Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis kirpėjų sąrašas

kazkada buvau nuejus i kirpykla...Vilniuje.prie Bigo.kirpeja "nuzarino" man plaukus..kai prasiau nukirpt tik pora cm..bet ji apkirpo apie 5-8cm..plaukai dnge krutine..o padare taip,kad garbanoti vos pecius sieke.. blink.gif paejus namo tik supratau kas man ivyko...nudaze plaukus...negraziai..reikejo sruogelem,o ji tik sakinis uzdaze..tai isejo taip kad plaukai buvo 3 ju spalvu...saknis vienos,toliau kitos slavos..neatitiko spalvu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 07 21, 21:24)
kazkada buvau nuejus i kirpykla...Vilniuje.prie Bigo.kirpeja "nuzarino" man plaukus..kai prasiau nukirpt tik pora cm..bet ji apkirpo apie 5-8cm..plaukai dnge krutine..o padare taip,kad garbanoti vos pecius sieke.. blink.gif paejus namo tik supratau kas man ivyko...nudaze plaukus...negraziai..reikejo sruogelem,o ji tik sakinis uzdaze..tai isejo taip kad plaukai buvo 3 ju spalvu...saknis vienos,toliau kitos slavos..neatitiko spalvu... blink.gif



gera tema thumbup.gif
klausimas AsataN: o kodel tylejai, kai matei, kad per daug kerpa? ir jeigu matei, kad nedazo sruogelem, kodel nieko nesakei?? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 21, 22:34)
gera tema thumbup.gif
klausimas AsataN: o kodel tylejai, kai matei, kad per daug kerpa? ir jeigu matei, kad nedazo sruogelem, kodel nieko nesakei?? blink.gif  blink.gif

ji man pasake kad ilgis toks pat liks..cia tik taip atrodo kad daug kerpu..soka toki gera gavau... verysad.gif o del dazymo,ji pasake atrodysiu gerai...tai pasitikejau..dbr nepasitikesiu taip laisvai...bet kadangi turiu savo kirpejyte..tai ji zino ko noriu blush2.gif
Papildyta:
as buvau dazyta jau blond sruogelem...o ji daze saknis sruogelem..ir nulupo 100lt...o kitur kai buvau tai uz 100lt mane krasavica paleido smile.gif sake kirpeja mano,kas cia taip shachmatais tave paliko... pomidorai2.gif mjooo..
Atsakyti
gera tema, bet pavadinimas vercia susimastyti - ar juodaplaukiu kirpeju sarasas ar juodasis kirpeju sarasas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 07 21, 21:24)
kazkada buvau nuejus i kirpykla...Vilniuje.prie Bigo.kirpeja "nuzarino" man plaukus..kai prasiau nukirpt tik pora cm..bet ji apkirpo apie 5-8cm..plaukai dnge krutine..o padare taip,kad garbanoti vos pecius sieke.. blink.gif paejus namo tik supratau kas man ivyko...nudaze plaukus...negraziai..reikejo sruogelem,o ji tik sakinis uzdaze..tai isejo taip kad plaukai buvo 3 ju spalvu...saknis vienos,toliau kitos slavos..neatitiko spalvu... blink.gif

kuri kirpeja tave taip isgrazino?
ir kurioj kirpykloj buvai?
ten yra 2 salia Bigo: Fuco ir Rasos perlas berods
Atsakyti
Idzumi, kirpeja Svetlana. gun_bandana.gif
Is blondines patapau margu kiausiniu su ruzavu virsugalviu ph34r.gif ir tai pamaciau isedus i masina, vaziuodama atbuliniu pro veidrodeli. Kiek streso ir nervu buvo.
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2008 07 22, 07:29)
Idzumi, kirpeja Svetlana.  gun_bandana.gif
Is blondines patapau margu kiausiniu su ruzavu virsugalviu  ph34r.gif ir tai pamaciau isedus i masina, vaziuodama atbuliniu pro veidrodeli. Kiek streso ir nervu buvo.


Tikiuosi avarijos nepadarei blink.gif Bet cia jau ir talento reikia tureti tokiam deriniui isgauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2008 07 22, 10:29)
Idzumi, kirpeja Svetlana.  gun_bandana.gif
Is blondines patapau margu kiausiniu su ruzavu virsugalviu  ph34r.gif ir tai pamaciau isedus i masina, vaziuodama atbuliniu pro veidrodeli. Kiek streso ir nervu buvo.


pries pora metu buvau 1 karta pas kirpeja Idzumi, bet, gaila, neatsimenu jos vardo (sviesiaplauke, darbo vieta prie lango is desines), tai labai ji man nepatiko, is pradziu sukritikavo mano kirpejos darba, o po to pasake, kad na, siiap, gal ir gerai padazyta doh.gif o konkreciai pas ja ejau tik paprasto susukavimo, tao normaliai istiesino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 07 22, 10:45)
Tikiuosi avarijos nepadarei  blink.gif  Bet cia jau ir talento reikia tureti tokiam deriniui isgauti  lotuliukas.gif

Nepadariau, bet nervu daug kainavo.

QUOTE(Glamor @ 2008 07 22, 10:55)
pries pora metu buvau 1 karta pas kirpeja Idzumi, bet, gaila, neatsimenu jos vardo (sviesiaplauke, darbo vieta prie lango is desines), tai labai ji man nepatiko, is pradziu sukritikavo mano kirpejos darba, o po to pasake, kad na, siiap, gal ir gerai padazyta doh.gif o konkreciai pas ja ejau tik paprasto susukavimo, tao normaliai istiesino smile.gif

Sita juodaplauke, paciam gale prie lango.
Man tam Idzume isvis nelabai, manikiurininke irgi nosi uzkelus. Ispindeje jie ten nuo klientu ar kaip, bet daugiau manes ten netraukia.
DAr poto ivykio siule kliento kortele, bet sakau aciu nereikia.

Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 07 22, 10:51)
kuri kirpeja tave taip isgrazino?
ir kurioj kirpykloj buvai?
ten yra 2 salia Bigo: Fuco ir Rasos perlas berods

stotele kur atvaro 40 autobusas.ir nuo kalnelio...ligtais Fuco...Margarita ligtais jos varads...neisidemejau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2008 07 22, 10:10)
gera tema, bet pavadinimas vercia susimastyti - ar juodaplaukiu kirpeju sarasas ar juodasis kirpeju sarasas  biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif kazkaip susviete taip parasyt biggrin.gif net nepagavociau
Atsakyti
niu kas ka dar nuskriaude? sakykit...neeisim pas tas kirpejas tada:)
Atsakyti
kirpykla zirmunu 21
norejau is blond 00 lygio pavirsti su sokolado atspalviu ruda
parinko 8 lygio dazus blink.gif , tada dar nesupratau ir leidausi
rezultatas - juodos smalos plaukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stirniuke: 25 rugpjūčio 2008 - 11:19