Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(pušelė @ 2005 12 06, 14:08)
tinsta ne nuo gerimo. Man gydytoja kaip tik patare kuo daugiau gert vandens, kad valytusi organizmas. Cia yra pasenes poziuris, kad daug geriant tinsta kojos ir rankos.


Tikrai kai daugiau H2O išgeriu - apmąžta tas tinimas.
O šiaip tai man labiau rankos tinsta nei kojos doh.gif Ir Čia tik paskutinį mėnesį. Rankos net laaaabai tirpsta. Naktį su užtirpusiom miegu. Matyt varlius kokius nervus spaudžia doh.gif
Kojos tinsta, jei daugiau pavaikštau arba nuo labo ryto, kol kavos neišgėriau ax.gif
Atsakyti
Nuo tinimo tikrai padeda skysčiai. Geriausia negazuotas mineralinis vanduo. Tik jokiu būdu ne limonadai. Dar žinau, kad gerai valgyti arbūzų, bet žiemą jų iš niekur negausi.
Atsakyti
Kojų tinimas
Rodo, kad kūne kaupiasi vanduo. Nustokite vartoti "dietinius" gėrimus (įvairios -colos), dirbtinius saldiklius, aštrius ir sūrius prieskonius. Plaukite kojas šaltu vandeniu; kai tik ištaikote laiko - pagulėkite ar pasėdėkite pakeltomis kojomis. Vyras ar partneris su malonumu padarys jums kojų masažą.

Jei jūsų kraujospūdis pastoviai yra aukštas (virš 140/90), pasirodė baltymai šlapime ir stipriai sutino rankos bei kojos, jums skirs gydymą.

www.vaikas.lt
Atsakyti
Sveikutės, aš tik tapau nestuke.gif, bet iš karto po ovuliacijos pastebėjau, kad mano lūpos baisiai išsausėjo, šerpetoja, skilinėja kokiais aliejais beteptum. Jaučiu viršutinės lūpos patinimą ir net tirpimą schmoll.gif
Net nežinau ar tai nėštumo požymis, ar tai kokia kita problema g.gif

Ankščiau pastebėdavau, kad kai kurių nestuke.gif, patinsta lūpos, bet galvodavau, kad taip atsitinka tik nėštumo gale mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai irgi visa ištinus. Bet žiauriausia būna po nakties. Kojos dar kaip kojos, bet rankos.... doh.gif negaliu sulenkti pirštų. pirma turiu gerai pamasažuoti rankas, tik tada pradeda lankstytis pirštai. Ir labaibijau dėl žiedų, kad nesutriktų kraujotaka, nes laiku nespėjau nusiimti, o paskui jau buvo neįmanoma verysad.gif
Reiks pabandyt ta Steponėno arbata, gal padės kiek mirksiukas.gif
Atsakyti
gal tas tinimas atsiranda nuo gausaus skysciu vartojimo g.gif
Atsakyti
aš irgi ištinus-rankos, kojos, net veidas, kraujospūdis truputį padidėjo, tai gydytojai sakė, kad neleis pernešioti (jau beveik 40 savaičių yra)
patarė nevalgyti aštriai, nieko rūkyto, nevartoti druskos ir pan. gerti normaliai - daugiau inkstai dirbs.
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 04 14, 01:27)
gal tas tinimas atsiranda nuo gausaus skysciu vartojimo g.gif

Kiekvienai labai skirtingai. As net patekau i ligonine, nes geriau per mazai skysciu, o tinimai buvo. Ten man i vena suleido daug spec.skyscio ir liepe gerti kuo daugiau, bet maziau valgyti druskos. Padejo!!!
Atsakyti
o tai kur galima pirkti tos dr. Steponėno arbatos? g.gif
Atsakyti
Na, mano atvejis kiek kitoks, bet nežinau, į kurią temą dar galėčiau rašyti g.gif ....Tiesiog neseniai turėjau traumą- paslydau ir patempiau kojos raiščius ( tai mano silpna vieta, šis patempimas gal jau koks 10). Žinoma, koja ištino. Tačiau gijimas vyksta labai lėtai- ryte tynimas kiek atslūgsta, bet vakare- kaip kaladė doh.gif ..o juk beveik nevaikštau ...Galbūt kas nėščia būdama turėjot panašią traumą, nes manau, kad toks lėtas gijimas susijęs su nestuke.gif ?Gal ką patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(jaunatis @ 2006 04 19, 16:15)
o tai kur galima pirkti tos dr. Steponėno arbatos?  g.gif

Ta arbata galima nupirkti zoleliu vaistineje Pelesos g. uz Naujininku tilto.

QUOTE(pranciska @ 2006 04 19, 23:43)
Na, mano atvejis kiek kitoks, bet nežinau, į kurią temą dar galėčiau rašyti g.gif ....Tiesiog neseniai turėjau traumą- paslydau ir patempiau kojos raiščius ( tai mano silpna vieta, šis patempimas gal jau koks 10). Žinoma, koja ištino. Tačiau gijimas vyksta labai lėtai-  ryte tynimas kiek atslūgsta, bet vakare- kaip kaladė doh.gif ..o juk beveik nevaikštau ...Galbūt kas nėščia būdama turėjot panašią traumą, nes manau, kad toks lėtas gijimas susijęs su  nestuke.gif ?Gal ką patartumėt?

Pabandyk tepti Traumeel homeopatiniu tepalu ir gerti Traumeel tabletes ( nestuke.gif galima). Pati buvau patyrus panasia trauma, man padejo.
Atsakyti
Galiu pasakyti is praktikos - reguliariai lankau du kartus per savaite sporteli nesciosioms baseine jau daugiau nei du menesiai. Tai nei vienos istinusios nemaciau - vienos iseina gimdyti, kitos na tik prisijungia. Ka is tikro noriu pasakyti - tai kad baseinas is ties padeda isvengti tinimu. Su siais mano pastebejimais siaip tai sutampa ir tai ka radau knygose apie nestuma - ten pataria jog reikia plaukioti, anot baseino vanduo padeda istumti kune susikaupusi vandeni. nelabai ma aisku kodel gydytojai - ginekologai nepatarineja baseino, mankstu nesciosioms g.gif, ar tai atsilike nuo medicinos progreso, ar tai gaili geru patarimu. Juk sportuojant savijauta buna puiki thumbup.gif , galu gale gal isvengi kokio tai priaugto kilogramo, o to pasekoj mazesnis svoris - mazesne tikimybe susirgti nepageidaujama liga - preeklampsija, isvengi issipletusiu koju venu, tinimu ir t.t .
Atsakyti