim ir praeis. bet jau kojos kojos..
Mamyte :)
man kojos tinsta, bet dar nedaug, tai pageriu silpnos meskauogiu arbatos, daug vandens, paguliu pakelusi kojas ir praeina, galima saltus kompresus deti ar kontrastiniu dusu palepinti, po to imasazuoti vaikisko aliejuko, labai padeda masazas... thumbup.gif
man naktimis kojas vargina meslungis, net bijau pajudeti verysad.gif ... nezinau nei ka daryti doh.gif . geriu magnex pries miega, kad meslungis netrauktu ir pilvukas nekietetu, bet nelabai padeda...
Gal kuri susiduret su tokia problema ir galit patarti ka daryti? g.gif
rence*
smile.gif+2008 05 18, 22:21-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 05 18, 22:21)
man kojos tinsta, bet dar nedaug, tai pageriu silpnos meskauogiu arbatos, daug vandens, paguliu pakelusi kojas ir praeina, galima saltus kompresus deti ar kontrastiniu dusu palepinti, po to imasazuoti vaikisko aliejuko, labai padeda masazas... thumbup.gif
man naktimis kojas vargina meslungis, net bijau pajudeti verysad.gif ... nezinau nei ka daryti doh.gif . geriu magnex pries miega, kad meslungis netrauktu ir pilvukas nekietetu, bet nelabai padeda...
Gal kuri susiduret su tokia problema ir galit patarti ka daryti? g.gif
*

Gal magnio doze yra per maza g.gif Nuo meslungio man padejo MagneB6..svarbu kokiam pavidale yra magnis (kokia jo druska) nes ne visos gerai pasisavina g.gif
nakvisa
aciu uz patarimus... mirksiukas.gif o tas koju pakelimas visai padeda... thumbup.gif
eglytelyte
QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 29, 11:44)
man irgi liepe steponeno arbata gerti tik va niekur as jos nerandu... Gal kas zino kur vilniuje ja galima rasti? nes man nuo tu skysciu ir rankos buna nutirpusios, o kojos lyg kokios senes patinusios...  verysad.gif
Ka tik radau kad naujininkuose yra vaisazoliu vaistine, tai ten buna... Bet kol ten nuvaziuosiu  doh.gif
*

Palesos gatveje prie stoties yra smile.gif
unej
kad organizme nesikauptu skysciai (ir netintu)
reik labai sumazint druskos kieki maiste
Hacone
niekaip to tinimo nesumazinsite, ka bedarytumete. as is tos nevilties uzsisakiau nezmonisko brangumo specialias, kojas apspaudziancias, Solidea pedkelnes Magic Mamman, skirtas nesciosioms. siandien pirma diena aviu. zinokit, fantastika. nezinau, kaip atrodys kojos jas nusimovus, mat kai uzsitempiau is pat ryto, tai dar ir neislindau is ju, bet jausmas - puikus. ir atrodo gerai. man jau 3 savaiteles iki gimdymo, o as su savo drambliakojem kuo puikiausiai su mini sijonu atrodau smile.gif kojos lengvos, vel galiu iseiti i zmones, taip sakant. labai rekomenduoju, neziurint baisios kainos. per interneta uzsisakiau dvi poras. ir nuo venu issipletimo apsaugo. pirkau 70 denu, 12 mg apspaudimo faktoriaus. kokybe - liuks. ir pilva nuostabiai prilaiko. ir uzpakalineje dalyje sidabro siulai iausti, specialus masazuojantis ir mazinantis celiulita mezgimas. stai taip 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.