Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(pupy @ 2009 05 20, 12:10)
man gyd patare riboti skyscius,mazinti druska,valgyti liesesni maista.O dabr kaip tycia gert nezmoniskai noriu blink.gif


vieni sako gerti daugiau skysciu, kiti riboti liepia - ir zinok zmogus kaip geriau doh.gif
Atsakyti
na,bandau siek tiek maziau isgerti
Atsakyti
o as bandau daugiau gerti unsure.gif
Atsakyti
Niekas nepadejo nuo tinimo, kojos pas mane mazai patine buvo, bet rankos doh.gif . Ir tinimas praejo tik mazdaug po menesio po gimdymo, nors viena ranka dar dabar tokia lyg patirpusi (o jau praejo 2.5 men)
Atsakyti
pasiklausiau savo gines ka daryti kad tinsta rankos, kojos, tai sake gerti daug vandens, valgyti sviezius agurkelius, arbuzus, kad issiskirtu daugiau skysciu is organizmo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rassim @ 2009 05 25, 17:17)
pasiklausiau savo gines ka daryti kad tinsta rankos, kojos, tai sake gerti daug vandens, valgyti sviezius agurkelius, arbuzus, kad issiskirtu daugiau skysciu is organizmo  rolleyes.gif



Kaip tik girdėjau, kad gaerti daug reikia. Vengti sūraus maisto ir laikyti į dieną bent kelias valandas kojas iškėlus. Miegant po kojom pagalvę pasidėkit.
Atsakyti
Ir mane vargina tas tinimas ir ranku tirpimas ypac nakti.... net skauda verysad.gif
Savo ginekologei pasakiau,kad tintstu,tai israse vaistu,ir pasake,kad nieko labai nepakeisi,kol nepagimdysiu blink.gif Siuo metu 37 sav,ir netiek daug liko iki gimdymo,bet per visa nestuma taip blogai nesijauciau,kaip tas kelias savaites doh.gif
Gal kuri gerete skyscius varancias arbatas?
Atsakyti
QUOTE(Pauling @ 2009 06 10, 10:09)
Ir mane vargina tas tinimas ir ranku tirpimas ypac nakti.... net skauda verysad.gif
Savo ginekologei pasakiau,kad tintstu,tai israse vaistu,ir pasake,kad nieko labai nepakeisi,kol nepagimdysiu blink.gif  Siuo metu 37 sav,ir netiek daug liko iki gimdymo,bet per visa nestuma taip blogai nesijauciau,kaip tas kelias savaites doh.gif
Gal kuri gerete skyscius varancias arbatas?

as geriau, bet tik truputi buvo geriau.. Net po gimdymo iskart neatsileido man tie tinimai.
Atsakyti
Taigi, teks laukti kol mazius pasibels biggrin.gif Kaipnors iskest tuos nelemtus tinimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pauling @ 2009 06 10, 20:38)
Taigi, teks laukti kol mazius pasibels biggrin.gif  Kaipnors  iskest tuos nelemtus tinimus doh.gif

Nebedaug beliko laukti mirksiukas.gif
Atsakyti
tinau tinau, kojos kaip kalades ne ciurnu nesimate unsure.gif kai ir rankos pradejo tinti gydytoja liepe pasidaryti iskrovos diena: kefyras, varske, jogurtai ir darzoves. Ypac rekomendavo daugiau agurku valgyti, pasirodo jie smarkiai skyscius varo smile.gif jau po pirmos tokios dienos zymiai geriau pasijutau thumbup.gif
Atsakyti
Prabudau siandien ryte visa patinusi, dar taip nebuvo, kad skaudetu kojas ir rankas blink.gif doh.gif sunku sulenkti rankos pirstus....siaubas, kaip nemalonu verysad.gif
Atsakyti